İçeriğe geç

İstanbul Silivri merkezi çevresinde hurda malzemeler ve ikinci el eşya alımı için nakit ödemeler yapmaktayız. Silivri hurdacı firması olarak merkezde ve ara mahallelerde hurdacılık yapmaktayız. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız takdirinizi toplamaya devam ediyor. Güncel Silivri hurda fiyatlandırma ile alım yapıyoruz.

Silivri hurdacı firmaları içinde lideriz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Silivri merkezinde olduğu gibi hurda alım satımı için uzman ekip gönderiyoruz.

Bununla birlikte İstanbul Avrupa yakası Silivri merkezinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal adıyla Silivri şehir merkezinin tamamında hurda alıyoruz. Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Silivri hurdacısı olarak hurda malzemenizi nakit alıyoruz. İstanbul Silivri şehir merkezinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız.

Silivri Hurdacısı

Silivri merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Silivri hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Silivri içerisinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız.

İstanbul şehir merkezine bağlı naif ilçesi Silivri ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Silivri çevresinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Silivri hurdacı olarak İstanbul genelinde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satmak amacıyla mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

Silivri Hurdacı Numarası

Silivri hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Boşa zaman geçirmeden arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz. Silivri yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

 • Akören Mahallesi
 • Alibey Mahallesi
 • Alipaşa Mahallesi
 • Balaban Mahallesi
 • Bekirli Mahallesi
 • Beyciler Mahallesi
 • Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi
 • Büyükkılıçlı Mahallesi
 • Çayırdere Mahallesi
 • Çeltik Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Danamandıra Mahallesi
 • Fatih Silivri Mahallesi
 • Fenerköy Mahallesi
 • Fevzipaşa Mahallesi
 • Gazitepe Mahallesi
 • Gümüşyaka Merkez Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Kadıköy Mahallesi
 • Kavaklı Mahallesi
 • Küçük Kılıçlı Mahallesi
 • Küçüksinekli Mahallesi
 • Kurfallı Mahallesi
 • Mimarsinan Silivri Mahallesi
 • Ortaköy Merkez Mahallesi
 • Piri Mehmet Paşa Mahallesi
 • Silivri Sancaktepe Mahallesi
 • Sayalar Mahallesi
 • Selimpaşa Merkez Mahallesi
 • Semizkumlar Mahallesi
 • Seymen Mahallesi
 • Sinekli Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Yolçatı Mahallesi

Silivri Hurda Alan Firma

Silivri geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Hurda krom almak için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Silivri adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı gecikmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürmektedir.

Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Silivri hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Tonajlı çinko, çatı minare kurşunu, bakır, hurda kablo, alüminyum hurdası,demir hurda ve sarı alırken yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Silivri hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Silivri Hurda Krom Alımı

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Sayfamızda yayınlanan Silivri hurda krom kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı içeriğinin linkine tıklamalısınız. Çok sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Silivri Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki İstanbul Silivri hurda çinko levha ton fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı için arayın. Silivri bölgesinin her yerinde hurda çinko alıyoruz.

Silivri Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Gerçekte hurda sarı adında hurda çeşidi yoktur. Silivri bölgesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurda ticaretinde öncüdür.

Sizinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Bu sebeple Silivri hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Buradaki Silivri sarı pirinç hurdası ton fiyatları güncellendi. Daha detaylı sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar makaleye göz atın. İstanbul Silivri hurdacısı işletmemizle her çeşit hurda ticareti yapıyoruz.

Silivri Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki Silivri bakır kg fiyatını arzu edenlere günlük gönderilmektedir. İstanbul Silivri hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Silivri hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Silivri genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Silivri bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayınız.

Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alan hurdacıyız.

Demir Hurda Alan Firmalar

Hurdacı firmamız Silivri bölgesinin tamamında demir hurdası alımı yapmaktadır. Demir, dünya genelinde en çok alınıp satılan metaller içerisinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Silivri hurda demir kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı sayfamıza göz bakarsanız pişman olmazsınız. Unutmayın ki her türlü pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz. Silivri ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar linkine tıklamalısınız.

Silivri Hurda Kablo Alım Satımı

Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Üstelik hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar bizi arayabilir.

Silivri hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Kullanım alanları itibariyle yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. İstanbul Silivri ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Silivri hurdacı arayanlar için buradayız. .

Adresten hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Piyasada bolca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz.

Silivri hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları alım satımı için adresinize geliyoruz. Sitemizdeki kablo hurda alanlar metni okuyun. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve birde dışındaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Silivri fare yemez kablo ton fiyatını talep edenlere her gün gönderilmektedir. Bunun yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alımında değerinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz.

Kablo hurdaları tellerindeki bakır madeni sebebiyle hurdacılar için önem arz eder. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Doğada cevher halinde çıkarılan kurşun mavi-gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alımı bağlantısının linkine tıklayın. Cami kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı yapmak amacıyla çağrı hatlarımızı tuşlayıp irtibat kurmanız gerekiyor. Silivri kurşun hurdası aldığımız ilçeler içindedir. Bu sitede yer almakta olan İstanbul Silivri çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını arzu edenlere her gün gönderilmektedir.

Silivri Hurda Sac Alım Satımı

Şu anda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurda var. Silivri bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru, alım satımı sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Hurda sac alımı yapan yerler arasındayız. Depo çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

Silivri Hurda Alüminyum Alımı

Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda almaktayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her nevi hurda alüminyum almaktayız. İstanbul Silivri alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Sitemizdeki Silivri alüminyum hurda fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Hurda alüminyum alanlar hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası Silivri hurdacı firmaları arasındayız. Sizin sayesinde her gün gelişiyoruz.

