İçeriğe geç

Ataşehir hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir hurda firması olarak hurdalarınızı değerinde almaktayız. Ataşehir merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız.

Her nevi hurda satışı nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anadolu Yakası’nda Ataşehir etrafında hurdacısıyız. Demtaş Metal şirketimiz ile Ataşehir bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Günlük Ataşehir hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapıyoruz.

Ataşehir çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekip gönderiyoruz. Şu an İstanbul Ataşehir’de hurdacı firmasıyız. Lakin Ataşehir merkezinde de hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Ataşehir merkezi çevresinde hurda eşyalar ve temiz kullanılmış eşya için peşin ödeme yapıyoruz.

Ataşehir Hurdacıları

Ataşehir hurdacısı olarak İstanbul ilinin her yerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit kağıt hurdası satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz. Ataşehir merkezindeki mahallelerde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın yararına çalışıyoruz.

 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Ataşehir Atatürk Mahallesi
 • Ferhatpaşa Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • Esatpaşa Mahallesi
 • Fetih Mahallesi
 • İçerenköy Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kayışdağı Mahallesi
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Mustafa Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
 • Yeni Sahra Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi

Ataşehir geri dönüşüm firması mı arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul’un Ataşehir ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Ataşehir 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Ataşehir Hurdacı Telefonu

Ataşehir hurdacılık hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda atık satmak amacı ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Boşa zaman harcamadan arayın günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. İstanbul Ataşehir hurda deposu telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Ataşehir çinko hurdası ton fiyatını isteyenlere saat başı yollamaktayız. Çinko hurda alımı hurda çinko konusunda bilgi almak için konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyat listesi istemek için whatsapp hattımıza iletişim kurabilirsiniz. Ataşehir ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Ataşehir Bakır Hurda Alanlar

Ataşehir bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayınız. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar alanında detaylı bilgi var. Sitemizdeki İstanbul Ataşehir soyma bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Ataşehir bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Ataşehir içinde bakır hurdası alıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Ataşehir hurda fabrikası telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Ataşehir Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Ayrıca alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda yapıyoruz.

Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler.

İstanbul Ataşehir alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Sayfamızdaki İstanbul Ataşehir alüminyum hurdası fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Ataşehir ilçesinin her yerinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı için tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız. Müşterilerimizin yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz.

Demir Hurdası Alım Satımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderimizi ziyaret etmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Ataşehir çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Ataşehir ilçesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi talep etmek nedeniyle hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı sayfamızı okumak demir hurdası konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Demir hurdası, dünyada bol miktarda çıkarılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Ataşehir demir hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Ataşehir Hurda Alan Firmalar

Hurda kablo almak amacıyla bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. İstanbul Ataşehir geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor.

Tonajlı kablo hurda, bakır, alüminyum, çinko hurdası, hurda demir, çatı minare kurşunu ve sarı hurdası aldığımızda fiyat listesi uyguluyoruz. Ataşehir hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne çıkmaktayız. Ataşehir yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için hurdalarınızı hemen satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Ataşehir Sac Hurda Alan Hurdacılar

Ataşehir bölgesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip yüksek gelir elde edebilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Ataşehir Krom Hurda Alanlar

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler gönderimize göz atın. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki İstanbul Ataşehir krom tank hurdası kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır.

Ataşehir Kablo Hurda Alan En Yakın Firmalar

Ataşehir hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Bunlarla birlikte enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır sebebi ile hurdacı firmalar için önem arz eder. Kullanım alanları itibariyle yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Adresten hurda enya kablo, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bunlardan başka fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Hurda kablo alan hurdacı içerikli yazıyı okuyun. Müşterilerde hızlıca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken peşin ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Her nevi hurda kabloyu alan Ataşehir geri dönüşüm fabrikası arayanlar için buradayız. .

Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken hurda kablo borsası pahalı fiyat listesi veriyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Ataşehir hurda bakır kablo fiyat listesini kayıt olanlara her gün gönderilmektedir. Çünkü yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

İstanbul Ataşehir ilçesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar arasında piyasasının üstünde fiyatı biz veriyoruz. İstanbul Ataşehir’de hurdacı firması olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo alımı yapmaktayız. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir.

Ataşehir Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Ataşehir ilçesinin her yerinde hurda sarı almaktayız. Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımında lider konumdadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda türleri vardır. İstanbul hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor.

Bu nedenle Ataşehir sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda türü yoktur. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Sayfamızdaki Ataşehir hurda sarı kilo fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yolluyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz. Müşterilerde kırkambar hurda sarı, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Hurda Kurşun Alım Satımı

İstanbul Ataşehir kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Ataşehir hurda kurşun kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Doğada cevher şeklinde bulunan metal kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alımı makalemizi ziyaret etmek iyi gelecektir.

Hurda Akü Alanlar

Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan cihazdır. Hurda akü alımı paylaşımımıza bakmak istemelisiniz. Dolayısıyla Demtaş Metal gibi firma içinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapıyor. Zamanla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Araçlarda elektrik kaynağı kullanılır. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir.

