İçeriğe geç

Güngören Hurdacı Firması Demtaş Metal, İstanbul ve Güngören Çevresinde Hurda Alım Satımı Yapmaktadır. Güngören Hurda Fiyatları Sormak için Arayabilirsiniz. İstanbul Hurdacı firmaları arasındayız.

Güngören hurdacı firmamız, hurdacılık sektörünü teknolojiyle buluşturmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla modern çağa uygun ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Geri dönüşüme verdiğimiz destekler doğrultusunda, her türlü hurda malzemenizi değerinde satın alıyoruz. Böylece atıkların yol açtığı çevre kirliliğini önlüyoruz.

Su gibi akıp giden zamanın ardından kazandığımız tüm tecrübeyi hizmetlerimize yansıtıyoruz. Bölgesinde hurda toplama işiyle meşgul olanlar, hurda satacak yer arayanlar, hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Modernize edilmiş geri kazanım teknikleriyle ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Güngören hurda fabrikası mı arıyordunuz? İstanbul, Avrupa Yakası’nın tamamında kurumsal servisleri kapınıza getiriyoruz. Bulunduğunuz yere en yakın hurda arabası ve uzman kadromuzu adresinize yönlendiriyoruz.

Hurda alanlar arasında avantajlı fiyat listelerimizle ön plana çıkıyoruz. Atıl durumdaki veya kullanılamaz haldeki eşyalarınızı gelişen teknolojiyle hammaddeye dönüştürüyoruz. Çünkü madenlerin yer altından çıkarılması oldukça yüksek enerji tüketimine yol açmaktadır. Oysa geri kazanılması çok daha az enerjiyle mümkündür. Böylelikle yer altındaki madenleri koruyoruz. Ayrıca enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Güngören’de hurda sektörü her geçen gün önem kazanmaktadır. Çevrenin korunmasıyla enerji tüketiminin azaltılması buna bağlıdır.

Ülkelerin gelişmesiyle geri dönüşüme verdiği öncelikler doğru orantılıdır. Geri dönüşüm merkezi oluşturmak için gerekli tüm destekler sunulmaktadır.

Güngören Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir ÇeşitleriKg FiyatıTon Fiyatı
1.Sınıf Demir Hurdası1 kg hurda 1.sınıf demir fiyatı: 7.25 TL1 ton hurda 1.sınıf demir fiyatı: 7,395.00 TL
2.Sınıf Demir Hurdası1 kg hurda 2.sınıf demir fiyatı: 7.00 TL1 ton hurda 2.sınıf demir fiyatı: 7,140.00 TL
3.Sınıf Demir Hurdası1 kg hurda 3.sınıf demir fiyatı: 6.20 TL1 ton hurda 3.sınıf demir fiyatı: 6,324.00 TL
Demir Talaşı Hurdası1 kg hurda demir talaşı fiyatı: 5.75 TL1 ton hurda demir talaşı fiyatı: 5,865.00 TL
DKP Hurdası1 kg hurda dkp fiyatı: 7.70 TL1 ton hurda dkp fiyatı: 7,854.00 TL
Bonus Demir Hurdası1 kg hurda bonus demir fiyatı: 7.45 TL1 ton hurda bonus demir fiyatı: 7,599.00 TL
Ekstra Demir Hurdası1 kg hurda ekstra demir fiyatı: 7.35 TL1 ton hurda ekstra demir fiyatı: 7,497.00 TL
Teneke Hurdası1 kg hurda teneke fiyatı: 5.50 TL1 ton hurda teneke fiyatı: 5,610.00 TL
Toplama Demir Hurdası1 kg hurda toplama demir fiyatı: 5.60 TL1 ton hurda toplama demir fiyatı: 5,712.00 TL
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası1 kg hurda i̇nşaat demir çubuğu fiyatı: 7.65 TL1 ton hurda i̇nşaat demir çubuğu fiyatı: 7,803.00 TL
İnşaat Yıkım Hurdası1 kg hurda i̇nşaat yıkım fiyatı: 6.85 TL1 ton hurda i̇nşaat yıkım fiyatı: 6,987.00 TL
Tufal Hurdası1 kg hurda tufal fiyatı: 0.20 TL1 ton hurda tufal fiyatı: 204.00 TL
Pik Demir Talaşı Hurdası1 kg hurda pik demir talaşı fiyatı: 3.35 TL1 ton hurda pik demir talaşı fiyatı: 3,417.00 TL
Hurda Demir Alım Fiyatları 2023

Demir Hurdası Kilo Fiyatı Listesi 24-03-2023 günü saat 12:45 civarında güncellenmiştir. Buradaki liste hurda demir alış fiyatı olarak kabul görmektedir.

