İçeriğe geç

İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firmaları arasındayız. Bununla birlikte İstanbul Anadolu Yakası merkezinde de hizmet veriyoruz. Anadolu Yakası merkezinin yakınlarında hurdacısıyız. Anadolu Yakası meydanda olduğu gibi hurda alımı amacıyla gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Anadolu Yakası merkezi çevresinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyası alımlarında hurdanın tutarını piyasasından iyi fiyatlar ile ödemekteyiz. Anadolu Yakası hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. Her türlü hurda satmak amacıyla arayabilirsiniz.

İstanbul geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal hizmet beğeninize sunmaya devam ediyor. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Demtaş Metal adıyla Anadolu Yakası merkeze yakın yerlerde hizmetimize devam ediyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı nakit alıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Güncel İstanbul Anadolu Yakası hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

Anadolu Yakası Hurdacısı

Anadolu Yakası hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Anadolu Yakası çevresinde güncel bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda kurşun satmak nedeniyle telefonumuzu aramalısınız. İstanbul ilinin en yaşanılası bölgesi olan Anadolu Yakası sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Anadolu Yakası etrafında değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakası hurdacı olarak İstanbul ilinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdanın taşınması için müsait hurda nakil personellerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Anadolu Yakası genelinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

 • Adalar
 • Ataşehir
 • Beykoz
 • Çekmeköy
 • Kadıköy
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik
 • Sancaktepe
 • Sultanbeyli
 • Şile
 • Tuzla
 • Ümraniye
 • Üsküdar

Anadolu Yakası Hurdacı Telefonu

Anadolu Yakası yerinden hurda alımı her nevi hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Anadolu Yakası hurdacı telefonu sitemizin altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen telefonumuzu arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Bu sebeple hurda malzeme satmak amacıyla mobil hattımızı aramalısınız.

Anadolu Yakası Demir Hurdası Alanlar

Anadolu Yakası’nın tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde çokça kullanılan metaller içinde bulunur. Bu yazıda paylaşılan Anadolu Yakası demir hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Unutmayın ki her türden demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Firmamız Anadolu Yakası’nda hurda demir ticareti yapmaktadır.

Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için Anadolu Yakası hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatları paylaşımına bir göz atmalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın.

Anadolu Yakası Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar gönderisini incelerseniz harika bir şey yaparsınız. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Anadolu Yakası krom hurdası fiyat listesini bip grubumuzda paylaşmaktayız.

Anadolu Yakası Hurda Bakır Alanlar

TTR hurda bakır kırması, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bu sayfadaki Anadolu Yakası soyma bakır hurdası ton fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Bakır hurda alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Anadolu Yakası hurdacı telefon numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Anadolu Yakası genelinde hurda bakır almaktayız.

Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin alım hizmeti veriyoruz. Anadolu Yakası hurda bakır fiyat listesi için telefonlarımızı arayın.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası için iyi fiyatlar veriyoruz. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renkli şekliyle öne çıkar. Hurda kurşun alan hurdacı firmalar makalemizi ziyaret etmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Anadolu Yakası kurşun hurda alım satımı için iyi fiyatı verdiğimiz yerler arasındadır. Bu sayfadaki Anadolu Yakası çatı minare kurşunu kilo fiyatını isteyenlere bedelsiz gönderilmektedir.

Hurda Çinko Alım Satımı

Anadolu Yakası, İstanbul’da çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Anadolu Yakası çatı söküm çinkosu fiyat listesi günceldir. Hurda çinko alanlar yazısını okusanız güzel bir iş yapacaksınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz.

Anadolu Yakası Hurda Alan Yerler

Tonajlı alüminyum, hurda bakır, demir, kablo hurda, çinko hurdası,sarı, ve kurşun hurda aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Anadolu Yakası hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zamak hurda, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alım hizmeti veriyor.

Hurda karton alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan yerler arasındayız. Anadolu Yakası kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Hurdanızı çok zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın değeri düşmektedir.

Anadolu Yakası Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Bu sayfadaki İstanbul Anadolu Yakası sarı pirinç ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Hurda sarı alan yerler konulu metni ziyaret edin. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır.

Hurda ticareti yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Demtaş Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu nedenle Anadolu Yakası sarı pirinç hurda alan firmalar içindeyiz.

Anadolu Yakası’nın her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Anadolu Yakası hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir.

Anadolu Yakası Kablo Hurdası Alım Satımı

Anadolu Yakası’nın tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu yazıda bulunan İstanbul Anadolu Yakası ttr kablo hurdası kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor. Ayrıyeten fare yemez kablo hurdaları alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı sitemizdeki hurda kablo alanlar yazıyı okuyun.

Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Anadolu Yakası hurdacı firmayız. Anadolu Yakası bölgesinde sıklıkla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşinen ödüyoruz.

Anadolu Yakası hurdacı firma olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Yerinden enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablolar elinde olanlar bize ulaşın.

Çünkü yalnızca hurda alımında uğraşmıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Bunların yanısıra enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları için piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Anadolu Yakası hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız.

Anadolu Yakası Hurda Alüminyum Alan En Yakın Firma

Hurda satanların desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası alüminyum hurda alanlar arasında fark yaratıyoruz. Anadolu Yakası Bölgesi’nin tümünde alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Bu sayfada paylaşılan Anadolu Yakası alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollamaktayız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş almak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda Anadolu Yakası hurdacısıyız. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır.

