İçeriğe geç

Demtaş Metal şirketimizle Pendik hurdacı olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Pendik merkezinde hurda ve ikinci el ev eşyaları ticareti yapıyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Şu an İstanbul Pendik hurdacı işletmeleri arasındayız. Ancak İstanbul Anadolu Yakası Pendik merkezinde de hizmetler veriyoruz. Anlık İstanbul Pendik hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Pendik hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Pendik hurdacı firmaları içerisinde lider firmayız. Pendik merkez hurdacı firması olarak Pendik ilçesinin hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası, Pendik’te hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Tonajlı hurda malzeme satanlara yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Pendik meydanında hizmet veriyoruz. Pendik bölgesinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Pendik merkezinin her sokağına araçlarımızı göndermekteyiz.

Pendik Hurdacı Firmalar

Pendik hurdacısı olarak İstanbul ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanız için müsait hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her tür hurda satışı yapmak amacıyla hizmet telefon numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Pendik merkez hurdacı olarak tüm mahallelerinde hizmet veriyoruz. Hurda madenleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğini kurtarıyoruz.

Pendik hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Pendik ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin gözde ilçesi Pendik 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Pendik ilçesinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

 • Ahmet Yesevi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Ballıca Mahallesi
 • Batı Mahallesi
 • Çamçeşme Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Çınardere Mahallesi
 • Doğu Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Emirli Mahallesi
 • Ertuğrul Gazi Mahallesi
 • Esenler Mahallesi
 • Esenyalı Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Göçbeyli Mahallesi
 • Güllü Bağlar Mahallesi
 • Güzelyalı Mahallesi
 • Harmandere Mahallesi
 • Kavakpınar Mahallesi
 • Kaynarca Mahallesi
 • Kurna Mahallesi
 • Kurtdoğmuş Mahallesi
 • Kurtköy Mahallesi
 • Orhangazi Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Ramazanoğlu Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Sapan Bağları Mahallesi
 • Şeyhli Mahallesi
 • Sülüntepe Mahallesi
 • Velibaba Mahallesi
 • Yayalar Mahallesi
 • Yeni Mahalle Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi
 • Yeşilbağlar Mahallesi

Pendik Hurdacı Telefonu

İstanbul Pendik yerinden her türde hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Boş yere süre geçirmeden arayarak anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. İstanbul Pendik hurdacı numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır.

Hurda Sac Alımı

Pendik etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebi ile. Depomuzda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz.

Pendik Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Pendik hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır alan Pendik hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Pendik içinde hurda bakır almaktayız. Sitemizdeki Pendik yanık bakır hurdası fiyat listesi dün güncellenmiştir. İstanbul Pendik hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Kurşun Hurdası Alımı

Kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu düşünülmektedir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alan yerler yazısını ziyaret etmek iyi gelir. Pendik hurda kurşun alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Pendik kurşun hurda ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alırız.

Pendik Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda alüminyum alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Pendik ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit kurşun hurdası alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Pendik hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Pendik kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zararı önlemek için hurdalarınızı zaman kaybetmeden nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebeple hurdanızın değerini düşürmektedir.

Çinko Hurda Alanlar

Pendik ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Bu yazıda yer alan Pendik hurda çinko levha fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatları çinko hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Pendik Hurda Krom Alımı

Krom, nikelle işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Pendik krom fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı makalemize göz atabilirsiniz.

304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor.

Pendik Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

Pendik’de sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile Pendik sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Herkesin öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı hurda bronz hurda araiş ticaretinde lider konumdadır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Aslına bakarsanız sarı hurdası diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu sayfadaki Pendik sarı pirinç kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki sarı hurda alanlar makaleye bir göz atın. Pendik hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor.

Pendik Hurda Alüminyum Alanlar

Her tür hurda alüminyum alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Pendik hurda alüminyum ton fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Hurda alüminyum alan yerler içerikli makaleye göz atın Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler. İstanbul Pendik alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için telefonlarınızı istiyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Müşterilerimizin sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurdası,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Pendik ilçesinin tümünde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını sizin yanınızda yapıyoruz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz.

Demir Hurda Alım Satımı

Pendik ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı sayfamıza mutlaka göz atabilirsiniz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar gönderimizi ziyaret etmek iyi gelecektir. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapılır. Demir hurdası, Pendik genelinde en fazla çıkarılan madenler içinde bulunur. Buradaki İstanbul Pendik hurda demir fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Pendik genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Pendik Kablo Hurda Alımı

Çünkü Demtaş Metal adıyla yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılar için önem arz eder. Detaylı sitemizdeki kablo hurdası alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Burada paylaşılan İstanbul Pendik bakır kablo fiyat listesi günceldir.

İstanbul Pendik ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alımında tecrübeliyiz. Satıcılarda sıklıkla edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımında anında nakit ödeme yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablolar alımında en doğru fiyat listesini biz veriyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İstanbul Pendik ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içinde piyasanın üstünde ton fiyatını veriyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde hurda kablo piyasasından pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Pendik hurdacı firmayız. Pendik hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları ticareti yapıyoruz. Kapıdan antigron kablo hurdası, tek damar hurda kablo almaktayız. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir.

