İçeriğe geç

Bağcılar hurdacı ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. İstanbul avrupa yakası Bağcılar merkezinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar bölgesinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Bağcılar hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Demtaş Metal olarak Bağcılar dolaylarında hizmet veriyoruz.

Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. İstanbul Bağcılar’daki hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Bağcılar merkezi etrafında hurda eşyalar ve az kullanılmış eşya alımında malzemenin ederini nakit ödüyoruz.

Güncel Bağcılar hurda fiyat listesi ile alım hizmeti veriyoruz. Çok miktarda bakır, demir, alüminyum, kurşun, kablo hurdası alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı almaktayız. İstanbul Bağcılar çevresinde hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacısı olan Demtaş Metal hizmetinizdedir.

Bağcılar Hurdacısı Firmalar

Bağcılar geri dönüşüm firması olarak İstanbul’un tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alım satımı için müsait araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Bağcılar merkez ve mahallelerinde hurda alım faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri eriterek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her nevi hurda kurşun satışı yapmak için mobil hatlarımızı arayabilirsiniz.

 • 100.Yıl Mahallesi
 • Bağlar Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • Çınar Mahallesi
 • Demirkapı Mahallesi
 • Evren Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevziçakmak Mahallesi
 • Göztepe Mahallesi
 • Güneşli Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Kemalpaşa Mahallesi
 • Kirazlı Mahallesi
 • Mahmutbey Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Sancaktepe Mahallesi
 • Yavuzselim Mahallesi
 • Yenigün Mahallesi
 • Yenimahalle Mahallesi
 • Yıldıztepe Mahallesi

Bağcılar’da hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bağcılar bölgesinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet sunuyoruz. İstanbul ilinin nadide ilçesi Bağcılar daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Bağcılar ilçesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Bağcılar Hurdacı Telefonu

İstanbul Bağcılar hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bağcılar’da adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alıyor. Bu nedenle hurda malzeme satmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz.

Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Bağcılar hurda krom ton fiyatını isteyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı sayfamıza kesinlikle göz atmalısınız.

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır.

Bağcılar Hurda Alan Firma

Bağcılar adresten hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece metallerin kıymeti düşebilir.

Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda çelik alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, hurda demir, kablo hurda, çinko hurdası,sarı hurda, ve kurşun hurda alımlarında değerinin üzerinde fiyat listesi veriyoruz. Bağcılar hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

İstanbul Bağcılar ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Bağcılar Alüminyum Hurda Alımı

Şirketimize gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Bağcılar bölgesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Ek olarak alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki Bağcılar alüminyum hurda kilo fiyatı anlık güncellenmektedir. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki yazıya bir göz atabilirsiniz

İstanbul Bağcılar hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

Bağcılar Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Firmalar

Aslında sarı hurdası diye hurda cinsi varolmamıştır. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Bağcılar bölgesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Bu neden ile Bağcılar hurda sarı alan firmalar arasındayız. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri vardır.

Buradaki İstanbul Bağcılar hurda sarı kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Daha kesin bilgiye sahip olmak için hurda sarı pirinç metini ziyaret edin. Demtaş Metal şirketi tüm bu hurdaların yanı sıra hurda sarı bronz araiş ticaretinde liderdir. Kurumsal firmamız her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Bağcılar Kablo Hurdası Alım Satımı

Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Bağcılar hurdacı firmayız. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Daha doğru bilgi almak amacıyla kablo hurdası alanlar konuya göz gezdirebilirsiniz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki İstanbul Bağcılar kablo kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

Ayrıca enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Her yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satmak isteyenler bizi arayabilir. Bağcılar hurdacılar için önemlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ek olarak alüminyum kablo hurdaları alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Müşterilerde hızlıca bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz.

İstanbul hurdacı firması olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Bağcılar hurdacısı Demtaş Metal her çeşit antigron kablo hurdası, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için yerinize geliyoruz. İstanbul Bağcılar ilçesinde hurda kablo alan firmalar içinde piyasasının üstünde kilo fiyatını vermekteyiz.

Çinko Hurda Alım Satımı

İstanbul, Bağcılar ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Bağcılar hurda çinko fiyatlarını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satmak için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Bağcılar Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan hurdacılar sitemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Bağcılar hurdacı telefon numarasını şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bağcılar hurdacılık firmasıyız. Bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bağcılar hurda bakır kilo fiyatı için firmamızı arayınız. Bu sayfada bulunan Bağcılar yanık bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. İstanbul Bağcılar bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda Demir Alanlar

Bildiğiniz gibi her çeşit demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz. Demtaş Metal İstanbul Bağcılar bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Güncel demir hurda kilo fiyatı istemek sebebi ile bize ulaşın. Demir hurda alan yerler gönderimizi gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayın.

Bağcılar ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Demir hurdası, Bağcılar ilçe genelinde çokça bulunan metaller içindedir. Burada paylaşılmış olan İstanbul Bağcılar inşaat demiri ton fiyatlarını isteyene her gün yollamaktayız.

