İçeriğe geç

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları canlı olarak sitemizden takip edilebilmektedir. Güncel hurda demir fiyatları 2022 yılı boyunca ilgili listemizde canlı yayınlanacaktır. Demir hurdası alımı hurdacılar tarafından en çok yapılan işlemdir. Dolayısıyla hurda demirin kilosu ne kadar bilinmesi önem taşımaktadır. Hurda demir kg fiyatı malzemenin türüne ve korozyona uğrayıp, uğramadığına göre artıp azalmaktadır.

Tonajlı hurda demir alımı için özel fiyat teklifi oluşturulmaktadır. Bu fiyat listesi İstanbul çevresinde ve Marmara Bölgesi’nde geçerli olacaktır. Diğer şehirlerdeki toptan hurda demir satışı için fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

Günlük Hurda Demir Fiyatları

Son Güncelleme: 01-12-2022 Saat: 13:15

Hurda Demir ÇeşitleriKG Fiyatı
Dkp Hurdası Kg Fiyatı6.24 TL
Ekstra Hurdası Kg Fiyatı6.03 TL
Karışık ve Toplama Hurdası Kg Fiyatı5.51 TL
Talaş Hurdası Kg Fiyatı4.16 TL
Hurda Demir Fiyatları 2022

Toptan hurda demir alımı gerçekleştiriyoruz. Her türlü demir hurdası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el inşaat demiri fiyatı için bölgenizdeki 2.el inşaat malzemeleri satışı yapan yerleri aramanızı rica ediyoruz. Diğer hurdaları, güncel hurda fiyatları sayfamızdan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Hurda Demir Fiyatı

İstanbul hurda demir borsası tarafından LME baz alınarak oluşturulan fiyat listesi piyasanın oldukça üzerindedir. Hurda demir alan alan yerler içindeki hurdacı firmamıza nakit ödemeyle demir hurdası satabilirsiniz. Ayrıca her türlü maden ve metal hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Dolayısıyla hurda satışı için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İnşaat demir çubuğu hurdası alıyoruz. Bununla birlikte aşağıdaki hurda demirler için yerinize geliyoruz.

  • Hurda demir boru
  • Sac hurdalar
  • İnşaat demiri hurdası
  • Makas uçları, defolu inşaat demiri
  • Hurda ziraat aletleri
  • Kesilmiş zincir ve halatlar
  • Hurda demir profil

Hurda sac alan yerler içinde en iyi fiyatı veriyoruz. Tekliflerimizi rakip hurdacı firmalar ile karşılaştırdığınızda farkımızı çok daha iyi anlayacaksınız. Şirketimize ait tesislerle hizmet sunmaktayız. Hurda demir alan fabrikalar arasında kurumsal hizmet sunuyoruz.

Güncel hurda sac fiyatları için aşağıdaki telefon numaralarımızı aramanızı rica ediyoruz. Hurda sac alan hurdacı firmamızdan 2.el trapez sac hurdası, ikinci el çatı sacı temin edebilirsiniz.

hurda demir fiyatları
0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!