Silivri bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası ticareti amacıyla arayın. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Anlık Silivri Hurda Fiyatları

Silivri hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları Silivri piyasasında her an değişmekte. Güncel hurda çinko fiyatları hakkında yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz En güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile bizi arayın. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken borsadan daha fazla kilo fiyatı uyguluyoruz.

Silivri Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan firmalar arasındayız.

Silivri Hurda Karton Alımı

Kağıt, karton hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Silivri karton hurda ton fiyatı güncellendi Yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Silivri hurda kağıt alan yerler içerisindeki şirketimiz sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı fiyatları edinebilirsiniz. Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla satıcıya normalden yüksek oranda kazanç etme imkanı veriyoruz.

Nikel Hurdası Alanlar

Bu ilçede turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %99 nikel şablon ve %95 nikel şablon alımı yapıyoruz. Nikel hurdası muhteviyatında kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken çok özenli hareket edilmelidir. Silivri’de hurda nikel alıyoruz.

Silivri Hurdacı Sitesi

Silivri hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım tesisimizin yardımıyla geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. İstanbul, Silivri organize sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yalnızca bu çeşit hurdaları almıyoruz. Bizden sonrakilere iyi bir Silivri yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Silivri Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım esnasında istenen tüm tedbirler Bina yıkımı bittiğinde çıkma parkeler, sökülen penceler, pimapen hurdası vebenzeri her türde hurda eşyayı almaktayız. Silivri kentsel dönüşüm alanında yıkılacak binaların uygun şekilde yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz.

Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alanlar

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak kurutma makinesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi 2. El lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, krom evye, küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, buz makineleri alınır.

Hurda Kumaş Alanlar

İstanbul Silivri çevresinin her mahallesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için adresinize gelecek araçlarımız var. Silivri ilçesinde hurda kumaş firesi alıyoruz.

Toptan iç çamaşırı kumaş parçası, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alımlarında nakit ödeme yapılır.

Kiloyla parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak için bizi zaman geçirmeden aramalısınız. İstanbul Silivri kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz. Sitemizde yer alan Silivri kumaş hurdası ton fiyatları günceldir.

En Yakın Silivri Hurdacı Numarası

Silivri hurdacıları içinde firmamız ile yerinden hurda alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Silivri ilçesinde hurda satımı yapmaktayız. Böylece size en yakın hurdacı firma Silivri ilçesinde servis vermekten kıvanç duyarız. En yakın Silivri hurdacı firma adıyla hurda alırken dilediğiniz yere tecrübeli personel yolluyoruz.

Silivri 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla ne yazık ki iflas eden şirketlerden almış olduğumuz Silivri çevresinde yıkılmış öğrenci yurdu ve benzeri binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç mikseri, alçı mikseri, boya tabancası az kullanılmış portatif, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Hurda Klima Alım Satımı

Silivri etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Silivri bölgesinde en fazla satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Silivri Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılır. Molozlar Silivri Belediyesi tarafından planlanan araziye taşınıyor. Bina yıkımından sonra anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun taşınması güvenlikle tarafımızdan yapılıyor.

Silivri Fabrika Sökümü

Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Sektöre girdiğimizden beri on binlerce fabrika bozumu ihalesini gerçekleştirdik. Evvela yıkılacak mülkün detaylı bir biçimde dolaşılarak gerekli aletlerin hazırlanması gerekiyor. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Silivri fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık.

Silivri Hurda Akü Alan Firma

Aküler başka deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Akü hurda alımı hurda akü hakkında bilgi edinmek amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız. Dolayısı ile Demtaş Metal vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler arasındadır. Akü içindeki kurşun içeren sıvı nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir.

Silivri 2.el Raf Hurdası

Genelde kapatılan işyerlerinden elde ettiğimiz reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raf, hurda market rafı, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el hurda raf satıcıları arasındayız. Sayfamızdaki Silivri raf hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alan yerler makalesini gezmek iyi gelir. Silivri 2.el raf hurdası almak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Silivri Hurdacı Firması

2007’den bu zamana dek hurdacılıkla size hizmet veriyoruz. Sektörde uzun zamandır Silivri geri dönüşüm firması olmanın bahşettiği kurumsallık aracılığı ile çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Silivri hurdacı olarak gece gündüz yerinize geliyoruz.

Plastik Hurda Alım Satımı

Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Silivri plastik hurda alımı yapanlar arasında olan Silivri hurdacısıyız.

Sayfamızdaki Silivri hurda naylon kg fiyatını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. İstanbul şehri Silivri ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır.

Silivri Hurda Otomobil Alan Hurdacı

İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Silivri bölgesinde hurda araç alım hizmetleri veriyoruz. Silivri hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Evrak işi olmayan patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, vagon hurdası, kazalı hurda araç, motor hurdası ve benzeri hurdanıza fiyat almak için hemen arayın. Elbette sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat araç hurdası trafikten çekme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

2.el Ev Eşyası

Sahibinden satılık çalışma koltukları, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satılmaktadır. Silivri etrafında yeni, ikinci el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek almaktayız.

Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı fiyatı hakkında bilgi yazılmış gönderimize erişebilirsiniz Sıfırdan farksız ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak için telefonumuz ile ulaşabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!