İçeriğe geç

Çatalca çevresinde hurda metal dönüşümü yapan şirketiz. Güncel Çatalca hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Çatalca hurdacı firmalar arasında lideriz. Çatalca merkez hurdacı firması olarak Çatalca merkezinin tamamında hurda alıyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz.

İstanbul hurdacı olan firmamız hizmetlerine devam ediyor. Normalde İstanbul Çatalca hurdacı firmasıyız. Ancak İstanbul Çatalca merkezinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul Çatalca bölgesinde sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile araç gönderiyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Çatalca şehir meydanı yakınlarında hizmetimizi sürdürüyoruz.

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. İstanbul Çatalca merkezinde 2.el eşyalar ve hurda alımı için malzemenin ederini nakit ödüyoruz. İstanbul Çatalca hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız.

Çatalca Hurdacısı

Çatalca hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Çatalca bölgesinde benzersiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her nevi hurda satışı amacı ile numaramızı aramalısınız. İstanbul ilinin hızla büyüyen ilçesi Çatalca öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstanbul Çatalca ilçesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çatalca hurdacı olarak İstanbul ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için orada bulunan hurda nakil araçlarımızı yönlendiriyoruz. Çatalca merkez mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek halkımızın geleceğine fayda sağlıyoruz.

Çatalca Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Çatalca adresten hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz alanlar içerisindedir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. İstanbul Çatalca hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu yüzden hurda satışı yapmak sebebiyle hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

 • Akalan Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Aydınlar Mahallesi
 • Bahşayiş Mahallesi
 • Başak Mahallesi
 • Belgrat Mahallesi
 • Çakıl Mahallesi
 • Çanakça Mahallesi
 • Celepköy Mahallesi
 • Çiftlikköy Merkez Mahallesi
 • Dağyenice Mahallesi
 • Elbasan Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Ferhatpaşa Mahallesi
 • Gökçeali Mahallesi
 • Gümüşpınar Mahallesi
 • Hallaçlı Mahallesi
 • Hisarbeyli Mahallesi
 • İhsaniye Mahallesi
 • İnceğiz Mahallesi
 • İzzettin Mahallesi
 • Kabakça Mahallesi
 • Kaleiçi Mahallesi
 • Kalfa Mahallesi
 • Karacaköy Merkez Mahallesi
 • Karamandere Mahallesi
 • Kestanelik Mahallesi
 • Kızılcaali Mahallesi
 • Muratbey Merkez Mahallesi
 • Nakkaş Mahallesi
 • Oklalı Mahallesi
 • Örcünlü Mahallesi
 • Örencik Mahallesi
 • Ormanlı Mahallesi
 • Ovayenice Mahallesi
 • Subaşı Mahallesi
 • Yalıköy Mahallesi
 • Yaylacık Mahallesi
 • Yazlık Mahallesi

Sac Hurdası Alımı

Ek bina tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurda alanlar içindeyiz. Çatalca bölgesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, alım satımı nedeniyle arayın. Depomuzda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac vardır.

Çatalca Hurda Bakır Alanlar

Çatalca bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Çatalca hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca bakır fiyatlarını her gün göndermekteyiz. İstanbul Çatalca bakır hurda alan yerler içindeyiz. Çatalca genelinde hurda bakır alıyoruz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır.

Çatalca Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renkli şekliyle bilinir. Kurşun hurda alımı makalesine kesinlikle göz atın. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Çatalca kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca hurda kurşun kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski bir maden olduğu bilinmektedir.

Çatalca Hurda Alanlar

İstanbul Çatalca ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Çatalca kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek amacıyla biriktirdiğiniz hurdayı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurdanın değerini düşürüyor.

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo hurdası, çinko,sarı, ve kurşun hurda aldığımızda fiyat listeleri uyguluyoruz. Çatalca hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öne geçiyoruz.

Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda kurşun alımı için evinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki İstanbul Çatalca hurda çinko ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Çinko hurda alımı makalemizi okursanız şahane olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Çatalca bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacılar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Çatalca krom hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

Çatalca Sarı Hurdası Alanlar

Gerçekte hurda sarı adında hurda türü varolmamıştır. Sayfamızdaki Çatalca hurda sarı kilo fiyatı güncellendi. Sarı pirinç alan hurdacı başlıklı konuyu inceleyin. Haliyle Çatalca hurda sarı ticareti yapan firmayız. Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda deniliyor. İstanbul Çatalca hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati türleri yekün tutan hurdalar arasında sayılır. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz almaktadır. Çatalca genelinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Çatalca Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Bizlere duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası Çatalca hurdacı firmaları içindeyiz. Buradaki İstanbul Çatalca alüminyum fiyatlarını isteyene günlük gönderiyoruz. Daha detaylı hurda alüminyum alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz. Çatalca ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı yaparken tartımı sizinle yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Sizlerin desteğiyle sürekli tecrübe kazanıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. İstanbul Çatalca alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası almak için irtibat kurmanızı istiyoruz.

Demir Hurdası Alanlar

Bildiğiniz üzere her tür demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu linke tıklayınız. Güncel demir hurdası fiyatları talep etmek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümümüzü incelerseniz şahane olacaktır. Hurda demir, dünyada bol miktarda çıkarılan metaller içindedir. Sitemizdeki Çatalca 1.sınıf hurda demir fiyat listesini talep edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Çatalca bölgesinde hurda demir ticareti yapıyor. Çatalca ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

Çatalca Hurda Kablo Alanlar

Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi arayın. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Çatalca hurda kablo ton fiyatını isteyene ücretsiz ulaştırılmaktadır. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları gönderiyoruz. Bir de hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Çatalca ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. İstanbul Çatalca genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında öncülük yapıyoruz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çatalca hurdacı firmayız. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Çatalca hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Kapıdan tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurda alımında uğraşmıyoruz.

Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. İstanbul Çatalca etrafında kolayca toplanlanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Çatalca Plastik Hurda Alım Satımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul il Çatalca bölgesinin tümünden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda fiyatları istemek amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin adıdır. Çatalca plastik hurda alan yerler içerisinde bulunan Çatalca hurdacısıyız. Sayfamızdaki Çatalca plastik hurdası fiyat listesini dileyene günlük gönderiyoruz.

Karton Hurda Alım Satımı

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt peçete alanlar içerisindeyiz. İlçenin her yerinde değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alırken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla kazanma olanağı takdim ediyoruz. Çatalca hurda kağıt alan firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satabilirsiniz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çatalca kağıt hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır

Çatalca Hurda Akü Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunmaktadır. Akü içerisindeki kurşun içeren suları ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolanan enerji kaynağıdır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir. Hurda akü fiyatı makalesini gezmelisiniz. Dolayısı ile iş yerimiz gibi firma içinde geri dönüştürme dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor.

Çatalca Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeniyle yeniden inşa edilecek dairelerin istenildiği bir şekilde yapılması nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Aynen fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkımda önem verilen tedbir önlemleri Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler gibi her türden hurdaları ücreti karşılığında alıyoruz.

Çatalca Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Çatalca fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Evvela yıkılması teklif edilen taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekir.

Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde başarılı bir konumdayız. Profesyonel bir şekilde fabrika söküyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Uzun süredir çok sayıda fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik.

2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood bulunur. Çatalca yakınlarında yıkılmış yurt vs binalardan ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz. Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalan nalburlardan edindiğimiz

Çatalca İkinci El Mutfak Ekipmanları Alanlar

Kullanılabilir durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı 2 kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, aspiratör vs endüstriyel mutfak malzemelerini incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Profesyonel restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2.el tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Çatalca Parça Kumaş Alımı

Buradaki İstanbul Çatalca hurda kumaş kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak yollamaktayız. Spot hurda gabardin, hurda örme, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satışı yapmak amacıyla buradaki numarayı şimdi arayınız. Çatalca bölgesinin tamamında viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alım satımında yerinize gelmekteyiz. Çatalca kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Çatalca etrafında hurda parça kumaş alımı yapmaktayız. Parti malı parça nevresim hurdası, hurda top kumaş, poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alıyoruz.

Çatalca Nikel Hurda Alımı

Bu bölgede anot hurda nikel, %95 hurda nikel şablon – %99 nikel şablon, turbo nikel alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz. Çatalca hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir. Bu neden ile nikel hurdası alınırken çok özen ile hareket edilmelidir.

Çatalca Hurdacı Sitesi

Çatalca organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Çatalca hurdacılar sitesi C blokta bulunan depomuzun aracığıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir şehir oluşturmak için çok çalışıyoruz.

Çatalca 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genelde raflarını yenileyen butiklerden aldığımız market rafı hurdası, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan 2. el raf satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Çatalca 2.el raf kilo fiyatını bip hattımızda her hafta paylaşıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı linkine tıklamalısınız. Hurda raf Çatalca satışı yapmak amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Çatalca Klima Hurdası Alan Hurdacı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Çatalca ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Çatalca çevresinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Çatalca Moloz ve Hurda Nakliyesi

Çatalca hurdacı tarafından satın alınan her cins hurdaların bizlere ait depolama alanına yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımından sonra antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşıma işleri güvenlikle ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Çatalca Belediyesi tarafından daha önce belirlenen alanlara taşınıyor.

En Yakın Çatalca Hurdacı Telefon Numarası

Demtaş Metal hurdacılık olarak Çatalca genelinde hurda malzeme alırız. Bu hizmetlerle sizlere en yakın hurdacı Çatalca ilçesinde servisler ediyoruz. Çatalca hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimiz ile kapıdan hurda alım satımına devam ediyoruz. En yakın Çatalca hurdacı firması adı ile hurda malzeme ticareti yapmak amacıyla bulunduğunuz yere ekiplerimizi yolluyoruz.

7/24 Hurda Alan Çatalca Hurdacı Firma

Sektörde harcadığımız yılların verdiği tecrübeyle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. Nerdeyse yirmi bir senedir hurdacılık yapmaktayız. 7/24 açık Çatalca hurdacı olarak yirmi dört saat kapınıza kadar geliyoruz.

2.el jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmayız. Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör alınır. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan işletmeyiz alımında en iyi fiyatları vermekteyiz.

Çatalca İkinci El Eşya

Yeni gibi 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. İkinci el ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları alınır. Çatalca İstanbul ilçesinin her yerinden yeni ve 2. el mobilyalar satın alabilirsiniz. Çok az kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip mobilyaları kapınızdan almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya alımı yapanlar konulu paylaşımımızı ziyaret edin

Çatalca Hurda Fiyatları

Anlık fiyatlara ulaşmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Çatalca hurdacı firma hurdacılık yaparken uygulanılan fiyatlar her dakika değişiyor. Hurda fiyatları içerikli içeriğe göz atabilirsiniz Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında piyasasından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz.

Çatalca Hurda Otomobil Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Çatalca hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ama araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araba, yük vagonu, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor . Zaman zaman Çatalca bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!