İçeriğe geç

Maltepe merkezinin çevresinde faaliyet gösteren hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Güncel İstanbul Maltepe hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Hurdacı firması olarak her cins hurda eşyayı adresten almaktayız. Normalde İstanbul Maltepe hurdacı firmasıyız. Lakin İstanbul Maltepe merkezinde de hizmetler veriyoruz.

Her türlü hurda satışı amacıyla iletişime geçin. Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Maltepe çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Maltepe hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir.

Maltepe merkezde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekip göndermekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Maltepe hurdacı firması olarak Maltepe merkezinin tümünde hizmet veriyoruz. Maltepe merkezinin tümünde temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz.

İstanbul Maltepe Hurdacı Firma

Maltepe merkezinde hurda alım hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. İstanbul Anadolu Yakası Maltepe hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Maltepe çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul merkezinin değişen ilçesi Maltepe sürekli hizmet bölgelerimizden biridir.

Sadece Maltepe için değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Maltepe hurdacı firması olarak İstanbul ilçelerinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda için müsait araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda satmak için hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

 • Altayçeşme Mahallesi
 • Altıntepe Mahallesi
 • Aydınevler Mahallesi
 • Bağlarbaşı Mahallesi
 • Başıbüyük Mahallesi
 • Büyükbakkalköy Mahallesi
 • Cevizli Mahallesi
 • Çınar Mahallesi
 • Esenkent Mahallesi
 • Feyzullah Mahallesi
 • Fındıklı Mahallesi
 • Girne Mahallesi
 • Gülensu Mahallesi
 • Gülsuyu Mahallesi
 • İdealtepe Mahallesi
 • Küçükyalı Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
 • Zümrütevler Mahallesi

Maltepe Hurdacı Telefonu

İstanbul Maltepe hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Maltepe adresten hurda malzeme alımı hurda alımı hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Bu yüzden hurda atık fiyatları öğrenmek nedeniyle operatörlerimizi aramalısınız.

Krom Hurda Alanlar

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası ticaretiyle ilgileniyoruz. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Gayet sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Maltepe hurda krom kg fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı gönderiyoruz.

Maltepe Demir Hurda Alımı

Maltepe’nin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türlü pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alıyoruz. Hurdacı firmamız Maltepe genelinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Güncel hurda demir ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazısını okursanız iyi olacaktır. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda bulunan madenler içerisindedir. Sitemizde paylaşılan Maltepe extra demir hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamızı gezmelisiniz.

Maltepe Hurda Çinko Alanlar

Maltepe bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Maltepe hurda çinko fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda ton fiyatı paylaşımını okumalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası ton fiyatı için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Maltepe Pirinç Sarı Hurda Alan Firmalar

Maltepe hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Anadolu Yakası Maltepe’nin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz.

Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Haliyle Maltepe hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Buradaki İstanbul Maltepe sarı pirinç kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli metni inceleyebilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı ismi verilmiştir. Demtaş Metal firmamız bu hurdaların ticaretinde sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır.

Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Kurşun hala kullanılan madenlerdendir. İstanbul ili Maltepe hurda kurşun alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Sitemizdeki İstanbul Maltepe hurda kurşun kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşunu için yüksek fiyatlar sunuyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Maltepe Sac Hurdası Alımı

Hurda sac alıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası, Maltepe ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac mevcuttur.

Maltepe Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Çünkü yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Ancak tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında en güzel fiyatı gönderiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Her türlü hurda kablolar alan alan Maltepe hurdacı firmayız. Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder.

İstanbul Maltepe hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. İstanbul Maltepe hurdacı firması olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu ticareti için buradayız. Ayrıca hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor.

Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez elinde olanlar şimdi arayın. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Burada yayımlanan Maltepe ttr kablo hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor. Maltepe ilçesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan yüksek fiyat listesi veriyoruz.

Kapıdan hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları almaktayız. Etrafta sıklıkla satılan %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımında peşin ödeme yapıyoruz. Kablo hurda alanlar konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Maltepe Bakır Hurda Alım Satımı

Bakır hurda alanlar konumuzda geniş bilgi bulabilirsiniz. Maltepe bakır hurda fiyatları için arayın. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl talaş, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz.

Bakır alan Maltepe hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Maltepe içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanan Maltepe yanık bakır hurdası ton fiyatları güncellendi. İstanbul Maltepe hurda bakır alan yerler arasındayız.

Maltepe Alüminyum Hurdası Alanlar

Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Ek olarak alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. İstanbul Maltepe hurda alüminyum alanlar arasındayız. Sizlerin desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Sitemizdeki Maltepe alüminyum ton fiyatı güncellenmiştir. Maltepe ilçesinde alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımında tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası Maltepe hurdacısıyız.