Kurşun Hurda Alanlar

Bağcılar hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Bağcılar hurda Cami kurşunu fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. Kurşun metali hala kullanılan eski madendir. Yeryüzünde cevher halinde çıkarılan kurşun metali maviye yakın gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan hurdacı gönderisini gezmelisiniz. Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu satmak amacı ile bizi rayarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sac Hurdası Alımı

Bağcılar İstanbul ilçesinin tamamında sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Depomuzda her türlü 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında yüksek fiyatı vermekteyiz. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru firmayız. Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alıyoruz.

En Yakın Bağcılar Hurdacı Telefonu

Bağcılar hurdacı sitesi olan firmamızla arzuladığınız mekandan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. En yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda nakliyesi yapmak amacıyla arzu ettiğiniz yere uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Demtaş Metal firmamızla Bağcılar ilçesinin tamamında hurda malzeme almaktayız. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alan yer Bağcılar bölgesinde servisler sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Bağcılar Hurda Karton Alımı

Bağcılar hurda kağıt alan yerler içerisindeki iş yerimiz sayesinde toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. Piyasadan fazla liste fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Bu sayfadaki Bağcılar karton hurdası ton fiyatlarını arzu edene günlük ulaştırılmaktadır İlçede kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız fazladan titizlikle size piyasadan daha fazla kâr elde etme imkanı sunuyoruz.

Bağcılar İkinci El Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Bağcılar 2.el raf ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Raf hurda alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Bağcılar 2. el hurda raf alım satımı sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle iflas eden şarküterilerden elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, demir raflar, ürün reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafı satıyoruz.

Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Bağcılar ilçesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, hurda polistren kristal fiyatları sormak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Bağcılar hurda plastik alımı yapanlar arasında öncü firmayız. Buradaki Bağcılar plastik fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz.

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz.

Güncel Bağcılar Hurda Fiyatları

Güncel bilgiye ulaşabilmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı her dakika değişmektedir. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından daha fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz.

Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Bağcılar hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşten fırsat buldukça Bağcılar çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Lakin araba hurdası trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Tabiki de size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan trafikten çekme belgeli araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Bağcılar Hurdacı Firması

Tam on iki yıldan beri hurdacılık yapmaktayız. Bu sürenin sağladığı tecrübeler süreci ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık hurdacı firması olarak zamana takılmadan sektöre çalışmaktayız.

Kullanılmış Mutfak Aletleri Alan En Yakın Yerler

İyi kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alıyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel cafe ve lokanta aletleri almaktayız. Depomuzda mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz krom dinlendirici, restorant tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

Kumaş Alım Satımı

Yüksek tonajlı kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı alımı için telefonlarımızı hemen aramalısınız. İstanbul Bağcılar kilosu ile kumaş hurda alan yerler arasındayız.

Sayfamızdaki Bağcılar kumaş hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Bağcılar etrafında süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alımlarında adresinize ekip göndermekteyiz.

Kiloyla parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, hurda poplin kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. Parça kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız.

Bağcılar Bina Yıkımı

Hurda bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım yapılırken bilinen iş güvenliği önlemleri Üstteki fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Bağcılar kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken evlerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz.

Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Aküler diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denir. Akü hurdası içerdiği kurşun bulunduran sıvı sebebiyle oldukça kıymetlidir. Araçlarda elektrik enerjisi deposu kullanılabiliyor. Hurda akü alan yerler bölümünü dolaşmak hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor.

Bağcılar Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika yıkanların dediği şekilde kolay değildir. Bağcılar fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. İşe başlamadan önce sökülecek üretim yerinin titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin hazırlanması gerekmektedir.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakan esnaflardan aldığımız Müteahhitlerce bir inşaat yapımında kullanılan alçı mikseri, boya makinesi, yük asansörü, harç makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood bulunur. Bağcılar ilçesinde yıkılmış apartman vs binalardan sökülen yeni ayarında ikinci el kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz.

Bağcılar Hurda Nikel Alımı

İlçe genelinde anot nikel hurda, nikel turbo, %95 , %99 şablon nikel hurda alıyoruz. Bu sebeple hurda nikel alınırken oldukça dikkatle çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirli olabilir. Bağcılar nikel hurdası alıyoruz.

Bağcılar Hurda Beyaz Eşya

Temiz 2el olarak satılabilecek temizliğe sahip mobilyaları dilediğiniz yerden almaktayız. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı firma başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Her türlü ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile firmamıza ait numaralarla irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz.

Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, bilgisayar masası, öğrenci koltuğu mevcuttur. Ederinden ekonomik fiyatlara yeni gibi ve ikinci el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

Klima Hurda Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bağcılar bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Kombi hurdası alan hurdacı firmayız. İkinci el klima Bağcılar bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Bağcılar Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda metallerin işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Bağcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen moloz döküm yerlerine taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozun nakliye işleri güvenli bir şekilde yapılır.

Bağcılar Hurdacı Sitesi

Sevenlerine yaşanılır bir şehir bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Bağcılar hurdacılar sitesi onuncu blok içerisinde bulunan dükkanımızla hurda ticareti işine başladık. Bağcılar yeni sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!