İçeriğe geç

Bolu hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Bolu hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Bolu meydanında devamlı yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere geliriz. Aslında Bolu firmasıyız. Elbette ki Bolu merkezinde de hizmetler veriyoruz. Bolu merkez hurdacı firma olarak Bolu merkezinin tümünde her türden hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz.

Bolu merkezinin tamamında ikinci el ev eşyası ve hurda alımlarında eşyanızın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Bolu etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

Tonajlı hurda eşya satanlara yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Bolu hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Demtaş Metal ismiyle Bolu bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Günlük Bolu hurda fiyat listesiyle hurda alımı hizmeti veriyoruz. Bolu hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız.

Bolu Hurdacı Firma

Bolu hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Bolu merkezinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her tür hurda çinko satmak amacı ile hizmet telefonumuzu arayabilirsiniz. Bolu’nun eşine rastlanamayan ilçesi Bolu sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sadece Bolu bölgesinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Bolu hurdacı olarak şehrin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemeleriniz için uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Bolu meydanında hurda alım hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atık plastikleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Bolu Hurdacı Telefon Numarası

Bolu hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bolu hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alır. Bu nedenle hurda atık satmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Bolu Hurda Demir Alanlar

Demtaş Metal Bolu bölgesinin her yerinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan madenler arasındadır. Burada bulunan Bolu hurda demir ton fiyatları iki günde bir güncellenmektedir. Bildiğiniz üzere her nevi demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı için nakit para ödeme yapmaktayız.

Anlık demir hurda ton fiyatı öğrenmek amacıyla şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar sayfamızı incelemek bilgiye ulaşmanızı sağlar. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderimizi muhteşem olur. Bolu etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

Bolu’da Hurda Alımı

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Bolu kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdanızı çok zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece malzemenin piyasa değerleri düşmektedir.

Hurda inşaat demiri alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurdası alan Bolu hurdacı firmasıyız. Hep beraber kârlı ticaret gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı amaç edindik.

Bolu geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, inşaat demiri, çinko hurda, alüminyum hurdası, hurda bakır, kablo ve hurda sarı alırken yükseltilmiş fiyat listesi sunmaktayız. Bolu hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Bolu Çinko Hurda Alanlar

Bolu’da çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Bolu hurda çinko kg fiyatını kayıt olanlara saat başı yollanmaktadır. Çinko hurda alımı linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı için arayabilirsiniz.

Bolu Hurda Bakır Alım Satımı

Bolu bakır hurdası fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Bakır hurda alanlar konumuzda geniş bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızdaki Bolu bakır hurdası ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Bolu bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Bolu içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Bolu hurdacı şirketimizi hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Bolu Hurda Sarı Alımı

Bolu hurda sarı pirinç kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Pirinç sarı alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış makaleyi okuyun. Bolu hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

Bu neden ile Bolu hurda sarı alan yerler arasındayız. Bolu’da sarı hurda alıyoruz. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunabilir. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanında hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurda alım satımıyla iştigal ediyor.

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda türü bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda denilmektedir.

Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda var. Bolu ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac, hurda galvanizli boru, alımı için iletişim kurabilirsiniz. Kiler çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Bolu Kurşun Hurda Alımı

Bolu kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerden biridir. Burada paylaşılan Bolu kurşun hurdası kg fiyatını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yapıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu düşünülmektedir. Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alan yerler paylaşımını muhteşem bir şey yapacaksınız.

Bolu Kablo Hurdası Alan Firmalar

Bolu ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı dileyenler bize ulaşın. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasasından fazla fiyat listesi veriyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Bolu hurda kablo fiyat listesini whatsapp grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşinen ödüyoruz. Yerinden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Bolu hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Fakat tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımı için en doğru fiyat listesini gönderiyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Kablo hurdası içerisindeki bakır tel nedeni ile kablo hurdası alan yerler için önem taşır. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Bolu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Bolu Bolu’da hurda kablo alan firmalar arasında değerinde fiyatları biz veriyoruz.

Hurda Krom Alanlar

Çok sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. 201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Bolu hurda krom tank ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı paylaşımını okusanız güzel bir şey yaparsınız.

Bolu Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Bolu’nun her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alırken hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Şirketimize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Her türde alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

Burada yayımlanan Bolu alüminyum kg fiyatını telegram grup üyelerine ücretsiz göndermekteyiz. Sitemizdeki alüminyum hurda alanlar içeriği okuyun. Bolu alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Her çeşit alüminyum hurda alınır.

2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, alçı sıva makinesi, boya makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el portatif, ikinci el plywood mevcuttur. Birde işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz Yıkılan elbiseci ve benzeri binalardan çıkarılan yeni gibi ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere alan hurdacılar içindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Bolu Hurdacı Firma

1996 yılından bu zamana dek geri dönüşüm yaparak hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Sektörün bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Bolu hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde adresinize geliriz.

