İçeriğe geç

Esenler’de hurdacı firma olarak geri dönüşüme destek oluyoruz. Demtaş Metal adıyla İstanbul yakası etrafında hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Esenler hurdacı depoları içinde lideriz. İstanbul hurdacı firma olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Esenler hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz.

Esenler merkezinin tümünde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyası alım satımında peşin ödeme yapıyoruz. Günlük İstanbul Avrupa Yakası Esenler hurda fiyatlandırmayla hurdacılık hizmeti veriyoruz. Esenler meydanda yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla bulunduğunuz yere gelmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası’nda Esenler hurdacı firması olarak Esenler merkezi çevresinde her nevi hurda alıyoruz.

Şu an Esenler hurdacı firmaları arasındayız. Elbette ki İstanbul Esenler merkezinde de hizmetler veriyoruz. Toptan hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı olarak Esenler merkezinin tümünde hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Esenler Hurdacıları

Esenler merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Atık metalleri işlemden geçirerek milletimizin faydalanması için çalışıyoruz. Esenler hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Esenler bölgesinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul merkezinin hızla gelişen ilçesi Esenler sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Esenler ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Esenler hurdacı olarak İstanbul ilinin tamamında her türlü hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin alımı için çevrenizdeki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satmak amacıyla firmamızı tuşlayabilirsiniz.

 • Birlik Mahallesi
 • Çifte Havuzlar Mahallesi
 • Davut Paşa Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Havaalanı Mahallesi
 • Kazım Karabekir Mahallesi
 • Kemer Mahallesi
 • Menderes Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Namık Kemal Mahallesi
 • Nine Hatun Mahallesi
 • Oruçreis Mahallesi
 • Tuna Mahallesi
 • Turgut Reis Mahallesi
 • Yavuz Selim Mahallesi

Esenler Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Esenler adresten her tür hurda alımı her tür hurda alımı faaliyetleri sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Esenler hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda satışı yapmak nedeniyle iş yerimizi aramanız gereklidir.

Esenler Demir Hurdası Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar demir hurdası konusunda bilgi edinmek için bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Esenler bölgesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Esenler etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Güncel anlık hurda demir fiyatları edinmek sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı makalemizi dolaşmak iyi gelecektir. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Esenler demir hurda ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

Esenler Hurda Alanlar

Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve çinko, kurşun, bakır, kablo hurda, alüminyum hurda,hurda demir alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifi vermekteyiz. Esenler hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Hurda kablo almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Esenler adresten hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zararı önlemek amacıyla hurda eşyalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurdanın piyasadaki fiyatının inmesine neden olmaktadır. Esenler geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

Hurda Çinko Alımı

Bu sayfadaki Esenler hurda çinko kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelir. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. İstanbul, Esenler ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Esenler Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki Esenler soyma bakır hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuzdakilere günlük ulaştırıyoruz. İstanbul Esenler bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Esenler hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Esenler içerisinde hurda bakır alıyoruz. Esenler hurda bakır fiyatları için arayın.

Bakır hurda alanlar konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

Esenler Sarı Hurdası Alan Yerler

Gerçekte sarı hurda diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. Esenler hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Buradaki İstanbul Esenler hurda sarı pirinç kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar konulu yazıyı ziyaret edin. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri vardır.

Demtaş Metal şirketimiz bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımında en doğru fiyatı vermektedir. Bu sebep ile Esenler hurda sarı alanlar içindeyiz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Esenler bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz.

Hurda Sac Alanlar

Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurda var. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alım satımı yapanlar arasındayız. İstanbul Esenler etrafında hurda sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz.

Esenler Hurda Kurşun Alım Satımı

Esenler kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Esenler çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz. Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alanlar paylaşımını okumak iyi gelecektir. Metal kurşun kullanılan en eski madendir.

Esenler Kablo Hurda Alım Satımı

İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızda paylaşılan Esenler hurda kablo kilo fiyatını her gün yollamaktayız. İstanbul Esenler ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo alan hurdacı hakkındaki metne göz atabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Her cins kablo alan alan Esenler hurdacı firmayız. Esenler hurdacısı olarak her nevi antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alımı için buradayız.

Çünkü firmamız sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Hurda kablolar telindeki bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için çok önemlidir.

Bunun yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında en güzel fiyat listesini veriyoruz. Satıcılarda çoğunlukla satılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini yerinde ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasasından daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Esenler ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. Kapıdan hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Esenler Krom Hurda Alımı

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler makalesini okuyabilirsiniz. Sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sitemizdeki İstanbul Esenler krom hurdası kilo fiyatı az önce güncellenmiştir.

