İçeriğe geç

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı şirketleri içinde lider konumdayız. İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız profesyonel devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Demtaş Metal ismiyle İstanbul Beylikdüzü bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü hurdacısı olarak her çeşit hurda malzemenizi almaktayız.

Beylikdüzü merkezinde temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda eşyalar kıymetinin üstünde almaktayız. Günlük İstanbul Beylikdüzü hurda fiyatlandırma ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. İstanbul Beylikdüzü bölgesinde her zaman yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla bulunduğunuz yere kadar ekiplerimizi gönderiyoruz. İstanbul Beylikdüzü merkezde bulunan Beylikdüzü geri dönüşüm firması olarak İstanbul çevresinde hurda alımı yapmaktayız.

  • Adnan Kahveci Mahallesi
  • Barış Mahallesi
  • Büyükşehir Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Dereağzı Mahallesi
  • Gürpınar Mahallesi
  • Kavaklı Mahallesi
  • Marmara Mahallesi
  • Sahil Mahallesi
  • Yakuplu Mahallesi

Hali hazırda İstanbul hurdacı firmasıyız. Elbette ki Beylikdüzü merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda alıyoruz.

Beylikdüzü Hurdacı Firmaları

Beylikdüzü genelinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her türlü hurda satışı amacı ile telefonumuzu kaydedebilirsiniz. İstanbul’un her yerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için uygun hurda alım elemanlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Beylikdüzü hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız.

Beylikdüzü Hurda Fabrikası

İstanbul Beylikdüzü yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Hemen arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak nedeni ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Beylikdüzü hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır.

Beylikdüzü Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Buradaki İstanbul Beylikdüzü krom hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı bağlantısının olduğu linke tıklayın. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Hurda Alan Firma

Zamak hurdası, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı çinko hurda, hurda kurşun, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası,demir ve sarı hurdası alırken piyasanın üzerinde fiyat listesi uygulamaktayız. Beylikdüzü hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öne geçiyoruz.

Hurda kablo almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Beylikdüzü adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Elinizdeki hurdayı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin değerinin inmesine sebep olur. Beylikdüzü ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda alımı gerçekleştiriyor.

Beylikdüzü Alüminyum Hurda Alımı

Sizin sayesinde durmadan gelişiyoruz. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan firmayız. İstanbul Beylikdüzü alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör alıyoruz.

Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Sayfamızdaki Beylikdüzü hurda alüminyum ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. alüminyum hurda alanlar içerikli yazıyı ziyaret edin Beylikdüzü ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız.

Beylikdüzü Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Sizinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. İstanbul hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Demtaş Metal, beylikdüzü hurdacı şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş ticaretinde liderdir. Bu sayfadaki Beylikdüzü hurda sarı pirinç kg fiyatını isteyene saat başı yollanmaktadır. Sarı hurda alanlar hakkındaki metni inceleyin.

Dolayısıyla Beylikdüzü sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Beylikdüzü genelinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

Beylikdüzü Kablo Hurdası Alım Satımı

Her yerden antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bizimle iletişime geçin. Kablo hurdası tellerindeki bakır sebebiyle hurdacılık yapanlar için kıymetlidir.

Kullanıldığı alanlara göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Beylikdüzü hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Çünkü sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz.

İstanbul Beylikdüzü kablo hurdası alanlar içindeyiz. İstanbul Beylikdüzü hurdacı ve hurda fabrikası olarak her nevi antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız. Kesin bilgi amacıyla hurda kablo makaleyi inceleyebilirsiniz. Ek olarak hurda çok damarlı kablo için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden pahalı fiyatlar veriyoruz. Etrafta hızlıca satılan %40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Beylikdüzü geri dönüşüm firması arayanlara hizmet ediyoruz. . İçinde bulunan telin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Beylikdüzü hurda kablo ton fiyatları günceldir.

Beylikdüzü Çinko Hurdası Alımı

Buradaki Beylikdüzü çinko levha ton fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Çinko hurdası kilo fiyatı bölümünün linkine tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın. İstanbul, Beylikdüzü çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Beylikdüzü Hurda Bakır Alımı

Beylikdüzü içerisinde bakır hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Beylikdüzü soyma bakır hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. İstanbul Beylikdüzü hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz.

Beylikdüzü bakır hurda fiyatları için arayın. Antigron granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır alan Beylikdüzü hurda fabrikası telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Beylikdüzü Demir Hurdası Alım Satımı

Unutmayın ki her türde demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alımı yapılır. Beylikdüzü ilçe genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Demir hurdası, dünya genelinde çokça satılan madenler arasında bulunur. Sayfamızdaki Beylikdüzü 1.sınıf hurda demir fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız.

Beylikdüzü ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları talep etmek nedeniyle gecikmeden arayın. Demir hurda alımı paylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalemize mutlaka bir göz atmalısınız.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Beylikdüzü hurda kurşun alıp satmak için konumunuza geldiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Beylikdüzü kurşun hurda ton fiyatı günceldir. Cevherleri olan kurşun mavimsi renklidir. Kurşun hurdası alımı kurşun hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Kurşun metali hala kullanılan madendir.

Beylikdüzü Hurdacı Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alımı yapıyoruz. Beylikdüzü etrafında hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek amacı ile. Depo tavanı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası var.