Araç Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ara sıra Bolu yakınlarında otomobil hurdası alım hizmeti veriyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere hurda araç alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan römork, kazalı araba hurdası, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası .

Karton Hurda Alım Satımı

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz extra özenle satıcılara daha yüksek kazanma avantajı veriyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Bolu kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız yardımıyla toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bolu hurda karton aldığımız alanlar arasında yer alıyor. Sitemizdeki Bolu hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz

Bolu Anlık Hurda Fiyatları

Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretlerinde diğer hurdacı firmalardan özel fiyata alımlar yapıyoruz. Bolu hurdacı firmalar içerisinde hurda alırken uygulanılan fiyatlar her saat değişiklik göstermektedir. Güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz.

Nikel Hurda Alan Firma

Dolayısıyla hurda nikeller alım satımı yapılırken gayet dikkatle davranılmalıdır. Bolu nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir. Özellikle turbo nikel, %95 ve 99 nikel şablon, anot nikel hurdası alım satımında hurda nikel piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz.

Bolu Cam Hurda Alan Hurdacı

Bolu genelinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda renkli ve şeffaf kırılmış oto camları, meyve suyu şişesi biçiminde hurda cam cinsleri bulunabiliyor. Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip suları geçirmeyen organik olmayan sert maddedir.

Bolu İkinci El Ev Eşyası

İyi durumda 2. El buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle bize ait numaralarla irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu satın almak amacıyla firmamıza ait numaraları aramanız yeterlidir. Temiz 2. el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat uygulanmaktadır. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapanlar başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz En makul fiyata temiz şekilde kullanılmış olan, 2. el kanepe alabilirsiniz.

Bolu Hurda Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Bolu Akü Hurdası Alanlar

Biraz müddet sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Hurda akü alımı yazısına göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Dolayısı ile Bolu hurdacısı Demtaş Metal gibi kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Atıl aküler içerdiği kurşunlu sıvılar sebebiyle hurdacılar için oldukça değerlidir. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan cihazdır. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçları nedeni ile kullanılıyor.

Bolu İkinci El Lokanta Ekipmanı Alımı

Sanayi tipi 2. El restoran malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2. El bakır tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, endüstriyel yemek ocağı, paslanmaz krom dinlendirici, küvet, evye, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla sizi işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıyoruz.

Bolu Kumaş Alımı

Bolu’da jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımları için belirttiğiniz adrese ekip göndermekteyiz. Bolu çevresinde hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapılır. Defolu makine artığı kumaş hurdası, nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça penye kumaş, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıp satmaktayız.

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik alımı için buradaki numaraları zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Bolu kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Bu sitede yayınlanmış olan Bolu kumaş hurdası ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız.

Bolu Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Güncel fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon alımı yapmaktayız.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bolu ve ilçelerinin tamamından hurda jelatin, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Bolu plastik hurdası alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Sitemizdeki Bolu plastik kg fiyatını isteyenlere günlük yollanmaktadır

Bolu Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Üst taraftaki yazıda ifade ettiğimiz fabrika söküm işlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdaları almaktayız. Yıkım esnasında istenilen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek dükkanların istendiği bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Bolu Hurdacı Sitesi

Bolu hurdacılar sitesindeki depomuzla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sadece bu türlü eşyaların alımını yapmıyoruz. Çok daha güzel bir Bolu için fazlasıyla çalışıyoruz. Bolu sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Bolu OSB hurdacı olarak organize sanayi bölgesinde hurda alıyoruz.

Bolu Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümü yapan firmaların dediği şekilde kolay değildir. Profesyonel bir biçimde fabrika söküyoruz. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihaleleri aldık.

Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak fabrikanın etraflıca incelenerek gerekli aletlerin ayarlanması uygun olur. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Bolu fabrika söküm işleri yapıyoruz.

İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alım satımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Özellikle kapatılan dükkanlardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Bolu hurda çelik raf kilo fiyatı bugün güncellendi. Raf hurdası alan hurdacı sayfamıza mutlaka bir göz atın. Hurda raf Bolu satışı yapmak amacıyla sitemizdeki telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Bolu Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Hurda klima Bolu bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alır. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız. Bolu’da hurda klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir.

Bolu Moloz Dökümü

Yıkım molozları Bolu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden belirlenen alana boşaltılıyor. Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

En Yakın Bolu Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal hurdacılık olarak Bolu çevresinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Bolu hurdacı sitesi içindeki çalışanlarımızla yerinden hurda satım hizmetleri veriyoruz. En yakın Bolu hurdacı firma servisiyle hurda alım satımında yerinize geliyoruz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Bolu arayanlara hizmet veriyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!