İçeriğe geç

Çorlu Hurdacı Firma

Çorlu hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Hurdacı firması olarak hurda malzemeler almaktayız. DEMTAŞ metal firmamız ile Çorlu şehir meydanı bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Tekirdağ Çorlu hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapıyoruz. Her türlü hurda satışı için iletişime geçebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu ilçesi Çorlu hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yapmaktayız. Tekirdağ hurdacı olan firmamız DEMTAŞ metal hizmetinizdedir. Tekirdağ Çorlu şehir merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesisine sahibiz.

Çorlu genelinde olduğu gibi hurda alım satımı için profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Yüksek tonajlı hurda malzeme ticaretinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Tekirdağ hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Şu an Çorlu hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Tekirdağ Çorlu merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Çorlu merkezi çevresinde hurda ve ikinci el ofis mobilyası alım satımı yapmaktayız.

Çorlu Hurdacıları

Çorlu hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Tekirdağ Çorlu ilçesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak amacıyla telefon numaralarımızı aramalısınız. Tekirdağ merkezinin tatlı ilçesi Çorlu sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sırf Tekirdağ Çorlu ilçe merkezinde değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz. Çorlu hurdacı firması olarak Tekirdağ genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Çorlu genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda plastikleri eriterek halkımızın faydasına çalışıyoruz.

Çorlu Hurdacı Numarası

Tekirdağ Çorlu hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Dolayısıyla hurda atık fiyatı talep etmek sebebiyle operatörlerimizi aramalısınız. Boş yere süre geçirmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Tekirdağ Çorlu hurdacı telefonu sayfamızın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Çorlu Krom Hurdası Alanlar

Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Çorlu krom hurdası ton fiyatı dün güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız.

Çorlu Hurda Alım Satımı

Çorlu ilçesinde hurdacılık yapan DEMTAŞ metal her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaç edindik.

Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Çorlu yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Elinizdeki hurdaları gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Bu sebepten metalin piyasa fiyatını düşürmektedir. Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedef edindik. Yüksek tonajlı toplama demir, bakır, kurşun hurda, hurda kablo, hurda çinko, sarı hurda ve alüminyum hurdası alımlarında yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. Çorlu hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Çorlu Alüminyum Hurda Alanlar

Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek ticareti amacıyla arayın. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Tekirdağ Çorlu alüminyum hurdası alan yerler arasındayız.

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Çorlu ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Sizlerin yardımıyla durmadan gelişiyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Her çeşit hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çorlu hurda alüminyum fiyatlarını saat başı göndermekteyiz.

Çorlu Hurda Sarı Alanlar

Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Çorlu bölgesinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. İtiraf etmek lazımsa sarı hurda diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor, hurda bronz alımı yapıyor. Tekirdağ Çorlu hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden Çorlu hurda sarı alım satımı yapan firmayız. Sayfamızda yer almakta olan Çorlu sarı pirinç kg fiyatını telegram grubu üyelerimize bedelsiz gönderiyoruz. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Çorlu Kablo Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Çünkü DEMTAŞ metal ismiyle sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Çorlu etrafında hızlıca bulunan %50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletken olarak elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Çorlu hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden pahalı fiyatlar sunuyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satarak daha çok kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı kablo, enya kablo alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz.

İçindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Çorlu hurda bakır kablo ton fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. Çorlu ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Çorlu hurdacı arayanlar için buradayız. . Daha kesin sitemizdeki kablo hurdası alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önemlidir. Çorlu hurdacısı DEMTAŞ metal firmamız her nevi iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar alım satımı için adresinize geliyoruz.

Çorlu Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki Çorlu çinko levha fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurda alan yerler bölümümüze göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Çorlu çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çorlu Bakır Hurda Alım Satımı

Çorlu bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Çorlu hurdacı firmamızı acilen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Hurda bakır bölümünde geniş bilgi var.

Buradaki Tekirdağ Çorlu bakır fiyat listesini uygulamamızı kullananlara ücretsiz yollamaktayız. Tekirdağ Çorlu bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Çorlu içerisinde hurda bakır almaktayız.

Çorlu Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Hurda demir, yer kabuğunda en çok satılan madenler içindedir. Buradaki Çorlu ekstra demir hurdası kg fiyatı daima güncellenmektedir. Anlık demir hurda kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar gönderimize bakmak istemelisiniz.

Çorlu ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Çorlu ilçesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Hatırlatmak isteriz her tür demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alımı yapıyoruz.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Çorlu kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Tekirdağ Çorlu kurşun hurda fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün yollanmaktadır. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler yazısına mutlaka göz atmalısınız. Cami kurşun hurdası, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerden biridir.

Çorlu Hurda Sac Alımı

Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac vardır. Çorlu bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı sebebi ile arayabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alan Firmalar

Her voltajda iyi durumda 2.el jeneratör satışı için şimdi arayın. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatları biz sunuyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız.