Anadolu Yakası Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

Depolarımızda sıfırdan farkı fiyatı olan 2. el trapez sac vardır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Anadolu Yakası çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı yapmak sebebi ile arayınız. Kiler çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Anadolu Yakası Plastik Hurda Alan Firmalar

Avantajlı fiyatla beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alım satımı yapmaktayız. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır. Anadolu Yakası hurda plastik alım satımı yapanlar arasında öncü Anadolu Yakası hurda deposuyuz. Sitemizdeki Anadolu Yakası plastik hurdası fiyat listesini talep edenlere günlük yolluyoruz. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. İstanbul ve Anadolu Yakası’nın her yerinden abs plastik hurda, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakası İkinci El Jeneratör Alımı

Bozuk jeneratör, elektrik trafosu alan Anadolu Yakası hurdacıyız alımında yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Her türde yüksek kw ikinci el jeneratör satıyoruz.

Anadolu Yakası 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sayfamızdaki Anadolu Yakası çıkma raf ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Hurda raf alımı gönderimizi ziyaret ederseniz güzel olacaktır. Raf hurdası Anadolu Yakası alım satımı sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapatılan yerler tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf satıyoruz.

Anadolu Yakası Akü Hurda Alımı

Zamanla atık hale düşen bataryalara akü hurdası denilmektedir. Hurda akü içerisindeki kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Akü diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji deposu bulunuyor. Akü hurda alan yerler akü hurda hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu neden ile Anadolu Yakası hurdacısı iş yerimiz vb. işletme bünyesinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler içindedir.

Anadolu Yakası Fabrika Bozumu

Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Anadolu Yakası İstanbul fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde ünlü olduk. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Sektörde çok sayıda fabrika yıkım ihalesini başarıyla yerine getirdik. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması gerekiyor.

Anadolu Yakası Anlık Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretlerinde ton fiyatından fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Anlık fiyatlara ulaşabilmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Anadolu Yakası hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi her dakika değişiyor.

Anadolu Yakası İkinci El Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Temiz durumda restoran tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolap, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgah alıyoruz. Kullanılmış krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama makinesi satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi kuzine, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, krom evye, küvet, paslanmaz krom salata ve meze reyonları vb endüstriyel tipi mutfak malzemelerini görmek için sizi depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta malzemeleri alıyoruz.

Anadolu Yakası Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Anadolu Yakası çevresinin tümünde hurda jesica, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında adresinize geliriz. Spot parça nevresim hurdası, makine artığı kumaş hurdası, parça poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alımlarında yerinizde ödeme yapıyoruz.

Toptan ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş alımı için telefonlarımızı hemen aramalısınız. İstanbul Anadolu Yakası kilosuyla hurda kumaş alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Anadolu Yakası hurda kumaş fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

Anadolu Yakası Hurda Kağıt Alımı

Bölgede hurda kitap defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlik ile müşterilerimize daha yüksek miktarda kazanım etme avantajı veriyoruz. Anadolu Yakası İstanbul kağıt hurda alan yerler içerisindeki şirketimiz ile kırpıntı kağıt hurda, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

derinden çok fiyata bristol hurda, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Bu sayfadaki İstanbul Anadolu Yakası hurda kağıt ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yolluyoruz

En Yakın Anadolu Yakası Hurdacı

Demtaş Metal şirketimizle Anadolu Yakası etrafında hurda malzeme almaktayız. Anadolu Yakası hurdacı firması içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile konumuzdan hurda almaya devam ediyoruz. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurda alanlar Anadolu Yakası genelinde hizmetler sunmaktan gurur duyarız. Anadolu Yakası en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her nevi hurda alımında yerinize geliyoruz.

Nikel Hurda Alan Fabrikalar

İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde %95 ve 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası, anot nikel hurda alımında en iyi fiyatı veriyoruz. İstanbul ve Anadolu Yakası hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar ticareti yapılırken elden geldiğince dikkatli çalışmalıyız. Nikel hurda arsenik içerir.

Anadolu Yakası Bina Yıkımı

Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri her türden hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri her türden hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Anadolu Yakası kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken apartmanların yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen tüm önlemler Daha önce fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz.

Otomobil Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Anadolu Yakası bölgesinde hurda araba alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda araba trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda vagon, hasarlı hurda araç, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Anadolu Yakası Hurdacı Sitesi

Anadolu Yakası hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımız yardımı ile atık hurda ticareti işine başladık. Anadolu Yakası OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir İstanbul Anadolu Yakası oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu hurdanızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

7/24 Açık Anadolu Yakası Hurdacı

Sizlerin kazandırdığı deneyimle teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Anadolu Yakası hurdacı olarak cumartesi pazar bile geri dönüşüm sektöründe hizmet vermekteyiz. Tam iki bin dokuz yıllarından beri hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz Müteahhitlerce bir apartmanda kullanılmış inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış depo binalarından temin edilen sıfır ayarında ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı alıyoruz.

2.El Eşya

Az kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuklarınız evinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası alan firma başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz Anadolu Yakası etrafında kullanılmış ve 2.el oturma grupları alabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları satılır. İyi durumda 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle burdaki numara ile etkileşime geçebilirsiniz.

Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Anadolu Yakası bölgesinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Anadolu Yakası’nda ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. 2. El Kombi alan yerler arasındayız.

Anadolu Yakası Hurda ve Moloz Nakliyesi

Anadolu Yakası hurdacı tarafından alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Anadolu Yakası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen yere nakil ediliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozların nakliyesi güvenle yapılır.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!