İçeriğe geç

Demtaş Metal firmamız ile Ankara’da hurdacılık hizmetimize devam ediyoruz. Ankara merkez hurdacı firma olarak Ankara merkezinin çevresinde hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Ankara şehir merkezinde hurda metal dönüşümü yapan fabrikayız. Ankara hurdacı firmaları içinde lideriz.

Ankara geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Güncel Ankara hurda fiyatlarıyla alım yapmaya devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ankara hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Ankara hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit alıyoruz.

Bununla birlikte Ankara merkezde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ankara merkezi etrafında 2.el ev eşyası ve hurda malzeme alımı yapmaktayız. Ankara bölgesinde yaptığımız gibi başkent hurdacı olarak, hurda alımı nedeniyle araç gönderiyoruz.

Ankara’daki Hurdacı Firmalar

Ankara hurdacı firması olarak Ankara’nın ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile numaramızı tuşlamalısınız. Ankara meydanında faaliyet gösteriyoruz. İşi bitmiş madenleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Ankara hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Ankara’da benzersiz bir anlayışla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sadece Ankara’da değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Ankara Hurdacı Numarası

Ankara hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz şehirler içerisindedir. Şimdi arayıp güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz. Ankara hurdacı numarası sitemizin içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Ankara Krom Hurdası Alanlar

Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Ankara krom hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Hurda Alan Firma

Hurda antimon zamak, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda alan Ankara hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Ankara kapıdan hurda alımı yapılan semtler içindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeleri şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenin piyasasının inmesine neden olmaktadır. Ankara geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve kurşun hurdası, ekstra demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurda, hurda kablo alırken piyasadan yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Ankara hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan yerler içindeyiz.

Ankara Hurda Alüminyum Alımı

Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için arayın.

Ankara’nın her yerinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Sayfamızdaki Ankara alüminyum hurda ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar içeriği ziyaret edin. Ankara’da alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz.

Ankara’da Hurda Sarı Alımı

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Ankara merkezde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Aslında sarı hurda diye hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda bronz alım satımında piyasaya hakimdir. Ankara hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor. Bu neden ile Ankara hurda sarı alımı yapıyoruz. Buradaki Ankara hurda sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler içerikli metine bir göz atın.

Ankara Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Ankara’nın tümünde kablo hurdası alıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Daha doğru bilgi edinmek için kablo alan hurdacı makaleye göz atabilirsiniz.

Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder. Ankara hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo alımı yapmaktayız. Bunlardan başka hurda alüminyum kablo ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Satıcılarda çoğunlukla ele geçen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz. Ankara bölgesinin her yerinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alım satımında tecrübeye sahibiz.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo elinde olanlar hemen arayın. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Lakin enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken en güncel fiyat listesini sunuyoruz.

İçindeki telin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Ankara bakır kablo ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Her yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdaları almaktayız. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ankara hurdacı arayanlar için buradayız.

Ankara Çinko Hurdası Alım Satımı

Ankara ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Ankara çinko hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurdası alan yerler konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satımı için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Ankara Hurda Bakır Alan Hurdacı

Buradaki Ankara soyma bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Ankara bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler sitemizde detaylı bilgi var. Ankara genelinde hurda bakır almaktayız. Ankara bakır hurda fiyatları için bizi arayın. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır alan Ankara hurdacı telefonunu hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Demir Hurda Alım Satımı

Güncel anlık demir hurdası fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Demtaş Metal Ankara’nın tamamında demir hurdası alım satımı yapıyor. Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alım satımı yapılır. Ankara etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar gönderimizi incelemek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Demir, Ankara ilçesinde bol miktarda bulunabilen metaller içinde yer alır. Sayfamızdaki Ankara extra demir hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Ankara Kurşun Hurda Alanlar

Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun hurdası alan yerler sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Ankara kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Ankara çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı günceldir. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir.

Hurda Sac Alanlar

Ankara’nın her yerinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeniyle arayabilirsiniz. Şu anda bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz. Kiler çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Jeneratör Hurdası Alımı

2. el jeneratör satanlar arasında en doğru yerlerdeniz. Endüstriyel yeni gibi 2.el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alırken peşin ödeme yapmaktayız.

En Yakın Ankara Hurdacı Telefonu

Ankara en yakın hurdacı firma ismi ile hurda malzeme alımında ayağınıza gelmekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle her türde hurda alırız. Bu hizmetimiz ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Ankara çevresinde hizmetler sunmaktan onur duyarız. Ankara hurdacı içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile bildirdiğiniz mekandan hurda malzeme alım ve satım hizmeti veriyoruz.

