İçeriğe geç

Darıca Hurdacı Firma

DEMTAŞ metal firmamızla Kocaeli merkezin tüm semtlerinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Kocaeli Darıca hurdacı firma olarak hurda alım hizmeti veriyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Kocaeli Darıca ilçesi etrafında hurdacısıyız. Darıca hurdacı firmalar arasında öncüyüz.

Kocaeli hurdacı firmalar arasındaki firmamız profesyonel devam ediyor. Güncel Darıca hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kocaeli hurdacı olarak Darıca meydanında hurdacılık yapıyoruz. Darıca hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız.

Şu an Darıca hurdacı firmasıyız. Fakat Darıca merkezinde de hizmet vermekteyiz. Kocaeli Darıca merkezinin tümünde ikinci el ev eşyası ve hurda alımında peşin ödeme yapıyoruz. Darıca çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz.

Darıca Hurdacıları

Darıca hurdacı olarak Kocaeli ilinin tümünde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyalarınız transferi için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Darıca genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Sizde her çeşit hurda alüminyum satışı yapmak için hizmet telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Darıca hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Kocaeli Darıca ilçesinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Kocaeli merkezinin büyüyen ilçesi Darıca ilk hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Yalnızca Kocaeli Darıca çevresinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Darıca Hurdacı Numarası

Darıca yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Darıca hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Bu nedenle hurda fiyatları sormak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Darıca Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Kocaeli Darıca krom kg fiyatı dün güncellenmiştir. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı gönderisini incelemek konusunda bilgi edinmenizi sağlayabilir.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Oldukça sert bir maden yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Darıca Hurda Alım Satımı

Hurda zamak antimon, makina artığı, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Kocaeli Darıca geri dönüşüm firması DEMTAŞ metal her tür ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda krom almak amacıyla bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Darıca kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı geç kalmadan nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle metalin kıymeti düşüyor. Tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum, hurda sarı, hurda çinko, demir hurda, kurşun hurda aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Darıca hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Darıca Alüminyum Hurdası Alımı

Güvenilir bir biçimde alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda almaktayız. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek alıyoruz.

Sayfamızdaki Darıca hurda alüminyum kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda alüminyum konulu metini ziyaret edin Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. İş yerimize güvendiğiniz nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Sizlerin desteğiyle her geçen gün büyüyoruz. Darıca ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı yaparken tartımı müşterinin yanında yapmaktayız.

Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Kocaeli Darıca alüminyum hurda alanlar içindeyiz.

Darıca Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurdası diye hurda çeşidi varolmamıştır. DEMTAŞ metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş alımı yapıyor. Darıca hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır.

Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası denmektedir. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri sıkça bulunur. Bu sayfada paylaşılan Darıca sarı pirinç ton fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Bu yüzden Darıca hurda sarı ticareti yapmaktayız. Darıca ilçesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Darıca Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda kablo konulu metni ziyaret edin. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Her yerden hurda tek damar kablolar, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Ancak enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında piyasasının üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Darıca etrafında sıklıkla ele geçen Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşinen ödüyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Darıca hurdacı arayanlar için buradayız.

Çünkü DEMTAŞ metal şirketimizle sadece hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası borsası daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kocaeli Darıca hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve de dışındaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Darıca hurda kablo fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız.

Darıca ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kocaeli Darıca hurdacısı DEMTAŞ metal her türlü hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Bir de çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor.

Darıca Çinko Hurdası Alanlar

Kocaeli, Darıca ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Darıca hurda çinko kg fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurda alan hurdacı firmalar makalemizi okursanız şahane bir iş yaparsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz.

Darıca Bakır Hurdası Alımı

Darıca içerisinde bakır hurda alıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır. Hurda bakır alan Darıca hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Darıca hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır içeriğimizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki Kocaeli Darıca soyma bakır hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Kocaeli Darıca bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Darıca Demir Hurdası Alımı

Darıca genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her cins pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alırız.

Güncel demir hurda fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alım satımı paylaşımına mutlaka göz atmalısınız. Darıca ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Demir, yeryüzünde çokça bulunan metaller arasındadır. Sitemizde yayımlanan Darıca demir hurdası kilo fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırmaktayız.

Darıca Kurşun Hurda Alımı

Doğada cevher olarak bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan yerler yazımızı incelemek öğrenmenizi sağlar. Kurşun metali eski madenlerden biridir. Kocaeli Darıca kurşun hurdası alım satımı yaptığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Kocaeli Darıca kurşun hurda fiyatlarını telegram grubu üyelerine günlük gönderilmektedir. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz.

Darıca Sac Hurda Alan Yerler

Sac hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Darıca Kocaeli ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru, fiyatları talep etmek amacıyla. Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac bulunuyor. Kiler tavanı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

İkinci El Jeneratör Alan Firmalar

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın işletmeyiz.

En Yakın Darıca Hurdacı

DEMTAŞ metal hurdacılık olarak Darıca genelinde hurda malzeme almaktayız. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurda alan yer Darıca bölgesinde servis veriyoruz. Darıca hurdacı firması istihdamındaki ekiplerimiz ile konumdan hurda malzeme alım ve satım hizmeti veriyoruz. En yakın Darıca hurdacı firma servisi ile her türden hurda metal almak sebebi ile deponuza geliyoruz.

