İçeriğe geç

Güneşli hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İstanbul avrupa yakası Bağcılar Güneşli hurdacı firması olarak tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Güncel Güneşli hurda fiyatları ile yerinde nakit ödüyoruz. Bağcılar Güneşli’de hurda alan yerler arasındayız. Buraya en yakın güneşli hurdacısı Demtaş Metal’den teklif almadan hurdanızı satmayın. Avantajlı fiyatlarla profesyonel hizmet sunuyoruz.

Demtaş Metal olarak Avrupa Bağcılar Güneşli etrafında hurda alıyoruz. Bağcılar geri dönüşüm fabrikaları arasındayız. Güncel İstanbul Bağcılar Güneşli hurda fiyatları ile alım satım yapmaya devam ediyoruz.

İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Güneşli’de hurdacılık firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Bağcılar Güneşli hurdacısı firma olarak hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul Bağcılar hurdacısı olarak Güneşli’de hizmet veriyoruz.

Güneşli Hurdacı Firmalar

Güneşli hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Güneşli bölgesinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satışı için telefon numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul ilinin naif semtlerinden Güneşli 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Güneşli için değil, tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. İstanbul Bağcılar hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güneşli çevresinde hurda alan firmalar içindeyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Güneşli bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın faydalanması için çalışıyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklime zararının önüne geçmektedir.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Birkaç tanesi çok gözükse de artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaya devam ediyor. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarır. Böylelikle yeraltı madenlerini gelecek nesillere saklıyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. İşlenmemiş metallerin madenden kazılıp işlenmesi zahmetlidir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurda malzemenin dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

Güneşli Hurdacı Telefonu

İstanbul Bağcılar Güneşli hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman harcamadan arayın günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. İstanbul Bağcılar Güneşli’de yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Güneşli Bakır Hurda Alan Yerler

Güneşli içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır alan Güneşli hurdacı numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Sitemizdeki İstanbul Bağcılar Güneşli yanık bakır hurdası ton fiyatını arzu edenlere her gün ulaştırılmaktadır. İstanbul Bağcılar Güneşli bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır hurda alanlar makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Güneşli hurda bakır kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Güneşli’de Hurda Demir Alan Yerler

Bağcılar merkez ve Güneşli’de hurda demir ticareti ile uğraşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Bağcılar Hurda demir alım satımı gönderimize bir göz atın. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Anlık güncel hurda demir fiyatı istemek nedeni ile bize ulaşın. Demir hurda alan yerler gönderimize mutlaka göz atın. Güneşli’nin tüm sokaklarında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir, dünyada bol miktarda alınıp satılan madenler arasında bulunur. Sitemizdeki Güneşli demir kg fiyatı güncellenmiştir.

Güneşli Alüminyum Hurdası Alanlar

Bize duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Bununla birlikte alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha almak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Güneşli’de alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Bağcılar Güneşli alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz.

Hurdalarını bize satanların desteğiyle daha hızlı büyüyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Daha kesin sayfamızdaki hurda alüminyum içeriği okuyun. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

Güneşli Kurşun Hurda Alan En Yakın Firma

Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpıyor. Güneşli hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız semtlerdendir. Sitemizde yayımlanan Güneşli çatı minare kurşunu ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu bilinmektedir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun satışı sebebiyle firmamızı arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Güneşli Hurda Sac Alan En Yakın Hurdacılar

Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Güneşli etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac hurda mevcuttur.

Güneşli Krom Hurda Alım Satımı

Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur. Krom hurda alımı gönderimizi incelerseniz harika bir iş yaparsınız. Paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı makalemizi ziyaret etmek iyi gelir.

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Bağcılar Güneşli’de Çinko Hurda Alım Satımı

Burada paylaşılan İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Güneşli’de hurda nikel kilo fiyatı bugün güncellendi. Çinko hurdası fiyatı paylaşımına göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Güneşli’de çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bağcılar Çinko hurda alan hurdacı firma yazımızı inceleyiniz.

Güneşli Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda kablo alan yerler başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki İstanbul Bağcılar Güneşli bakır kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli araçlarda kullanılıyor. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Çünkü sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Etrafta bolca toplanlanan 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul Bağcılar’da %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde deneyime sahibiz. Kapıdan antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo alıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Güneşli hurdacı arayanlar için buradayız. İstanbul

hurdacı firması olarak özellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar alım satımı yapmaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. İstanbul Bağcılar Güneşli mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Güneşli Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Sitemizde bulunan hurda sarı pirinç alanlar metne göz gezdirebilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası isminde hurda türü bulunmamaktadır. Güneşli genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Güneşli genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız.

Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Dolayısıyla Güneşli mahallesinde sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Güneşli Mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Güneşli Hurda Alan Firma

Büyük imalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almaktayız. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirmenize imkan sağlamaktayız. Şantiyelere hurda konteyneri yerleştiriyoruz.

Zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Güneşli mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Bağcılar Güneşli mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda kablo, bakır hurda, hurda alüminyum, çinko hurdası, inşaat demiri, kurşun hurdası ve sarı hurda alımına özel yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Güneşli hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Güneşli kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Hurda malzemeleri çok zaman kaybetmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin piyasa kıymetini düşürmektedir.

Güneşli Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Hurdacıların söylediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı yapılacak binanın titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi gerekmektedir.

