İçeriğe geç

İstanbul Avrupa Yakası’nda Zeytinburnu hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Güncel Zeytinburnu hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Zeytinburnu merkezinde az kullanılmış eşya ve hurda alımında nakit ödeme yapmaktayız. Zeytinburnu meydanının yakınlarında hurdacıları içindeyiz.

Demtaş Metal firmamız ile İstanbul Zeytinburnu merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Zeytinburnu hurdacı firması olarak hurda eşyaları nakit almaktayız. Zeytinburnu hurdacı firmaları arasında en büyük şirketiyiz.

 • Beştelsiz Mahallesi
 • Çırpıcı Mahallesi
 • Gökalp Mahallesi
 • Kazlıçeşme Mahallesi
 • Maltepe Mahallesi
 • Merkezefendi Mahallesi
 • Nuripaşa Mahallesi
 • Seyitnizam Mahallesi
 • Sümer Mahallesi
 • Telsiz Mahallesi
 • Veliefendi Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yeşiltepe Mahallesi

Zeytinburnu meydanında yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Tonajlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımlarında yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Şu anda Zeytinburnu hurdacı firmalar içindeyiz. Bununla birlikte Zeytinburnu merkezinde de hizmet vermekteyiz. Her nevi hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı firma olan Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

İstanbul Zeytinburnu Hurdacı Firmalar

Zeytinburnu merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Zeytinburnu hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Zeytinburnu çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul ilinin eşsiz ilçesi Zeytinburnu ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Zeytinburnu çevresinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Zeytinburnu hurdacı olarak İstanbul ilçelerinde her çeşit hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın transferi için müsait hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda kurşun satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı çaldırabilirsiniz.

Zeytinburnu Hurdacı Telefonu

İstanbul Zeytinburnu hurda malzeme alım satımı her türde hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu yüzden hurda fiyatı istemek amacı ile mobil hattımızı arayabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz.

Zeytinburnu Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alanlar yazısına kesinlikle bir göz atın. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Zeytinburnu hurda krom ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

Zeytinburnu Demir Hurdası Alım Satımı

Hurda demir, dünya genelinde en çok alınıp satılan metaller içinde yer alır. Sitemizdeki Zeytinburnu demir fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Demtaş Metal Zeytinburnu ilçesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Zeytinburnu çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı konusunun olduğu linke tıklayın. Anlık hurda demir fiyatı edinmek nedeni ile Zeytinburnu hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı gönderimize bir göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her türden pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Zeytinburnu Hurda Çinko Alım Satımı

Buradaki Zeytinburnu çinko hurdası kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. Hurda çinko ton fiyatı makalesine bir göz gezdirmek istersiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satımı için arayabilirsiniz. Zeytinburnu, İstanbul bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Zeytinburnu Hurda Sarı Pirinç Alanlar

İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Zeytinburnu ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Burada paylaşılan Zeytinburnu hurda sarı ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Sitemizdeki sarı pirinç hurda alanlar içeriği okuyun. Bununla beraber kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri yekün tutan hurdalar içerisinde sayılabilir.

Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Zeytinburnu hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş alımıyla iştigal ediyor. Bu sebeple Zeytinburnu hurda sarı ticareti yapmaktayız.

Zeytinburnu Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası fiyatı bölümümüzü dolaşmalısınız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası, Cami kurşunu alırız. İstanbul Zeytinburnu hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki İstanbul Zeytinburnu hurda kurşun fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

Sac Hurdası Alımı

Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Zeytinburnu etrafında sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek amacıyla. Depolarımızda kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor. Sac hurda alıyoruz.

Zeytinburnu Kablo Hurdası Alanlar

Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Zeytinburnu kablo hurdası almaktayız.

Sayfamızdaki hurda kablo alanlar yazıya bir göz atın. Çünkü Demtaş Metal firmamızla yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki İstanbul Zeytinburnu elektrik kablosu kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün gönderilmektedir. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Zeytinburnu bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Zeytinburnu hurdacı firmayız. .

Konumdan antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir.

Piyasada sıklıkla ele geçen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Kablolar iletken olarak elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten fare yemez kablo hurdaları alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

Zeytinburnu Hurda Bakır Alan Hurdacı

Zeytinburnu bakır hurda fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki Zeytinburnu bakır kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. İstanbul Zeytinburnu bakır hurda alan yerler arasındayız.

Zeytinburnu bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Zeytinburnu hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Zeytinburnu Alüminyum Hurda Alım Satımı

Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için telefonlarınızı istiyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek alan hurdacıyız. Bizlere gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Sizlerin sayesinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz. İstanbul Zeytinburnu alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Zeytinburnu bölgesinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için tartımları müşterinin yanında yapmaktayız. Sitemizdeki Zeytinburnu alüminyum hurda fiyat listesi sürekli güncelleniyor. Alüminyum alan hurdacılar içerikli konuyu inceleyebilirsiniz Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda satışı yapmak için arayın.

Zeytinburnu Hurda Alım Satımı

Zeytinburnu kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zararınızı önlemek için hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdanın kıymetini düşürüyor. Yüksek tonajlı sarı, ve çinko, kurşun, hurda bakır, kablo hurda, alüminyum hurda,hurda demir alımında fiyatlar uygulamaktayız. Zeytinburnu hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz.

Zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Zeytinburnu hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda alüminyum alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar içindeyiz.

