İçeriğe geç

Tuzla hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. Tuzla merkezinde 2.el ev eşyaları ve hurda malzemeler alımlarında hurdanızın tutarını diğer firmalardan yüksek fiyatla ödüyoruz. Tuzla bölgesinde yıllardır yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle uzman ekip gönderiyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Tuzla merkezine bağlı Tuzla merkez hurdacı firma olarak her cins hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor.

Anadolu Yakası’nda Tuzla hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz. Aslında Tuzla hurdacı firmaları arasındayız. Elbette ki Tuzla merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Tuzla meydanının yakınlarında hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz.

 • Akfırat Mahallesi
 • Anadolu Mahallesi
 • Aydınlı Mahallesi
 • Aydıntepe Mahallesi
 • Cami Mahallesi
 • Evliya Çelebi Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • İçmeler Mahallesi
 • İstasyon Mahallesi
 • Mescit Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Orhanlı Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Postane Mahallesi
 • Şifa Mahallesi
 • Tepeoren Mahallesi
 • Yayla Mahallesi

Hurdacı olarak hurda malzemenizi yerinden alıyoruz. Demtaş Metal firmamızla Tuzla dolaylarında hizmetimizi sürdürüyoruz. Her nevi hurda satmak amacıyla iletişime geçin. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Tuzla meydanında hizmet ediyoruz.

Tuzla Hurdacıları

Tuzla bölgesinde hurda alım hizmetleri sürdürüyoruz. Hurda metalleri eriterek insanlığın geleceğine yarar sağlıyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak amacı ile mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Tuzla hurdacı firması olarak İstanbul bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için uygun araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Tuzla hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Tuzla merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Tuzla gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Tuzla için değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz.

Tuzla Hurdacı Telefon Numarası

Tuzla yerinden her türde hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetleri verdiğimiz bölgeler arasında yer alır. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda satmak üzere operatörlerimizi aramalısınız. İstanbul Tuzla hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Hurda Kurşun Alan Firmalar

Tuzla kurşun hurdası aldığımız ilçelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Tuzla çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alan yerler hurda kurşun konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami sökümü hurda kurşun alımı yapıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerden biridir.

Tuzla Krom Hurda Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Tuzla hurda krom tank kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz.

Tuzla Hurda Alan Yerler

İstanbul Tuzla geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Tuzla yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurdanızı geç kalmadan nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin kıymetleri düşebilir. Hurda krom alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken değerinden yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Tuzla hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Tuzla İstanbul etrafında hurda levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Çinko Hurdası Alanlar

Tuzla ilçesinin tümünde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Tuzla hurda nikel kg fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir. Çinko hurda alan yerler gönderisini ziyaret ediniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi istemek için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Tuzla Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Bu sayfadaki Tuzla hurda alüminyum kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. İş yerimize duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant için peşin ödeme yapıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Tuzla ilçesinin tamamında hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. İstanbul Tuzla hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Sizin destekleriyle her gün profesyonelleşiyoruz.

Tuzla Hurda Demir Alımı

Hurda demir, Tuzla ilçesinde en fazla çıkarılan metaller içindedir. Sitemizdeki Tuzla extra demir hurda fiyat listesi güncellendi. Güncel hurda demir ton fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalemizi gezmek iyi gelir. Tuzla etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Firmamız Tuzla bölgesinin her yerinde hurda demir alım satımı yapıyor. Unutmayın ki her türde demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazısını okusanız iyi bir şey yapacaksınız.

Tuzla Hurda Bakır Alımı

Buradaki Tuzla soyma bakır hurdası kilo fiyatını dileyene güncel olarak yollanmaktadır. İstanbul Tuzla hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Tuzla hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Tuzla bakır hurdası kilo fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

Hurda bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Tuzla içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacıyız.

Tuzla Kablo Hurdası Alım Satımı

Tuzla hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Müşterilerde kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla elektrik kablosu ton fiyatlarını talep edenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Yerinden tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Tuzla kablo hurdası alan firmayız. Hurda kablo telindeki bakır sebebiyle hurdacılar için önem arzeder.

Hurda kablo alanlar başlıklı yazıyı okuyun. Tuzla hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Ayrıca tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımında piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Tuzla hurdacı firmayız.

Çünkü firmamız sadece hurda alımında hizmet vermiyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satanlar bize ulaşın. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Genelde yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Tuzla Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Buradaki İstanbul Tuzla sarı pirinç hurdası fiyat listesini üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Sayfamızdaki sarı alan hurdacı konuya göz atabilirsiniz. Demtaş Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor.

İstanbul Tuzla hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor. Haliyle Tuzla sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Aslını söylemek lazımsa sarı hurda adında hurda cinsi yoktur. Tuzla bölgesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Pirinç metali halk arasında renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

Tuzla Plastik Hurdası Alanlar

En yüksek fiyata kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe alım satım işleri için bildirdiğiniz adrese geliyoruz. Tuzla plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki Tuzla hurda naylon kilo fiyatını talep edenlere saat başı yolluyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. İstanbul il Tuzla ilçesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

Tuzla Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel alındığında elden geldiğince özenli hareket edilmelidir. İstanbul Tuzla çevresinde anot nikel hurda, %99 hurda nikel şablon ile %95 hurda nikel şablon, nikel turbo alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerir. İstanbul ve Tuzla nikel hurdası alıyoruz.

