İçeriğe geç

Sultangazi bölgesi çevresinde geri dönüşüm tesisleri içindeyiz. Şu an Sultangazi hurdacı firmalar içerisindeyiz. Fakat Sultangazi merkezinde de hizmetler veriyoruz. Sultangazi merkez hurdacı firma olarak Sultangazi merkezinin tamamında hizmet veriyoruz. Sultangazi meydanda her zaman yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla çağırdığınız yere uzman ekip gönderiyoruz. Sultangazi hurdacı firmalar arasında öncü firmayız. İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız.

İstanbul, Sultangazi merkezinin her yerinde hurda malzemeler ve az kullanılmış eşyalar için peşin ödeme yapmaktayız. Demtaş Metal firmamızla Sultangazi hizmetimizi sürdürüyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Anlık İstanbul Sultangazi hurda fiyatlandırma ile alım yapıyoruz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Bol miktarda hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum alışverişinde piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

İstanbul Sultangazi Hurdacı Firmalar

Sultangazi hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Sultangazi merkezinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü kablo hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Sultangazi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır.

 • 75.Yıl Mahallesi
 • Cebeci Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eski Habipler Mahallesi
 • Gazi Mahallesi
 • Habipler Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Malkoçoğlu Mahallesi
 • Sultançiftliği Mahallesi
 • Uğur Mumcu Mahallesi
 • Yayla Mahallesi
 • Yunus Emre Mahallesi
 • Zübeyde Hanım Mahallesi
 • 50.Yıl Mahallesi

Sadece Sultangazi ilçesinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sultangazi hurdacısı olarak İstanbul genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanın transferi için yakında bulunan hurda nakil araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sultangazi merkez ve mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Metalleri eriterek insanlığın geleceğini koruyoruz.

Sultangazi Hurdacı Numarası

Sultangazi yerinden hurda alımı her nevi hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda satmak için bizleri aramalısınız. İstanbul Sultangazi hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Boş yere süre harcamadan telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz.

Sultangazi Krom Hurdası Alan Firma

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alanlar bölümüne göz gezdirmek istemelisiniz. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Sultangazi hurda krom tank kilo fiyatı anlık güncelleniyor.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Demir Hurda Alımı

Güncel demir hurda fiyatları edinmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümümüze bir bakınmak istemelisiniz. Demir hurdası, Sultangazi bölgesinde en çok bulunan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Sultangazi demir ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alımı yapılır.

Sultangazi genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları sayfasının linkine tıklamalısınız. Sultangazi çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

Sultangazi Hurda Çinko Alanlar

İstanbul, Sultangazi çevresinin tamamında çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Sultangazi çinko hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Sultangazi Hurda Sarı Alan Yerler

Demtaş Metal hurdacılık tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır. İstanbul Sultangazi hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri değerli hurda eşyalar içerisinde sayılabilir. Sultangazi ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Sayfamızda paylaşılmış olan İstanbul Sultangazi sarı pirinç ton fiyatı daima güncelleniyor. Sitemizdeki hurda sarı alan yerler metne bir göz gezdirebilirsiniz. Bu yüzden Sultangazi sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Doğruyu demek gerekirse sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır.

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metaline bazı yörelerde renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

Sultangazi Hurda Kurşun Alan En Yakın Yerler

Sultangazi İstanbul hurda kurşun alım satımı hizmeti sunduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki İstanbul Sultangazi hurda Cami kurşunu kilo fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurdası alımı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare söküm kurşunu, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Metal kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söylenmektedir.

Sac Hurdası Alanlar

Depomuzda her kalitede 2. el trapez sac hurda vardır. Hurda sac alıyoruz. Sultangazi ilçesinde sac levha, sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Şantiye çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Sultangazi Hurda Kablo Alım Satımı

Sultangazi hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası alım satımı için buradayız. Sultangazi genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo borsası fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. Yerinden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Daha detaylı sitemizdeki hurda kablo alanlar konuya göz atabilirsiniz. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini gönderiyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için önemlidir. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Sultangazi hurdacı firma arayanlara hizmet avantaj dolu fiyatlar gönderiyoruz. . Piyasada bolca toplanlanan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz.

İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Sultangazi kablo ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Sultangazi ilçesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz.

Sultangazi Hurda Bakır Alan Hurdacı

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar alanında daha geniş bilgilendirme mevcut. Sultangazi hurda bakır fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Sultangazi bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Hurda bakır alan Sultangazi hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Sultangazi bakır hurdası kg fiyatı ayda bir güncellenmektedir. İstanbul Sultangazi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Sultangazi Alüminyum Hurda Alımı

Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Sitemizdeki Sultangazi alüminyum hurda ton fiyatı güncellenmiştir. Daha kesin hurda alüminyum alan yerler metni inceleyin. Sultangazi ilçesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda ticareti yapıyoruz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu bekliyoruz. İstanbul Sultangazi hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz.

Sultangazi Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, hurda demir, kurşun alımında değerinden daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Sultangazi hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkmaktayız. Sultangazi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın kıymetleri düşebilir. Sultangazi ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda paslanmaz alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Antimon zamak hurdası, hurda makina, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Hep beraber kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Klima Hurda Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Sultangazi bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. İkinci el klima Sultangazi bölgesinde en çok alınan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Sultangazi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Sultangazi hurdacı tarafından alınacak her cins hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Sultangazi Belediyesi’nce belirlenen moloz dökme yerlerine dökülür. Bina yıkımında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işi güvenle tarafımızdan yapılıyor.

