İçeriğe geç

İstanbul, Küçükçekmece merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm şirketiyiz. Güncel Küçükçekmece hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız beğeninizi toplamaya devam ediyor. Aslında Küçükçekmece hurdacı firmasıyız. Elbette ki İstanbul Küçükçekmece merkezinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece merkezi bölgesinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyası alım satımı yapıyoruz.

Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa Yakası’nın bağlı bütün ilçe ve mahallelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Küçükçekmece hurdacı olarak her tür hurda eşyanızı alıyoruz. Her nevi hurda alıyoruz.

Küçükçekmece hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Küçükçekmece merkezde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle profesyonel ekip gönderiyoruz. Küçükçekmece hurdacı depoları arasında öncü konumdayız.

Küçükçekmece Hurdacısı

Küçükçekmece merkezde hizmet gösteriyoruz. Metalleri eriterek çocuklarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Küçükçekmece hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Küçükçekmece bölgesinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası’na bağlı Küçükçekmece daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Küçükçekmece çevresinde değil, her yerde hizmet veriyoruz. Küçükçekmece hurdacısı olarak İstanbul genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın transferi için çevrenizdeki hurda nakil ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Sizde her türlü hurda demir satmak amacı ile numaramızı tuşlamalısınız.

 • Atakent Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Beşyol Mahallesi
 • Cennet Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Gültepe Mahallesi
 • Halkalı Merkez Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İstasyon Mahallesi
 • Kanarya Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Kemalpaşa Mahallesi
 • Mehmetakif Mahallesi
 • Söğütlü Çeşme Mahallesi
 • Sultan Murat Mahallesi
 • Tevfik Bey Mahallesi
 • Yarımburgaz Mahallesi
 • Yeni Mahalle Mahallesi
 • Yeşilova Mahallesi

Küçükçekmece Hurdacı Numarası

İstanbul Küçükçekmece adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi talep etmek nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz. Boş yere zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Küçükçekmece Hurda Krom Alan Hurdacı

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatı makalemizi okumak iyi gelir. Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Burada yayımlanan İstanbul Küçükçekmece krom tank hurdası kilo fiyatı daima güncelleniyor.

Çok sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Demir Alanlar

Bildiğiniz gibi her cins demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alırız. Demir, dünyada en çok çıkarılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Küçükçekmece demir hurda kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Güncel demir hurdası kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alanlar gönderimize bir göz atmak istemelisiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı sayfamızı okursanız güzel bir şey yaparsınız. Küçükçekmece etrafında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Küçükçekmece genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Küçükçekmece Hurda Çinko Alım Satımı

Buradaki İstanbul Küçükçekmece nikel hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere günlük göndermekteyiz. Hurda çinko alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. İstanbul, Küçükçekmece ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Küçükçekmece Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Küçükçekmece’nin tümünde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. İtiraf etmek gerekirse hurda sarı ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Küçükçekmece hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapıyor.

Sitemizdeki Küçükçekmece hurda sarı ton fiyatını grubumuza üye olanlara her gün göndermekteyiz. Hurda sarı alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyun. Demtaş Metal hurdacılık tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş hurdası ticaretinde en doğru fiyat listesini vermektedir. Haliyle Küçükçekmece hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Küçükçekmece Kurşun Hurdası Alımı

Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası için yüksek fiyat sunuyoruz. Küçükçekmece hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Küçükçekmece kurşun hurda kg fiyatı güncellendi. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun gümüşe yakın mavi renkli haliyle göze çarpar. Kurşun hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir.

Küçükçekmece Hurda Sac Alanlar

Küçükçekmece İstanbul ve çevresinde sac levha, sac varil, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz. Hali hazırda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Küçükçekmece Hurda Kablo Alan Hurdacı

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyat veriyoruz. İstanbul Küçükçekmece hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablo alımında en güzel fiyatları biz veriyoruz. Küçükçekmece hurda kablo alan firmayız. Güncel sayfamızdaki hurda kablo makaleye göz atabilirsiniz. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor.

İstanbul Avrupa Yakası, Küçükçekmece’de %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında liderlik ediyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Etrafta çoğunlukla toplanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar alımında değerini yerinde ödüyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızda paylaşılmış olan Küçükçekmece elektrik kablosu fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sadece hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Küçükçekmece hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablolar tellerindeki bakır madeni nedeni ile hurdacı firmalar için önem arz eder. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

Küçükçekmece Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece bakır kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Küçükçekmece bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Küçükçekmece hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Küçükçekmece bakır hurda fiyat listesi için arayın. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha geniş bilgi var. Küçükçekmece içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Küçükçekmece Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Küçükçekmece’nin tümünde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz.

Hurdalarını bize satanların destekleriyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör almaktayız. Bu sitede yayınlanan İstanbul Küçükçekmece alüminyum hurda fiyat listesini her gün yollamaktayız. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler.

İstanbul Küçükçekmece alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında lideriz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme veriyoruz.

