İçeriğe geç

Güngören hurdacı firması olarak Güngören merkezinin çevresinde hurdacılık yapmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası’nda uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla Güngören merkezinin her sokağına ekiplerimizi gönderiyoruz. Güngören bölgesinin çevresinde hurdacı firmasıyız. Hali hazırda Güngören hurdacı firmasıyız. Ancak Güngören merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Güngören meydanında hizmet ediyoruz. Güngören hurdacıları arasında en en hızlı hizmeti veren firmayız. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir.

Anlık Güngören hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Güngören merkez hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz. İstanbul Güngören merkezinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyası alım satımı için nakit ödeme yapmaktayız. Demtaş Metal firmamızla İstanbul Güngören merkezine yakın konumlarda hurda malzeme alıyoruz.

İstanbul Güngören Hurdacı Firmalar

Güngören hurdacısı olarak İstanbul ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanın yüklenmesi için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile firmamızı tuşlamalısınız. Güngören merkezinde hurda alım satımı hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğrayan malzemeleri geri dönüştürerek bütün halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Güngören hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Güngören ilçesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Güngören 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Güngören bölgesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Güngören Hurdacı Numarası

Güngören hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır. Hemen telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz. İstanbul Güngören adresten her nevi hurda alımı hurda malzeme alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak üzere numaralarımızı arayabilirsiniz.

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
 • Akıncılar Mahallesi
 • Gençosman Mahallesi
 • Güneştepe Mahallesi
 • Güven Mahallesi
 • Haznedar Mahallesi
 • Mareşal Çakmak Mahallesi
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Tozkoparan Mahallesi

Demir Hurdası Alanlar

Bildiğiniz gibi her türde demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için nakit ödeme yapan firmayız. Hurda demir, yer kabuğunda çokça bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızdaki Güngören toplama demir hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Güncel demir hurda ton fiyatı istemek nedeniyle bize ulaşın. Hurda demir alımı yazısını gezmek iyi gelecektir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bölümüne göz atmalısınız. Güngören ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz. Güngören ilçe genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

Güngören’de Hurda Alan Firma

Hurda bakır alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. İstanbul Güngören geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Güngören kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Böylece metalin değeri düşebilir. Hurda antimon zamak, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurdası, alüminyum, çinko, ekstra demir, kurşun hurdası ve sarı alımlarında piyasasının üstünde fiyat teklifleri veriyoruz. Güngören hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Güngören Çinko Hurdası Alımı

İstanbul, Güngören etrafında hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Güngören hurda çinko kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Hurda çinko alan yerler konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı için arayabilirsiniz.

Güngören Bakır Hurdası Alım Satımı

Sitemizde yayınlanan Güngören bakır hurdası fiyatlarını dileyene ücretsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Güngören bakır hurda alan yerler arasındayız. Güngören bakır hurda fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız. Güngören genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Bakır alan hurdacılar konumuzda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır. Bakır alan Güngören hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Güngören Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Firmalar

Güngören ilçesinde hurda sarı pirinç almaktayız. Demtaş Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz almaktadır. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Haliyle Güngören sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

Güngören geri dönüşüm firması olarak tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Bu sayfada yayımlanmış olan Güngören sarı pirinç hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar içeriğe bir göz atabilirsiniz. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunabilir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur.

Hurda Sac Alım Satımı

Elimizde sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Güngören ilçesinin her yerinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

Kurşun Hurdası Alımı

Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda için özel fiyatlar veriyoruz. Kurşun kullanılan eski madenlerdendir. Güngören hurda kurşun almak için en iyi fiyatları sunduğumuz bölgelerdendir. Burada yer alan Güngören çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Dünyada cevher şeklinde elde edilen metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Hurda kurşun ton fiyatı kurşun hurdası konusunda bilgi edinmek için sayfasının linkine tıklayabilirsiniz.

Güngören Kablo Hurda Alım Satımı

İstanbul Güngören bölgesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında deneyime sahibiz. Güngören firması olarak her türlü antigron kablo, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Güngören ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Ayrıca alüminyum hurda kablo için arayabilirsiniz. Çünkü Demtaş Metal adıyla sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Güngören fare yemez kablo fiyatlarını isteyenlere günlük yolluyoruz. Etrafta kolayca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı kablo hurdası alımında anında nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki makaleye göz atın. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımında değerinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alım satımı sırasında piyasasının üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasında kurumsal ekibimizle hizmetindeyiz. .

Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Hurda kablolar içindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için çok önemlidir.

Hurda Krom Alım Satımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Güngören krom tank hurdası ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı makalemizi inceleyiniz. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Hurda Alüminyum Alımı

Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz. İstanbul Güngören alüminyum hurda alan yerler arasındayız.

Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Güngören ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alırken tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı büyüyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için telefon etmenizi beklemekteyiz.

Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Her nevi alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Güngören alüminyum kg fiyatı güncelliğini koruyor.

Güngören İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva mikseri ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Birde ne yazık ki iflas eden esnaflardan edindiğimiz Yıkılmış ardiye vs. binalardan temin edilmiş hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Güngören Hurdacı Firması

Farkına vardığınız üzere yedi senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Sizlerin verdiği kurumsallaşmalarla araç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren hurdacı olan şirketimiz ile 7/24 işimizin başındayız.

Güngören Araba Hurdası Alan Hurdacı

Güngören hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat oldukça Güngören yakınlarında hurda otomobil alım hizmetleri veriyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgeli araba hurdası, vagon hurdası, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Kağıt Hurdası Alanlar

Avantajlı fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. İlçede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken göstermiş olduğumuz fazladan titizlik ile sizlere daha yüksek miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Karton, kağıt hurdası alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Güngören hurda karton ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz Güngören kağıt hurda alan firmalar içindeki iş yerimiz sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz.

Güncel Güngören Hurda Fiyatları

Güngören hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı an be an güncellenmektedir. Kesin fiyatlara ulaşmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Anlık sayfamızdaki güncel hurda fiyatları makaleye göz atın Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alımında ton fiyatından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz.

Nikel Hurdası Alan Firmalar

Bu bölgede %95 şablon nikel , %99 nikel şablon, anot hurda nikel, nikel turbo alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. İstanbul Güngören nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken çok özenli hareket edilmelidir.

İkinci El Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki mobilyalarınızı evinize gelerek değerinde alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda çamaşır makinesi alımı yapanlar hakkında bilgi içeren sitemizi incelemelisiniz Çok ucuz fiyatlarla yeni gibi ve ikinci el kanepeler satabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları bulunmaktadır. Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

2. El Jeneratör Alan Firma

Her türlü titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satışı yapıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Hurda Akü Alımı

Aküler diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları sebebi ile kullanılmaktadır. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Hurda akü alan hurdacı firma hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Bu sebeple bizim benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar.

Güngören İkinci El Mutfak Malzemesi Alanlar

2. El tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle iletişime geçebilir. İşyerimize mevcut olan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, küvet, evye, krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap alınır. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant aletleri almaktayız.

Güngören Hurda Kumaş Firesi Alan En Yakın Hurdacı

Spot hurda parça kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında yerinizde ödeme yapılır. Kumaş fire hurdası alım satımı yapıyoruz. Spota düşmüş hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş alımı için bizi şimdi aramalısınız. İstanbul Güngören bölgesinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize geliyoruz. Güngören kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Güngören hurda kumaş ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Hurda Plastik Alım Satımı

Güncel fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alımı yapıyoruz. İstanbul ile Güngören bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Güngören plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Güngören hurda plastik kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır.

Güngören Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Güngören kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken binaların yeniden inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen tüm tedbirler Yukarıdaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vebenzeri tüm hurda eşyayı ücretle satın alıyoruz.

Güngören Hurdacılar Sitesi

İstanbul, Güngören hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin aracılığı ile atık hurda malzeme alımı ve satımı hizmetleri veriyoruz. Güngören organize sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sevenlerine olması gerektiği gibi yaşanır bir şehir yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bu türlü hurdalarınızın alımını yapıyor değiliz.

Güngören Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihalesini tamamladık. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı şekilde dolaşılarak uygun ekipmanların seçilmesi doğru olur. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Güngören fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz.

Güngören İkinci El Hurda Raf

Genellikle restorasyon yapan dükkânlar tarafından satışa çıkarılan reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, market rafları, mağaza raf hurdası içlerinden seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satıyoruz. Bu sayfadaki Güngören çıkma raf fiyatları güncelliğini korumaktadır. Raf hurda alan hurdacı firma gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Hurda raf Güngören satın almak sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı öncülük ettiğimiz alanlardandır.

Klima Hurdası Alımı

2.el Klima Güngören ilçesinde en fazla satılan hurda eşyalar arasındadır. Güngören bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Güngören Moloz Nakliyesi

Güngören hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her türlü hurdanın işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Güngören Belediyesi tarafından bildirilen alana dökülür. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun taşınması titizlikle yapılır.

En Yakın Güngören Hurdacı

Adresten her türlü hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın Güngören hurdacı ismiyle her nevi hurda eşya alım satımı amacı ile ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmetler ile hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Güngören bölgesinde hizmet veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Güngören çevresinde her türde hurda eşya satımı yapmaktayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!