İçeriğe geç

Demtaş Metal şirketimiz ile Şişli merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. İstanbul Avrupa Yakası Şişli merkezinin her sokağında hurda malzeme ve ikinci el eşya alıyoruz. Her nevi hurda satmak için aramanız yeterlidir. Hali hazırda İstanbul Şişli hurdacı firmalar arasındayız. Fakat Şişli merkezinde de hizmetler veriyoruz. Güncel Şişli hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Şişli hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Şişli hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız. İstanbul Şişli merkezde Şişli hurdacı firma olarak Şişli merkezi etrafında hizmet veriyoruz.

Şişli şehir merkezinin etrafında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikamız mevcuttur. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul avrupa yakası hurdacı firmalar içerisindeyiz. Şişli ilçesinin her yerinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile Şişli ilçesinin her caddesine profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz.

İstanbul Şişli Hurdacı Firmalar

Şişli hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Şişli etrafında eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her tür hurda kurşun satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz. İstanbul ilinin gözde ilçesi Şişli sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstanbul Şişli için değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Şişli bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

 • 19.Mayıs Mahallesi
 • Bozkurt Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Duatepe Mahallesi
 • Ergenekon Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eskişehir Mahallesi
 • Feriköy Mahallesi
 • Fulya Mahallesi
 • Gülbahar Mahallesi
 • H.Edip Adıvar Mahallesi
 • H.Rıfat Paşa Mahallesi
 • Halaskargazi Mahallesi
 • Harbiye Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İzzetpaşa Mahallesi
 • Kaptan Paşa Mahallesi
 • Kuştepe Mahallesi
 • M.Şevket Paşa Mahallesi
 • Mecidiyeköy Hurdacı
 • Meşrutiyet Mahallesi
 • Paşa Mahallesi
 • Teşvikiye Mahallesi
 • Yayla Mahallesi

Atıkları eriterek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Şişli hurdacı firması olarak İstanbul ilçelerinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin transferi için yakınınızdaki hurda nakil elemanlarımızı gönderiyoruz.

Şişli Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Şişli hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda satmak için operatörlerimizi aramalısınız. Şişli hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Demir Hurda Alımı

Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunabilen metaller arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Şişli demir kilo fiyatı güncellendi. Anlık güncel demir hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderisini okumak iyi gelecektir.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Demtaş Metal İstanbul Şişli genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Unutmayın ki her tür demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri için nakit para ödeme yapan firmayız. Şişli ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz.

Şişli Hurda Alan Firmalar

Hurda sarı almak üzere evinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Şişli ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Şişli adresten hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zararı önlemek için hurda malzemelerinizi gecikmeden satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların kıymetini düşürmektedir. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kârlı hurda ticareti yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurdası, alüminyum hurda, hurda çinko, toplama demir, kurşun hurdası ve sarı hurdası alımında yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Şişli hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Şişli Çinko Hurda Alanlar

İstanbul, Şişli bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Şişli çinko levha fiyatlarını telegram hattımızda günlük paylaşıyoruz. Hurda çinko alım satımı çinko hurda konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Şişli Hurda Bakır Alan Firma

Şişli bakır hurda fiyat listesi için arayın. Şişli içinde hurda bakır alıyoruz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alan hurdacı firmasıyız. Burada paylaşılmış olan İstanbul Şişli bakır ton fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. İstanbul Şişli bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Şişli hurdacı şirketimizi acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Şişli Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Sitemizdeki İstanbul Şişli pirinç sarı ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yolluyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar hakkındaki yazıyı okuyun. İstanbul Şişli hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Bu neden ile Şişli sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Şişli genelinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Firmamız bu çeşitlerin yanında sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurda alımında öncüdür.

İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı diye hurda çeşidi varolmamıştır. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. İstanbul Şişli bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, bizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Depolarımızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda var. Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Şişli Kurşun Hurda Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alım satımı yapıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alımı kurşun hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Şişli kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Şişli kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir.

Şişli Hurda Kablo Alımı

Müşterilerde bolca ele geçen 30% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Ayrıyeten fare yemez kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Şişli hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. İstanbul Şişli ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasında değerinde fiyatları vermekteyiz. Sayfamızdaki kablo hurda alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. Hurda kablolar telindeki bakır nedeni ile hurdacılık yapanlar için kıymetlidir.

İçinde bulunan tellerin türüne göre ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Şişli elektrik kablosu fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Şişli bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında öncülük yapıyoruz. Şişli hurdacısı Demtaş Metal her nevi hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı için adresinize geliyoruz. Adresten hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları almaktayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Ayrıca enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı için en güzel fiyatları veriyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü Demtaş Metal olarak sırf hurda alımıyla iştigal etmiyoruz.

Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alanlar yazısına bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Burada yer almakta olan Şişli krom tank hurdası ton fiyatı güncellenmiştir.

Şişli Hurda Alüminyum Alanlar

Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler.

İstanbul Şişli hurda alüminyum alan yerler içinde öncüyüz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda alım satımı yapıyoruz.