Ankara Karton Hurdası Alan Hurdacı Firma

Ankara hurda kağıt alıp satanlar içindeki Demtaş Metal sunduğu hizmetlerle hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı edinebilirsiniz. Ankara hurda kağıt aldığımız bölgeler arasındadır. Sayfamızdaki Ankara hurda karton ve kağıt fiyatlarını abonelerimize güncel olarak ulaştırıyoruz Renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık ile size piyasadan yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Değerinden yüksek fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, kağıt peçete alanlar içerisindeyiz.

Hurda Raf Alımı

Çoğunlukla yenilen aktarlardan aldığımız market rafları, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden seçilen sıfır gibi ikinci el raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Ankara hurda çelik raf ton fiyatını arzu edene saat başı gönderiyoruz. Hurda raf alımı paylaşımımızı okumak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Raf hurdası Ankara fiyatı talep etmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Hurda Cam Alım Satımı

Bu dönemde şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, araba camı ve benzeri hurda cam çeşitleri tonlarca geri dönüşüme gönderiliyor. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıya sahip suları geçirmeyen inorganik amorf sert maddedir. Ankara yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Plastik Hurda Alımı

Güncel fiyata pet şişe, naylon poşet, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ankara plastik hurda alım satımı yapanlar içinde lider konumda olan firmayız. Sitemizdeki Ankara plastik hurdası kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Ankara’nın tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası fiyatları edinmek sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Ankara Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajda hurdaların alımında ton fiyatından daha fazla ton fiyatı teklif ediyoruz. Ankara hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı Ankara hurda piyasasında saat başı güncelleniyor. Hurda demir fiyatları hakkında paylaşılmış içeriği ziyaret edin Güncel hurda fiyatlarına erişmek sebebi ile bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir.

Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Ankara hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Ankara bölgesinde hurda araba alıyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama araç hurdası vergiden düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, yük vagonu, vergiden düşürülmüş araç hurdası, hurda motor .

7/24 Hizmet Veren Ankara Hurdacı Firma

Sizlerin verdiği kurumsallaşmalar vasıtası ile sektörel teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam dokuz seneden bu yana hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hurda alan Ankara hurdacı olan şirketimiz ile günün her saatinde işimizin başındayız.

2. El Endüstriyel Ekipmanı Alanlar

Elimizde bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, krom paslanmaz meze reyonları, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi restaurant aletleri alımı yapıyoruz. Titiz kullanılmış buz makinesi, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, otel tipi bulaşık makinası alıp satmaktayız. 2.el tabak kurutma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamızı arayabilir.

Kumaş Alanlar

Kiloyla hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş alımı için bu sayfadaki numaraları vakit geçirmeden arayın. Ankara kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bu sayfadaki Ankara hurda kumaş ton fiyatlarını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Ankara ilçelerinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize gelecek ekiplerimiz var.

Tonajlı mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alımında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Ankara etrafında hurda kumaş kırpıntı alımı yapıyoruz.

Ankara Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılması gereken evlerin istenildiği biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vebenzeri tüm hurdayı satın alıyoruz.

Ankara Akü Hurdası Alımı

Uzun zaman sonra ömrünü tamamlamış haline gelen bataryalara hurda akü denir. Aküler başka deyişle batarya bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alan yerler yazısına göz atmalısınız. Dolayısıyla firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Akü hurdası içindeki kurşun içeren sıvı sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Arabalarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle bulunabiliyor.

Ankara Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun süredir sayısız fabrika söküm ihalelerini tamamladık. Yıkım yapanların anlattığı şekilde kolay bir işlem değildir. Ankara fabrika söküm işleri yapıyoruz. İlk önce yıkılacak tesisin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekir. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü bir yerdeyiz.

2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış fabrika benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. Ayrıca işi bırakmak mecburiyetinde kalmış şirketlerden edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, inşaat vinci, alçı karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur.

Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Ankara nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikeller alınıp, satılırken gayet dikkatli davranılmalıdır. Başkent genelinde %95 nikel şablon ve %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

2.el Ev Eşyası

Ederinden ekonomik fiyatlara yeni gibi ve 2. el masa, sandalye satabilirsiniz. Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile firmamıza ait telefon numaralarını tuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları alımında peşin ödeme yapıyoruz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2.el olarak satılabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan almaktayız. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat vermekteyiz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası fiyatı başlıklı yazıya ulaşabilirsiniz

Ankara Klima Hurda Alımı

Ankara çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Ankara bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Ankara Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımında anlaşmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Ankara hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Ankara Belediyesi’nce imzalanan kararlar ile planlanan yere nakledilir.

Ankara Hurdacılar Sitesi

Çocuklara her hali ile yaşanır bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Ankara sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Ankara hurdacılar sitesi içindeki dükkânımız yardımı ile sektöre hizmet ediyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!