İçeriğe geç

Bursa hurdacı firmalar içinde lider konumdayız. Bursa hurdacısı olarak hurda eşyanızı alıyoruz Demtaş Metal ismiyle Bursa çevresinde hurda alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz. Anlık Bursa hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Bursa hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Merkez hurdacı firması olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Bursa merkezinin etrafında geri dönüşüm tesisleri içindeyiz.

Bursa merkezde sürekli yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle ekiplerimizi göndermekteyiz Toptan alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Merkez hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Şu an Bursa şirketleri arasındayız. Lakin Bursa merkezinde de hizmet veriyoruz. Bursa merkezinin her caddesinde hurda ve temiz kullanılmış eşya alım satımı için eşyanızın bedelini peşin ödüyoruz

Bursa Hurdacı Firma

Bursa hurdacısı olarak Merkez ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda atıklarınız için yakında bulunan hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Bursa merkez ve mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin yararı için çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda satmak için numaralarımızı tuşlamalısınız. Bursa hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Merkez Bursa bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Bursa 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sadece, Bursa merkezinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Bursa Hurdacı Telefon Numarası

Bursa hurdacılık hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz şehirler arasındadır. Bu nedenle hurda atık satmak sebebi ile telefon numaramızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bursa hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Buradaki Merkez Bursa hurda çinko levha fiyatlarını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Bursa’nın her yerinden hurda çinko alıyoruz.

Bursa Hurda Bakır Alımı

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Sayfamızda yayınlanan Merkez Bursa bakır hurdası kilo fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Merkez Bursa bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bursa içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgi var. Bakır hurdası alan Bursa hurdacı firmamızı tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bursa bakır hurda fiyatları için arayın.

Bursa Alüminyum Hurdası Alanlar

Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Merkez Bursa alüminyum hurda alanlar içinde öncüyüz. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alınır. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Sayfamızdaki Bursa hurda alüminyum fiyatları anlık güncelleniyor. Sitemizdeki alüminyum hurda alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant alıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Bursa’nın tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Bursa Hurda Demir Alan Yerler

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalemize bir göz atmak istemelisiniz. Bildiğiniz gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Bursa genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Güncel anlık demir hurda fiyatları edinmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatları bölümünü dolaşmak iyi gelir.

Bursa ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunabilen metaller arasında yer almaktadır. Buradaki Merkez Bursa 1.sınıf hurda demir fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız.

Bursa Hurda Alan Firma

Bursa geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit hurda alımı yapıyor. Hurda atık alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Tonajlı sarı ve demir, bakır hurdası, çatı minare kurşunu, kablo hurda, çinko hurda, alüminyum hurda alımı yaparken Bursa pazarından yüksek fiyat listesi veriyoruz. Bursa hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedef edindik. Bursa yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zararınızı önlemek için hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda zamak, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Bursa hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Bursa Hurda Sac Alan Yerler

Depo tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu anda yeni gibi ikinci el trapez sac hurda vardır. Bursa’da hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Bursa Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar hurda krom hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayın. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Buradaki Bursa krom tank hurdası kilo fiyatı güncellendi.

Bursa Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılıyor. Bursa etrafında çoğunlukla satılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini nakit ödüyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Bursa hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmeye devam ediyoruz. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Bursa ttr kablo hurdası kilo fiyatı günceldir. Bursa hurdacısı Demtaş Metal her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler bize ulaşın. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır.

Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek fiyat veriyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz.

Bursa genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz. Adresten hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Bursa’da hurda kablo alan firmayız. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Bursa Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bursa hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğu için hurda sarı ismi verilmiştir. Buradaki Bursa hurda sarı ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda pirinç sarı alan hurdacı konulu içeriği inceleyebilirsiniz.

Bununla beraber hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunabilir. Bursa genelinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş alımında en güncel fiyat bilgisini veriyor. Bu sebep ile Bursa sarı hurdası ticareti alan hurdacıyız.

Kurşun Hurda Alanlar

Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alım satımı sayfamızı incelerseniz güzel bir şey yaparsınız. Kurşun kullanılmakta olan madendir. Bursa kurşun hurdası alıp satmak için en yüksek fiyat listesini uyguladığımız şehirlerden biridir. Bursa çatı minare kurşunu ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun fiyat listesi hakkında bilgi alma sebebiyle yetkili personelimizi arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Akü Hurda Alım Satımı

Akü içindeki kurşun içeren suları nedeni ile hurdacı firmalar için değerlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Akü hurda fiyatı yazısına göz bakmanız harika bir şey yapmış olursunuz. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Toplu taşıma araçlarında enerji kaynağı kullanılır. Zamanla atık duruma gelen aküye akü hurdası denmektedir.

Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatı biz veriyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz.

7/24 Açık Bursa Hurdacı Firma

Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı deneyimler sayesinde tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Bursa hurdacı firması dükkanımız sayesinde günün her saatinde hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Yaklaşık 2017 yılından bu günlere geri dönüşümde aralıksız hizmete devam ediyoruz.

Bursa Hurdacılar Sitesi

Bursa hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızın vasıtasıyla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sevenlerine daha yaşanabilir bir Bursa bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarf ediyoruz. Bursa organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Bursa OSB hurdacı firmamızı arayarak kesinlikle teklif isteyiniz.

Bursa Hurda Araba Alan Yerler

Bursa hurda alımında hizmet veriyoruz. Ara sıra Bursa çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, hasarlı araç hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

En Yakın Bursa Hurdacı Firma

Bursa hurdacısı arasındaki personelimizle adresinizden hurda almaya başladık. Demtaş Metal olarak Bursa etrafında hurda malzeme alırız. Bu biçimde atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Bursa genelinde servisler ediyoruz. En yakın Bursa hurdacı firması hizmeti ile hurda malzeme alım satımı nedeniyle adresinize gelmekteyiz.

Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı Firmalar

Bursa etrafında cam hurda alanlar arasında yer almaktayız. Cam tam ya da yarısaydam genelde kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Genellikle şeffaf araba camı, cam şişe cinslerde cam hurdalar bulunabiliyor.

Bursa 2.el Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

2.el bakır tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Titizlikle kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza dolabı, tezgahlar alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi mutfak ekipmanları alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, paslanmaz yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü ocak vb. lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak malzemesini incelemeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Bursa Parça Kumaş Alımı

Kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı parça poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda parça kumaş, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş alım satımında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Bursa etrafında hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alımları için yerinize gelecek araçlarımız var. Tonajlı parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik satmak için telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Bu sayfada yer alan Bursa kumaş hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Bursa kiloyla tartıp kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Bursa 2.El Eşya

Kısa bir zaman 2. el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki salon takımlarını adresten almaktayız. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi paylaşılan içeriğini gezebilirsiniz Az kullanılmış çalışma koltukları, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satın almak amaçlı olarak bize ait hatları arayabilirsiniz. Yeni gibi 2. El buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak amacı ile çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Bursa Merkez çevresinde temiz kullanıldığı bilinen ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Birde ne yazık ki iflas eden esnaflardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde yük asansörü, harç pompası, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bursa bölgesinde yıkılmış iş yeri ve benzeri binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Bursa Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

Bursa çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda klima Bursa’da oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

Bursa Moloz Dökümü

Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Bursa Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozlarının nakliyesi titizlikle yapılır.

Bursa Kağıt Hurda Alanlar

Hurda kağıt almaktayız. Sayfamızdaki, Bursa karton hurdası kg fiyatını dileyene her gün gönderiyoruz Bursa hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgenin tamamında defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle hurda satıcılarına daha çok kâr etme avantajı iletiyoruz. Avantajlı kağıt fiyatları ile bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt alıyoruz.

Hurda Nikel Alım Satımı

Bu neden ile nikel hurdası alım satımında çok dikkatli çalışmalıyız. Bursada nikel turbo, anot nikel, %95 hurda nikel şablon – %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Bursa nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle restorasyon yapan dükkânlardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, ürün reyonları, market rafı hurdası, teşhir rafları, demir raflar arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Bursa ikinci el market rafı fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda raf kilo fiyatı makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda raf Bursa fiyatları edinmek nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bursa Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken dükkanların yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi her türde hurda eşyayı almaktayız. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Plastik Hurdası Alımı

Bursa’nın tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bursa plastik hurda alan firmalar içinde olan Bursa hurdacısıyız. Bursa naylon hurdası kilo fiyatını dileyene bedelsiz yollamaktayız En avantajlı fiyata beyaz naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası almaktayız.

Bursa Fabrika Bozumu

Yıkımla ilgilenenlerin anlattığı şekilde kolay bir işlem değildir. Bursa fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Sektöre girdiğimizden bu yana yüzlerce fabrika bozum ihalesi aldık. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık. Sökümden önce sökülecek binanın etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin ayarlanması gereklidir. Güvenli bir şekilde fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz.

Bursa Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyat listesine ulaşmak nedeniyle bizimle iletişim kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alım satımında piyasadan yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Bursa hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri çabucak değişmekte.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!