Ataşehir 2.el jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmayız. Her türde az kullanılmış 2. el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Ataşehir Hurdacı Firması

Sektörde uzun süredir Ataşehir’de hurdacılık sektöründe olmanın verdiği tecrübeyle araç sayımızı geliştirerek artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü çalışıyoruz. Neredeyse bin dokuz yüz doksan dokuz yıllarından bu zamana kadar hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz.

Ataşehir Hurdacılar Sitesi

İstanbul Ataşehir hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda dükkanımızın iş birliğiyle hizmetler ediyoruz. Milletimize yaşanır bir şehir oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu tür atıkları alıyor değiliz. Ataşehir OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her tür hurdanızı alıyoruz.

Ataşehir Hurda Araç Alan Firma

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Ataşehir çevresinde hurda araba alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda araba trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araç, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, hurda vagon, hurda motor vebenzeri hurda araç gerecin fiyatını öğrenmek için istediğiniz gün arayabilirsiniz.

En Yakın Ataşehir Hurdacı Telefonu

Demtaş Metal hurda alım firması olarak Ataşehir etrafında hurda almaktayız. Ataşehir hurdacısı bünyesinde çalışan personelimizle konumdan hurda alım satımı yapıyoruz. Ataşehir en yakın hurdacı deposu servisiyle hurda eşya alıp satarken adresinize tecrübeli ekip yolluyoruz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Ataşehir ilçesinin tamamında hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

2. El Restoran Ekipmanı Alan Yerler

Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satanlar firmamızı arayabilir. Endüstriyel lokanta ekipmanları almaktayız. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satanlar firmamızı arayabilir. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi yemek ocağı, yemek dilendiricileri, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak aletini görebilmeniz amacıyla alıcıları depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Ataşehir Kumaş Hurdası Alan Firmalar

İstanbul Ataşehir çevresinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Kilosuyla parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş alım satımında yerinizde ödeme yapmaktayız. Ataşehir bölgesinin tamamında hurda jesica, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize tecrübeli ekibimizi gönderiyoruz. Kilosuyla hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, hurda eteklik, hurda örme satmak amacıyla telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Bu sayfadaki Ataşehir kumaş hurdası fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. İstanbul Ataşehir kiloyla tartarak hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Ataşehir İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle telefonumuz ile etkileşim kurabilirsiniz. Kullanılmış çalışma masası, ofis mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunur. Çok az kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuklarınız yolladığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgi için buzdolabı hurdası alımı yapan firma hakkında detaylı bilgi içeren paylaşımımızı gezebilirsiniz İstanbul Ataşehir bölgesinde sıfır, 2. el ev mobilyası satabilirsiniz.

Ataşehir İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ataşehir yakınlarında yıkılan elbiseci binalarından çıkarılan yeni gibi ikinci el pencere, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Ayrıca iflas eden iş yerlerinden satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Ataşehir Klima Hurda Alan Hurdacı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Ataşehir bölgesinde en fazla satılan hurdalar arasında yer alıyor. İkinci el kombi alanlar içindeyiz. Ataşehir ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun.

Ataşehir Moloz Döküm Yerleri

Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her cins hurda eşyaların şirketimize ait fabrikaya yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Yıkım molozu Ataşehir Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen alana naklediliyor.

Hurda Karton Alım Satımı

Karton hurda alımıyla ilgileniyoruz. Burada yayınlanan Ataşehir hurda kağıt, karton kilo fiyatını günlük yollamaktayız Bölgede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında uyguladığımız fazladan hassasiyet ile satıcılara normalden yüksek kazanç etme avantajı takdim ediyoruz. Piyasanın üstünde ton fiyatları ile peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alıyoruz. İstanbul Ataşehir hurda kağıt alıp satanlar arasındaki şirketimiz sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz.

Hurda Nikel Alımı

İlçe genelinde anot nikel hurdası, %99 şablon nikel , %95 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası alıyoruz. İstanbul Ataşehir nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Bu neden ile nikel hurdalar depolanırken çok hassas hareket etmeliyiz.

Hurda Raf Alımı

Bu sayfadaki Ataşehir ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar makalemizi okursanız muhteşem olur. Raf hurdası Ataşehir satışı yapmak nedeni ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle restorasyon yapan depolar tarafından satılan mağaza rafları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, teşhir reyonları, demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el market rafları satıyoruz.

Ataşehir Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika söküm işinde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Ataşehir kentsel dönüşüm alanında yenilenecek apartmanların istenildiği şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülen çelik kapılar, yer döşemeleri vb. her türden hurdaları ücretle alıyoruz. Yıkım yapılırken lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri

Plastik Hurdası Alım Satımı

Ataşehir hurda plastik alan yerler içerisinde olan Ataşehir hurda deposuyuz. Bu yazıda yayımlanmış olan İstanbul Ataşehir plastik hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. İstanbul ile Ataşehir ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. En güncel fiyatla mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Ataşehir Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genelde söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Ataşehir fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri bol miktarda fabrika sökümü ihalesini tamamladık. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk. İşe başlamadan yıkılacak mülkün detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir.

Ataşehir Güncel Hurda Fiyatları

Ataşehir’de hurdacılık yaparken kullanılan fiyatlar anlık değişiyor. Anlık hurda kilo fiyatına ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alımında piyasa fiyatından yüksek kilo fiyatı veriyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!