İçeriğe geç

Kadıköy hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy geri dönüşüm firmaları arasındayız. Demtaş Metal firmamız, Kadıköy’de hurda alan yerler arasındadır. Hurdacı firması ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılıyoruz. İstanbul hurdacıları arasındayız.

Kadıköy hurda fabrikası olarak Kadıköy’ün tümünde hizmet ediyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul anadolu yakası hurdacısı olarak Kadıköy merkezinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Kadıköy çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile araç göndermekteyiz. Kadıköy’de hurda alanlar arasında lideriz.

Kadıköy Hurdacı Firması

İstanbul, Kadıköy hurdacısı olarak İstanbul ilinin tümünde hurda atık alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakın çevredeki hurda taşıma ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Kadıköy merkez ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğini koruyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacıyla mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz.

 • 19 Mayıs Mahallesi
 • Acıbadem Mahallesi
 • Bostancı Mahallesi
 • Caddebostan Mahallesi
 • Caferağa Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Eğitim Mahallesi
 • Erenköy Mahallesi
 • Fenerbahçe Mahallesi
 • Feneryolu Mahallesi
 • Fikirtepe Mahallesi
 • Göztepe Mahallesi
 • Hasanpaşa Mahallesi
 • Koşuyolu Mahallesi
 • Kozyatağı Mahallesi
 • Merdivenköy Mahallesi
 • Osmanağa Mahallesi
 • Rasimpaşa Mahallesi
 • Sahrayı Cedit Mahallesi
 • Suadiye Mahallesi
 • Zühtüpaşa Mahallesi

Kadıköy hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Kadıköy ilçesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Kadıköy ilk hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Yalnızca İstanbul Kadıköy çevresinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Kadıköy Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Kadıköy adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Hemen telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak amacıyla firmamızı aramanız yeterlidir. Kadıköy hurdacı numarası sayfamızın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Kadıköy Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, hurda demir, kablo hurdası, çinko hurda,sarı hurda, ve kurşun hurda alımına özel fiyatlar uyguluyoruz. Kadıköy hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Kadıköy kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman kaybetmeden satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurdanın değerini düşürmektedir. Kadıköy geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür hurda alım satım hizmeti veriyor. Hurda kağıt alımı için evinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alan hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Kadıköy Krom Hurdası Alımı

Sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler paylaşımımızı ziyaret ederseniz güzel olacaktır. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki İstanbul Kadıköy hurda krom tank ton fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı yollanmaktadır. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

Kadıköy çevresinin tümünde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Kadıköy çinko hurdası fiyatları güncellendi. Çinko hurda kilo fiyatı paylaşımımızı okusanız muhteşem olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

Kadıköy Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Sizinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı türleri vardır. Sayfamızdaki Kadıköy hurda sarı pirinç kg fiyatını isteyene bedelsiz gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı alan hurdacı konulu içeriği okuyun. Bu neden ile Kadıköy hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Kadıköy ilçesinde sarı hurdası almaktayız. Doğruyu demek lazım ise hurda sarı adında hurda türü yoktur.

Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı hurda denmektedir. İstanbul hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımında piyasaya hakim konumdadır. Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati türleri kıymetlidir.

Kadıköy Bakır Hurdası Alan Yerler

Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki Kadıköy hurda bakır ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. İstanbul Kadıköy hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Kadıköy içerisinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alan hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Hurda bakır alan yerler konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Kadıköy hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız.

Kadıköy Hurda Demir Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit para ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı bölümüne bir göz atın. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki İstanbul Kadıköy demir fiyatları güncelliğini koruyor. Anlık demir hurda kilo fiyatı için Kadıköy hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacılar makalemize bir göz atabilirsiniz. Kadıköy ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz.

Kadıköy Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Etrafta bolca edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo almaktayız. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo için piyasanın üzerinde fiyatı biz veriyoruz.

İstanbul Kadıköy’de %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alımı yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablo alan Kadıköy hurdacı arayanlar için buradayız. . Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan yüksek fiyat veriyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem teşkil eder. Tonajlı Kablo alan hurdacılar başlıklı konuyu inceleyin. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılıyor. İlaveten hurda çok damarlı kablolar için arayabilirsiniz.

İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Kadıköy hurda bakır kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor. Kadıköy ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizimle iletişime geçin.

Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. İstanbul Kadıköy hurdacısı Demtaş Metal genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşunun hala kullanılan eski madenler içerisinde olduğu düşünülmektedir. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Kadıköy kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Bu sayfadaki Kadıköy kurşun hurdası ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

Kadıköy Sac Hurda Alım Satımı

Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alıyoruz. Kadıköy ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Kadıköy Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel için nakit ödeme veriyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz. Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Kadıköy alüminyum hurdası ton fiyatları anlık güncellenmektedir. Sayfamızdakialüminyum alan hurdacılar metni ziyaret edin. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Şirketimize güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için telefonunuzu diliyoruz. İstanbul Kadıköy alüminyum hurda alan yerler arasında öncüyüz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Kadıköy ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz.

