İçeriğe geç

İstanbul Avrupa Yakası’nda Esenyurt hurdacı firması olarak her cins hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Esenyurt meydanında yaptığımız gibi hurda alımı için araçlarımızı gönderiyoruz. Esenyurt ilçesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Esenyurt merkezinde de hizmet veriyoruz. Her türlü hurda alıyoruz.

Bol miktarda hurda bakır, kablo, demir, kurşun, alüminyum alımlarında piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Esenyurt’taki hurdacılar içinde en en hızlı fiyatları veren geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız hizmetinizdedir.

Güncel Esenyurt hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. İstanbul Esenyurt’ta hurdalarınızı alıyoruz. Esenyurt merkezinin tümünde hurda ve 2.el ofis mobilyaları ticareti yapıyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Esenyurt çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Esenyurt Hurdacısı

Esenyurt hurdacısı firması olarak İstanbul bölgesinde her türlü hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Esenyurt merkez ve mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri eriterek milletimizin geleceğini korumaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı aramalısınız.

 • Akçaburgaz Mahallesi
 • Ardıçlı Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esenkent Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Güzelyurt Mahallesi
 • İncirtepe Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İstiklal Mahallesi
 • Mehterçeşme Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Namık Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Pınar Mahallesi
 • Saadetdere Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Talatpaşa Mahallesi
 • Yenikent Mahallesi
 • Yeşilkent Mahallesi

İstanbul Esenyurt hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Esenyurt merkezinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Esenyurt sürekli hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Yalnızca Esenyurt bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Esenyurt Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Esenyurt adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. İstanbul Esenyurt hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeni ile iş yerimizi aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Hurda kurşun fiyatları konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. İstanbul Esenyurt kurşun hurdası aldığımız bölgeler içerisindedir. Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası fiyat listesi öğrenmek amacı ile bizi arayıp iletişime geçmeniz gereklidir. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Bu yazıda yayımlanan İstanbul Esenyurt çatı minare kurşunu kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor.

Esenyurt Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alanlar yazısına mutlaka göz atmalısınız. Sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Buradaki Esenyurt krom tank hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz.

Esenyurt Hurda Alan Firma

Hurda alüminyum alımı için adresinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler içerisindeyiz. Demtaş Metal hurdacılık firmamızla her nevi ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Esenyurt yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan nakite çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenizin değerinin düşmesine sebep olmaktadır. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı prensip edindik. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko, sarı ve inşaat demiri alımında değerinden daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Esenyurt hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Hurda Sac Alan En Yakın Firmalar

Esenyurt ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı talep etmek amacıyla. Depomuzda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac vardır. Ardiye çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurda alan yerler içindeyiz.

Hurda Çinko Alımı

Sayfamızda paylaşılan İstanbul Esenyurt nikel hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır. Hurda çinko alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla bölümünün linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için whatsapp hattımıza iletişim kurabilirsiniz. İstanbul, Esenyurt ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Esenyurt Alüminyum Hurda Alımı

Sitemizdeki İstanbul Esenyurt alüminyum ton fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum başlıklı metini okuyabilirsiniz Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Esenyurt ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımları sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Ayrıca alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda ticareti için arayın. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. İstanbul Esenyurt alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz.

Esenyurt Demir Hurda Alım Satımı

Güncel hurda demir fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısının linkine tıklayınız. Esenyurt ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere her türlü demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapıyoruz. Demir, Esenyurt ilçesinde en fazla bulunabilen metaller içerisinde bulunur. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt demir fiyat listesi iki günde bir güncellenmektedir.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı gönderimizi ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Demtaş Metal Esenyurt bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

Esenyurt Bakır Hurdası Alım Satımı

Hurda bakır alan Esenyurt hurda fabrikası numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Esenyurt bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Sitemizdeki Esenyurt hurda bakır kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor. İstanbul Esenyurt bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Esenyurt genelinde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır alan yerler sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz.

Esenyurt Kablo Hurda Alımı

Çünkü Demtaş Metal adıyla yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Bir de hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Adresten tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Esenyurt hurda kablo fiyat listesi dün güncellendi. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Kablo hurdası alanlar konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Piyasada hızlıca ele geçen 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan fazla fiyat gerçekleştiriyoruz.

Esenyurt ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar bizi arayabilir. Firmamız %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında öncüdür. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir.

Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Esenyurt’ta hurda kablo alanlar arasında kaliteli hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

Esenyurt Sarı Hurda Alımı

İstanbul Esenyurt hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Esenyurt’ta hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında liderdir. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Esenyurt pirinç sarı kilo fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı yazıyı okuyun. Esenyurt ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Bu yüzden Esenyurt sarı hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Pirinç metal hurdası halk dilinde renginden ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası adıyla hurda türü varolmamıştır. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri bulunabilir.

