İçeriğe geç

İzmit hurdacı firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Kocaeli İzmit merkezinde de hizmet veriyoruz. İzmit hurdacı firma olarak İzmit merkezinin tamamında her cins hurda alımı yapmaktayız. Her çeşit hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. DEMTAŞ metal firmamızla İzmit bölgesinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Hurdacı olarak hurdanızı yerinden almaktayız.

Günlük Kocaeli İzmit hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. İzmit meydanının etrafında hurda dönüşümü yapan tesise sahibiz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Kocaeli hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. İzmit merkezde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla İzmit sınırlarındaki her yere araç göndermekteyiz. İzmit merkezi çevresinde hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları için peşin ödemeler yapmaktayız. Kocaeli hurdacıları arasındaki firmamız hizmetinizdedir.

İzmit Hurdacı Firması

İzmit’in en iyi hurdacısı olarak Kocaeli genelinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın alımı için yakınınızdaki hurda nakil ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz. İzmit merkez ve mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları eriterek sizin ve bizim faydasına çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit sarı hurdası satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz. İzmit hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. İzmit merkezinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Kocaeli ilinin naif ilçesi İzmit daimi hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca Kocaeli İzmit bölgesinde değil, tüm şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

İzmit Hurdacı Telefon Numarası

Kocaeli’de hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. İzmit hurdacı numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyatı istemek üzere bizi aramanız gereklidir.

İzmit Hurda Krom Alım Satımı

430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı paylaşımımıza göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki İzmit krom kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Yapısından dolayı sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır.

İzmit Hurda Alanlar

Kocaeli İzmit ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ metal her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda bakır alımı için adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İzmit adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır.

Kocaeli sanayileşmenin yoğun olduğu illerimiz içindedir. Dolayısıyla İzmit hurdacılar için önemli bir konumdadır. Geri dönüşüme verilen önemle bu bölgedeki fabrikaların üretim için ihtiyaç duyduğu hammaddeyi ekonomik fiyatlara temin etmesi sağlanmaktadır.

Böylelikle metalin piyasa değerleri düşüyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve sarı, bakır hurda, inşaat demiri, kablo hurda, çinko hurdası, kurşun alımı yaparken değerinden yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. İzmit hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay alan İzmit geri dönüşüm firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

İzmit Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz.

Her türlü alüminyum hurdası alınır. Alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Kocaeli İzmit alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki İzmit alüminyum fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sitemizde önceden yazılanhurda alüminyum alan yerler makaleyi inceleyin.

Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle her gün tecrübe elde ediyoruz. İzmit ilçesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz.

İzmit Hurda Sarı Alanlar

Aslında sarı hurdası adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. İzmit genelinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Sitemizdeki İzmit hurda sarı ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki metni okuyabilirsiniz.

Müşterilerde hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. İzmit’te firmamızı her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

DEMTAŞ metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde tecrübeye sahiptir. Ayrıca, hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda almaktadır. Bu sebep ile İzmit sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız.

İzmit Hurda Kablo Alımı

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içinde yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Çünkü sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu yazıya bir göz atın. Bunların yanısıra enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken ederinin üzerinde sunuyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Kocaeli İzmit hurda bakır kablo fiyat listesini arzu edenlere günlük ulaştırılmaktadır. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Bulunduğu yerden hurda enya kablolar, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası almaktayız.

Hurda kablolar içindeki bakır tel nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır. Kocaeli İzmit ilçesinde kablo hurdası alıyoruz. Kocaeli İzmit genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. İzmit bölgesinde kolayca toplanan %30 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. Kocaeli İzmit hurdacısı DEMTAŞ metal her çeşit hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdası alımı yapıyoruz.

İzmit Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızda paylaşılan İzmit çinko levha ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Çinko hurdası fiyatı bölümümüzü muhteşem olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Kocaeli, İzmit etrafında çinko hurdası alıyoruz.

İzmit Hurda Bakır Alanlar

Kocaeli, İzmit bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayınız. İzmit genelinde bakır hurda alıyoruz. Sitemizdeki Kocaeli İzmit yanık bakır hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Kocaeli İzmit bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz.

Bakır alan hurdacı firmamızı kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz.

Demir Hurdası Alımı

DEMTAŞ metal İzmit bölgesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Demir hurdası, dünyada çokça alınıp satılan metaller arasındadır. Buradaki İzmit ekstra demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı istemek için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları makalemizi okursanız muhteşem bir iş yaparsınız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderimizi incelemek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. İzmit çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

İzmit Kocaeli hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Kocaeli İzmit çatı minare kurşunu fiyatlarını telegram grubu üyelerine güncel olarak ulaştırıyoruz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alan yerler sayfamızı gezmek iyi gelecektir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami sökümü hurda kurşun satışı yapmak nedeniyle bizi tuşlayarak ulaşın.

Hurda Sac Alanlar

İzmit Kocaeli ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, satışı yapmak sebebi ile arayın. Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

İzmit 2. El Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Her voltajda yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

En Yakın İzmit Hurdacı Numarası

En yakın İzmit hurdacı deposu servisi ile her cinsten hurda malzeme ticareti yapmak amacıyla ayağınıza güvenilir ekip yolluyoruz. DEMTAŞ metal olarak İzmit etrafında her türlü hurda eşya alırız. İzmit’te geri dönüşüm firmamızla konumdan hurda malzeme alım hizmetimiz var. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurda alan yer İzmit ilçesinde servis sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Karton Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Ederinden fazla liste fiyatı ile hurda kağıt peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, hurda karton bardak, gazete hurdası alıyoruz. İzmit karton hurda aldığımız ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki İzmit karton hurda fiyatları sürekli güncellenmektedir İlçenin tümünde hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız extra özenle satıcıya daha yüksek kâr etme imkanı iletiyoruz. İzmit hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki DEMTAŞ metal ile iletişim kurarak hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satışı yapabilirsiniz.