Sultangazi Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken elimizden geldiğince hassas davranmalıyız. Özellikle anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurda ve %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda alımında borsasının üstünde fiyatlar veriyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Sultangazi nikel hurda alımı yapıyoruz.

Sultangazi Bina Yıkımı

Bina yıkımı hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Aynen fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında bilinen iş güvenliği önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her türde hurda eşyayı alıyoruz. Sultangazi kentsel dönüşümü nedeni ile yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz.

Sultangazi Hurdacılar Sitesi

Sultangazi sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sultangazi hurdacılar sitesi B bloktaki dükkânımızın iş birliği ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Daha yaşanır bir Sultangazi için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Sultangazi Araç Hurdası Alan Hurdacılar

Elbette size hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Sultangazi hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Sultangazi yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araba, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, römork, hurda motor için arayabilirsiniz. Ama hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

İkinci El Mutfak Aletleri Alan Hurdacılar

Çok kısa süre kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolap, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel 4 gözlü ocak, paslanmaz salata ve meze reyonları, evye, krom davlumbaz, krom küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacıyla alıcıları işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Kullanılmış çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi cafe, lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız.

Sultangazi Hurda Kumaş Alım Satımı

Kiloyla hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş satışı yapmak için telefon numaramızı hemen arayın. Sultangazi kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Bu sayfadaki Sultangazi kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Sultangazi bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş alımlarında yerinize personellerimizi göndermekteyiz.

Tonajlı parça kumaş hurda, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alım satımında yerinizde ödeme yapmaktayız. Sultangazi ilçesinin tümünde kumaş hurdası almaktayız.

Anlık Güncel Sultangazi Hurda Fiyatları

Sultangazi hurdacı hurda alırken uygulanılan ton fiyatı her dakika değişiklik gösteriyor. Güncel hurda fiyatlarına erişmek için irtibat kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından özel teklifler veriyoruz.

Sultangazi 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen kuruyemişçiler tarafından satışa sunulan çelik raflar, ürün reyonları, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza rafları içinden seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Sultangazi hurda çelik raf kg fiyatı az önce güncellendi. Hurda raf fiyatı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Sultangazi 2.el raf hurdası satmak amacıyla mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Sultangazi Kağıt Hurda Alımı

Avantajlı fiyatlarla kağıt peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda gazete alan yerler içindeyiz. Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan özen sayesinde müşterilerimize daha fazla miktarda kazanç elde etme imkanı veriyoruz. Sultangazi kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız hizmetleriyle karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı fiyatları isteyebilirsiniz. Sultangazi karton hurdası ticareti yaptığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Sultangazi hurda karton kağıt ton fiyatı güncelliğini korumaktadır

Hurda Plastik Alanlar

Sultangazi plastik hurda alan firmalar arasında olan Sultangazi hurdacı firmasıyız. Buradaki Sultangazi hurda naylon ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

İstanbul il Sultangazi bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Sultangazi Beyaz Eşya Hurdası

2.el büro ofis mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları alıyoruz. Her türlü 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle firmamızı tuşlayabilirsiniz. Titizlik ile ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki yemek odası takımlarını konumunuza gelerek değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile buzdolabı hurdası alanlar konulu yazıyı gezebilirsiniz Sultangazi bölgesinin tümünde titiz biçimde kullanıldığı kolayca anlaşılan ve 2.el oturma grupları alabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Sultangazi Hurdacı

Yaklaşık altı yıldır hurda alımı faaliyeti vermekteyiz. Bu sürenin bahşettiği profesyonellikle teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 açık Sultangazi hurdacı olan şirketimizle haftanın yedi günü sektöre hizmet vermekteyiz.

Sultangazi Akü Hurdası Alanlar

Motosikletlerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunur. Hurda akü alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Bu neden ile hurdacı firmamız ve benzeri firma bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren suyu sebebiyle kıymetlidir. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur.

En Yakın Sultangazi Hurdacı

En yakın Sultangazi hurdacı ismi ile hurda metal alımında deponuza çalışanlarımızı yolluyoruz. Sultangazi hurdacıları içinde olarak arzuladığınız mekandan hurda satım hizmeti veriyoruz. Bu hizmet ile sizlere en yakın hurdacı firma Sultangazi etrafında hizmet veriyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Sultangazi bölgesinde hurda malzeme almaktayız.

Sultangazi 2. El Jeneratör Alan Yerler

Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo alan yerlerdeniz için nakit para ödemeler yapıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz.

Sultangazi 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile iflas eden iş yerlerinden almış olduğumuz Sultangazi yakınlarında yıkılan lokanta vs binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, inşaat vinci, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz.

Sultangazi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapanların dediği gibi kolay sayılmaz. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika bozum ihalesi aldık. Fabrika sökümünde önce yıkılacak üretim yerinin incelikle dolaşılarak gerekli araçların hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Sultangazi fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Güvenlice fabrika söküm işi yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!