İçeriğe geç

Avcılar hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Demtaş Metal firmamız ile İstanbul Avcılar merkezinde hurda çeşitleri alıyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Avcılar bölgesinin yakınlarında geri dönüşümcüleri içindeyiz. Avcılar hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

İstanbul hurdacı firması olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Güncel İstanbul Avrupa Yakası Avcılar hurda fiyat listesi ile alım yapmaya devam ediyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımlarında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda malzemeyi adresinizden almaktayız.

Hali hazırda İstanbul Avcılar hurdacıları içindeyiz. İstanbul Avrupa Yakası Avcılar merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Avcılar merkezinde temiz kullanılmış eşya ve hurda değerinde.

Avcılar Hurdacısı

İstanbul Avcılar merkez ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İşi bitmiş madenleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Avcılar’da hurda alan yerler mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Avcılar bölgesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Avcılar sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Avcılar bölgesinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  • Ambarlı Mahallesi
  • Cihangir Mahallesi
  • Denizköşkler Mahallesi
  • Firuzköy Mahallesi
  • Gümüşpala Mahallesi
  • Merkez Mahallesi
  • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
  • Tahtakale Mahallesi
  • Üniversite Mahallesi
  • Yeşilkent Mahallesi

Avcılar hurdacısı olarak İstanbul ilinin her yerinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın transferi için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak için hizmet numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

İstanbul Avcılar hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Avcılar yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Bu neden ile hurda fiyat listesi öğrenmek amacı ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Hemen arayıp güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Avcılar hurda çinko levha ton fiyatlarını talep edenlere günlük ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alımı yazımızı iyi olacaktır. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satmak için arayabilirsiniz. Avcılar, İstanbul bölgesinin tümünde çinko hurdası alıyoruz.

Avcılar’da Hurda Bakır Alan Yerler

Avcılar bakır hurda fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan iş yerimizi bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır alan hurdacı yazımızda daha geniş bilgi var. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

Buradaki Avcılar yanık bakır hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Avcılar hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Avcılar içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hemen arayın!

Avcılar Alüminyum Hurda Alımı

İstanbul’un Avcılar ilçesinde alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı yaparken tartımı müşterinin yanında yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör yapıyoruz. Hurdacı firmamıza destek olanların yardımıyla daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız.

Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. İstanbul Avcılar alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Avcılar alüminyum fiyat listesi az önce güncellendi.

Avcılar Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklayınız. Sizinde bildiği gibi her nevi demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. Avcılar çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz.

Firmamız Avcılar genelinde demir hurdası alımı yapıyor. Güncel demir hurda kilo fiyatı istemek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda ton fiyatı bölümümüze bir göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Hurda demir, dünyada çokça satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki İstanbul Avcılar ekstra demir hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Avcılar Hurda Alan Yerler

Hurda zamak, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı ilke edindik. Avcılar kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda malzemelerinizi hiç zaman harcamadan satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor.

Bu sebeple hurdanın piyasasının inmesine neden olur. Avcılar ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor. Yüksek tonajlı kurşun hurdası, demir hurda, çinko hurda, alüminyum hurdası, bakır, kablo hurda ve hurda sarı alımında fiyat listeleri uyguluyoruz.

Avcılar hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Hurda kablo alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Avcılar Sac Hurda Alım Satımı

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Avcılar çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz.

Avcılar Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Hurda krom alımı makalesini okumak iyi gelecektir. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki İstanbul Avcılar krom ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor.

Avcılar Kablo Hurda Alan Firmalar

Avcılar’da %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. İstanbul avrupa yakası Avcılar geri dönüşüm firması Demtaş Metal, her nevi elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Avcılar ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo alımı amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz.

İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki İstanbul Avcılar bakır kablo kilo fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırıyoruz. Satıcılarda hızlıca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo alan hurdacı başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alıyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Fakat tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı için piyasasının üstünde fiyatları vermekteyiz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Avcılar hurdacı arayanlar için buradayız.

Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Hurda kablolar tellerindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder.

Avcılar Sarı Hurda Alımı

Aslını demek gerekirse sarı hurda olarak geçen bir hurda var olmamıştır. Avcılar ilçesinin tamamında sarı hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Avcılar pirinç sarı ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Hurda pirinç sarı alan yerler içerikli yazıyı inceleyin. Kurumsal firmamızla her nevi hurda ticareti yapıyoruz.

Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. Haliyle Avcılar sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Demtaş Metal şirketi tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetli hurdalar içinde sayılabilmektedir.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda alım satımı yaparız. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş rengiyle bilinir. Kurşun hurda alan hurdacılar linkine tıklamalısınız. Avcılar kurşun hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızda bulunan Avcılar hurda kurşun kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir.

Avcılar Akü Hurdası Alım Satımı

Atıl aküler içerdiği kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe enerji kaynağı bulunmaktadır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akü başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü hurda ton fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir.

