İçeriğe geç

İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy hurdacı firmasıyız. Arnavutköy merkezinde de hizmet vermekteyiz. Arnavutköy merkezde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere araç göndermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Arnavutköy hurdacısı olarak hurdanızı adresinizden alıyoruz. İstanbul Arnavutköy hurda firmaları arasında lider konumdayız.

Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa yakası’nda Arnavutköy ilçe merkezine yakın yerlerde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Arnavutköy merkezi bölgesinde hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ofis mobilyası ticareti yapıyoruz. Her çeşit hurda satışı sebebiyle arayın.

İstanbul Arnavutköy geri dönüşüm firması olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Arnavutköy etrafında hurdacısıyız. Güncel İstanbul Arnavutköy hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız.

Arnavutköy Hurdacıları

Arnavutköy hurdacıları arasında İstanbul’un tüm ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanın yüklenmesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Arnavutköy meydanında hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda metalleri geri dönüşüme kazandırarak tüm vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda inşaat demiri satmak nedeniyle çağrı merkezimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

 • Adnan Menderes Mahallesi
 • Anadolu Mahallesi
 • Arnavutköy Merkez Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Baklalı Mahallesi
 • Balaban Mahallesi
 • Boğazköy İstiklal Mahallesi
 • Bolluca Mahallesi
 • Boyalık Mahallesi
 • Çilingir Mahallesi
 • Deliklikaya Mahallesi
 • Dursunköy Mahallesi
 • Durusu Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Hacımaşlı Mahallesi
 • Hadımköy Mahallesi
 • Haraççı Mahallesi
 • Hastane Mahallesi
 • Hicret Mahallesi
 • İmrahor Mahallesi
 • İslambey Mahallesi
 • Karaburun Mahallesi
 • Karlıbayır Mahallesi
 • M.Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Mavigöl Mahallesi
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 • Nenehatun Mahallesi
 • Ömerli Mahallesi
 • Sazlıbosna Mahallesi
 • Taşoluk Mahallesi
 • Tayakadın Mahallesi
 • Terkos Mahallesi
 • Yassıören Mahallesi
 • Yavuz Selim Mahallesi
 • Yeniköy Mahallesi
 • Yeşilbayır Mahallesi
 • Yunus Emre Mahallesi

Arnavutköy hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Arnavutköy bölgesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin hızla büyüyen ilçesi Arnavutköy daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Arnavutköy için değil, tüm illerde hizmet veriyoruz.

Arnavutköy Hurdacı Telefonu

Arnavutköy, hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. İstanbul Arnavutköy hurdacı geri dönüşüm fabrikası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi talep etmek amacı ile bizleri aramanız gereklidir.

Arnavutköy’de Krom Hurdası Alımı

Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki İstanbul Arnavutköy krom fiyatları bugün güncellendi. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Arnavutköy Hurda Krom Paslanmaz Fiyatları

Son Güncelleme: 23-11-2022 Saat: 13:13

Hurda Paslanmaz ÇeşitleriKG Fiyatı
Nikel Şablon Hurdası Kg Fiyatı426.40 TL
Krom 316 Hurdası Kg Fiyatı35.36 TL
Krom 304 Hurdası Kg Fiyatı24.96 TL
Krom 430 Hurdası Kg Fiyatı12.48 TL
Hurda Paslanmaz Fiyatları 2022

Arnavutköy Sarı Hurda Alanlar

Gerçekte sarı hurdası adında hurda türü varolmamıştır. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Arnavutköy’de hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu sayfadaki Arnavutköy sarı pirinç ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Anlık sitemizdeki sarı alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana türleri vardır.

Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor. Bu sebep ile Arnavutköy sarı hurdası alım satımı yapan firmayız. Sizinde öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Arnavutköy ilçesinin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz.

Arnavutköy Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun cevherleri gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı gönderimize bakmak istemelisiniz. Levha kurşun, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurda satmak amacıyla telefon numaramızı arayarak iletişime geçiniz. Arnavutköy İstanbul kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Arnavutköy kurşun hurda fiyatları güncellenmiştir. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir.

Arnavutköy’de Hurda Kablo Alımı

Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Arnavutköy elektrik kablosu fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı gönderilmektedir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden yüksek teklifler veriyoruz.

Lakin tek damar kablo, çok damarlı kablo, enya kablo hurdası alımı yaparken en güzel fiyat teklifini vermekteyiz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıkça kullanılıyor.

Arnavutköy ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Arnavutköy hurda alım firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında öncülük ediyoruz.

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Arnavutköy’de hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablo tellerindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. İstanbul hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Adresten hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Çünkü Demtaş Metal olarak sırf hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz.

Sayfamızdaki kablo alan hurdacı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Arnavutköy bölgesinde kolayca satılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımında anında nakit para ödeme yapıyoruz.

