İçeriğe geç

Savur Hurdacı Hurda Alımı

Savur merkezinin çevresinde hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyası alımında eşyanın tutarını yüksek fiyattan ödemekteyiz. Mardin Savur merkez hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Mardin hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Günlük Savur hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz.

Mardin Savur hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Savur genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese geliyoruz.

Şu an Mardin Savur hurdacı firmasıyız. Elbette ki Savur merkezinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Mardin Savur merkezinde hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda alımlarında yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Mardin hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hurdacı olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Mardin Savur şehir merkezinin etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz.

Mardin Savur Hurdacı Firmalar

Savur hurdacısı olarak Mardin ilinin her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdanızın alım satımı için en yakın hurda alım ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Savur bölgesinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş plastik ve metalleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğini korumaktayız. Sizde her tür hurda malzeme satışı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Savur hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Savur ilçesinde benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Mardin şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Savur ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Savur çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Savur Hurdacı Telefonu

Mardin Savur hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda satmak üzere bizleri aramalısınız. Mardin Savur hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Krom Hurdası Alımı

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı krom hurdası konusunda bilgi almak amacıyla bölümünün olduğu linke tıklayın. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Savur hurda krom tank fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Savur Hurda Alanlar

Savur geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Hurda çelik almak üzere adresinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Savur yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Topladığınız hurdayı zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin Mardin Savur piyasasındaki kıymetinin inmesine neden olmaktadır. Zamak hurdası, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda çinko, demir, kurşun hurda alırken fiyat listesi uyguluyoruz. Savur hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Savur Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

Sizin sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alınır. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz. Mardin Savur alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Ayrıyeten alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz.

Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Sayfamızdaki Savur alüminyum kilo fiyatını isteyenlere bedelsiz gönderiyoruz. Hurda alüminyum alanlar konulu makaleye bir göz gezdirebilirsiniz Savur ilçesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alırken tartımları sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Savur Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Aslında hurda sarı isminde bir hurda bulunmamaktadır. Demtaş Metal şirketi bu hurda sarıların yanı sıra hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurdası alımında öncülük etmektedir. Mardin Savur hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı denilmektedir. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Ayrıca kırkambar hurda sarı, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri kıymetli hurdalar içinde sayılabilir. Bu sayfadaki Mardin Savur pirinç sarı ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz.

Bu neden ile Savur hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Savur ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Savur Hurda Kablo Alım Satımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Mardin Savur hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Kullanım alanları itibariyle hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Ancak hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası için en güzel fiyat teklifini gönderiyoruz. Savur ilçesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar konulu yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. İlaveten çok damarlı hurda kablo ticareti için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır.

Mardin Savur genelinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında liderlik yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Müşterilerde çoğunlukla bulunan %30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Savur hurda bakır kablo fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Çünkü Demtaş Metal firmamızla sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Savur hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem teşkil eder. Konumdan hurda tek damar kablolar alıyoruz.

Savur Hurda Çinko Alımı

Bu sayfadaki Savur hurda çinko ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda çinko alan hurdacı bölümümüzü gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Mardin, Savur çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Savur Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Bu sayfadaki Mardin Savur yanık bakır hurdası kilo fiyatını her gün yollamaktayız. Mardin Savur hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Savur bakır hurdası fiyatları için arayın. Savur içinde bakır hurda almaktayız.

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alınır. Bakır hurdası alan Savur hurdacı telefon numarasını acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Savur Demir Hurdası Alım Satımı

Savur ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler sayfamıza bir göz atmak istersiniz.

Demir, dünyada en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Savur toplama demir hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurdacı firmamız Savur bölgesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor.

Unutmayın ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alımı yapılır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları makalesini gezmek öğrenmenizi sağlar.

Kurşun Hurda Alan Firma

Mardin Savur hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Savur kurşun hurda fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun fiyatları paylaşımını gezmek iyi gelir. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için iyi fiyat sunuyoruz.

Savur Sac Hurda Alanlar

Mardin Savur bölgesinde sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bağ gumelesi tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Savur Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firma

Her voltajda çalışır durumda ikinci el jeneratör satılır. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan yerler içindeyiz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en iyi hurdacı firmayız.

En Yakın Savur Hurdacı Numarası

Demtaş Metal olarak Savur bölgesinde her nevi hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Savur hurdacı sitesi içinde çalışan çalışanlarımız ile yerinden hurda malzeme almaya başladık. Savur en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her türden hurda alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetlerle müşterilere en yakın hurda alan yer Savur ilçesinde hizmetler vermekten gurur duyarız.