Darıca Karton Hurda Alanlar

Piyasadan fazla fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz. Darıca kağıt hurdası aldığımız bölgeler içerisindedir. Bu sitede yayımlanmış olan Darıca hurda kağıt, karton kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz Darıca Kocaeli kağıt hurdası alan firmalar içindeki işletmemiz ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı kilo fiyatı sorabilirsiniz. Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılık ile satıcılara daha çok kazanç etme olanağı takdim ediyoruz.

Darıca İkinci El Hurda Raf

Bu sayfadaki Darıca raf hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Darıca 2. el raf hurdası almak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla restorasyon yapan aktarlar tarafından satılan market rafı hurdaları, çelik raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2. el market rafları satan yerler arasındayız.

Cam Hurda Alan Yerler

Darıca çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Özellikle renkli araba camı, cam şişe vs. cam hurda çeşitleri bulunuyor. Cam tam ya da yarısaydam genelde kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi koruyan organik olmayan katı bir maddedir.

Darıca Hurda Plastik Alım Satımı

Darıca plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan Darıca hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Darıca hurda plastik fiyatları güncellenmiştir. İyi fiyatla kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kocaeli ve Darıca ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Güncel Anlık Darıca Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurda ticaretinde oldukça fazla fiyatlar öneriyoruz. Darıca hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar hızlıca değişiyor. Daha detaylı yeni hurda alüminyum fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz En güncel ton fiyatına erişmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

Darıca Araba Hurdası Alan Firmalar

İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Darıca yakınlarında hurda araba alıyoruz. Darıca hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, vagon hurdası, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor . Pek tabi size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Açık Darıca Hurdacı Firma

Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmayla araç gereç parkurumuzu arttırarak hizmetimize devam etmekteyiz. Tam tamına 2019 senesinden bugüne geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Darıca hurdacı olarak gece gündüz çalışıyoruz.

Darıca İkinci El Cafe Malzemesi Alan Hurdacı Firma

Sanayi tipi 2. El mutfak malzemeleri alıyoruz. Kısa süreliğine kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı alınır. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, evye, krom davlumbaz, krom dinlendirici, lokanta tipi set üstü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını incelemek için sizleri depomuza davet ediyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satanlar bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir.

Darıca Kumaş Hurdası Alım Satımı

Kumaş hurdası alıyoruz. Toptan atletlik kumaş, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alım satımında kapınızda ödeme yapmaktayız. Darıca çevresinde parça gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Toptan ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş alımı için telefon numaramızı vakit kaybetmeden arayınız. Sayfamızdaki Darıca hurda kumaş fiyatları az önce güncellenmiştir. Darıca kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz.

Darıca Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bina yıkımında gerekli güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurdaları satın almaktayız. Bir üstte fabrika sökümlerinde olduğu gibi binaların yıkımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek dükkanların en baştan imar edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz.

Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Biraz müddet sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran sıvı nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı nedeniyle bulunabiliyor. Hurda akü alan hurdacı firmalar içeriğinin linkine tıklayınız. Bu yüzden hurdacı firmamız vb. fabrika bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yapar. Aküler diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır.

Darıca Fabrika Sökümü

Darıca Kocaeli fabrika söküm işi yapıyoruz. İlk önce yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca dolaşılması gerekiyor. İnsanların söylediği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir çok sayıda fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan yurt vb binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencere satıyoruz. Dolayısı ile malesef iflas eden iş yerlerinden satın almış olduğumuz Müteahhitlerce kullanılan boya tabancası, alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç pompası 2.el demir iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Nikel Hurdası Alım Satımı

İlçe genelinde %99 şablon nikel – %95 şablo nikel hurdası, anot hurda nikel, turbo nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında gayet özen ile çalışılmalıdır. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerir. Kocaeli ile Darıca nikel hurda alımı yapıyoruz.

Darıca 2.el Ev Eşyası

Çok az kullanılan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi evinizden satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alan hurdacı konulu makalemize göz atın Her çeşit ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadıyla bizlere ait numaralarla iletişime geçerek sorularınız sorabilirsiniz. 2. El büro ofis mobilyaları, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları alınır. Uygun fiyatlara yeni, ikinci el oturma odası takımı satıyoruz.

Darıca Klima Hurdası Alımı

Darıca ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2.el Klima Darıca bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Darıca Moloz Döküm Yerleri

DEMTAŞ metal tarafından satın alınacak her nevi hurda metallerin firmamıza ait depoya taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Darıca Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen alanlara nakledilir. Yıkımdan sonra antlaşmaya göre bina molozlarının nakliyesi güvenlikle tarafımızca yapılıyor.

Darıca Hurdacılar Sitesi

Darıca sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Darıca hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımızın iş birliği ile sektörde hizmet veriyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanılır bir Kocaeli Darıca oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sadece bu tür hurdaların alımını yapıyor değiliz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!