Küçükçekmece Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı alüminyum ve hurda sarı, bakır, demir hurda, hurda kablo, çinko, kurşun alımlarında fiyat listeleri uyguluyoruz. Küçükçekmece hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz. Küçükçekmece yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurda eşyalarınızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda metalin kıymeti düşmektedir. İstanbul Küçükçekmece geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda karton alımı için evinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda zamak antimon, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Küçükçekmece etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima Küçükçekmece bölgesinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Küçükçekmece Moloz Dökümü

Yıkımda antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işi itina ile firmamız tarafından yapılıyor. Küçükçekmece hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her türlü hurdaların depomuza nakliyesi bedelsiz yapılır. Molozlar Küçükçekmece Belediyesi tarafından önceden belirlenen alanlara nakliyesi yapılıyor.

Nikel Hurdası Alım Satımı

Avrupa Yakası’nda ve Küçükçekmece’de %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel, turbo nikel hurdası, anot nikel alıyoruz. İstanbul Küçükçekmece hurda nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel alınıp, satılırken oldukça hassasiyetle davranmalıyız.

Küçükçekmece Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına almaktayız. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler Küçükçekmece kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenmesi gereken dairelerin en baştan imar edilmesi için yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Küçükçekmece Hurdacı Sitesi

Küçükçekmece OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Bizden sonrakilere her haliyle yaşanır bir İstanbul Küçükçekmece bırakmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu türdeki eşyaları alıyor değiliz. Küçükçekmece hurdacılar sitesi dördüncü blok içindeki hurda tesisimiz ile hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz.

Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Küçükçekmece bölgesinde otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz.

İkinci El Endüstriyel Malzemeleri Alımı

2.el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap alıyoruz. İkinci el sanayi tipi restoran mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi ocaklar, hücreli aspiratör, bakır davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

Kumaş Alım Satımı

Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece kumaş hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Kilosuyla parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş satışı yapmak amacıyla bu sayfadaki telefon numarasını şimdi arayın. Küçükçekmece etrafında jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımları için arzu ettiğiniz konuma gelmekteyiz. Küçükçekmece kiloyla tartıp kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

İstanbul Küçükçekmece bölgesinde hurda kumaş alıyoruz. Kiloyla kumaş topu, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

Güncel Küçükçekmece Hurda Fiyatları

Anlık ton fiyatlarına erişmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Küçükçekmece hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak güncelleniyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında pazar fiyatlarından daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz.

Küçükçekmece 2.el Hurda Raf Fiyatları

Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Küçükçekmece 2.el market rafı fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Raf hurda alan hurdacı firma linkine tıklamalısınız. Küçükçekmece hurda raf satışı yapmak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, çelik raflar, market rafları, demir raflar, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz.

Küçükçekmece Kağıt Hurda Alanlar

Küçükçekmece İstanbul hurda kağıt alıp satanlar arasındaki firmamız ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Buradaki İstanbul Küçükçekmece hurda karton kg fiyatını talep edenlere saat başı yollamaktayız Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyet ile satıcılara piyasadan daha yüksek miktarda kazanç etme olanağı veriyoruz. Daha fazla fiyatlarla peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak alıyoruz.

Hurda Plastik Alanlar

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

İstanbul il Küçükçekmece bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece plastik hurda alanlar içerisinden ön planda olan Küçükçekmece hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Küçükçekmece hurda naylon fiyatlarını isteyenlere saat başı yollanmaktadır. En ideal fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

Küçükçekmece 2.El Eşya

Az kullanılan 2. el olarak satılabilecek biçimdeki mobilyalarınızı nakit parayla alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda bulaşık makinası alımı yapan firmalar hakkında detaylı bilgi gönderilmiş olan sayfamızı inceleyiniz Küçükçekmece yeni gibi ve ikinci el oturma grubu alabilirsiniz. Her çeşit ikinci el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Kullanılmış çalışma masası, büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı stoğu hakkında bilgi almak amaçlı olarak firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

7/24 Hizmet Veren Küçükçekmece Hurdacı

Bu sürenin sağladığı özgüvenle çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Küçükçekmece hurdacı firmamız vasıtası ile gece gündüz geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Tam on altı yıldan beri hurda hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Akü Hurdası Alımı

Aküler başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda fiyatı makalesine göz atarsanız pişman olmazsınız. Dolayısı ile depomuz benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu ve kuru akü alan firmalar içindedir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı nedeni ile kullanılır. Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran sıvı sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

En Yakın Küçükçekmece Hurdacı Firma

Küçükçekmece en yakın hurdacı ismiyle her çeşit hurda malzeme almak sebebi ile ayağınıza geliyoruz. Demtaş Metal firmamızla Küçükçekmece bölgesinde hurda malzeme almaktayız. Küçükçekmece hurdacısı olan firmamızla yerinizden her tür hurda atık satım hizmetleri vermekteyiz. Bu neden ile müşterilere en yakın hurdacı firma Küçükçekmece bölgesinde servis veriyoruz.

İkinci El Jeneratör Alanlar

2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alan Küçükçekmece hurdacıyız için en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz.

Küçükçekmece 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el portatif, plywood hurda mevcuttur. Küçükçekmece bölgesinde yıkılmış ardiye binalarından elde edilmiş yeni ayarında ikinci el pencere, mutfak dolapları, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan depolardan satın almış olduğumuz

Küçükçekmece Fabrika Sökümü

Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. İstanbul Küçükçekmece fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz.

Uzun süredir binlerce fabrika sökümü ihalelerini tamamladık. Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Öncelikle yıkılacak fabrika binasının incelikle incelenerek uygun proje ve ekipmanın ayarlanması gereklidir. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!