İstanbul Zeytinburnu hurdacı firma olan Demtaş Metal her nevi bakır hurdası alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Zeytinburnu Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

2.el Klima Zeytinburnu bölgesinde en çok satılan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Zeytinburnu bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Zeytinburnu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Molozlar Zeytinburnu Belediyesi’nce planlanan moloz bırakma alanlarına nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında sözleşmemize göre yıkım molozlarının taşınması güvenlikle yapılmaktadır.

Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Zeytinburnu nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle anot hurda nikel, %95 şablon nikel – %99 şablon nikel, nikel turbo alıyoruz. Bu nedenle hurda nikel alımında elden geldiğince hassasiyetle hareket etmeliyiz.

Zeytinburnu Bina Yıkımı

Zeytinburnu kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken iş yerlerinin en baştan imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri Daha önce fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vs. her cinste hurdayı satın almaktayız. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkımları yapmaktayız.

Zeytinburnu Hurdacı Sitesi

Zeytinburnu sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türden hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Daha çok iyi bir İstanbul ve şimdiki halinden iyi Zeytinburnu oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Zeytinburnu hurdacılar sitesi 4. bloktaki hurda alım iş yerimizle hurda eşya geri dönüşüm yapıyoruz.

Zeytinburnu Hurda Araba Alanlar

Çok sıkışık olmadığımızda Zeytinburnu bölgesinde hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, römork, kazalı hurda araba, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de size araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak araba hurdası trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Zeytinburnu 2.el Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

Endüstriyel tipte 2. El restoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibata geçebilir. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom küvet, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipi mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, mermer tezgah alım satımı yapmaktayız.

Zeytinburnu Kumaş Hurdası Alan Yerler

Toptan kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş satmak amacı ile telefon numaramızı şimdi arayın. Spota düşmüş hurda penye, nevresim kumaş parçası, parça kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz. Buradaki Zeytinburnu kumaş hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Zeytinburnu kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. İstanbul Zeytinburnu çevresinin her bölgesinde viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize araçlarımızı göndermekteyiz.

Güncel Zeytinburnu Hurda Fiyatları

Anlık bilgiye erişmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Zeytinburnu hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi çabucak güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajlı hurdaların alımında piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Sitemizdeki güncel hurda kablo fiyatları metini okuyun

2.el Raf Fiyatları

Çoğunlukla kapatılan kasaplar tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, orta reyonlar, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen yeniden farksız duran 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Sitemizdeki Zeytinburnu çıkma raf fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Raf hurda alımı yazımıza göz atmalısınız. Zeytinburnu 2.el hurda raf satın almak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız.

Kağıt Hurda Alanlar

İstanbul Zeytinburnu kağıt hurda alan hurdacılar içindeki işletmemiz sunduğu hizmetler sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatları talep edebilirsiniz. Zeytinburnu kağıt hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Buradaki Zeytinburnu hurda karton kilo fiyatı güncellendi Bölgenin tamamında değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent sayesinde size çok daha fazla oranda kazanç elde etme avantajı sunuyoruz. Avantajlı fiyatlarla hurda peçete, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alanlar arasındayız.

Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri için yerinize gelmekteyiz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Zeytinburnu plastik hurdası alan firmalar içinden ön planda olan Zeytinburnu hurda deposuyuz. Burada yayımlanmış olan Zeytinburnu plastik ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı yolluyoruz. İstanbul ve Zeytinburnu ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İkinci El Ev Eşyası

Yeniden farkı bulunmayan 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla kullanılmış, 2. el mobilya alabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu alınır satılır. Temiz kullanılmış olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacılar başlıklı gönderimizi inceleyin

7/24 Hizmet Veren Zeytinburnu Hurdacı

Farkına vardığınız üzere bin dokuz yüz doksan ikiden bugünlere kadar hurdacılık sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörde harcadığımız yılların sağladığı kurumsallaşma vasıtası ile araç gereç sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Zeytinburnu hurdacı olarak günün her saatinde geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

Akü Hurda Alan Firma

Otomobillerde enerji ihtiyacında kullanılmaktadır. Aküler diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Hurda akü alım satımı makalesini dolaşmalısınız. Dolayısıyla İstanbul Zeytinburnu hurdacısı firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor.

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denir. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu suları nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir.

En Yakın Zeytinburnu Hurdacı Numarası

Zeytinburnu hurdacı sitesi içinde çalışan personelimiz ile adresinizden hurda almaya devam ediyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Zeytinburnu ilçesinin etrafında hurda malzeme alımı işi yapmaktayız. Bu hizmetimizle size en yakın hurdacı firma Zeytinburnu ilçesinde servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz. En yakın Zeytinburnu hurdacı firması hizmetleri ile her türden hurda tartmak için istediğiniz yere geliyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Her türlü iyi durumda 2.el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında en iyi fiyatı biz veriyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmayız.

Zeytinburnu İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan iş yeri vb binalardan çıkma hala kullanılabilir 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alan hurdacılar arasındayız. Bununla birlikte batmış fabrikalardan aldığımız Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya tabancası, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Zeytinburnu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihalesi yerine getirdik. Hurdacı firmaların anlattığı şekilde kolay bir iş değildir. Zeytinburnu fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. İlk önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylıca incelenmesi gerekir. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı konumdayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!