İçeriğe geç

Gebze Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hali hazırda Kocaeli Gebze hurdacı firmasıyız. Fakat Gebze merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Kocaeli Gebze merkezinde hurda malzeme ve kullanılmış ev eşyası almaktayız. DEMTAŞ metal şirketimiz ile Gebze merkezine yakın yerlerde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel Gebze hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız.

Kocaeli Gebze hurdacı olarak hurda eşyaları alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kocaeli hurdacı firmalar arasındayız. Gebze hurdacı işletmeleri içinde en büyük şirketiyiz.

Gebze merkezinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Gebze merkez hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Kocaeli hurdacı firmalar içindeki DEMTAŞ metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. Gebze merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Gebze Hurdacısı

Gebze hurdacı olarak Kocaeli bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Gebze genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atık metalleri eriterek çocuklarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Sizlerde her çeşit kurşun hurdası satışı yapmak için çağrı merkezimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Gebze hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Gebze bölgesinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Kocaeli şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Gebze 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Gebze ilçesinde değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Gebze Hurdacı Telefonu

Gebze hurda malzeme alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda fiyatı sormak üzere bizi arayabilirsiniz. Şimdi arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz. Kocaeli Gebze hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır.

Gebze Hurda Demir Alımı

Unutmayın ki her çeşit demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapan firmayız. Demir, dünyada bol miktarda satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Kocaeli Gebze toplama demir hurdası fiyat listesini arzu edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Güncel anlık hurda demir fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Gebze etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Gebze ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır.

Krom Hurdası Alanlar

Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz.

Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilir. Burada paylaşılan Gebze krom hurdası kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alan yerler krom hurdası konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Gebze Hurda Bakır Alanlar

Bakır hurdası alan Gebze hurdacı telefonunu şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Gebze bakır hurda fiyatları için arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Sitemizde yayınlanmış olan Gebze bakır hurdası kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Kocaeli Gebze hurda bakır alan yerler arasındayız.

Gebze genelinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz.

Gebze Kurşun Hurda Alanlar

Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu biliniyor. Yer yüzünde cevher olarak elde edilen kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda fiyatları sayfamızı gezmek iyi gelir. Kocaeli Gebze hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Buradaki Kocaeli Gebze hurda Cami kurşunu fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşmaktayız.

Hurda Çinko Alımı

Kocaeli, Gebze çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Gebze çinko levha fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatı makalesini dolaşmak bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Gebze Hurda Alımı

Gebze hurdacı firma olan DEMTAŞ metal hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Gebze hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası alan Gebze hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda çinko alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Gebze adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylece metalin değerini düşürmektedir.

Gebze Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

DEMTAŞ metal hurdacılık firması bu çeşitlerin yanında sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Gebze ilçesinin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz.

Bu neden ile Gebze sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Kocaeli Gebze hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaktadır. Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir.

Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Sayfamızdaki Kocaeli Gebze sarı pirinç hurdası ton fiyatını abonelerimize güncel olarak gönderiyoruz. Kesin bloğumuzda bir kaç gün önce paylaşılmış hurda sarı alan hurdacı metine göz atabilirsiniz. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası olarak geçen bir hurda yoktur.

Gebze Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Kocaeli Gebze kablo hurdası alımı yapıyoruz. Gebze hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gebze hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. .

Yerinden antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca bulunan %50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik eşyalarda kullanılıyor. Ayrıca tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında anlık fiyatı teklif ediyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alanlar için önemlidir. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Hurda kablo içerikli yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Genelde yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Burada yayınlanan Kocaeli Gebze kablo kilo fiyatını üyelerimizle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. Gebze hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alım satımında tecrübeye sahibiz.

Gebze Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Bununla birlikte alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Buradaki Kocaeli Gebze alüminyum hurda ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar metini okuyun. Her nevi alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda almaktayız. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Sizin yardımıyla her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Gebze bölgesinde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımı profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Kocaeli Gebze alüminyum hurda alanlar içinde lideriz.

Sac Hurda Alım Satımı

Kocaeli Gebze çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı talep etmek için. Sac hurdası alıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunuyor.

Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

Kocaeli il Gebze ilçesinin tümünden plastik abs, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

Gebze hurda plastik alanlar arasında öncü hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Gebze plastik hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün yollamaktayız. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

İkinci El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alırken en yüksek fiyatları biz veriyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Gebze İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle kapanan dükkanlar tarafından satışa sunulan çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir olan 2. el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Gebze çıkma raf ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alımı konusunda bilgi edinmek için konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Gebze almak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Akü Hurda Alım Satımı

Uzun süre sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denir. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Akü başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suları ayrıştırıldığından hurdacılar için kıymetlidir. Akü hurda alan yerler makalesine göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Dolayısıyla Gebze hurdacı gibi firma bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir.