Arnavutköy Hurda Kablo Fiyatları

Son Güncelleme: 23-11-2022 Saat: 13:13

Hurda Kablo ÇeşitleriKG Fiyatı
Dalgıç Pompa Kablosu Hurdası Kg Fiyatı136.24 TL
Ptt Kablo İçi (Deşe) Hurdası Kg Fiyatı121.68 TL
Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe) Hurdası Kg Fiyatı100.88 TL
Şantiye Kablosu (Enerji ve Tesisat karışık) Hurdası Kg Fiyatı82.16 TL
Karışık Kablo Hurdası Kg Fiyatı49.36 TL
Diğer kablolarınız için irtibata geçiniz Hurdası Kg Fiyatı0.00 TL
Hurda Kablo Fiyatları 2022

Hurda Çinko Alan Firma

Buradaki Arnavutköy hurda çinko levha kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firmalar gönderimize göz atmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası ton fiyatı için aşağıdaki numaralarımıza iletişim kurabilirsiniz. Arnavutköy etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

Arnavutköy’de Bakır Hurda Alanlar

Kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Arnavutköy bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır.

Hurda bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgi var. Sayfamızdaki İstanbul Arnavutköy yanık bakır hurdası fiyatlarını isteyenlere güncel olarak gönderiyoruz. İstanbul Arnavutköy bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Arnavutköy içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Arnavutköy Hurda Bakır Fiyatları

Son Güncelleme: 23-11-2022 Saat: 13:13

Hurda Bakır ÇeşitleriKG Fiyatı
Fosfor Bronz Araiş (CuSn8) Hurdası Kg Fiyatı161.20 TL
Soyma Bakır Hurdası Kg Fiyatı150.80 TL
Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik) Hurdası Kg Fiyatı150.80 TL
Antkron Kırma (Kalın kırma) Hurdası Kg Fiyatı150.80 TL
Ttr Kırma (İnce Kırma) Hurdası Kg Fiyatı150.80 TL
Külçe Bakır %98 Hurdası Kg Fiyatı140.40 TL
Bakır Talaşı Hurdası Kg Fiyatı137.28 TL
Kırkambar Kırma Bakır Hurdası Kg Fiyatı137.28 TL
Kırkambar Bakır Hurdası Kg Fiyatı135.20 TL
Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Hurdası Kg Fiyatı132.08 TL
Kızıl Talaşı RG5 Hurdası Kg Fiyatı114.40 TL
Araiş Sarı Ms-70 Hurdası Kg Fiyatı114.40 TL
Araiş Sarı Ms-64 Hurdası Kg Fiyatı111.28 TL
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) Hurdası Kg Fiyatı104.00 TL
Sarı Külçe Ms58 Hurdası Kg Fiyatı99.84 TL
Çubuk Talaşı Ms58 Hurdası Kg Fiyatı97.76 TL
Kırkambar Sarı Hurdası Kg Fiyatı89.44 TL
Radyatör (Oto Radyatör) Hurdası Kg Fiyatı89.44 TL
Su Saati (Sökülmemiş) Hurdası Kg Fiyatı72.80 TL
Alüminyum Bronz Talaşı Cu75-80 (Alaşımlı) Hurdası Kg Fiyatı83.20 TL
Çinko Hurdası Kg Fiyatı43.68 TL
Kurşun Levha (Hurda) Hurdası Kg Fiyatı34.32 TL
CuNi30 Beyaz bafon Hurdası Kg Fiyatı176.80 TL
Hurda Bakır Fiyatları 2022

Arnavutköy’de Hurda Demir Alım Satımı

Unutmayın ki her nevi demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı demir hurdası konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız.

Güncel demir hurda kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı bölümümüze mutlaka göz atmalısınız. Demir, yer kabuğunda en fazla bulunabilen madenler içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Arnavutköy demir hurda kilo fiyatı güncellenmiştir.

Hurdacı firmamız Arnavutköy ilçesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. İstanbul’un Arnavutköy ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

Arnavutköy Hurda Demir Fiyatları

Son Güncelleme: 23-11-2022 Saat: 13:13

Hurda Demir ÇeşitleriKG Fiyatı
Dkp Hurdası Kg Fiyatı6.24 TL
Ekstra Hurdası Kg Fiyatı5.72 TL
Karışık ve Toplama Hurdası Kg Fiyatı5.20 TL
Talaş Hurdası Kg Fiyatı4.16 TL
Hurda Demir Fiyatları 2022

Arnavutköy Sac Hurda Alımı

Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda mevcuttur. İstanbul Arnavutköy çevresinde sac levha, sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih edip kârlı çıkabilirsiniz.

Arnavutköy Hurda Alan Yerler

Arnavutköy geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda krom alım satımı yapıyor. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Arnavutköy adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir.

Hurdalarınızı geç kalmadan nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların piyasa değeri düşüyor.

