İçeriğe geç

Akhisar Hurdacı Firma

Manisa Akhisar ilçesine bağlı Akhisar merkez hurdacı firması olarak Akhisar ilçesinin hurdacılık yapıyoruz. Güncel Akhisar hurda fiyatlandırma ile alım satım yapmaktayız. Akhisar merkezi etrafında ikinci el eşya ve hurda malzemeler almaktayız. Akhisar şehir merkezinin çevresinde hurdacı firmasıyız.

Demtaş Metal şirketimizle Manisa Akhisar ilçe merkezine yakın konumlarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Manisa Akhisar hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Akhisar hurdacı firmaları içinde öncü konumdayız.

Akhisar çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla konumunuza profesyonel ekip göndermekteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda Akhisar hurda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Manisa hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hali hazırda Akhisar hurdacı firmaları içindeyiz. Fakat Manisa Akhisar merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz. Manisa hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

Akhisar Hurdacı Firma

Akhisar hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Akhisar içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda kurşun satışı amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Manisa merkezinin tatlı ilçesi Akhisar ilk hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca Akhisar bölgesinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Akhisar hurdacı firması olarak Manisa bölgesinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyalarınız transferi için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Akhisar meydanında hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız.

Akhisar Hurdacı Telefonu

Manisa Akhisar hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa süre geçirmeden telefonumuzu arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Manisa Akhisar yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım hizmetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu sebeple hurda fiyatı istemek sebebiyle cep telefonumuzu aramalısınız.

Krom Hurdası Alanlar

430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı makalesini ziyaret ederseniz şahane olacaktır. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sayfamızda yayımlanan Akhisar krom hurdası kilo fiyatı biraz önce güncellendi. Çok sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Demir Hurda Alımı

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı paylaşımına mutlaka bir göz atabilirsiniz. Akhisar çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Unutmayın ki her nevi pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz. Demir, dünyada bol miktarda bulunan madenler içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Manisa Akhisar inşaat demiri fiyatlarını günlük yollamaktayız.

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı makalemize göz atmalısınız. Akhisar bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Çinko Hurda Alımı

Akhisar, Manisa etrafında hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Akhisar hurda çinko ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda çinko alanlar bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyatları için bizimle irtibat kurun.

Akhisar Hurda Sarı Pirinç Alımı

Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu sebep ile Akhisar hurda sarı alan yerler içindeyiz.

Sitemizdeki Akhisar pirinç sarı ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Güncel bilgi için pirinç sarı alan hurdacı makaleye göz atın. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabilir. Sizlerinde bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Manisa Akhisar hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Akhisar ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Dünyada cevher halinde bulunan metal kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız. Akhisar hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Buradaki Manisa Akhisar hurda Cami kurşunu kilo fiyatını whatsapp grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk satışı yapmak nedeni ile bizi şimdi tuşlayınız. Kurşun metali kullanılan eski madenlerden biridir.

Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Akhisar ilçesinin tümünde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı talep etmek nedeni ile. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac hurdası var. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Akhisar Hurda Kablo Alım Satımı

Sitemizdeki kablo alan hurdacılar konuya bir göz atabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genelde hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası ticareti için telefon edebilirsiniz.

İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizde yer alan Akhisar hurda kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor. Bununla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alımı esnasında en güncel fiyatları sunuyoruz. Manisa Akhisar ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Akhisar ilçesinin tüm sokaklarından %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır tel nedeniyle hurdacılar için önem arzeder.

Çünkü Demtaş Metal ismiyle sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Manisa Akhisar hurdacısı Demtaş Metal her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları için buradayız. Adresten tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerde sıklıkla toplanan %50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Akhisar hurdacı firmayız. .

Akhisar Hurda Bakır Alanlar

Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Akhisar içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Akhisar bakır kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Manisa Akhisar bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

Akhisar bakır hurda kilo fiyatı için operatörlerimizi arayın. Bakır alan hurdacılar yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Akhisar hurdacı numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Akhisar Alüminyum Hurdası Alanlar

Güvenli bir şekilde hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sitemizdeki Akhisar alüminyum fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı metne göz atabilirsiniz

Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için telefonlarınızı istiyoruz. Manisa Akhisar alüminyum hurda alan firmalar içinde lideriz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz.

Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Akhisar bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alımı yaparken tartımları güvenle yapıyoruz.

Akhisar Hurda Alan Firmalar

Akhisar kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurda malzemeleri gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların piyasa fiyatını düşürüyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır, kurşun hurda,çinko, sarı ve demir alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Akhisar hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Akhisar hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi amaç edindik. Hurda karton alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar arasındayız.

Manisa Akhisar hurdacı firma olan Demtaş Metal her türlü hurda atık alıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Akhisar Klima Hurda Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Akhisar çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası Akhisar çevresinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasındadır.

