İçeriğe geç

Küçükçekmece hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Küçükçekmece Halkalı hurdacısıyız. Aslında Küçükçekmece depoları içerisindeyiz. Bununla birlikte Küçükçekmece Halkalı mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Küçükçekmece Halkalı mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız. Her çeşit hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı içerisindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir.

Anlık Küçükçekmece Halkalı hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Halkalı mahallesinin tamamında hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyası için hurdanın bedelini peşin ödüyoruz Halkalı hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyayı almaktayız

Avrupa yakası etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle ekip gönderiyoruz Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Demtaş Metal firmamızla İstanbul Küçükçekmece mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Küçükçekmece Halkalı Mahallesi Hurdacıları

Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı aramalısınız. Halkalı bölgesinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz. Halkalı hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Küçükçekmece Halkalı çevresinde eşsiz bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin eşsiz mahallesi Halkalı 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Küçükçekmece Halkalı bölgesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizdedir! Küçükçekmece mahallesinde ve Halkalı mahallesi çevresinde hurda eşya alan firmalar içindeyiz.

Halkalı Hurdacı Numarası

İstanbul Küçükçekmece Halkalı Mahallesi hurda malzeme alım hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi istemek sebebi ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Boşa zaman geçirmeden arayın en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Halkalı hurdacı numarası sitemizin içinde hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Halkalı Kablo Hurda Alanlar

İstanbul Küçükçekmece Halkalı hurda kablo alıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller sebebiyle hurdacı firmalar için önem teşkil eder.

Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Hurda kablo alan hurdacı içerikli içeriğe göz atabilirsiniz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Halkalı kablo ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

Halkalı hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar alım satımı için yerinize geliyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Halkalı hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Bununla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımında değerinin üstünde fiyatı gönderiyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden fazla teklifler veriyoruz. Halkalı Mahallesinde bölgesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Kapıdan tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Etrafta hızlıca ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz.

Halkalı Krom Hurdası Alım Satımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Hurda krom alanlar hakkında bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alımı bağlantısına tıklayınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Halkalı Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

Kurşun metali kullanılan eski madenlerdendir. Halkalı kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz mahallelerden biridir. Sitemizdeki Halkalı kurşun hurda fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yapıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan hurdacı paylaşımına göz atmanız pişman olmayacaksınız..

Halkalı Mahallesi Hurda Çinko Alım Satımı

İstanbul, Küçükçekmece Halkalı mahellesinin bütün sokaklarında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alımı yazısını gezmek iyi gelir. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Halkalı mahallesi nikel hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara saat başı göndermekteyiz. Çinko hurda ton fiyatı yazımızı muhteşem olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı için firmamızla irtibat kurun.

Halkalı Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Firmalar

Halkalı mahallesi hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı hurda deniliyor. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda hurda bronz araiş alımı yapıyor. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Bu sebep ile Halkalı mahallesinde hurda sarı alan yerler içindeyiz. Sarı pirinç hurda alanlar başlığıyla paylaşılmış makaleye bir göz atın.

Halkalı mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Halkalı Mahallesinde Sac Hurdası Alımı

Şu anda her türlü 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Halkalı Küçükçekmece çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih edebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Halkalı Demir Hurdası Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Demir, yer yüzünde çokça bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Halkalı demir hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Güncel hurda demir kilo fiyatı istemek nedeni ile fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı gönderisine bir göz atabilirsiniz. Firmamız Halkalı bölgesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Halkalı mahallesinin tüm caddelerinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alıyoruz.

Halkalı Hurda Bakır Alan Firmalar

Halkalı içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Halkalı hurdacı telefonunu kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Sayfamızdaki Halkalı yanık bakır hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Küçükçekmece Halkalı bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

TTR kırma hurda bakır, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Halkalı Mahallesi hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

Halkalı Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Siz değerli müşterilerimizin yardımıyla durmadan gelişiyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Küçükçekmece Halkalı hurda alüminyum alanlar arasında lideriz. Halkalı mahallesinin her yerinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımında tartımı sizin yanınızda yapıyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Alüminyum hurda alanlar başlıklı makaleyi inceleyin. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alımı yapılır.

Halkalı Mahallesi Fabrika Sökümü Yapılır

İstanbul Avrupa Küçükçekmece Halkalı fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana sayısız fabrika yıkım ihalelerini tamamladık. İnsanların dediği gibi kolay bir iş değildir. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Başlamadan önce yıkılacak mülkün incelikle incelenmesi gerekiyor. Profesyonel şekilde tesislerin sökümünü yapıyoruz.

Halkalı Mahallesinde Hurda Kağıt Alım Satımı

Halkalı hurda kağıt alanlar içindeki Demtaş Metal sunduğu hizmetler sayesinde hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satışı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. İlçede renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan hassasiyetle hurda satmak isteyenlere çok daha fazla kazanç etme imkanı veriyoruz. Hurda kağıt almaktayız. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Halkalı karton hurdası kg fiyatı güncellendi Daha fazla kilo fiyatı ile hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, bristol hurda, hurda peçete, gazete hurdası alım satımı yapan yerler arasındayız.