Esenler Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Esenler alüminyum hurda ton fiyatını dileyene saat başı ulaştırılmaktadır. Sayfamızda çok daha önceden yazılmışhurda alüminyum konuya bir göz atın. Esenler ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Hurdasını satanların yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız. Her tür hurda alüminyum alınır. İstanbul Esenler alüminyum hurdası alan firmalar arasında öncüyüz. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için telefonlarınızı diliyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood bulunur. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan depolardan satın almış olduğumuz Yıkılmış fabrika vb binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Esenler Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Esenler hurdacı firması olarak zaman farketmeksizin sektörde çalışmaktayız. Tam tamına otuz beş senedir geri dönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. Sektörde uzun senelerdir Esenler hurdacı olarak faaliyet göstermenin sağladığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Hurda Araç Alan Hurdacı

Ara sıra Esenler etrafında hurda araba alıyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli araba hurdası, hurda vagon, patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Elbette size otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Esenler Karton Hurda Alım Satımı

Esenler karton hurda aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Esenler hurda kağıt, karton ton fiyatlarını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz Yüksek fiyata bristol hurda, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alım satımı yapmaktayız. Esenler hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki firmamız Demtaş Metal ile matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatları öğrenebilirsiniz. Bölgenin tümünde renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına piyasadan yüksek kazanç elde etme avantajı iletiyoruz.

Anlık Güncel Esenler Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alım satımlarında borsasından daha fazla kilo fiyatları öneriyoruz. Kesin ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Esenler hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı piyasada saatlik olarak güncellenmektedir.

Esenler Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

İlçe genelinde %95 hurda nikel şablon , %99 hurda nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. İstanbul Esenler nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alınıp satılırken oldukça hassas çalışmalıyız. Hurda nikel zehirlidir.

İkinci El Eşya

İyi durumda 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları öğrenmek amacı ile cep telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara kullanılmış ve 2. el ev mobilyası alabilirsiniz. Titizlikle 2. el olarak değerlendirilebilecek biçimdeki yemek takımlarını dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alım satımı konulu yazımıza bakınız Temiz kullanılmış büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları iş yerimizde çok miktarlı bulunmaktadır.

Esenler Hurda Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi işletmeyiz.

Hurda Akü Alanlar

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılıyor. Akü hurdası fiyatı gönderisini okumalısınız. Bu neden ile şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alan yerler içindedir. Akü diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir.

Esenler Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alımı

Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Temiz tabak ısıtma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. İş görecek durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alıp satıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi 3 gözlü ocak, krom yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, krom küvet, davlumbaz, aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görmek için sizi depomuza davet etmekteyiz.

Kumaş Hurdası Alımı

İstanbul Esenler etrafında kumaş fire hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında nakit para ödeme yapılır. Esenler bölgesinde viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımlarında adresinize geliyoruz. Spota düşmüş hurda gabardin, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceketlik alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Buradaki İstanbul Esenler hurda kumaş fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. İstanbul Esenler kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Esenler plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde lider konumdaki Esenler hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Esenler plastik hurdası fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. İstanbul şehri Esenler ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En ideal fiyata hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen almaktayız.

Esenler Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken bilinen tüm önlemler Esenler kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılması gereken apartmanların en baştan imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Daha önce fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurdayı satın alıyoruz.

Esenler Hurdacılar Sitesi

Esenler yeni sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Daha fazla yaşanır bir İstanbul ve daha çok güzel Esenler için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu türdeki hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Esenler hurdacılar sitesindeki depomuz aracılığı ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

Esenler Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Güvenilir bir şekilde tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz. Sektörde sayısız fabrika sökümü ihalesini aldık.

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan tesisin etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması uygun olacaktır. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde öncü yerdeyiz. İstanbul Esenler fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz.

Esenler 2.el Raf Fiyatları

Özellikle iflas eden fabrikalardan temin ettiğimiz reyonlar, market rafı hurdası, hurda çelik raf, teşhir rafları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. Sitemizdeki Esenler 2.el market rafı fiyatlarını dileyenlere günlük yollamaktayız. Hurda raf alan yerler linkine tıklamalısınız. Esenler raf hurdası alım satımı sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esenler Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Esenler etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima Esenler bölgesinde en çok satılan hurdalar arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Esenler Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımı tamamlandığında anlaşmaya göre bina molozlarının taşınması güvenle yapılır. Molozlar Esenler Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce planlanan arazilere taşınır. Esenler hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurda metallerin iş yerimize taşınması bedelsiz yapılıyor.

En Yakın Esenler Hurdacı Firma

Esenler hurdacı şirketi firmamız ile kapıdan her türlü hurda alım hizmeti vermeye başladık. Böylece hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Esenler ilçesinin tümünde servisler ediyoruz. En yakın Esenler hurdacı firması servisi ile her cinsten hurda malzeme nakliyesi yapmak sebebiyle gönderdiğiniz konuma tecrübeli ekip yolluyoruz. Demtaş Metal firmamızla Esenler genelinde hurda malzeme alıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!