Klima Hurdası Alan Firmalar

Tuzla çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Tuzla bölgesinde en fazla satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Tuzla Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Demtaş Metal tarafından satın alınacak her türlü hurda eşyanızın işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Tuzla Belediyesi’nce alınan kararlar ile bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor.

Kağıt Hurdası Alan Firma

Avantajlı fiyatlarla kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak alım satımı yapanlar arasındayız. Tuzla kağıt hurda alan firmalar içindeki Demtaş Metal yardımıyla toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz.

İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile sizlere normalden yüksek miktarda kazanma imkanı iletiyoruz. Karton, kağıt hurda alım satımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Tuzla hurda karton ve kağıt kg fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz

2. El Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İkinci el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. 2.el sanayi tipi lokanta aletleri alıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi kuzine, aspiratör, evye, küvet, paslanmaz krom davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri sanayi tipi otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alıp satıyoruz.

Tuzla Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Tuzla çevresinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımında adresinize personelimizi göndermekteyiz. Kumaş fire hurdası alıyoruz. Kilosuyla hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, top kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş alım satımında peşin ödeme yapıyoruz.

Spota düşmüş ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı alımı için bizi şimdi arayabilirsiniz. Tuzla kiloyla kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. Sitemizde paylaşılan Tuzla kumaş hurdası fiyatlarını telegram grubumuza üye olanlar ile haftalık olarak paylaşıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile işi bırakmak zorunda kalmış iş yerlerinden satın aldığımız Müteahhitlerce kısa bir zaman diliminde kullanılan yük asansörleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç makinesi ikinci el iskele, ikinci el plywood satılıktır. Tuzla yakınlarında yıkılmış ev binalarından ayrılan sıfır ayarında 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere alıyoruz.

Tuzla Bina Yıkımı

Tuzla kentsel dönüşümü gerçekleşmede yenilenecek dairelerin gerektiği bir biçimde imar edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Üst taraftaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde yer döşemeleri, sökülmüş penceler, hurda pimapen vb. tüm hurdanızı almaktayız.

En Yakın Tuzla Hurdacı Telefonu

En yakın Tuzla hurdacı firma hizmetleri ile hurda eşya almak için yerinize gelmekteyiz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alan yer Tuzla ilçesinde hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Tuzla bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Tuzla hurdacı firmamız ile istediğiniz mekandan her türlü hurda eşya alım satım hizmeti vermekteyiz.

Tuzla İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunlukla restorasyon yapan mağazalardan satın aldığımız teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el hurda raf satıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla 2.el market rafı ton fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda alım satımı bölümüne göz atmalısınız. Raf hurdası Tuzla almak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Tuzla Fabrika Bozumu

Etrafta anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Uzun süredir çok sayıda fabrika söküm ihalesi tamamladık. Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz.

Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar içinde lider yerdeyiz. Tuzla İstanbul fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Başlamadan önce sökülecek binanın etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın ayarlanması doğru bir çalışma olur.

7/24 Hizmet Veren Tuzla Hurdacı Firması

7/24 Tuzla hurdacı olarak zamana takılmadan işimizin başındayız. Tam tamına iki bin sekiz senelerinden bu zamana değin hurdacılığa gece gündüz hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu sürenin verdiği deneyimlerler araç gereç parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Tuzla İkinci El Ev Eşyası

İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, patron masaları mevcuttur. Az kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki mobilyaları belirttiğiniz yerden satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı hakkında detaylı bilgi paylaşılan makalemizi incelemelisiniz Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadı ile bizlere ait çağrı merkezi telefon numaralarıyla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Makul fiyatlara sıfır, 2.el koltuk alabilirsiniz.

Akü Hurda Alımı

Zamanla kullanılamayacak duruma gelen bataryalara hurda akü denir. Hurda akü alan hurdacılar yazımızı ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Bu neden ile depomuz vb. kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olan fabrikalar sulu ve kuru akü alımı yapar. Arabalarda enerji ihtiyaçları sebebiyle bulunabiliyor. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir.

Tuzla Hurdacı Sitesi

Olduğundan yaşanabilir bir Tuzla için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Tuzla sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Tuzla hurdacılar sitesi içindeki hurda alım depomuzun aracılığı ile sektörde hizmet ediyoruz.

Tuzla Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru firmayız. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo alan işletmeyiz alımında nakit ödemeler yapıyoruz. Her türde yıpranmamış 2.el jeneratör satıyoruz.

Araç Hurdası Alanlar

Zaman zaman Tuzla bölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, hasarlı hurda otomobil, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda motor için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tabiki de sizlere araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Tuzla Anlık Hurda Fiyatları

Tuzla hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı anlık güncellenmektedir. Doğru hurda fiyatına erişmek nedeni ile bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından fazla fiyatlar ödüyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!