En Yakın Çorlu Hurdacı Telefonu

DEMTAŞ metal şirketimizle Çorlu ilçesinin tümünde hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. En yakın Çorlu hurdacı deposu ismi ile her türden hurda almak nedeni ile deponuza geliyoruz. Dolayısı ile size en yakın hurda alanlar Çorlu ilçesinin her sokağında servis veriyoruz. Çorlu hurdacı firması firmamızla konumdan hurda malzeme alım ve satım hizmetleri vermeye başladık.

Çorlu Kağıt Hurda Alanlar

İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle müşterilerimize daha yüksek miktarda kazanç etme imkanı yöneltiyoruz. Çorlu hurda karton aldığımız alanlar içerisindedir. Buradaki Çorlu hurda kağıt kilo fiyatını grubumuzdakilere saat başı gönderiyoruz Daha fazla fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapmaktayız. Tekirdağ Çorlu hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz ile iletişim kurarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Çorlu 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Sitemizdeki Çorlu çıkma raf fiyatlarını bip hattımızda günlük olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Çorlu 2. el hurda raf satın almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle restorasyon yapan pastaneler tarafından satılan hurda çelik raflar, hurda demir raflar, reyonlar, mağaza rafları, market rafları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el market rafı satıyoruz.

Cam Hurdası Alanlar

Genelde şeffaf araba camları, gazoz ve soda şişesi cinslerde hurda cam çok fazla alınıyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan organik olmayan katı malzemelerdir. Çorlu ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar arasında yer almaktayız.

Çorlu Plastik Hurdası Alımı

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Tekirdağ ve Çorlu ilçesinin her yerinden plastik abs, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren fiyatları öğrenmek için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatlarla hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Çorlu plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan firmayız. Bu sayfadaki Çorlu plastik hurdası ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Güncel Anlık Çorlu Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatından fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Kesin ton fiyatına ulaşmak sebebiyle bize ulaşmanız gerekiyor. Yeni hurda fiyatları başlığıyla yazılmış konuya bir göz atabilirsiniz Çorlu hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı saat başı güncelleniyor.

Çorlu Hurda Otomobil Alanlar

Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Fakat hurda araç vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda otomobil, vagon hurdası, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alıyoruz. Zaman zaman Çorlu bölgesinde araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz.

7/24 Hizmet Veren Çorlu Hurdacı Firması

Neredeyse 36 yıldır hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Akıp giden senelerin sağladığı profesyonellikle araç gereç sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Çorlu hurdacı firması dükkanımız vasıtasıyla zamana takılmadan geri dönüşüm sektöründe çalışmaktayız.

Çorlu 2. El Endüstriyel Malzemesi Alımı

2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizi arayabilir. Endüstriyel tipte ikinci el restoran mutfağı aletleri alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler bizi arayabilir. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, salata reyonları vs endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemek amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz.

Hurda Kumaş Alımı

Spota düşmüş poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alımında yerinizde ödeme yapılır. Sitemizdeki Tekirdağ Çorlu hurda kumaş ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Tekirdağ Çorlu kiloyla tartım yaparak hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Çorlu ilçesinde hurda kumaş firesi almaktayız.

Tekirdağ Çorlu ilçesinde viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alım satımında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Toptan spot kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme satışı yapmak için telefonlarımızı hemen aramalısınız.

Çorlu Bina Yıkımı

Yıkım sırasında bilinen tüm tedbirler Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler ve benzeri her cinsten hurda malzemeyi alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Üst taraftaki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz. Çorlu kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken evlerin tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz.

Çorlu Hurda Akü Alanlar

Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacıyla bulunuyor. Akü başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alımı linkine tıklayın. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Hurda akü içindeki kurşun içeren suyu nedeniyle kıymetlidir.

Çorlu Fabrika ve Makine Sökümü

Tekirdağ Çorlu fabrika söküm işleri yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında başarılı olduk. Hurdacı firmaların bahsettiği biçimde kolay değildir. Güvenilir bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektöre girdiğimizden beri on binlerce fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik. İlk önce yıkılması istenen imalathanenin titizlikle incelenmesi gerekmektedir.

Çorlu İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç makinesi az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda mevcuttur. Çorlu yakınlarında yıkılmış elbiseci benzeri binalardan çıkma sıfır ayarında 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alıyoruz. Bununla birlikte kapatılan depolardan almış olduğumuz

Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Tekirdağ Çorlu genelinde anot hurda nikel, nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablo nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Çorlu nikel hurdaları alıyoruz.

Çorlu Hurda Beyaz Eşya

Ekonomik fiyatlara sıfır, 2. el masa, sandalye satıyoruz. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı adresten satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinası alan firma başlıklı sitemizi okuyunuz İyi durumda 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak maksadı ile bizlere ait cep telefonlarıyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu satılır.

Çorlu Klima Hurda Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Çorlu bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Çorlu etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Çorlu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Çorlu Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planlanan moloz dökme yerlerine taşınır. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi titizlikle yapılır.

Çorlu Hurdacılar Sitesi

Çorlu hurdacılar sitesi içindeki dükkânımızla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Çorlu OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Olması gerektiği gibi güzel bir Tekirdağ Çorlu yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!