İçeriğe geç

Normalde Kırklareli hurdacı firmasıyız. Ancak Kırklareli’nin ilçelerinde de hizmetler vermekteyiz. Kırklareli merkez hurdacı işletmeleri arasında öncüyüz. Her çeşit hurda alımında tecrübeliyiz.

Kırklareli etrafında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Kırklareli geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız hizmetinizdedir. Anlık Kırklareli hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

DEMTAŞ metal adıyla Kırklareli bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Kırklareli hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz. Kırklareli merkezde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle dilediğiniz yere kadar geliriz. Tonajlı hurda eşya satımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kırklareli hurdacısı firmalar içindeyiz. Kırklareli hurdacı firması olarak Kırklareli merkezinin tamamında hizmet ediyoruz. Kırklareli’nin tamamında kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzemeler değerinde.

Kırklareli Hurdacısı

Kırklareli hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kırklareli bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı için şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Kırklareli şehir merkezi sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Kırklareli etrafında değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Kırklareli hurdacı olarak Kırklareli’nin ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeniz için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Kırklareli genelinde faaliyet gösteriyoruz. Hurda metalleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğini koruyoruz.

Kırklareli Hurdacı Telefonu

Kırklareli adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alım hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak için mobil hattımızı aramanız gereklidir. Boşa zaman geçirmeden arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Kırklareli hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Kırklareli Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurdası fiyatı makalemizi dolaşmak öğrenmenizi sağlayacaktır. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı nedeniyle yetkili personellerimizi tuşlayıp irtibata geçmeniz gerekiyor. Kırklareli hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Kırklareli kurşun hurda kg fiyatını kayıt olanlara ücretsiz yollamaktayız. Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir.

Hurda Krom Alımı

Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Bu sitede yayınlanan Kırklareli krom tank hurdası ton fiyatları güncellendi. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom ton fiyatı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımıyla ilgileniyoruz.

Kırklareli Hurda Alanlar

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda bakır almak üzere bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Kırklareli yerinden hurda alımı yaptığımız iller arasındadır. Elinizdeki hurdayı hemen nakit paraya çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu neden ile hurda malzemenizin değerinin inmesine sebep olur.

Kırklareli hurdacı firma olan DEMTAŞ metal her çeşit hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo, hurda alüminyum, toplama demir ve sarı alırken fiyatlar uygulamaktayız. Kırklareli hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Kırklareli Hurda Sac Alım Satımı

Kiler çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Kırklareli çevresinin her yerinden hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda mevcuttur.

Çinko Hurda Alan Firmalar

Bu sayfadaki Kırklareli hurda çinko levha fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatları yazısını gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı için firmamıza iletişim kurabilirsiniz. Kırklareli, etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

Kırklareli Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Kırklareli hurda alüminyum alan yerler arasında öncüyüz. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz. Bununla birlikte alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Sitemizde bulunan Kırklareli alüminyum fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda almak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant Kırklareli hurdacılık firmaları içindeyiz. Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı büyüyoruz. Kırklareli’de hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

Kırklareli Hurda Demir Alanlar

Kırklareli ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayınız.

Hurdacı firmamız Kırklareli genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler sayfamıza bir göz atmalısınız. Sizlerin de bildiği üzere her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alım satımı yapılır. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok kullanılan madenler içerisindedir. Sitemizde bulunan Kırklareli demir hurda ton fiyatını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz.

Kırklareli Bakır Hurda Alım Satımı

Bakır alan Kırklareli hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kırklareli genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kırklareli bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kırklareli yanık bakır hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Kırklareli hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Kırklareli Hurda Kablo Alım Satımı

Kırklareli hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alımına liderlik yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablolar satanlar bize ulaşın. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kırklareli’de kolayca bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Güncel sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Genelde yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Kırklareli hurdacı firmayız. Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için en yüksek fiyat listesini vermekteyiz. Kırklareli hurdacısı DEMTAŞ metal her türlü antigron kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası alımı için buradayız.

Kablo iletkenliği ile elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Kırklareli bakır kablo kg fiyatı günceldir. Kablo hurdası telindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Kırklareli’de hurda kablo almaktayız.

Kırklareli Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bu sayfadaki Kırklareli pirinç sarı fiyat listesini abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler hakkında paylaşılmış makaleyi okuyabilirsiniz.

Kırklareli’deki hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yapıyor. Aslında sarı hurdası olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri vardır.

Bu yüzden Kırklareli sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Kırklareli ilçelerinde hurda sarı almaktayız. Ek olarak kırkambar hurda sarı, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. DEMTAŞ metal şirketi bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş hurdası alımı yapıyor.

Kırklareli Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kırklareli yakınlarında hurda cam alan yerler arasında faaliyet gösteriyoruz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf süt şişesi, çıkma otomobil camı vb. hurda cam çok miktarda satılıp alınıyor. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı tutabilen organik olmayan katı malzemenin isimdir.

Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. En avantajlı fiyata pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak, market poşeti, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Kırklareli’nin tümünden jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren alım satımı yapıyoruz. Kırklareli plastik hurdası alan firmalar içinde olan firmayız. Sitemizde yayınlanan Kırklareli hurda plastik kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir.

Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir. Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken çok hassas hareket edilmelidir. Kırklareli hurda nikel alıyoruz. Kırklareli bölgesinde %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot nikel hurdası alıyoruz.

Kırklareli Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Kırklareli etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima Kırklareli bölgesinde en fazla alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. 2. El Kombi alanlar arasındayız.

Kırklareli Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınma işleri itina ile yapılır. Yıkım molozları Kırklareli Belediyesi Fen işleri tarafından daha önce planlanan arazilere taşınır. Kırklareli hurdacı DEMTAŞ metal tarafından alınan her türlü hurda malzemelerin tesisimize taşınması ücretsiz yapılır.

Karton Hurda Alımı

Kırklareli karton hurda ticareti yaptığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Kırklareli hurda karton ve kağıt kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir Bölgenin tamamında 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde satıcılara daha çok oranda kazanma olanağı veriyoruz. Yüksek hurda kağıt fiyatlarıyla karton bardak hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alanlar arasındayız. Kırklareli hurda kağıt alıp satanlar arasındaki firmamız ile irtibata geçerek hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

Kırklareli 2.el Restoran Ekipmanı Alanlar

Elimizde bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel set üstü ocak, sanayi tipi aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, krom davlumbaz, meze dolapları ve benzeri endüstriyel mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile sizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı alıp satıyoruz. 2.el krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibata geçebilir. Sanayi tipi 2. El lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz.

Kırklareli Hurda Kumaş Alım Satımı

Kilosuyla spot kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için telefonlarımızı hemen arayın. Kırklareli kiloyla kumaş hurda alanlar içindeyiz. Sayfamızda yayınlanan Kırklareli hurda kumaş ton fiyatını talep edenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Kırklareli’de hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Yüksek tonajlı atletlik kumaş, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurda alım satımı yapıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce bir inşaatta kullanılmış inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, boya makinesi, alçı sıva makinesi 2.el portatif, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılan apartman binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalan fabrikalardan aldığımız

Kırklareli Bina Yıkımı

Bina yıkımı gerçekleştirilirken lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Kırklareli kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken apartmanların tekrar imar edilmesi sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Üstteki makalede anlattığımız fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı almaktayız. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkımı yapıyoruz.

En Yakın Kırklareli Hurdacı Numarası

Kırklareli hurdacı şirketi istihdamındaki personelimizle yerinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Kırklareli etrafında hizmetler ediyoruz. DEMTAŞ metal şirketimizle Kırklareli ilinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Kırklareli en yakın hurdacı deposu adıyla hurda alım satımı amacıyla yerinize işinin ehli personel yolluyoruz.

Kırklareli 2.el Raf Satanlar

Genellikle kapatılan toptancılardan aldığımız hurda çelik raf, teşhir reyonları, demir raflar, market rafları, teşhir rafları arasından seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Bu sayfadaki Kırklareli hurda raf ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Raf hurda alanlar paylaşımını okumak bilgiye erişmenizi sağlar. Hurda raf Kırklareli fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan önce yıkılacak imalathanenin detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın seçilmesi gerekiyor. Kırklareli fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Uzun zamandır onlarca fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde nam saldık. Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin söylediği biçimde kolay bir iş değildir.

7/24 Hizmet Veren Kırklareli Hurdacı Firması

Nerdeyse 28 yıldır geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hurda alan Kırklareli hurdacı firması olan şirketimiz ile 7/24 işimizin başındayız. Akıp giden senelerin bahşettiği deneyim ile teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

İkinci El Ev Eşyası

İkinci el öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu temin edilir. Temiz 2el piyasasında satılabilecek durumdaki kanepelerinizi evinizden alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat veriyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası fiyatları başlıklı içeriğini inceleyin Çok uygun fiyatlarla yeni, ikinci el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile burdaki telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Hurda Akü Alanlar

Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak nedeniyle kullanılıyor. Akü hurda fiyatı bağlantısına tıklayın. Bu nedenle depomuz benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alan firmalar içindedir. Hurda akü içerdiği kurşunlu akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan enerji deposudur. Uzun süre sonra atıl hale gelen bataryalara akü hurdası denmektedir.

Kırklareli Hurdacı Sitesi

Sevenlerine güzel bir Kırklareli oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Kırklareli hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimizin yardımı ile hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Kırklareli organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Her türde sıfırdan en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru firmayız. Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan firmayız alırken en yüksek fiyatı veriyoruz.

Araç Hurdası Alan Firma

Pek tabi sizlere araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Kırklareli hizmet veriyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Kırklareli etrafında hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Ancak hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Kırklareli Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdalar alırken diğer Kırklareli firmalarından özel fiyatlar ödüyoruz. Kesin ton fiyatına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın. Kırklareli hurdacı firma hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri hızlıca değişiyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!