Pendik Plastik Hurdası Alım Satımı

Pendik plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden öne çıkan işletmeyiz. Bu yazıda yayımlanan Pendik naylon hurdası kilo fiyatı güncellendi. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir.

İstanbul şehri Pendik ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satmak sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyata beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen almaktayız.

Karton Hurda Alanlar

Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra titizlik sayesinde sizlere daha yüksek kazanma şansı yöneltiyoruz. Pendik karton hurdası aldığımız ilçeler içindedir. Burada yayınlanmış olan Pendik hurda kağıt fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol hurda, kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Pendik hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız Demtaş Metal sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Hurda Akü Alımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları amacı ile kullanılmaktadır. Bir müddet sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denmektedir.

Hurda aküler içerdiği kurşunlu akü suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan yerler sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Pendik hurdacı depomuz vb. firma içerisinde geri dönüşüm tesisi bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

Pendik Bina Yıkımı

Pendik kentsel dönüşümü gerçekleşmede eskimiş dükkanların istenildiği biçimde imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında gerekli güvenlik önlemleri Bina yıkımı bittiğinde sökülen laminant parkeler, sökülmüş çelik kapılar, hurda pimapen gibi her cins hurdayı ücretle almaktayız. Tıpkı fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Pendik Fabrika Sökümü

Başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün incelikle gezilerek gerekli ekipmanın seçilmesi uygundur. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Sektörde çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde meşhur olduk. Pendik fabrika sökümü deneyime sahibiz. Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz.

Pendik İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan depo binalarından temin edilen yeni gibi 2. el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolabı satanlar içerisindeyiz. Birde iflas etmek mecburiyetinde kalan nalburlardan aldığımız İnşatlarda alçı sıva mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Kullanılmış Restaurant Malzemesi Alım Satımı

İkinci el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. 2.el sanayi tipi restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. İkinci el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, paslanmaz krom salata ve meze dolapları, küvet, evye, bakır davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımızı ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

Kumaş Alım Satımı

Sayfamızdaki Pendik hurda kumaş fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Kiloyla ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı satmak için telefonlarımızı çok geçmeden arayın. İstanbul Pendik etrafında gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımında yolladığınız yere ekiplerimizi göndermekteyiz. Pendik kilo ile tartıp kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Pendik bölgesinde hurda kumaş firesi alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alımlarında kapınızda ödeme yapılır.

Pendik Hurda Nikel Alım Satımı

Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısıyla nikel hurdaları depolanırken elimizden geldiğince hassas çalışılmalıdır. Pendik nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 şablon nikel ile %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

Pendik Hurdacı Sitesi

Pendik hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiziz iş birliğiyle hurda eşya ticareti yapmaya devam ediyoruz. Pendik organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Hemşerilerimize iyi bir İstanbul ve olması gerektiği gibi yaşanılır Pendik oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunlukla batan işyerleri tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, hurda çelik raf, reyonlar, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Pendik raf hurdası ton fiyatını isteyene saat başı yolluyoruz. Raf hurdası alan yerler bölümünün linkine tıklayınız. Pendik 2. el hurda raf satın almak sebebiyle buradaki telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Pendik Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Pendik ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Pendik ilçesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır.

Pendik Moloz ve Hurda Nakliyesi

Demtaş Metal tarafından alınacak her nevi hurdanın iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Pendik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından alınan karar ile planlanan araziye dökülür. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre yıkım molozlarının taşınma işi güvenli bir biçimde tarafımızca yapılıyor.

En Yakın Pendik Hurdacı Firma

Demtaş Metal olarak Pendik ilçesinin tümünde her cins hurda malzeme alırız. Pendik hurdacı firması içindeki personelimizle dilediğiniz yerden her türlü hurda atık alım satımına devam ediyoruz. Pendik en yakın hurdacı firma servisi ile hurda metal alım satımı sebebiyle gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurdacı Pendik etrafında hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

7/24 Hurda Alan Pendik Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Pendik hurdacı firması şirketimiz aracılığı ile zaman kavramı olmadan sektöre hizmet etmekteyiz. Yaklaşık altı senedir geri dönüşüm yapan şirketiz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan şirketler arasındayız. 2.el jeneratör satanlar arasında en yakın işletmeyiz.

Pendik İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden satılık öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları satılır. Sıfır gibi ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle firmamıza ait numaralarla irtibata geçerek merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. En ekonomik fiyatlarla çok az kullanılan, 2.el salon takımı satıyoruz. Kısa süre kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepelerinizi yolladığınız konuma gelerek değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alımı yapan firmalar konulu paylaşımını inceleyin

Pendik Hurda Fiyatları

Pendik hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları anlık değişiyor. Bloğumuzda çok daha önceden yazılan hurda fiyatları metni inceleyin Doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurda alımlarında borsasından yüksek kilo fiyatları sunuyoruz.

Araç Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Pendik etrafında hurda araç alıyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları, hurda motor .

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!