Hurda Raf Alımı

Hurda raf demiri alımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Genellikle iflas eden baharatçılardan elde ettiğimiz teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar, teşhir rafları arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2.el hurda raf satıyoruz. Buradaki Kocaeli İzmit çıkma raf kilo fiyatı anlık güncellenmektedir. Raf hurdası fiyatları sayfamıza göz atarsanız pişman olmazsınız. İzmit hurda raf almak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

İzmit Hurda Cam Alan En Yakın Firma

Son zamanlarda rengarenk içecek şişesi, çıkma otomobil camı biçiminde cam hurda çeşitleri yüksek miktarda satılıp alınıyor. Cam saydam yada yarısaydam genellikle sert yapıda bulunan sıvıları tutabilen inorganik sert bir maddedir. İzmit çevresinde cam hurda alanlar arasında faaliyet veriyoruz.

İzmit Plastik Hurdası Alanlar

Kocaeli şehri İzmit ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. İzmit plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde lider konumda olan hurdacılık firmasıyız. Sitemizdeki Kocaeli İzmit plastik ton fiyatını dileyenlere güncel olarak yollamaktayız.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Anlık İzmit Hurda Fiyatları

En doğru fiyata ulaşmak nedeni ile bizi arayın. İzmit hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişmektedir. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında daha fazla ton fiyatı öneriyoruz.

Hurda Araç Alan Firma

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Çok sıkışık olmadığımızda İzmit etrafında hurda otomobil alım satım hizmeti vermekteyiz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda otomobil trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşmüş hurda araba, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda vagon, hurda motor vebenzeri hurdalara fiyat sormak için arayabilirsiniz.

7/24 Açık Hurdacı Firması

Tam bin dokuz yüz doksan dörtden bu zamana hurdacılıkla hizmet veriyoruz. 7/24 açık İzmit hurdacı olarak zaman farketmeksizin hurda metal alımı yaparız. Bu sürenin kazandırdığı deneyimler vasıtası ile araç parkurumuzu geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satan yerler bu sayfadaki numaraları arayabilir. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel ocak, paslanmaz krom meze reyonları, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, aspiratör vb. kafe lokanta tipi mutfak alet edavatlarını incelemek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz durumda buz makinesi, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, restaurant tipi bulaşık makinası alıp satıyoruz. Profesyonel lokanta, cafe mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız.

İzmit Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Kocaeli İzmit çevresinde kumaş fire hurdası alımı yapılmaktadır. Kocaeli İzmit çevresinde şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında arzu ettiğiniz konuma gelecek araçlarımız var. Parti malı mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

Spota düşmüş parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için bizi hemen arayın. İzmit kilo ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Bu sayfadaki İzmit hurda kumaş kg fiyatını telegram hattımızda günlük olarak paylaşıyoruz.

İzmit Bina Yıkımı

Aynı fabrika sökümünde yaptığımız gibi hurda karşılığı bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek binaların gerektiği bir şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz.

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken istenen güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülen hurda çelik kapı, çıkma parkeler gibi her türlü hurda malzemeyi ücretle almaktayız.

İzmit’te Hurda Akü Alım Satımı

Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor.

Akü içerdiği kurşun içeren sıvılar sebebiyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. Dolayısı ile firmamız benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur.

İzmit’te Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İzmit fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkım işini yapıyoruz. Başlamadan önce yıkılacak fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekiyor. Yıkım yapanların dediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında nam saldık. Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika bozum ihalelerini tamamladık.

İzmit 2.El İnşaat Malzemesi

Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalmış satıcılardan satın aldığımız Yıkılan apartman vs. binalardan ayırılan yeni gibi 2. el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı satan firmalar içerisindeyiz. Müteahhitler tarafından kullanılan boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood bulunur.

İzmit Nikel Hurda Alım Satımı

Bu ilçede anot nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon ile %99 nikel şablon, nikel turbo hurda alımında hurda nikel piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alım satımı yapılırken elden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir. Kocaeli ile İzmit nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Her türlü 2.el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek maksadıyla numaralarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 2. El ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyaları kapınızdan almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası alımı yapanlar konulu makalemizi okuyabilirsiniz Makul fiyatlara sıfır, 2. el ev mobilyaları satıyoruz.

Klima Hurdası Alanlar

İzmit etrafında 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. 2.el Klima İzmit ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

İzmit Moloz ve Hurda Nakliyesi

Kocaeli, İzmit’te DEMTAŞ metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar İzmit Belediyesi tarafından bildirilen moloz bırakma yerlerine boşaltılıyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre ortaya çıkan molozun taşıma işi güvenlikle yapılmaktadır.

İzmit Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza iyi bir İzmit oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. İzmit hurdacılar sitesindeki depomuz vasıtası ile atıl hurda eşya alım yapıyoruz. İzmit sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bu hurdaların ticaretini yapıyor değiliz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!