Savur Kağıt Hurda Alımı

Piyasadan fazla kilo fiyatları ile peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, karton bardak alan yerler içinde en doğru ton fiyatını teklif etmekteyiz. İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız extra özen ile hurda satıcılarına daha yüksek kazanma olanağı iletiyoruz. Savur kağıt hurda aldığımız bölgeler içerisindedir. Buradaki Savur kağıt hurdası ton fiyatını saat başı gönderiyoruz Mardin Savur hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki firmamız verdiği hizmetler ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfada yayımlanmış olan Savur raf hurdası kilo fiyatı güncellendi. Raf hurda fiyatları yazımıza bir göz atarsanız harika olur. Raf hurdası Savur satışı yapmak amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden fabrikalardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satan firmalar arasındayız. Hurda depolama rafları alım satımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir.

Kırık Cam Hurda Alanlar

Savur ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler arasındayız. Bu dönemde şeffaf süt şişesi, sökülmüş araç camı şeklinde cam hurdası tonajlı satılıp alınıyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip su tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir.

Savur Plastik Hurdası Alan Firma

Savur plastik hurda alanlar içerisinde olan firmayız. Sitemizdeki Mardin Savur hurda naylon ton fiyatı güncellenmiştir. En güncel fiyatla hurda şeffaf naylon, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri vardır. Mardin il Savur ilçesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin fiyatları edinmek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Savur Anlık Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken diğer hurdacı firmalardan yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. En doğru fiyat listesine erişmek amacı ile bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Savur hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı piyasada her dakika değişmektedir. Daha geniş sayfamızdaki hurda demir fiyatları içeriği okuyabilirsiniz

Savur Araç Hurdası Alan Yerler

Bazı dönemlerde Savur yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı araba hurdası, yük vagonu, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası satışı yapmak için hemen arayın. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Ancak hurda araba vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Savur Hurdacı Firması

Bu sürenin kazandırdığı profesyonelliklerle araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Savur hurdacı firması dükkanımız aracılığı ile yirmi dört saat işimizin başındayız. Nerdeyse 15 senedir geri dönüşüm hizmetleri yürütüyoruz.

2.el Mutfak Ekipmanları Alımı

2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını incelemeniz için sizleri depolarımıza davet ediyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolapları alım satımı yapıyoruz. 2.el endüstriyel tip restaurant ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Savur Kumaş Hurdası Alanlar

Defolu parça poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız. Parti malı hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı zaman geçirmeden arayın. Mardin Savur etrafında şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alımlarında yerinize geliriz. Savur kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki Savur hurda kumaş ton fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz göndermekteyiz.

Savur Bina Yıkımı

Bina yıkımında bilinen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken evlerin en baştan yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Çıkacak hurdalar bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri gibi her cins hurda malzemeleri satın almaktayız.

Hurda Akü Alan Hurdacı

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Otomobillerde enerji ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Akü hurda alan hurdacı firma gönderimize bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar arasındadır.

Savur Fabrika Bozumu

Savur fabrika sökümü işi uzun yılların tecrübesine sahibiz. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Hurdacı firmaların dile getirdiği biçimde kolay değildir. Güvenlice fabrikaların yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana on binlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık. Fabrika sökülürken önce sökülecek fabrika binasının detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın ayarlanması doğru bir çalışma olur.

Savur 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte malesef iflas eden depolardan satın almış olduğumuz Savur ilçesinde yıkılmış öğrenci yurdu binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el pencereler, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı karıştırma makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Nikel Hurda Alımı

İlçe genelinde %95 ile 99 nikel şablon, nikel turbo, anot hurda nikel alıyoruz. Bu sebep ile hurda nikeller alındığında elden geldiğince hassas çalışılmalıdır. Nikel hurda zehirlidir. Savur nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2. El LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart almak amacıyla çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası almak amacıyla dükkanımıza ait çağrı merkezini aramanız yeterlidir. Titiz kullanılmış olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan mobilyaları dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası fiyatı hakkında bilgi paylaşılmış yazımıza erişebilirsiniz Uygun fiyata temiz bir şekilde kullanılan ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Savur bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Savur çevresinde çok alınıp satılan hurdalar içinde yer alır. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Savur Moloz Nakliyesi

Savur hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşınması ücretsiz yapılır. Yıkımdan sonra anlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Savur Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen alana taşınıyor.

Savur Hurdacı Sitesi

Hemşerilerimize güzel bir Mardin Savur oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Savur hurdacılar sitesi içerisindeki depomuzun vasıtasıyla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Savur oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!