Avcılar 2.el jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alanlar içindeyiz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör bulunur.

7/24 Açık Hurdacı Firma

Bu sürenin verdiği özgüvenle teknolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık 14 seneden bu yana geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hurda alan Avcılar hurdacısı olarak günün her saatinde işimizin başındayız.

Avcılar Hurdacılar Sitesi

Çok daha temiz bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Avcılar sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Avcılar hurdacılar sitesi dördüncü blok içindeki iş yerimiz sayesinde hizmet ediyoruz. Sadece bu tür hurdaları alıyor değiliz.

Avcılar Hurda Araba Alan Hurdacılar

Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ama araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak ağır hasarlı hurda araba, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, römork, motor hurdası . Fırsat oldukça Avcılar bölgesinde araç hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.

En Yakın Avcılar Hurdacı Telefonu

Avcılar geri dönüşüm ve hurdacı firmamızla adresinizden hurda alımı yapıyoruz. En yakın Avcılar hurda deposu ismi ile hurda eşya alıp satarken yerinize geliyoruz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Avcılar ilçesinde servisler veriyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Avcılar çevresinde hurda malzeme alıyoruz.

İkinci El Restaurant Ekipmanları Alım Satımı

Titizlikle kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı alınır. İkinci el bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma makinesi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el mutfak malzemeleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, dinlendirici, lokanta tipi 3 gözlü ocak vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemeniz amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz.

Avcılar Kumaş Alımı

Hurda parça kumaş alıyoruz. Avcılar bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Spota düşmüş hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, parça kumaş hurda, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alımı yapmaktayız.

Defolu hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş satmak için telefonlarımızı hemen aramalısınız. İstanbul Avcılar kiloyla tartıp hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Sitemizdeki Avcılar hurda kumaş fiyatları güncelliğini koruyor.

Avcılar İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalan fabrikalardan satın aldığımız İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası 2.el iskele, plywood hurda satılıktır. Yıkılmış fabrika vb. binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz.

Hurda Klima Alanlar

Klima hurdası Avcılar çevresinde oldukça fazla satılan hurdalar içinde yer almaktadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Avcılar bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Sıfır gibi 2.el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart satın almak nedeni ile bize ait numaralarla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masası almak amacıyla telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan hurdacı hakkında detaylı bilgi içeren paylaşımımıza erişebilirsiniz En ucuz fiyatlarla sıfır gibi ve 2.el koltuk satın alabilirsiniz.

Avcılar Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınma işi güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozları Avcılar Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen yere nakliyesi yapılıyor. Firmamız tarafından alınan her cins hurda eşyaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firmalar

İlçenin tümünde renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alım satımı yaparken uyguladığımız extra müşkülpesent sayesinde sizlere piyasadan daha yüksek oranda kazanç etme avantajı iletiyoruz. Avcılar kağıt hurda ticareti yaptığımız yerler içerisindedir. Bu sayfada yayımlanan Avcılar hurda karton fiyat listesi güncellendi derinden çok kilo fiyatı ile bristol kağıt hurdası, karton bardak, peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. Avcılar İstanbul kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Demtaş Metal sunduğu hizmetlerle ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı yapabilirsiniz.

Avcılar Nikel Hurdası Alan Firmalar

Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. İstanbul Avcılar nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satılırken çok hassas hareket etmeliyiz. Bu ilçede %99 şablo nikel hurdası – %95 hurda nikel şablon, anot hurda nikel, turbo nikel hurda alıyoruz.

Avcılar İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Avcılar ikinci el market rafı ton fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Raf hurda alımı sayfamızı mükemmel olur. Avcılar 2.el hurda raf fiyatları öğrenmek için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen fabrikalardan elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, ürün reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafı hurdası içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satıyoruz.

Avcılar Fabrika Sökümü

Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalesi gerçekleştirdik. Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle gezilerek uygun aletlerin hazırlanması uygundur. Avcılar fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü bir yerdeyiz.

Avcılar Bina Yıkımı

Avcılar kentsel dönüşüm dahilinde kısmen yıkılmış dükkanların en baştan inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Daha önce fabrika söküm işinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım sırasında istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdayı satın alıyoruz.

Plastik Hurdası Alanlar

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. İstanbul ile Avcılar ilçesinin tamamından plastik abs, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası fiyatı istemek sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Güncel fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alıyoruz. Avcılar hurda plastik alımı yapan firmalar içinde bulunuyoruz. Sayfamızdaki Avcılar hurda plastik kilo fiyatını kayıt olanlara saat başı yollanmaktadır.

Güncel Avcılar Hurda Fiyatları

Avcılar’da hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı Avcılar hurda borsasında saat başı değişiyor. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında borsadan fazla fiyat teklifi uyguluyoruz. Anlık hurda ton fiyatına ulaşabilmek için bizi arayabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!