Gebze Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel bir biçimde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozum ihalesi tamamladık. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan tesisin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekmektedir. Fabrika sökümüyle uğraşanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Gebze fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında öncü bir konumdayız.

Gebze Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alımı yaparken borsa fiyatından yüksek fiyatlar öneriyoruz. Gebze hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı hurda borsasında saat başı güncelleniyor. Kesin kilo fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın.

Gebze Kullanılmış Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Titizlik ile kullanılmış olan buz makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, otel tipi bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, aspiratör, evye, dilendirici küveti, bakır davlumbaz, paslanmaz krom salata dolapları, restoran tipi yemek ocağı vs kafe lokanta tipi mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. Sanayi tipi lokanta malzemeleri almaktayız.

Gebze Kumaş Alımı

Buradaki Kocaeli Gebze hurda kumaş kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Kiloyla pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Gebze bölgesinde şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alım satımında yerinize geliriz. Kocaeli Gebze kilo ile kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Gebze bölgesinin her mahallesinde hurda kumaş alım satımı yapılmaktadır. Yüksek tonajlı parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alım satımında nakit para ödeme yapıyoruz.

Karton Hurdası Alan Firma

Gebze hurda kağıt aldığımız ilçeler içindedir. Burada yayımlanan Kocaeli Gebze hurda kağıt ve karton fiyat listesi güncellendi Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alıp satarken uyguladığımız ekstra özenle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok kâr etme olanağı yöneltiyoruz. Ederinden fazla hurda kağıt fiyatı ile hurda karton bardak, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz. Kocaeli Gebze hurda kağıt alan yerler içindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz.

En Yakın Gebze Hurdacı Telefonu

DEMTAŞ metal hurda alım firması olarak Gebze bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Gebze en yakın hurdacı hizmetleri ile her cins hurda eşya almak sebebi ile yolladığınız konuma geliyoruz. Gebze hurdacısı olarak konumdan her cins hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Gebze ilçesinin tamamında hizmetler ediyoruz.

Hurda Nikel Alanlar

Bu ilçede anot hurda nikel, nikel turbo, %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon alım satımında piyasanın üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Gebze nikel hurda alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası alındığında elden geldiğince hassas hareket edilmelidir.

Gebze Bina Yıkımı

Gebze kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken evlerin en baştan inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini yapıyoruz. Yıkım hurdası bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler ve benzeri her cinsten hurda eşyayı almaktayız. Bina yıkımında istenen tüm iş güvenliği önlemleri Çok önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Ara sıra Gebze yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri, hurda vagon, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Gebze Hurdacılar Sitesi

Gebze sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Bizden sonrakilere olması gerektiği gibi güzel bir Kocaeli Gebze bırakmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Gebze hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda dükkanımızla atık hurda alım satımı yapmaya başladık.

7/24 Açık Gebze Hurdacı

7/24 Gebze hurdacı olarak zaman kavramı olmadan konumuza geliyoruz. Yılların verdiği tecrübeler vasıtası ile makine sayımızı çoğaltarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. Nerdeyse yedi yıldan bu yana hurdacılık yapmaktayız.

Gebze 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan market binalarından satın alınan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alımı yapıyoruz. Dolayısıyla batmış fabrikalardan almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörü, harç pompası ikinci el iskele, plywood hurda bulunur.

İkinci El Eşya

Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadı ile bize ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. 2. El ofis büro mobilyası, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası alıp satıyoruz. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı adresten almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi verilmektedir. Daha detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alımı yapanlar konusunda detaylı bilgi yazılmış sitemizi inceleyiniz Gebze ilçesinde az kullanıldığı halinden belli olan ve 2. el koltuklar alabilirsiniz.

Hurda Klima Alanlar

Gebze etrafında 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Gebze çevresinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Gebze Moloz Dökümü

Fabrika yıkımı tamamlandığında anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması itinayla yapılır. Yıkım molozu Gebze Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden bildirilen yerlere dökülür. Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurda malzemenin şirketimize ait alana taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

Gebze Hurda Cam Alımı

Gebze genelinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf cam şişe, sökülmüş araba camı türde cam hurda bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeleri koruyan amorf katı maddelerin adıdır.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!