Güvenli bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Böylelikle Bağcılar fabrika söküm ve yıkımı yapan hurdacılar arasında meşhur olduk. Yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihalesi güvenilir bir biçimde tamamladık. Güneşli fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz.

Güneşli Hurda Plastik Alanlar

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Güneşli plastik hurdası alanlar arasında bulunan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Bağcılar Güneşli hurda plastik fiyatları güncellendi Güncel fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. İstanbul şehri Güneşli bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı yapıyoruz.

Güneşli – Klima Hurda Alanlar

Güneşli mahallesi bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Güneşli çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Güneşli’de Moloz Dökümü

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işleri güvenlikle yapılır. Molozlar Bağcılar Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen yerlere taşınır. Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın bizlere ait alana yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Güneşli – Nikel Hurdası Alım Satımı

Özellikle %95 – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Güneşli hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel toplanırken çok dikkatle çalışılmalıdır. Nikel hurda zehirleyebilir.

Güneşli Akü Hurdası Alanlar

Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı için sıkça kullanılıyor. Hurda akü alımı bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile depomuz benzeri fabrika içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Yoğun kullanımla kullanılmayacak hale düşen akülere hurda akü diyoruz. Hurda akü alan yerler gönderisini okursanız güzel olacaktır. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır.

Güneşli İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında inşaat vinci, boya makinesi, harç makinesi, alçı karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Güneşli mahallesinde yıkılmış elbiseci binalarından çıkma hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapenler satıyoruz. Dolayısı ile batmış iş yerlerinden satın aldığımız

Güneşli Jeneratör Hurdası Satanlar

Her türlü çalışır durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerler içindeyiz.

Anlık Güncel Güneşli Hurda Fiyatları

Güncel krom hurdası fiyatları hakkında paylaşılmış metni okuyabilirsiniz Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında borsa fiyatından fazla fiyat teklifi ödüyoruz. Güneşli hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları Güneşli’de anlık değişkenlik gösteriyor. Doğru hurda fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz.

Güneşli İkinci El Ev Eşyası

Ekonomik fiyatlara yeni gibi, 2. el oturma odası takımları satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi yerinizden almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz.

Daha geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alan firma konusunda detaylı bilgi yazılmış gönderimizi inceleyin Her çeşit 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Sahibinden patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları alınır.

Güneşli Hurdacılar Sitesi

Güneşli hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimiz vasıtası ile sektörde hizmet veriyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Hurda metal alımında ayrım yapmadan her miktarda metali alıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir İstanbul Bağcılar Güneşli oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz.

En Yakın Güneşli Hurdacı

Güneşli Bağcılar hurdacı sitesi istihdamındaki personelimizle konumdan hurda alımına devam ediyoruz. En yakın Güneşli hurdacı firması adı ile hurda eşya alıp satmak amaçlı adresinize geliyoruz. Demtaş Metal firmamızla Güneşli çevresinde her türlü hurda alırız. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Güneşli genelinde servisler ediyoruz.

Güneşli 2.el Hurda Raf

Hurda raf demiri alım satımı liderlik ettiğimiz alanlardandır. Raf hurda alanlar gönderisini incelerseniz muhteşem bir şey yapacaksınız. Sitemizdeki Güneşli çıkma raf ton fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırıyoruz. Hurda raf alım satımı gönderimize bir göz atmak istersiniz. Hurda raf Güneşli satışı yapmak nedeni ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen şarküterilerden aldığımız teşhir rafları, market rafı hurdaları, orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satıcıları içerisindeyiz.

Güneşli’de Karton Hurda Alımı

İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt alım satımlarında uyguladığımız extra duyarlılıkla satıcıya daha çok miktarda kazanma imkanı sunuyoruz. Değerinden yüksek fiyata hurda kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz. Güneşli karton hurda aldığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Güneşli karton hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz Güneşli kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız Demtaş Metal sayesinde kırpıntı kağıt, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı ton fiyatı talep edebilirsiniz.

Güneşli Parça Kumaş Alım Satımı

Kilosuyla mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda için peşin para ödeme yapılır. Güneşli mahallesinin her tarafında parça kumaş hurdası almaktayız. Toptan hurda gabardin, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Bağcılar Güneşli çevresinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için yerinize gelecek ekipleri oluşturduk. İstanbul Bağcılar Güneşli kiloyla kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Güneşli kumaş hurdası ton fiyatını saat başı yollamaktayız.

Güneşli 2.el Cafe Malzemeleri Alımı

İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocak, aspiratör, krom küvet, evye, davlumbaz, paslanmaz meze reyonları ve benzeri sanayi tipi mutfak aletini incelemeniz için sizi depolarımıza davet ediyoruz. Profesyonel lokanta ekipmanları alıyoruz.

İyi durumda otel tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir.

Güneşli hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Fırsat buldukça Güneşli bölgesinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araba trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çekme belgeli otomobil hurdası, yük vagonu, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Güneşli Bina Yıkımı

Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken istenilen tüm güvenlik önlemleri Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vb. tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Hurdalar bina yıkım işleri yapmaktayız. Üst taraftaki fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Güneşli kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek binaların en baştan inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını sağlıyoruz.

7/24 Hurda Alan Güneşli Hurdacı Firma

Neredeyse iki bin on dokuzdan bu zamana hurdacılık ile size hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan hurdacı olan firmamızla zaman farketmeden adresinize geliriz. Yılların sağladığı profesyonelliklerle araç gereç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!