İçeriğe geç

İstanbul Avrupa Yakası’nda Bayrampaşa hurdacı firması olarak Bayrampaşa merkezinin tamamında hurdacılık yapmaktayız. Güncel İstanbul Bayrampaşa hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaya devam ediyoruz. İstanbul Bayrampaşa hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Bayrampaşa merkezinin her sokağında 2.el eşya ve hurda malzemeler alım satımında nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul hurdacı firmaları arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. Bayrampaşa bölgesinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle yerinize kadar geliyoruz.

 • Altıntepsi Mahallesi
 • Cevatpaşa Mahallesi
 • İsmet Paşa Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Kocatepe Mahallesi
 • Muratpaşa Mahallesi
 • Ortamahalle Mahallesi
 • Terazidere Mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yıldırım Mahallesi

Demtaş Metal firmamızla İstanbul Bayrampaşa bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda İstanbul Bayrampaşa hurdacı depoları arasındayız. Elbette ki İstanbul Bayrampaşa merkezinde de hizmetler veriyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Bayrampaşa ilçesinin çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız.

Bayrampaşa Hurdacısı

Bayrampaşa genelinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları eriterek tüm vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Bayrampaşa hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bayrampaşa merkezinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul merkezinin nadide ilçesi Bayrampaşa ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Bayrampaşa etrafında değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Bayrampaşa hurdacısı olarak İstanbul bölgesinde her nevi hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için yerinize en yakın hurda taşıma aracımızı göndermekteyiz. Sizde her çeşit bakır hurdası satışı sebebi ile numaralarımızı aramalısınız.

Bayrampaşa Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Bayrampaşa yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatları sormak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir. Bayrampaşa hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa zaman harcamadan arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Bayrampaşa Krom Hurdası Alanlar

316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar bölümüne mutlaka bir göz atabilirsiniz. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki İstanbul Bayrampaşa hurda krom tank ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz yollamaktayız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Bayrampaşa Sarı Hurda Alımı

Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Bayrampaşa hurdacı işletmemiz her türlü hurda alımı yapmaktadır. Sayfamızdaki İstanbul Bayrampaşa sarı pirinç hurdası kg fiyatı biraz önce güncellendi. Daha kesin sitemizdeki sarı hurdası alanlar yazıyı okuyun.

Bayrampaşa ilçesinin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır. Demtaş Metal bu çeşitlerin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurdası alımında lider konumdadır.

Dolayısıyla Bayrampaşa sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Aslında hurda sarı isminde hurda türü yoktur. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Bayrampaşa Hurda Kurşun Alımı

Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda fiyatı gönderisine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. İstanbul ili Bayrampaşa hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Bayrampaşa çatı minare kurşunu fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız.

Bayrampaşa Kablo Hurdası Alanlar

Bayrampaşa hurda kablo almaktayız. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Bayrampaşa hurda kablo fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Ek olarak hurda fare yemez kablolar için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Kablo hurda alanlar konulu yazıyı okuyun.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyat sunuyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Bayrampaşa hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet veriyoruz. . Satıcılarda kolayca toplanlanan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz.

İstanbul Bayrampaşa hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar ticareti yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır yüzünden hurda kablo alanlar için önemlidir. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Lakin enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımında piyasanın üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Bayrampaşa hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alım satımında uzmanız.

Bayrampaşa Çinko Hurda Alanlar

Bayrampaşa çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Bayrampaşa çinko levha kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan yerler linkine tıklayın. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Bayrampaşa Bakır Hurdası Alımı

Bayrampaşa bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Bayrampaşa hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin tadına varın. Burada yayımlanan Bayrampaşa soyma bakır hurdası kilo fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. İstanbul Bayrampaşa bakır hurda alan yerler arasındayız.

Bayrampaşa bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayın. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz.

Bayrampaşa Demir Hurda Alanlar

Bayrampaşa ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımına bir göz bakınırsanız iyi olur. Güncel demir hurdası fiyatları için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı linkine tıklamalısınız.

Sizlerinde bildiği üzere her türde demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir, Bayrampaşa genelinde en çok alım satımı yapılan metaller içerisinde yer alır. Sitemizde yayınlanan İstanbul Bayrampaşa extra demir hurda fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Bayrampaşa ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor.

Bayrampaşa Hurda Sac Alan Hurdacılar

Kış bahçesi tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Elimizde sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Bayrampaşa etrafında hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz.

Bayrampaşa Hurda Alanlar

Bayrampaşa yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda malzemeleri geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin değeri düşebilir. İstanbul Bayrampaşa ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

Tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurdası, hurda kablo, hurda bakır, kurşun hurda,hurda çinko, hurda demir aldığımızda değerinden daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Bayrampaşa hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda kablo almak üzere yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Bayrampaşa Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Buradaki Bayrampaşa alüminyum ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yolluyoruz. Sayfamızdakihurda alüminyum alanlar metni inceleyin. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz.

Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz. Her türlü alüminyum hurdası peşin alınır. İstanbul Bayrampaşa hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Bayrampaşa ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil alırken tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. Müşterilerimizin sayesinde sürekli gelişiyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlarınızı diliyoruz.

Bayrampaşa İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alıyoruz. Özellikle ekipmanını yenileyen aktarlar tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, teşhir reyonları, market rafı hurdası, hurda çelik raf, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran 2. el raf hurdası satan hurdacılar arasındayız. Sayfamızdaki Bayrampaşa ikinci el raf ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alımı hakkında bilgi almak amacıyla konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bayrampaşa ikinci el raf hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Bayrampaşa Hurdacı

Farkına vardığınız gibi dokuz yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Sizlerin bahşettiği profesyonelliklerle alet sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Bayrampaşa hurdacı olan firmamızla yirmi dört saat sektörde hizmet vermekteyiz.

Akü Hurdası Alanlar

Biraz zaman sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı için kullanılır. Akü hurda alımı yazımıza göz atmalısınız. Bu neden ile iş yerimiz ve benzeri fabrika içinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alan firmalar arasındadır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu suyu nedeniyle oldukça değerlidir. Aküler başka bir deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

Hurda Kağıt Alanlar

Bölgenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcıya çok daha yüksek kazanma avantajı sunuyoruz. Bayrampaşa kağıt hurda alan yerler içindeki firmamız sayesinde hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

derinden çok fiyatlarla hurda peçete, kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz. Karton hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Bayrampaşa hurda kağıt, karton fiyat listesi güncellendi

Bayrampaşa Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek üretim yerinin detaylı biçimde dolaşılması gerekmektedir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık. İstanbul Bayrampaşa fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş değildir.

Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Bayrampaşa çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Bayrampaşa bölgesinde çok alınıp satılan elektronik hurdaları içindedir. İkinci el kombi alan yerler arasındayız.

Bayrampaşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bayrampaşa hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak her türlü hurdaların firmamıza ait depolama alanına taşınma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozu Bayrampaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından önceden belirlenen yerlere nakledilir. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi titizlikle tarafımızdan yapılıyor.

Bayrampaşa Hurdacılar Sitesi

Her hali ile güzel bir şehir için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurda malzemelerinizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Bayrampaşa organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Bayrampaşa hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızın yardımıyla hurda malzeme alımı ve satımı işlerine başladık.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörü, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood alıyoruz. Dolayısıyla kapatılan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılmış iş yeri vb. binalardan sökülmüş hala kullanılabilir 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Plastik Hurda Alanlar

İstanbul ve Bayrampaşa bölgesinin tümünden polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatla şeffaf naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen alıyoruz.

Bayrampaşa plastik hurda alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Bayrampaşa naylon hurdası ton fiyatını dileyene ücretsiz ulaştırıyoruz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Anlık Bayrampaşa Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyatına erişmek nedeniyle bize ulaşmanız yeterlidir. Güncel hurda fiyatları içerikli makaleye bir göz atın Bayrampaşa hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları her dakika değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurda ticareti yaparken borsadan daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Bayrampaşa Hurda Nikel Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken oldukça hassas hareket edilmelidir. Özellikle anot nikel hurda, %99 hurda nikel şablon – %95 hurda nikel şablon, turbo nikel alım satımında piyasanın üstünde fiyatlar sunuyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Bayrampaşa nikel hurdası alıyoruz.

Bayrampaşa 2.El Eşya

Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, personel masası, personel koltukları alım satımlarında ücreti peşin ödüyoruz. Bayrampaşa titizlikle kullanıldığı belli olan ve 2.el koltuk satıyoruz. Az kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepelerinizi konumunuza gelerek değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi alım satımı konulu yazıya göz atınız Her türlü 2.el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları sormak amacı ile bize ait numaraları tuşlayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz.

Hurda Araba Alanlar

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Zaman zaman Bayrampaşa yakınlarında hurda araba alım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, parçalanmış hurda araba, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası için hemen arayın. Ama hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

En Yakın Bayrampaşa Hurdacı Telefon Numarası

Bayrampaşa hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimiz ile kapınızdan hurda almaya başladık. En yakın Bayrampaşa hurdacı adı ile her türden hurda malzeme alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alan yerler Bayrampaşa bölgesinde servisler ediyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Bayrampaşa genelinde her çeşit hurda alırız.

Bayrampaşa Bina Yıkımı

Bina yıkımında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Çıkacak hurda malzeme bina yıkımları yapmaktayız. Çok önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden yenilenecek iş yerlerinin en baştan imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapılar, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri alıyoruz.

Bayrampaşa Hurda Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satılır. Kullanılamayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan Bayrampaşa hurdacıyız alım satımında nakit para ödemeler yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!