Jeneratör Hurda Satanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz.

En Yakın Beylikdüzü Hurdacı Telefonu

Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Beylikdüzü genelinde hurda almaktayız. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yerler Beylikdüzü ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Beylikdüzü hurdacı firmasıyla firmamızla yerinizden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. İstanbul Beylikdüzü en yakın hurdacı firması servisi ile her tür hurda malzeme ticareti için deponuza işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz.

Beylikdüzü Karton Hurda Alımı

Piyasadan fazla kağıt fiyatıyla peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, karton bardak, hurda gazete alan yerler arasındayız. İlçenin tümünde renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik ile satıcıya daha yüksek oranda kazanma imkanı sunuyoruz. Beylikdüzü hurda karton aldığımız alanlar arasında yer alıyor.

Sitemizde paylaşılan Beylikdüzü kağıt hurdası ton fiyatları güncellenmiştir Beylikdüzü İstanbul hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü 2.el Raf Satanlar

Genellikle kapanan baharatçılar tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları arasından personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Beylikdüzü hurda çelik raf ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar makalemize bir göz atmalısınız. Beylikdüzü ikinci el hurda raf almak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir.

Beylikdüzü Plastik Hurda Alımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. En yüksek fiyata kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe alımı yapmaktayız.

İstanbul ve Beylikdüzü ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beylikdüzü plastik hurda alım satımı yapanlar arasında öncü firmayız. Sitemizdeki İstanbul Beylikdüzü hurda naylon ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Güncel Beylikdüzü Hurda Fiyatları

Hatırlatmakta fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsa fiyatından yüksek ton fiyatı teklif ediyoruz. Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak için irtibat kurabilirsiniz.

Hurda Araç Alan Firmalar

Pek tabi sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vagon hurdası, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, parçalanmış hurda araba, hurda motor . İmkan buldukça Beylikdüzü yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz.

Beylikdüzü’nde 7/24 Hurda Alan Firma

7/24 hizmet veren hurdacı firması firmamız aracılığıyla günün her saatinde yerinize gelmekteyiz. Bildiğiniz üzere altı senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörde uzun süredir Beylikdüzü hurdacı firma olmanın verdiği tecrübeler vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel tipte ikinci el restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satmak isteyenler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir.

Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi ocak, salata ve meze dolapları, paslanmaz krom küvet, evye, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak aletlerini görmek amacıyla siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Çok kısa süre kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır.

Hurda Parça Kumaş Alımı

Yüksek tonajlı hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alım satımı yapmaktayız. Hurda kumaş firesi alıyoruz. Spota düşmüş ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz.

Beylikdüzü çevresinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alımları için adresinize gelecek araçlarımız var. İstanbul Beylikdüzü kilosu ile hurda kumaş alanlar içinde en iyi fiyatlarla hizmet veriyoruz. Sitemizde yer alan Beylikdüzü kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Beylikdüzü Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vb. her türlü hurdaları satın alıyoruz. Beylikdüzü kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek apartmanların yenilenerek yapılması nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında gerekli güvenlik önlemleri Daha önce fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz.

Beylikdüzü’nde Hurda Akü Alanlar

Akü diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları sebebiyle kullanılıyor.

Akü hurda alan hurdacı firmalar gönderisine bir göz atmak istersiniz. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan fabrikalar içindedir. Akü hurdası içindeki kurşunlu suyu ayrılabildiğinden kıymetlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryalara hurda akü diyoruz.

Beylikdüzü’nde Fabrika Sökümü

Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Fabrika sökümünden önce sökülecek üretim yerinin titizlikle gezilmesi gerekir.

Yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalesini aldık. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında lider olduk. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. İstanbul Beylikdüzü fabrika söküm işleri deneyime sahibiz.

Beylikdüzü 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce kullanılan alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Birde kapanan iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılan iş yeri binalarından sökülen sıfır ayarında 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alanlar arasındayız.

Beylikdüzü Nikel Hurdası Alan Firmalar

Hurda nikel zehirleyebilir. İstanbul ve Beylikdüzü nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar alımı yapılırken çok dikkat ile davranılmalıdır. Bu ilçede %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda Beyaz Eşya Alımı

Sahibinden personel masası, büro mobilyaları, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop satıyoruz. Kısa bir süre kullanılmış ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek için firmamıza ait telefon numaralarını tuşlayarak irtibata geçerek ihtiyacınız olan ürünün bizde hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz.

Kısa süreliğine kullanılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan salon takımlarınızı nakit ücretle almaktayız. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu sayfamızı inceleyiniz İstanbul Beylikdüzü çevresinde sıfır gibi ve 2. el koltuklar satabilirsiniz.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Beylikdüzü çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Beylikdüzü ilçesinde en fazla alınıp satılan hurdalar içerisindedir. İkinci el kombi alan hurdacılar arasındayız.

Beylikdüzü Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın firmaya ait depolama alanına taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Beylikdüzü Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan yere nakledilir. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozun taşınması itina ile yapılmaktadır.

Beylikdüzü Hurdacılar Sitesi

Beylikdüzü hurdacılar sitesi sekizinci blokta bulunan dükkanımızla hurdacılık işleri yapıyoruz. İstanbul, Beylikdüzü sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Çok daha temiz bir Beylikdüzü yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!