İçeriğe geç

İstanbul Avrupa Yakası’nda geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Gücel Bakırköy hurda fiyat listesiyle ile alım satım yapmaktayız. Bakırköy hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz. İstanbul Bakırköy merkez hurdacı firma olarak Bakırköy merkezinin etrafında hurdacılık yapmaktayız. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacı olan firmamız hizmet vermeye devam ediyor. Şu anda Bakırköy hurdacı firmaları içerisindeyiz. Elbette ki İstanbul Bakırköy merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Bakırköy meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla gönderdiğiniz konuma geliriz. Demtaş Metal firmamızla Bakırköy bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz.

Tonajlı hurda satanlara özel yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Avrupa Yakası Bakırköy merkezi etrafında hurda malzemeler ve az kullanılmış eşyalar almaktayız. Bakırköy hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız.

Bakırköy Hurdacısı

Bakırköy hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Bakırköy çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satmak sebebi ile iş yerimizi kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Bakırköy ilk hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sadece Bakırköy ilçesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Bakırköy hurdacı olarak İstanbul ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Bakırköy merkezindeki mahallelerde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin yararına çalışıyoruz.

Bakırköy Hurdacı Telefon Numarası

Bakırköy hurda malzeme alım hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi talep etmek amacıyla cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. İstanbul Bakırköy hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

 • Ataköy 1. Mahallesi
 • Ataköy 2-5-6. Mahallesi
 • Ataköy 3-4-11. Mahallesi
 • Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi
 • Basınköy Mahallesi
 • Cevizlik Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Osmaniye Mahallesi
 • Sakızağacı Mahallesi
 • Şenlikköy Mahallesi
 • Yenimahalle Mahallesi
 • Yeşilköy Mahallesi
 • Yeşilyurt Mahallesi
 • Zeytinlik Mahallesi
 • Zuhuratbaba Mahallesi

Kurşun Hurda Alanlar

İstanbul ve Bakırköy hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizdeki İstanbul Bakırköy çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini isteyenlere saat başı göndermekteyiz. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alanlar paylaşımını incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alanlar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki İstanbul Bakırköy hurda krom ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Bakırköy Hurda Alan Firma

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik. Bakırköy kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemelerinizi hemen nakit paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurda malzemenin değerinin inmesine sebep olmaktadır.

İstanbul Bakırköy ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Tonajlı pirinç sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum aldığımızda yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Bakırköy hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Bakırköy Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurda alım satımı yapan hurdacılar arasındayız. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Şu anda deliksiz 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. İstanbul’da hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile.

Bakırköy Alüminyum Hurdası Alımı

Siz değerli müşterilerin desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alıyoruz. İstanbul Bakırköy alüminyum hurda alanlar arasında fark yaratıyoruz.

Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Bakırköy ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası alımı için tartımları müşteriyle birlikte yapmaktayız. Buradaki İstanbul Bakırköy hurda alüminyum ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz.

Bakırköy Çinko Hurda Alımı

İstanbul’un tamamında hurda çinko alıyoruz. Bu sitede yayımlanan İstanbul Bakırköy çinko levha kilo fiyatını talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir. Çinko hurdası fiyatları makalemizi gezmek iyi gelir. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Bakırköy Hurda Demir Alımı

Demtaş Metal İstanbul Bakırköy bölgesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalemizi incelerseniz iyi olacaktır. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alım satımı yapılır.

Anlık hurda demir fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklayın. Bakırköy çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda en fazla alınıp satılan metaller içinde yer alır. Buradaki İstanbul Bakırköy demir ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız.

Bakırköy Hurda Bakır Alanlar

Bakırköy hurda bakır fiyatları için arayın. Sitemizde bulunan Bakırköy hurda bakır kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı yollamaktayız. İstanbul Bakırköy hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Bakırköy içerisinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Bakırköy’deki hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz.

Bakırköy Kablo Hurdası Alımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. İstanbul Bakırköy hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle antigron kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alımı için buradayız. Genelde alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyat listesini veriyoruz. Bakırköy kablo hurdası almaktayız. Anlık sayfamızdaki hurda kablo konuya göz atın. Kablo elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılıyor. Bundan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz.

İstanbul Bakırköy geri dönüşüm ve hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Piyasada hızlıca satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşinen ödüyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki İstanbul Bakırköy fare yemez kablo kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bakırköy’de hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Hurda kablolar içerisindeki bakır teller yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Bulunduğu yerden tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Bakırköy Hurda Sarı Alımı

Bakırköy hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yapıyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Buradaki Bakırköy sarı pirinç hurdası kilo fiyatını telegram grubumuza katılarla her hafta paylaşıyoruz. Hurda sarı alan yerler içerikli içeriği ziyaret edin. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Demtaş Metal hurdacılık bu çeşitlerin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, sarı hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Doğruyu söylemek lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Bakırköy ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alıyoruz. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Bu sebeple Bakırköy hurda sarı alan firmalar içindeyiz.

Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

İstanbul ve Bakırköy ilçesinin tümünden polipropilen moblen, plastik abs, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakırköy plastik hurdası alan yerler içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Buradaki Bakırköy plastik hurdası ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. En ideal fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alımı ile ilgileniyoruz.

Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdaları depolanırken elden geldiğince dikkat ile çalışılmalıdır. İstanbul ve Bakırköy nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu ilçede anot nikel, %95 ile %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir.

Klima Hurda Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Bakırköy ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. İkinci el klima Bakırköy ilçesinde en çok alınan hurda malzemeler arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız.

Bakırköy Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşıma işi titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozları Bakırköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden bildirilen yere taşınması gerçekleştiriliyor. Demtaş Metal tarafından satın alınan her çeşit hurdaların depomuza taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

Kağıt Hurda Alan En Yakın Yerler

Bölgenin her yerinde kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent ile müşterilerimize ederinden yüksek oranda kazanma avantajı takdim ediyoruz. Bakırköy kağıt hurda alan yerler içindeki Demtaş Metal ile kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yapan depolar içindeyiz. Bakırköy kağıt hurdası aldığımız alanlar içindedir. Sitemizdeki Bakırköy hurda kağıt ve karton fiyat listesini üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz

Kullanılmış Cafe Malzemesi Alımı

2. El krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta aletleri almaktayız. 2. El krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi set üstü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, krom küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemek amacıyla sizleri işyerimize davet ediyoruz.

Parça Kumaş Alımı

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. İstanbul Bakırköy ilçesinde jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımı için adresinize araçlarımızı göndermekteyiz. Kiloyla tekstil artığı parça kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında iyi fiyattan ödeme yapılır.

Parti malı gabardin kumaş hurdası, hurda örme, parça pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satmak amacı ile buradaki numaraları şimdi arayın. Bakırköy kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Bakırköy hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde alçı sıva mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Birde kapanan satıcılardan satın aldığımız Yıkılan fabrika binalarından sökülen kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, mutfak dolabı, çelik kapı alımı yapıyoruz.

Bakırköy Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenen tüm güvenlik önlemleri Bakırköy kentsel dönüşüm olsun olmasın yeniden inşa edilecek dairelerin yenilenerek yapılması nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bir üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her türlü hurda eşyayı almaktayız.

En Yakın Bakırköy Hurdacı

Demtaş Metal firmamızla Bakırköy etrafında her nevi hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Bu yöntem ile size en yakın hurda alan yerler Bakırköy bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Bakırköy en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya almak amacı ile adresinize geliyoruz. Bakırköy hurdacı sitesi olan firmamızla bildirdiğiniz yerden hurda alım satım hizmetimiz var.

Hurda Raf Alanlar

Sayfamızdaki İstanbul Bakırköy ikinci el market rafı ton fiyatlarını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler hakkında bilgi almak için linkine tıklayınız. Raf hurdası Bakırköy alım satımı nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan mandıralar tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen kullanılabilir ikinci el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız.

Bakırköy Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay olmamıştır. İstanbul Bakırköy fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir yüzlerce fabrika sökümü ihalesi aldık. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Sökümden önce yıkımı istenen üretim yerinin incelikle dolaşılarak uygun aletler ve araçların ayarlanması gerekiyor.

7/24 Hizmet Veren Bakırköy Hurdacı

Bildiğiniz gibi on dokuz senedir hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hurda alan Bakırköy hurdacı olan şirketimiz ile haftasonu dahil hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı profesyonellik aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak nedeni ile çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Titiz kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı yerinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firmalar konulu gönderimizi okuyabilirsiniz 2. El büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu iş yerimizde adetli bulunmaktadır. Bakırköy içerisinde sıfır, 2. el koltuklar alabilirsiniz.

Bakırköy Akü Hurda Alanlar

Akü hurdaları içindeki kurşunlu akü suyu sebebi ile geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak için bulunur. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurda fiyatları makalesine kesinlikle göz atabilirsiniz. Bu sebeple firmamız ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme fabrikası bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Bir müddet sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir.

Bakırköy Hurdacı Sitesi

Vatandaşlarımıza yaşanabilir bir İstanbul Bakırköy oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Bakırköy hurdacılar sitesindeki hurda alım iş yerimizin yardımıyla hurda eşya ticareti yapmaya başladık. Sadece bu türden atıkların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Bakırköy OSB Organize Sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Bakırköy İkinci El Jeneratör Satanlar

Her türlü az kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Kullanılamayan jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz.

Araç Hurdası Alan Hurdacı

Bakırköy hurda alımında hizmet veriyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Bakırköy bölgesinde araba hurdası alım hizmeti veriyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler, hurda motor için istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Güncel Bakırköy Hurda Fiyatları

Sayfamızda önceden yazılan yeni hurda kablo fiyatları metne göz atın Anlık hurda kilo fiyatına erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla ton fiyatı teklif ediyoruz. Bakırköy hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında saatlik olarak değişkenlik gösteriyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!