Hurda kablo alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Tonajlı sarı hurda ve toplama demir, bakır, hurda kurşun, kablo hurda, çinko, hurda alüminyum alımında fiyat listesi sunmaktayız. Arnavutköy’de hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

Arnavutköy Hurda Alüminyum Alımı

İstanbul Arnavutköy ilçesinin her yerinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz.

Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Buradaki Arnavutköy alüminyum kg fiyatı güncellenmiştir. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz.

Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. İstanbul Arnavutköy alüminyum hurda alan hurdacılar arasında lideriz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır.

Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla kapatılan kasaplardan aldığımız mağaza rafları, reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raflar içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz. Burada yayınlanan Arnavutköy raf hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf alımı makalesine göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Arnavutköy 2. el hurda raf satmak sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy’de 7/24 Hurda Alan Hurdacı Firma

Bu sürenin bahşettiği profesyonellikle araç parkurumuzu arttırarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan dört yıllarından bu günlere hurdacılıkla sizlere hizmet veriyoruz. Arnavutköy’de 7/24 hurdacı iş yerimiz yardımı ile haftanın yedi günü işimizin başındayız.

Arnavutköy Akü Hurdası Alanlar

Otomobillerde elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılıyor. Bir süre sonra atıl duruma düşen bataryalara akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alan yerler paylaşımımıza bir göz bakınırsanız harika olacaktır. Bu sebeple depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akümülatör diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü barındırdığı kurşun içeren suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir.

Arnavutköy’de Hurda Kağıt Alan Yerler

İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde müşterilerimize değerinden fazla oranda kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Avantajlı fiyata bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yapan depolar içerisindeyiz.

Hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan Arnavutköy karton hurda fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz Arnavutköy hurda kağıt alan firmalar içindeki firmamız ile irtibat kurarak toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz.

Arnavutköy Hurda Klima Alımı

Arnavutköy çevresinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Arnavutköy ilçesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Arnavutköy Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Arnavutköy fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkımı ihaleleri başarılı bir şekilde tamamladık. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü olduk. Profesyonel bir şekilde fabrika yıkımları yapıyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekir. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından çıkma yeni gibi 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, alçı mikseri, boya makinesi 2.el seyyar iskele, plywood hurda satılıktır. Bununla birlikte işi bırakan fabrikalardan aldığımız

Arnavutköy Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Arnavutköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen moloz döküm alanlarına nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozlarının taşınması itina ile yapılır.

Arnavutköy Bina Yıkımı

Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Arnavutköy hurda plastik alan firmalar içerisinden ön planda olan Arnavutköy hurda deposuyuz. Sitemizdeki İstanbul Arnavutköy naylon hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Arnavutköy Hurdacılar Sitesi

Arnavutköy OSB hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Arnavutköy hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımızla sektörde hizmet veriyoruz. Müşterilerimize olması gerektiği gibi güzel bir İstanbul ve şimdikinden daha iyi Arnavutköy oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sırf bu türlü hurdaları almıyoruz.

Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır. İstanbul il Arnavutköy bölgesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vb. her türlü hurda eşyayı almaktayız. Aynı fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Arnavutköy kentsel dönüşüm içinde yenilenmesi gereken dükkanların yeniden inşa edilmesi amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm tedbirler

Arnavutköy Anlık Hurda Fiyatları

Arnavutköy’de hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında hızlı bir şekilde güncelleniyor. En doğru hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle bizi arayın. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında diğer Arnavutköy firmalarından daha fazla fiyatla alımlar yapıyoruz.

Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Dolayısıyla hurda nikel alım satımı yapılırken mümkün olduğunca özenli hareket etmeliyiz. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 şablon nikel ile %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy hurda nikel alımı yapıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

Titizlikle kullanılmış olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı başlıklı makalesini ziyaret ediniz.

Çok az kullanılan 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile firmamıza ait telefonları tuşlayabilirsiniz. Ederinden fiyata yeni ve 2. el oturma grupları satıyoruz. Kullanılmış öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası adetli bulunur.

Arnavutköy Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Pek tabi sizlere otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Arnavutköy hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Arnavutköy çevresinde araba hurdası alımı yapıyoruz.

Resmi belge işi olmayan hurda vagon, vergiden düşürülmüş hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz. Ancak hurda araç trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

En Yakın Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy en yakın hurdacı deposu hizmetiyle hurda metal ticareti için adresinize gelmekteyiz. Dolayısı ile sizlere en yakın hurda alanlar Arnavutköy ilçesinin etrafında hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız. Firmamız bünyesindeki çalışanlarımızla kapınızdan hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal olarak Arnavutköy çevresinde hurda satımı yapıyoruz.

2. El Jeneratör Alan Hurdacılar

2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alırken nakit para ödeme yapıyoruz.

arnavutköy hurdacı
0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!