Şişli ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını profesyonelce yapıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş almak için aramanızı bekliyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Şişli alüminyum hurdası fiyat listesini talep edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. Detaylı hurda alüminyum alan yerler konuyu ziyaret edin.

2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca işi bırakmak zorunda kalan fabrikalardan edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılmış öğrenci yurdu benzeri binalardan sökülmüş hala kullanılabilir 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Şişli Hurdacı

Bu sürenin bahşettiği profesyonelliklerle alet sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan beş senesinden bu günlere hurdacılık ile size hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Şişli hurdacı firması olan şirketimizle yirmi dört saat sektöre hizmet veriyoruz.

Şişli Araç Hurdası Alan Hurdacılar

Pek tabi size araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Şişli hizmetimize devam etmekteyiz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak yük vagonu, parçalanmış araba hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası . İşten fırsat buldukça Şişli bölgesinde araç hurdası alım hizmetleri vermekteyiz.

Şişli Hurda Karton Alımı

Şişli karton hurda aldığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki İstanbul Şişli hurda karton ve kağıt kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılık ile müşterilerimize daha çok oranda kâr etme olanağı veriyoruz. Şişli İstanbul kağıt hurda alanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal sunduğu hizmetler sayesinde hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz.

Güncel Anlık Şişli Hurda Fiyatları

Şişli hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları her dakika değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. En güncel hurda fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Şişli Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdası içinde arsenik olduğundan zehirli bir metaldir. Dolayısıyla hurda nikel alımı yapılırken mümkün olduğunca dikkat ile çalışılmalıdır. Özellikle anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 hurda nikel şablon, nikel turbo alımında piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Şişli nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Şişli 2.El Eşya

İstanbul Şişli etrafında çok temiz kullanılmış, ikinci el koltuklar alabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları bulunur. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda çamaşır makinesi alan firma konulu sayfamıza ulaşabilirsiniz

İkinci El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alan firmalar içindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz.

Akü Hurdası Alanlar

Motosikletlerde enerji kaynağı kullanılmaktadır. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Biraz süre sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Hurda akü ton fiyatı bağlantısına tıklayınız. Bu nedenle Demtaş Metal ve benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları olan fabrikalar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir. Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir.

Şişli Kullanılmış Cafe Malzemesi Alanlar

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı, mermer tezgah alıyoruz. Sanayi tipi restaurant malzemeleri almaktayız. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü ocak, hücreli aspiratör, evye, krom davlumbaz, krom küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Kumaş Hurdası Alan Firmalar

İstanbul Şişli çevresinde kumaş fire hurdası alımı yapıyoruz. Toptan hurda nevresim kumaşı parçası, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Şişli etrafında jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için yerinize gelmekteyiz. Tonajlı hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile buradaki telefon numarasını çok geçmeden aramalısınız. Sayfamızdaki İstanbul Şişli kumaş hurdası ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Şişli kilo ile tartarak kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız.

Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul ve Şişli ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyatlarla hurda kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe almaktayız.

Şişli plastik hurdası alan firmalar içinde olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Şişli hurda plastik kg fiyatı günceldir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Şişli Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurda malzemeyi satın almaktayız. Aynen fabrika sökümlerinde olduğu gibi binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Şişli kentsel dönüşüm alanında yıkılacak evlerin yenilenerek inşa edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler

Şişli Hurdacı Sitesi

Şişli hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızla atıl hurda eşya geri dönüşüm yapmaya başladık. Şişli OSB hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Müşterilerimize her hali ile güzel bir Şişli yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Şişli Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökenlerin dediği biçimde kolay bir işlem değildir. Uzun süredir onlarca fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Profesyonelce tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Öncelikle sökülecek fabrika binasının detaylı bir şekilde gezilmesi gerekiyor. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde ünlü olduk. Şişli fabrika söküm işi yapıyoruz.

Şişli 2.el Raf Satanlar

Genellikle ekipmanını yenileyen aktarlar tarafından satışa sunulan hurda çelik raf, hurda market rafı, teşhir reyonları, demir raflar, hurda mağaza rafları arasından seçilen sıfır gibi 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Şişli çıkma raf ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Raf hurda alım satımı sayfamıza bakmak istemelisiniz. Hurda raf Şişli alım satımı amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı liderlik ettiğimiz işlerdendir.

Şişli Klima Hurdası Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Şişli ilçesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içindedir. Kombi hurdası alan yerler içindeyiz. Şişli ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Şişli Moloz Döküm Yerleri

Demtaş Metal tarafından alınacak her çeşit hurdaların firmaya ait tesise taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Şişli Belediyesi’nce alınan karar ile planlanan yere boşaltılır. Bina yıkımında antlaşmaya göre molozların nakliyesi itinayla yapılır.

En Yakın Şişli Hurdacı Telefonu

Şişli hurdacı sitesi olan firmamızla adresinizden hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurdacı Şişli ilçesinde servisler ediyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Şişli ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. En yakın Şişli hurdacı firması servisi ile her nevi hurda metal nakliyesi yapmak amacı ile istediğiniz yere gelmekteyiz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!