Ev, ofis ve iş yerlerinde kullanılan her ürün hurda olarak değerlendirilebilmektedir. Tamir edilemeyecek kadar eskimiş ve yıpranmış eşyaların hurdacılara satılmasıyla gelir elde edilmektedir. Sürümden kazanarak müşterisine de kazandıran firmamızdan mutlaka teklif isteyiniz. Bu sayede, malzemelerinizi daha yüksek fiyatla satabilirsiniz.

Tonajlı hurda satanlara özel listeler uyguluyoruz. Fabrikalara konteyner bırakıyoruz. Böylece hurda toplamanızı kolaylaştırıyoruz. Güngören hurdacı ihtiyaçlarınızı güvenle karşılıyoruz. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Güngören hurda alım fiyatları hurdacıya satacağınız malzemelerin durumuna, içeriğine ve miktarına göre değişecektir. Satışını yapacağınız ürünler, uzman personellerimizce detaylı bir şekilde incelenerek fiyatlandırılmaktadır. Dolayısıyla fiyat talep etmeden önce, ürünlerinizin bir kaç fotoğrafını göndermeniz gerekmektedir.

Güngören Hurdacılar Sitesi

İstanbul avrupa yakasında hurdaya ayrılan tüm ürünlerinizi satın alıyoruz. Üstelik rakip hurdacılara göre yüksek fiyatlar sunabiliyoruz. Çünkü firmamız bünyesindeki geri dönüşüm tesisleri yardımıyla tüm madenleri hammaddeye dönüştürüyoruz.

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
 • Akıncılar Mahallesi
 • Gençosman Mahallesi
 • Güneştepe Mahallesi
 • Güven Mahallesi
 • Haznedar Mahallesi
 • Mareşal Çakmak Mahallesi
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Tozkoparan Mahallesi

Kullanılmayacak durumdaki tüm metalleri bize satabilirsiniz. Hurda metal alımı için aramanız yeterlidir. En geç 1 saat içerisinde gönderdiğiniz konumda hazır bulunuyoruz.

Güngören Hurda Alımı

İstanbul’daki hurda depoları arasındayız. Güngören hurda alım satımı yapanlar için değerli ilçeler biridir. Ancak firmamız yalnızca madeni hurdalarınıza teklif göndermektedir. Toptan hurda metal alımıyla alakalı her türlü bilgiye ulaşmak için, aşağıdaki telefon numaramızı arayabilirsiniz. 

 • Demir ve türevleri
 • Bakır çeşitleri
 • Krom ürünler
 • Çinkolar ve diğer metaller

Yukarıdaki malzemelerin dışında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Güngören’de hurda kablo alan yerler arasında hizmet sunmaktayız. Hurda sarı pirinç satmak için arayabilirsiniz.

Soyma bakır hurdası, antigron granür bakır, bakır talaşı, TTR bakır kırması, lama bakır, bakır levha, bakır profil, bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel alıyoruz.

Ayrıca sarı pirinç MS-58, sarı pirinç araiş, sarı MS-64, sarı MS-58 talaşı, hurda vana ve musluk gibi türleri almaktadır. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Hurdacı Telefonu

İstanbul Güngören hurda demir alımı ve Güngören hurda bakır alımı hizmetleri de veriyoruz. Alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alırken tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaktayız

 • Soyma bakır
 • Kırkambar bakır
 • DKP
 • Lama
 • İnşaat demiri
 • Antigron kırma
 • Demir talaşı
 • TTR kırma granür
 • Bakır talaşı

Güngören hurdacı numarası ile iletişime geçin. Hurdalarınızın güncel fiyattan satın! Bir yandan depolarınızı bolaştırken, öte yandan para kazanın

34160 Güngören,İstanbul

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!