İçeriğe geç

Sarıyer hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyanızı almaktayız. İstanbul Sarıyer bölgesinde hurda dönüşümü yapan firmayız. Güncel İstanbul Sarıyer hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası’nda Sarıyer hurdacı firması olarak Sarıyer ilçesinin hurda alıyoruz.

Şu anda İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Sarıyer merkezinde de hizmet veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Sarıyer çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Sarıyer merkezinde az kullanılmış eşya ve hurda eşyalar değerinde. Demtaş Metal ismiyle Sarıyer çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Sarıyer bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi göndermekteyiz.

Toptan alımlarda İstanbul Sarıyer hurda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Sarıyer hurdacı firmaları arasında en iyi firmayız.

İstanbul Sarıyer Hurdacıları

Sarıyer hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Sarıyer çevresinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda kablo satmak için numaralarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin eşsiz ilçesi Sarıyer 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca İstanbul Sarıyer ilçe merkezinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Sarıyer merkez mahallelerinde hizmet gösteriyoruz.

 • Ayazağa Mahallesi
 • Bahçeköy Merkez Mahallesi
 • Bahçeköy Yeni Mahallesi
 • Baltalimanı Mahallesi
 • Büyükdere Mahallesi
 • Çamlıtepe Mahallesi
 • Çayırbaşı Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Darüşşafaka Mahallesi
 • Demirci Mahallesi
 • Emirgan Mahallesi
 • Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
 • Ferahevler Mahallesi
 • Garipçe Mahallesi
 • Gümüşdere Mahallesi
 • Huzur Mahallesi
 • İstinye Mahallesi
 • Kazım Karabekir Paşa Mahallesi
 • Kemer Mahallesi
 • Kireçburnu Mahallesi
 • Kısırkaya Mahallesi
 • Kocataş Mahallesi
 • Kumköy Mahallesi
 • Maden Mahallesi
 • Maslak Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Pınar Mahallesi
 • Poligon Mahallesi
 • Pttevleri Mahallesi
 • Reşitpaşa Mahallesi
 • Rumeli Hisarı Mahallesi
 • Rumeli Kavağı Mahallesi
 • Rumelifeneri Mahallesi
 • Tarabya Mahallesi
 • Uskumruköy Mahallesi
 • Yeni Mahallesi
 • Yeniköy Mahallesi
 • Zekeriyaköy Mahallesi

Atık metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Sarıyer hurdacı olarak İstanbul ilçelerinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için yakın çevredeki hurda taşıma araçlarımızı gönderiyoruz.

Sarıyer Hurdacı Numarası

Sarıyer yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasında yer alır. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın. İstanbul Sarıyer hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Sarıyer Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve ekstra demir, bakır hurda, çatı minare kurşunu, kablo hurdası, çinko, hurda alüminyum aldığımızda yukarısında fiyat teklifleri sunmaktayız. Sarıyer hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma geçiyoruz. Hurda karton alımı için yerinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Sarıyer geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alıyor. Sarıyer adresten hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeleri çok zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenizin kıymeti düşebilir. Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Sarıyer Hurda Krom Alanlar

Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda alımı yazısına göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Sarıyer krom tank hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çinko Hurdası Alanlar

Sarıyer ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Sarıyer nikel hurdası fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız. Çinko hurda alımı makalesini incelemelisiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Sarıyer Sarı Hurda Alımı

Sarıyer hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer sarı pirinç hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alanlar konulu metni okuyun. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Bu neden ile Sarıyer sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Doğruyu demek lazım ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi yoktur. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri vardır.

Sarıyer bölgesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz bu hurdaların alımına ek olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor, bronz hurda alım satımında lider konumdadır. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Sarıyer Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alan Sarıyer hurdacı iş yerimizi kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Sarıyer hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Sayfamızda bulunan Sarıyer yanık bakır hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. İstanbul Sarıyer bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alan hurdacıyız. Sarıyer içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Sarıyer Hurda Demir Alım Satımı

Sarıyer ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel hurda demir fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamızı gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda çokça alınıp satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Sarıyer inşaat demiri kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sarıyer ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor.

Sarıyer Hurda Kablo Alanlar

Çünkü firmamız yalnızca hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo alımı yapıyoruz.

İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer bakır kablo kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollamaktayız. Kullanılış yerlerine göre yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Hurda kablo alanlar hakkındaki yazıya göz gezdirebilirsiniz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla bulunan 40% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında değerini peşinen ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından oldukça yüksek fiyat sunuyoruz.

Sarıyer hurda kablo alanlar içindeyiz. Bunların yanı sıra enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyatı teklif ediyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları satanlar bizi arayabilir. İstanbul Sarıyer genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacılar için önem arz eder.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sarıyer hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İstanbul Sarıyer hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları alıyoruz.

Kurşun Hurda Alanlar

Sarıyer hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Sarıyer kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun alımı paylaşımımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Kurşunun hala kullanılan eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası sökümü yapıyoruz.

Sarıyer Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alıyoruz. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac mevcuttur. Sarıyer İstanbul etrafında sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satmak sebebi ile arayın.

Sarıyer Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant alımı yapan firmayız. Her türlü hurda alüminyum alıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu satışı için iletişime geçebilirsiniz.

Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Bize duyduğunuz güven için saygılar sunarız.

İstanbul Sarıyer alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Buradaki İstanbul Sarıyer alüminyum hurda fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. Alüminyum hurdası alanlar içerikli metine bir göz gezdirebilirsiniz Sarıyer bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle yapıyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz.

Güncel Sarıyer Hurda Fiyatları

Sarıyer hurdacı hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları anlık değişiyor. Sayfamızda önceden yazılmış anlık krom hurdası fiyatları metni okuyun Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarlı hurda alım satımlarında pazar fiyatından daha fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. Kesin hurda fiyat listesine ulaşabilmek için bize ulaşmanız gerekmektedir.

Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firma

2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satışı için buradayız. Kullanılamayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan Sarıyer hurdacıyız alırken nakit para ödeme yapıyoruz.

Karton Hurda Alanlar

Yüksek fiyatlarla kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alanlar içerisindeyiz. Bölgede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha fazla kâr elde etme şansı takdim ediyoruz. Sarıyer hurda karton aldığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki Sarıyer karton hurda kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz Sarıyer hurda kağıt alan firmalar içerisindeki firmamız hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz.

Nikel Hurdası Alanlar

Bu ilçede anot nikel, nikel turbo hurda, %95 şablon nikel hurdalar ile %99 şablon nikel alıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısı ile hurda nikeller alındığında oldukça hassasiyet ile hareket edilmelidir. Sarıyer nikel hurda alıyoruz.

Sarıyer Hurdacılar Sitesi

Sarıyer hurdacılar sitesindeki dükkanımız yardımıyla sektöre hizmet veriyoruz. Sadece bu türdeki malzemelerinizin alımını yapıyor değiliz. Sarıyer organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Çok daha yaşanır bir İstanbul ve her haliyle temiz Sarıyer için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Sarıyer Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her türden hurdanızı almaktayız. Hurda bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Sarıyer kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle kısmen yıkılmış evlerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını yapıyoruz.

Sarıyer 2.el Mutfak Malzemesi Alımı

Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolap, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Endüstriyel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan ekipmanları alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi set üstü meykap, aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, küvet, krom salata reyonları ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Kullanılmış krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilir.

Sarıyer Kumaş Alan Hurdacı Firma

Parti malı hurda çamaşır kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alım satımı yapıyoruz. Bu yazıda bulunan İstanbul Sarıyer hurda kumaş fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız.

İstanbul Sarıyer kilosuyla kumaş hurdası alan yerler içerisinde en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Kumaş hurdası alımı yapılır.

Sarıyer çevresinin tümünde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında adresinize geliriz. Tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz.

En Yakın Sarıyer Hurdacı Telefon Numarası

Sarıyer en yakın hurdacı firma adı ile her tür hurda malzeme alımında adresinize gelmekteyiz. Sarıyer hurdacı sitesi arasındaki ekiplerimizle adresinizden hurda alım satım hizmetimiz var. Bu sebep ile sizlere en yakın hurda alan yer Sarıyer çevresinde servisler ediyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Sarıyer etrafında hurda malzeme alırız.

Sarıyer 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca iflas eden fabrikalardan edindiğimiz İnşatlarda boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı makinesi, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Sarıyer çevresinde yıkılan yurt vs binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, mutfak dolabı, çelik kapı alım satımı yapıyoruz.

Klima Hurdası Alım Satımı

Sarıyer etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Sarıyer ilçesinde en fazla alımı yapılan hurdalar içindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Sarıyer Moloz Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle anlaşmaya göre molozların nakliyesi itinalı bir şekilde yapılır. Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyalarınızın depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Sarıyer Belediyesi Fen işlerince planlanan yerlere nakledilir.

Sarıyer Fabrika Bozumu

İşe başlamadan sökülecek taşınmazın etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Fabrika işiyle uğraşanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş değildir. Sarıyer fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri başarılı bir biçimde tamamladık. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü olduk.

Sarıyer Akü Hurda Alan Yerler

Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurda alan hurdacılar yazımızı okumak iyi gelir. Dolayısıyla depomuz vb. kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Arabalarda elektrik deposu kullanılabiliyor. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur.

2.el Raf Satanlar

Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız. Genellikle batan şarküteriler tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, hurda çelik raflar, demir raflar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf hurdası satıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer çıkma raf fiyat listesini isteyene her gün gönderilmektedir. Raf hurdası fiyatı bölümünü muhteşem bir şey yapacaksınız. Sarıyer hurda raf alım satımı sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Sarıyer Hurdacı Firması

Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı güvenle teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Sarıyer hurdacı firması dükkanımız yardımı ile zaman farketmeden geri dönüşümde çalışıyoruz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan beşden buyana geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz.

Sarıyer Plastik Hurda Alan Hurdacı

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Sarıyer hurda plastik alan yerler içerisinde lider konumda olan Sarıyer hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer hurda naylon ton fiyatı güncellendi. En avantajlı fiyatla hurda beyaz naylon, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda alım satım işleri için yerinize gelmekteyiz.

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. İstanbul ve Sarıyer ilçesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Araç Hurdası Alanlar

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Sarıyer hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Ama araba hurdası trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda yük vagonu, kazalı otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası, hurda motor için hemen arayın. Ara sıra Sarıyer etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!