En Yakın Halkalı Hurdacı Firma

Halkalı hurdacı şirketi arasındaki personelimiz ile kapınızdan hurda malzeme almaya başladık. Demtaş Metal şirketimizle Halkalı genelinde hurda satımı yapmaktayız. En yakın Halkalı hurdacı firma hizmetlerimizle hurda malzeme alıp satarken dilediğiniz yere gelmekteyiz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Halkalı etrafında servis ediyoruz.

Halkalı Araba Hurdası Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Halkalı hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Halkalı bölgesinde hurda araç alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda araba, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri
, hurda motor alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Halkalı Mahallesi Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör bulunur.

Halkalı Nikel Hurda Alım Satımı

Özellikle hurda turbo nikel, anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 nikel şablon alımı yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece ile Halkalı mahallesi hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında oldukça hassasiyetle davranmalıyız. Hurda nikel muhteviyatında kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir.

7/24 Hizmet Veren Halkalı Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Halkalı hurdacı olan firmamız ile yirmi dört saat hurda eşya alımı yapıyoruz. Sektörde uzun senelerdir Halkalı hurdacı olarak faaliyet göstermenin sağladığı kurumsallaşmalarla alet sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse 1995’den bu zamana hurdacılıkla sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz.

Halkalı Klima Hurdası Alanlar

İkinci el klima Halkalı mahallesi çevresinde oldukça fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Halkalı etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Halkalı Hurda ve Moloz Nakliyesi

Halkalı hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdanın depomuza taşınması ücretsiz yapılıyor. Molozlar Küçükçekmece Belediyesi tarafından bildirilen arazilere nakil ediliyor. Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak molozun nakliye işi titiz bir şekilde yapılmaktadır.

Halkalı Hurdacılar Sitesi

Halkalı hurdacılar sitesi içerisindeki depomuzla hurda eşya alım işine başladık. Gençlere daha yaşanılır bir İstanbul Küçükçekmece ve daha yaşanır Halkalı bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Halkalı Akü Hurda Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denir. İstanbul Akü hurda alımı bağlantısının linkine tıklayınız. Akü hurdası alımı sayfamıza bir göz gezdirmek istersiniz. Dolayısı ile firmamız benzeri fabrika içinde geri dönüşüm kazanları bulunan firmalar sulu ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Otomobillerde enerji deposu bulunabiliyor. Hurda akü içindeki kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır.

Halkalı Mahallesi Plastik Hurdası Alanlar

Halkalı plastik hurdası alan firmalar arasında öncü Halkalı hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Halkalı plastik hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz En güncel fiyatla kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Halkalı bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurdası satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Güncel Halkalı Hurda Fiyatları

Halkalı mahallesi hurdacı hurda alımında kullanılan kilo fiyatları an be an değişiklik göstermektedir. Hurda fiyatları başlıklı konuya göz atın Kesin hurda kilo fiyatına erişmek için irtibat kurabilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurda alımlarında diğer Halkalı hurdacılardan özel ton fiyatı sunuyoruz.

Halkalı Mahallesi 2.el Raf Satanlar

Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Hurda raf alımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin linkine tıklayın. Sitemizde bulunan Halkalı çıkma raf fiyat listesini dileyenlere güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf alan hurdacılar paylaşımımıza mutlaka bir göz atın. Halkalı 2. el hurda raf satmak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen iş yerleri tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir olan 2.el hurda raf satıyoruz.

Halkalı 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç pompası, alçı karıştırma makinesi ikinci el portatif, hurda plywood satılıktır. Bunun ile birlikte ne yazık ki iflas eden depolardan satın aldığımız Halkalı mahallesinde yıkılan iş yeri binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alan hurdacılar içerisindeyiz.

Halkalı Mahallesi Hurda Kumaş Alımı

Sayfamızdaki Halkalı mahallesinde hurda kumaş ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı zaman geçirmeden arayınız. İstanbul Küçükçekmece Halkalı etrafında viskon kumaş, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem alımlarında dilediğiniz adrese personelimizi gönderiyoruz. İstanbul Küçükçekmece Halkalı kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

İstanbul Küçükçekmece Halkalı bölgesinin tamamında hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız. Toptan parça poplin kumaş, atletlik kumaş, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alıyoruz.

Halkalı Mahallesinde Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alan Firma

İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolap alımı yapıyoruz. Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi set üstü meykap, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, paslanmaz krom küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek için alıcıları depolarımızı ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Kullanılmış tabak kurulama makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Halkalı 2.El Eşya

Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı kapınızdan değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alımı yapan firma hakkında detaylı bilgi içeren paylaşımımızı ziyaret ediniz İyi durumda 2. el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi almak amacıyla bize ait cep numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. En makul fiyatlarla yeni gibi, 2.el oturma grupları satıyoruz. 2.el ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları alıyoruz.

Halkalı Mahallesinde Bina Yıkılır

Bina yıkımında istenen iş güvenliği önlemleri Üstteki fabrika söküm işinde olduğu üzere bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdaları alıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş binaların en baştan inşaatının yapılması için yıkım işlerini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!