Esenyurt Plastik Hurda Alımı

Esenyurt plastik hurdası alan firmalar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Esenyurt hurda plastik kg fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Esenyurt bölgesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınırken mümkün olduğunca hassas davranmalıyız. Esenyurt nikel hurdaları alıyoruz. İstanbul Esenyurt çevresinde anot hurda nikel, turbo nikel, %95 şablon nikel hurda , %99 şablon nikel alıyoruz.

Klima Hurda Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Esenyurt ilçesinde en çok alınıp satılan hurdalar içindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Esenyurt bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Esenyurt Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliye işi güvenlikle yapılır. Tarafımızdan satın alınan tüm hurda eşyanın şirketimize ait depoya yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Esenyurt Belediyesi Fen işlerince belirlenen alanlara nakliyesi yapılıyor.

Kağıt Hurdası Alım Satımı

Kağıt hurdası almak için yerinize geliyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt hurda kağıt, karton fiyat listesi az önce güncellendi Avantajlı ton fiyatları ile bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. İlçede hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken uyguladığımız ekstra duyarlılık ile hurda satıcılarına ederinden daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. Esenyurt kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci El Lokanta Malzemeleri Alanlar

Temiz kullanılmış çöp sıyırmalıklı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alıyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi set üstü meykap, paslanmaz salata ve meze reyonları, evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanını yakından incelemek için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler firmamızı arayabilir.

Parça Kumaş Alım Satımı

Esenyurt bölgesinin tümünde hurda kumaş firesi alıyoruz. Defolu parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda top kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alıp satıyoruz. İstanbul Esenyurt çevresinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliriz. Spota düşmüş hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme satışı yapmak için bu sayfadaki telefon numarasını çok geçmeden aramalısınız. Buradaki Esenyurt hurda kumaş kg fiyatını arzu edenlere her gün gönderiyoruz. İstanbul Esenyurt kilosuyla kumaş hurda alan yerler arasında en iyi fiyatı vermekteyiz.

Esenyurt 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte işi bırakan şirketlerden satın almış olduğumuz Büyük projelerde alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç pompası, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıyoruz. Yıkılan lokanta binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencereler, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız.

Esenyurt Bina Yıkımı

Esenyurt kentsel dönüşüm içerisinde yıkılacak iş yerlerinin istenildiği bir şekilde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, sökülmüş kapılar, yer döşemeleri vebenzeri her türlü hurda malzemeyi alıyoruz. Hurda karşılığında yıkım yapılırken istenen tüm tedbirler Bina yıkımı hurdası bina yıkım işi yapıyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere çıkacak hurda karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz.

En Yakın Esenyurt Hurdacı Telefonu

Eğitimli ekiplerimizle dilediğiniz mekandan her cins hurda atık alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Esenyurt en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her türden hurda metal alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal olarak Esenyurt bölgesinde hurda alırız. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Esenyurt çevresinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız.

Esenyurt İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla yenilen baharatçılardan satın aldığımız market rafları, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2. el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Esenyurt çıkma raf fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Raf hurda alanlar bölümünü güzel olur. Hurda raf Esenyurt satmak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünden önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletler ve araçların seçilmesi uygun olur. Daha önce çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri güvenli bir biçimde gerçekleştirdik.

Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında nam saldık. Esenyurt İstanbul fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. İnsanların dile getirdiği gibi kolay sayılmaz.

7/24 Açık Esenyurt Hurdacı

7/24 hurda alan hurdacı firması olarak gece gündüz sektöre çalışıyoruz. Sektörde uzun zamandır var olmanın sağladığı güven süreci ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin dokuzdan beri geri dönüşüm işlerinde hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

Esenyurt Hurda Beyaz Eşya

Temiz sekreter koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satacaklara yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki oturma gruplarınızı evinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaşılan paylaşımımıza bakınız Çok ucuz fiyatlarla kullanılmış ve 2. el ev eşyası alabilirsiniz. Her çeşit 2. el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak amacı ile firmamızla etkileşime geçebilirsiniz.

Esenyurt Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri fabrika içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar içerisindedir. Arabalarda enerji ihtiyaçlarında sıkça kullanılıyor. Akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebiyle geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan enerji kaynağıdır.

Esenyurt Hurdacılar Sitesi

Esenyurt hurdacılar sitesi onbirinci blok içinde bulunan firmamızın yardımıyla hurda eşya ticareti yapmaya başladık. İstanbul avrupa yakası, Esenyurt organize sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bu malzemelerin alımını gerçekleştirmiyoruz. Hemşehrilerimize güzel bir İstanbul Esenyurt oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alımı

Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. Bozuk jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmasıyız.

Esenyurt Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Esenyurt hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda vagon, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, trafikten çekme belgeli araba hurdası, hurda motor alıyoruz. Ara sıra Esenyurt etrafında otomobil hurdası alıyoruz.

Esenyurt Hurda Fiyatları

Esenyurt hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar çabucak güncelleniyor. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alımında piyasasından daha fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. En güncel fiyatlara ulaşabilmek sebebi ile bizi arayın.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!