Maltepe Hurda Alımı

İstanbul Maltepe ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi kağıt hurdası alımı gerçekleştiriyor. Maltepe kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan nakite çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin fiyatının inmesine sebep olmaktadır. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Maltepe hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurdası alan Maltepe hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda kablo alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Maltepe ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima Maltepe çevresinde çok satılan hurda eşyalar arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Maltepe Moloz Dökümü

Maltepe hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her çeşit hurdanın iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Maltepe Belediyesi Fen işlerince daha önceden bildirilen yerlere nakil ediliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşınma işi güvenlikle yapılmaktadır.

Maltepe Nikel Hurdası Alanlar

Anadolu Yakası genelinde anot nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası , %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında gayet dikkat ile davranmalıyız. İstanbul ve Maltepe nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir.

Maltepe Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımında istenen tedbir önlemleri Maltepe kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak evlerin yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

Maltepe Hurdacı Sitesi

Maltepe hurdacılar sitesi ikinci blok içerisindeki tesisimiziz sayesinde hizmet veriyoruz. Sevenlerine şimdiden daha yaşanır bir İstanbul Maltepe yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Maltepe OSB hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın alımını gerçekleştirmiyoruz.

Araba Hurdası Alan Yerler

Maltepe hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda Maltepe bölgesinde hurda araç alıyoruz. Ama araba hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek kazalı otomobil hurdası, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Maltepe 2. El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan En Yakın Firma

Temiz tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü meykap, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz salata ve meze dolapları ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görmek amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz.

Maltepe Kumaş Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Spot parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alımında nakit ödeme yapılır. Maltepe çevresinde hurda kumaş almaktayız. Spota düşmüş hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi şimdi aramalısınız. İstanbul Maltepe etrafında jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında adresinize gelecek ekiplerimiz var. İstanbul Maltepe kilo ile kumaş hurda alan yerler içerisinde en doğru fiyatı veriyoruz. Buradaki Maltepe hurda kumaş ton fiyatları güncellenmiştir.

Maltepe Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Anlık hurda fiyatları başlıklı içeriğe bir göz atabilirsiniz Maltepe hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar anlık değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken diğer firmalardan yüksek ton fiyatları ödüyoruz.

Maltepe İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri alıyoruz. Genelde iflas eden kasaplardan satın aldığımız çelik raf hurdaları, demir raflar, ürün reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası arasından seçilen sıfır gibi ikinci el raf satan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Maltepe hurda raf fiyatlarını telegram grubu üyelerimize güncel olarak gönderilmektedir. Hurda raf fiyatları makalesini gezmek iyi gelir. Raf hurdası Maltepe fiyatı istemek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Plastik Hurda Alımı

Avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı için adresinize gelmekteyiz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir. Maltepe plastik hurda alan yerler içinde öncü Maltepe hurdacısıyız. Buradaki Maltepe plastik kg fiyatı güncellendi. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Maltepe bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe İkinci El Eşya

2.el ofis büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları devamlı bulunur. Titizlikle kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi adresinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alan firma konulu makalesini gezebilirsiniz Maltepe içinde temiz şekilde kullanılan, 2. el salon takımı satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Maltepe Hurdacı

Okuduğunuz üzere 11 seneden bu yana hurda alımı yapan şirketiz. Sektörün bahşettiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 Maltepe hurdacı firması olarak yirmi dört saat hurda malzeme alıyoruz.

Maltepe Akü Hurda Alan Yerler

Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı sebebiyle bulunuyor. Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda alanlar bölümümüze kesinlikle göz atabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz benzeri fabrika içerisinde geri dönüştürme kazanları olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Yoğun kullanımdan sonra atıl duruma gelen bataryalara akü hurdası denmektedir.

En Yakın Maltepe Hurdacı Telefonu

En yakın Maltepe hurdacı ismi ile hurda malzeme alırken adresinize gelmekteyiz. Maltepe hurdacı sitesi içindeki personelimiz ile yerinden her cins hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Maltepe’nin her yerinde hizmetler veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Maltepe bölgesinde hurda almaktayız.

Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde kapanan nalburlardan almış olduğumuz Yıkılan lokanta benzeri binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur.

Maltepe Fabrika Bozumu

Yıkım yapanların anlattığı biçimde kolay sayılmaz. Maltepe fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak fabrikanın detaylı şekilde incelenerek gerekli ekipmanın ayarlanması gerekmektedir.

Güvenilir bir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun süredir onlarca fabrika bozum ihalesi güvenilir bir şekilde gerçekleştirdik. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde başarılı olduk.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!