Anlık Kadıköy Hurda Fiyatları

Kadıköy hurdacı firma hurda alırken kullanılan kilo fiyatları piyasada her an değişiyor. Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajda hurda alım satımlarında daha yüksek fiyat teklifleri ödüyoruz. Daha güncel sayfamızdaki hurda kablo fiyatları makaleyi ziyaret edin En doğru hurda ton fiyatına erişmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

Kadıköy Jeneratör Hurdası Satanlar

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz.

Kadıköy Hurda Kağıt Alım Satımı

Kadıköy hurda karton ticareti yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Kadıköy kağıt hurdası ton fiyatını arzu edene saat başı ulaştırıyoruz Kadıköy İstanbul hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatları talep edebilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle hurda satmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanım elde etme şansı iletiyoruz. derinden çok fiyatlarla kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak alım satımı yaparız.

Kadıköy Nikel Hurda Alan Hurdacı

Hurda nikel zehirleyebilir. İstanbul ile Kadıköy nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 ile %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alımında elimizden geldiğince özenli hareket edilmelidir.

Kadıköy OSB hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Kadıköy hurdacılar sitesi 3. blok içerisindeki dükkanımızla hurda alım satımı işiyle bu sektörde öncülük yapıyoruz. Sırf bu malzemelerin ticaretini yapmıyoruz.

Kadıköy Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kadıköy kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri tüm hurda eşyayı alıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımında yaptığımız üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işleri ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

2.el Lokanta Ekipmanı Alımı

Temiz kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar alım satımı yapıyoruz. İşyerimize mevcut olan hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi ocaklar, endüstriyel aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici vb endüstriyel tipte mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz. Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz.

Kadıköy Hurda Kumaş Alımı

Kadıköy bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için yolladığınız yere geliyoruz. Hurda kumaş almaktayız. Kiloyla hurda çamaşır kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız.

Kilosuyla parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş, örme kumaş satmak için aşağıdaki telefon numarasını zaman kaybetmeden aramalısınız. Kadıköy kilo ile hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Buradaki İstanbul Kadıköy kumaş hurdası kg fiyatı güncellenmiştir.

En Yakın Kadıköy Hurdacı Firma

Kadıköy en yakın hurdacı firma ismiyle her çeşit hurda ticareti yapmak nedeni ile yerinize geliyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Kadıköy bölgesinde hurda alıyoruz. Kadıköy hurdacısı içinde çalışan personelimiz ile konumuzdan hurda alım ve satım hizmeti veriyoruz. Bu neden ile sizlere en yakın hurda alanlar Kadıköy ilçesinin tümünde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kadıköy 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile kapatılan esnaflardan satın almış olduğumuz İnşatlarda boya makinesi, yük asansörleri, alçı makinesi, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Kadıköy yakınlarında yıkılmış iş yeri ve benzeri binalardan sökülmüş sıfır ayarında 2.el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz.

Kadıköy Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Kadıköy bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. 2.el Klima Kadıköy ilçesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Kadıköy Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her cins hurda malzemenin depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Kadıköy Belediyesi’nce belirlenen araziye boşaltılır. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozunun taşınması itinayla yapılır.

Kadıköy Fabrika Bozumu

Güvenilir bir şekilde tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle dolaşılarak gerekli aletler ve araçların seçilmesi gereklidir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozum ihalelerini aldık. Hurdacı firmaların bahsettiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Kadıköy fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz.

Kadıköy Akü Hurda Alanlar

Motosikletlerde elektrik ihtiyacında bulunmaktadır. Akü hurda alım satımı paylaşımımıza göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Bu yüzden bizim vb. kendi içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan tesisler içindedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Biraz süre sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Genelde iflas eden butikler tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kadıköy raf hurdası kilo fiyatını telegram grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır. Raf hurda alan yerler makalesini okumak isteyebilirsiniz. Hurda raf Kadıköy fiyatları talep etmek nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır.

7/24 Açık Kadıköy Hurdacı Firma

Farkına vardığınız gibi 35 yıldan beri hurda alım yapıyoruz. Sektörün sağladığı güvenle araç parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık hurdacı firması olan şirketimiz ile zaman kavramı olmadan açığız.

Kadıköy Plastik Hurda Alımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. İstanbul ve Kadıköy ilçesinin tamamından jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz.

En ideal fiyatla pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız. Kadıköy plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Kadıköy naylon hurdası fiyat listesini grubumuzda her gün paylaşıyoruz.

Araç Hurdası Alan Yerler

Kadıköy hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Kadıköy bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek hurda vagon, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, trafikten çekme belgesi olan hurda araç, motor hurdası satmak için hemen arayın.

İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı sormak nedeniyle çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu alınır satılır.

En ekonomik fiyatlara yeni gibi ve 2. el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi adresinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi sunulmaktadır. Geniş bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı başlıklı paylaşımımızı incelemelisiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!