İçeriğe geç

Hurda Akü Fiyatları

Günlük akü fiyatları aşağıdaki tablomuzda yer almaktadır. Güncel hurda akü fiyatları için sitemizdeki fiyat listesini inceleyebilirsiniz. Atık hurda akü fiyatları günlük değişkenlik göstermektedir. Buradaki fiyat listesi yüksek tonajlı Güncel akü fiyatları içermektedir. Geri dönüşüm ve fabrika alış fiyatlarıdır. Kg fiyatı satacağınız miktara, hurda akü fiyatları çeşidine göre farklılık gösterebilir. Bulunduğu konum bilgileri nakliye etkilemektedir. Fiyatlar ticari amaçla kullanılamaz.

Akü Hurda fiyatlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Atık Akü fiyatları 2022 yılı akü çeşitleri ve fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Hurda ÇeşitleriKg Fiyatı
Hurda Sulu Akü FiyatıSorunuz
Hurda Kuru Akü FiyatıSorunuz
Hurda Küçük Akü FiyatıSorunuz
44 Amper 12 Volt Hurda Akü Fiyatı
49 Amper 12 Volt Hurda Akü Fiyatı
54 Amper 12 Volt Hurda Akü Fiyatı
60 Amper 12 Volt Hurda Akü Fiyatı

Hurda Akü Geri Dönüşümü

Hurda akü geri dönüşümü, gelişmiş dönüşüm firmalarınca, Akümülatör geri kazanım tesisleri vasıtasıyla yapılmaktadır. Akü suyu kurşun metali içermektedir. Bir otomobil aküsünde ortalama 10 kg kadar kurşun bulunmaktadır. temel hammaddesi olan Kurşun metalidir. Hurda akü kurşun fiyatı etkilemektedir. Eski Hurda aküler içerisindeki yoğun metaller çevreye ve insan sağlığına zarar vermektedir. Bu sebeple hurda akü, tehlikeli atık sınıfındadır. Dolayısıyla istisna kodu ile her yerde dönüşümü yapılamamaktadır.

Eski aküyü nereye satabilirim?

Yüksek adetli akü hurdası için bizleri arayabilirsiniz. Eğer yalnızca bir veya bir kaç adet akünüz varsa yaşadığınız şehirdeki araba tamircileriyle görüşebilirsiniz. Otomobiller için sıfır akü satan yerler eski akülerinizi de almaktadır. Ellerinde yeterince akü hurdası biriktiğinde bizim gibi kurumsal hurdacı firmalara satışını gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla küçük adetli satışlar için bölgenizdeki akü bayilerinden fiyat istemeniz daha doğru olacaktır.

Akü hurdası satışı yapmak için bizleri aramadan önce fiyatlarımızı mutlaka gözden geçiriniz. Sadece yüksek adetli alım yaptığımızı unutmayınız. Hurda akü alan hurdacı firmamızla diğer yerler arasındaki hizmet farkını ticaretimiz esnasında yakından deneyimleyeceksiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!