İçeriğe geç

Hali hazırda İstanbul Anadolu yakası hurdacı firmasıyız. Fakat İstanbul Kartal merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kartal merkez hurdacı firma olarak Kartal merkezi çevresinde hizmet ediyoruz. Kartal hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız. Her çeşit hurda satmak sebebiyle aramanız yeterlidir. Demtaş Metal firmamızla İstanbul Kartal merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Kartal hurdacı olarak her tür hurda malzemeyi yüksek fiyatlarla almaktayız.

Anlık Kartal hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Kartal merkezinin yakınlarında hurda dönüşümü yapan şirketiz. Yüksek tonajlı hurda eşya alımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Kartal meydanda sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz. Kartal merkezinde ikinci el ofis mobilyası ve hurda alım satımında hurdaların tutarını peşin ödüyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal avantajlı devam ediyor.

Kartal Hurdacısı

Kartal hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Kartal etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her tür kurşun hurdası satışı yapmak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. İstanbul merkezinin naif ilçesi Kartal öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kartal bölgesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Kartal merkez ve mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atık malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğini koruyoruz. Kartal hurdacısı olarak İstanbul ilinin her yerinde hurda eşya alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın alımı için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Kartal Hurdacı Telefonu

İstanbul Kartal adresten her nevi hurda alımı hurda alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. İstanbul Kartal hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacıyla mobil hattımızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

 • Atalar Mahallesi
 • Çarşı Mahallesi
 • Çavuşoğlu Mahallesi
 • Cevizli Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Gümüşpınar Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Karlıktepe Mahallesi
 • Kordonboyu Mahallesi
 • Orhantepe Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Petroliş Mahallesi
 • Soğanlık Yeni Mahallesi
 • Topselvi Mahallesi
 • Uğurmumcu Mahallesi
 • Yakacık Yeni Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
 • Yukarı Mahallesi
 • Yunus Mahallesi

Kartal Hurda Kurşun Alım Satımı

Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu fiyatıfiyatları istemek nedeniyle firmamızı hemen tuşlayın. Kartal kurşun hurdası alımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Buradaki İstanbul Kartal hurda Cami kurşunu kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz. Kurşun kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayın.

Kartal Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Kartal hurda krom fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Kartal Hurda Alım Satımı

Tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo, alüminyum,demir hurda ve hurda sarı alımlarında fiyat listesi sunuyoruz. Kartal hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkmaktayız. Antimon zamak hurdası, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Kartal hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Kartal adresten hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece malzemenin piyasa kıymetini düşürmektedir.

Kartal ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Hurda inşaat demiri alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alanlar arasındayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Kartal Sac Hurdası Alım Satımı

Şantiye tavanı kaplamak amacıyla kullanabilirsiniz. Kartal İstanbul çevresinde sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, alımı sebebiyle arayabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz. Depolarımızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizdeki Kartal hurda çinko kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatları paylaşımımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Kartal bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Kartal Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. İstanbul Kartal alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde öncüyüz. Buradaki Kartal hurda alüminyum fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir. Sitemizdeki alüminyum hurda alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak için peşin ödeme yapıyoruz. Sizlerin destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Kartal ilçesinin tümünde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımında hurda tartımını müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

Demir Hurdası Alan Firmalar

Demir, dünya genelinde çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Kartal toplama demir hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Kartal ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümüne bir göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Firmamız Kartal ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı için nakit ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız.

Kartal Hurda Bakır Alan Firmalar

Bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır boru, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Kartal içinde bakır hurda almaktayız. Sitemizdeki Kartal yanık bakır hurdası kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. İstanbul Kartal bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Kartal bakır hurda fiyatları için operatörlerimizi arayabilirsiniz. Bakır alan Kartal hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Kartal Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda kablo tellerindeki bakır oranı nedeni ile hurda kablo alanlar için önem arzeder. Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar için piyasasının üstünde fiyat teklifini vermekteyiz. Kartal ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda kablo alanlar hakkındaki yazıyı okuyun. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Kartal hurdacı firması olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Çünkü Demtaş Metal şirketimizle yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Kartal ttr kablo hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. İstanbul Kartal hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kartal hurdacı firmayız. Satıcılarda hızlıca edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablo fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor.

Kartal Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Kartal genelinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Gerçeği demek lazımsa sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Sayfamızdaki İstanbul Kartal hurda sarı pirinç ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha güncel bilgiye ulaşmak için hurda sarı içeriği okuyabilirsiniz. Bu sebep ile Kartal sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Kartal hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri yekün tutan hurdalar içinde sayılmaktadır. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı radyatör, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda ticareti yapıyor.