Akhisar Moloz Nakliyesi

Akhisar hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Akhisar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan yere boşaltılır. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınma işleri güvenle yapılmaktadır.

Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurdası, nikel turbo hurda alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Manisa ile Akhisar hurda nikel alıyoruz.

Akhisar Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığında ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Aynı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm önlemler Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, sökülmüş çelik kapı hurdaları, pimapen hurdaları ve benzeri her türde hurdanızı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Akhisar kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş dükkanların yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz.

Akhisar Hurdacı Sitesi

Olduğundan yaşanılır bir şehir için çok çaba sarfediyoruz. Akhisar hurdacılar sitesi E blok içinde bulunan firmamızla atıl hurda eşya geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Akhisar sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türde malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz.

Cam Hurdası Alımı

Özellikle renkli ve şeffaf içecek şişesi, otomobil camı ve benzeri hurda cam baya fazla yeniden işleniyor. Akhisar etrafında cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Özellikle renkli ve şeffaf içecek şişesi, otomobil camı ve benzeri hurda cam baya fazla yeniden işleniyor.

Akhisar Araba Hurdası Alanlar

Akhisar hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Ara sıra Akhisar bölgesinde hurda araba alıyoruz. Tabiki de size araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araç, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası, hurda vagon, motor hurdası .

Kullanılmış Restoran Malzemesi Alım Satımı

2.el endüstriyel tip lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı dolap alıp satıyoruz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, krom evye, krom küvet, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri, endüstriyel ocaklar vb. endüstriyel tipte mutfak aletini görmek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler firmamızı arayabilir.

Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

Manisa Akhisar ilçesinde hurda kumaş alıyoruz. Manisa Akhisar bölgesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımlarında adresinize gelecek personeli oluşturduk. Parti malı hurda kumaş topu, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz.

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile buradaki numarayı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Manisa Akhisar kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisinde en doğru fiyatı veriyoruz. Sayfamızdaki Akhisar kumaş hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Akhisar Hurda Fiyatları

Akhisar hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listesi hurda borsasında hızlıca değişmektedir. En güncel hurda ton fiyatına ulaşmak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdalar alırken öteki hurdacı firmalardan yüksek ton fiyatı teklif ediyoruz.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. Genelde iflas eden butikler tarafından satılan çelik raflar, reyonlar, hurda market rafı, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeni gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Akhisar 2.el market rafı ton fiyatı sürekli güncelleniyor. Hurda raf alanlar sayfamıza göz atabilirsiniz. Akhisar 2.el raf hurdası alım satımı amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Hurda Karton Alımı

Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek kazanma şansı takdim ediyoruz. Akhisar hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satabilirsiniz. Akhisar kağıt hurda alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Sitemizde yayınlanan Manisa Akhisar hurda kağıt, karton fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşıyoruz Avantajlı ton fiyatıyla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol hurda, kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz.

Plastik Hurda Alanlar

Akhisar plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Akhisar hurdacı firmasıyız. Bu sayfada yayımlanan Akhisar plastik fiyat listesini isteyene ücretsiz yollanmaktadır. İyi fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Manisa il Akhisar ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, çalışma masası, sekreter koltukları alma işlerinde ücreti peşin ödemekteyiz. Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, ekran kartı, anakart almak sebebi ile bizlere ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2el olarak satılabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan yerler konusunda detaylı bilgi içeren içeriğini incelemelisiniz Ederinden uygun fiyatlarla sıfır gibi ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Akhisar Hurdacı Firması

Neredeyse 27 yıldır hurdacılık faaliyeti yürütüyoruz. Geçen yılların sağladığı deneyimle çağın teknolojisine ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Akhisar hurdacı olarak haftanın yedi günü sektöre çalışmaktayız.

Hurda Akü Alımı

Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan enerji kaynağıdır. Zamanla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren suları ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Hurda akü alımı konusunda bilgi edinmek amacıyla konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. Dolayısı ile şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içindedir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacı amacıyla bulunuyor.

En Yakın Akhisar Hurdacı Numarası

Demtaş Metal hurdacılık olarak Akhisar ilçesinin yakınlarında hurda alıyoruz. En yakın Akhisar hurdacı firması ismi ile her tür hurda metal alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Akhisar hurdacısı içindeki ekiplerimiz ile adresinizden hurda alım hizmetimiz var. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Akhisar bölgesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Akhisar Hurda Jeneratör Alımı

Her türlü yüksek kw 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru yerlerdeniz. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Akhisar 2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood alımı yapıyoruz. Akhisar etrafında yıkılmış iş yeri binalarından elde edilen yeni ayarında ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca iflas eden iş yerlerinden aldığımız

Akhisar Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Akhisar Manisa fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider olduk. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Güvenlice fabrika söküyoruz. Uzun zamandır binlerce fabrika söküm ihalesini tamamladık. Fabrika sökerken yıkılacak fabrikanın detaylıca dolaşılması gerekiyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!