Plastik Hurda Alan Hurdacı

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. İstanbul ve Kartal bölgesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz.

İyi fiyatlarla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası almaktayız. Kartal hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde öncü Kartal hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Kartal hurda naylon fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz.

Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirlidir. Kartal nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller toplanırken oldukça hassasiyet ile hareket etmeliyiz. İstanbul Kartal bölgesinde anot nikel hurdası, nikel turbo hurda, %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel hurdalar alımında piyasanın üstünde fiyatlar veriyoruz.

Kartal Hurda Klima Alanlar

Hurda klima Kartal bölgesinde oldukça fazla alınan hurda malzemeler içindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kartal bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

Kartal Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenlikle tarafımızca yapılıyor. Kartal hurdacı tarafından alınan her türlü hurdanın firmaya ait depoya nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Kartal Belediyesi’nce daha önce planlanan alana boşaltılır.

Kağıt Hurdası Alım Satımı

Kartal kağıt hurda alan hurdacılar içindeki iş yerimiz sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alıp satarken uyguladığımız fazladan duyarlılık sayesinde satıcıya daha fazla kazanma imkanı takdim ediyoruz.

derinden çok hurda kağıt fiyatları ile bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapan depolar içindeyiz. Karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan İstanbul Kartal kağıt hurdası kg fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz

Kartal 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

Titiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel ocaklar, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El restaurant malzemeleri alıyoruz. 2.el tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

İstanbul Kartal çevresinde kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, parça mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz. İstanbul Kartal etrafında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alımı için yerinize geliriz. Kiloyla hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı şimdi aramalısınız. Burada yayımlanan İstanbul Kartal hurda kumaş fiyatlarını saat başı yollamaktayız. İstanbul Kartal kilo ile kumaş hurdası alanlar arasındayız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Kartal yakınlarında yıkılmış depo benzeri binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alanlar içerisindeyiz. İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır. Bununla birlikte kapatılan esnaflardan aldığımız

Kartal Bina Yıkımı

Bina yıkımı hurdaları bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kartal kentsel dönüşümü gerçekleşmede yeniden inşa edilecek binaların yeniden yapılması nedeniyle yıkım işlerini yapıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı yıkım yapılırken bilinen tedbir önlemleri Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında almaktayız.

En Yakın Kartal Hurdacı

Kartal hurdacıları içinde istihdamındaki çalışanlarımız ile konumuzdan her cins hurda malzeme alım hizmeti veriyoruz. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Kartal genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Kartal bölgesinde hurda alırız. Kartal en yakın hurdacı deposu ismiyle her türden hurda eşya alım satımında adresinize geliyoruz.

Kartal Hurda Raf Alan Yerler

Genelde kapanan aktarlar tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, orta reyonlar, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kartal ikinci el raf kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda raf alım satımı sayfamızı ziyaret ederseniz muhteşem bir iş yapacaksınız. Kartal raf hurdası fiyatları öğrenmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz.

Kartal Fabrika Sökümü

Fabrika sökümünden önce yıkılacak mülkün detaylı bir şekilde dolaşılması gerekir. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Kartal fabrika sökümü işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü olduk.

7/24 Hizmet Veren Kartal Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği güvenle araç parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Bin dokuz yüz doksan beşden beri geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 açık Kartal hurdacı firması iş yerimiz vasıtası ile zaman kavramı olmadan açığız.

Kartal İkinci El Ev Eşyası

İstanbul Kartal içerisinde sıfır, 2.el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuklarınız adresinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya alımı yapanlar konusunda bilgi içeren yazımızı gezebilirsiniz Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bize ait çağrı merkezi telefonlarla iletişime geçerek ihtiyacınız olan ürünün firmamızda hazırda olup olmadığını sorabilirsiniz. Kullanılmış büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu alıyoruz.

Hurda Akü Alanlar

Otomobillerde enerji ihtiyaçlarında bulunur. Akü başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolayan depolardır. Akü hurdası alan yerler bölümümüze göz atmalısınız. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapar.

Uzun zaman sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu sebebi ile hurdacılar için oldukça değerlidir.

Kartal Hurdacılar Sitesi

Kartal halkına güzel bir İstanbul ve her haliyle güzel Kartal oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Kartal hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimizle atık hurda malzeme alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Kartal sanayi sitesi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Kartal İkinci El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan firmalar içindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

Hurda Araç Alan Yerler

Elbette sizlere hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Kartal bölgesinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı otomobil hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, motor hurdası . Ama araba hurdası trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

Güncel Kartal Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında ton fiyatlarından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz atın Kartal hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı hızlıca değişiyor. En güncel ton fiyatlarına ulaşmak amacı ile bize ulaşın.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!