İçeriğe geç

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için aşağıdaki listemizi inceleyebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları için sitemizdeki genel listeye göz atabilirsiniz. Kurumsal hurdacılar içerisindeki firmamıza her türlü hurdayı satabilirsiniz. Sitemizdeki hurda alüminyum fiyatı İstanbul hurda borsası baz alınarak oluşturulmuştur.

Hurda alüminyum fiyatları döviz kuru ve arz talep dengesine göre farklılıklar göstermektedir. İstanbul hurdacı firması olarak çevre illerde uyguladığımız alüminyum hurda fiyatı bu listede yer almaktadır. Marmara Bölgesi dışındaki iller için hurda alüminyum fiyatı tonaja ve nakliye kolaylığına göre değişmektedir.

Yüksek tonajlı hurda alüminyum alımı için özel fiyat teklifleri oluşturuyoruz. Toptan alüminyum hurdası satmak için teklif talep edebilirsiniz.

Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları

Son Güncelleme: 01-12-2022 Saat: 13:15

Hurda Alüminyum ÇeşitleriKG Fiyatı
Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek) Hurdası Kg Fiyatı67.60 TL
Tel Alüminyum Hurdası Kg Fiyatı47.84 TL
Araiş Levha Alüminyum Hurdası Kg Fiyatı42.64 TL
Ofset Matba Alüminyumu Hurdası Kg Fiyatı42.64 TL
Profil Boyasız ve Eloksal Kaplı Hurdası Kg Fiyatı38.48 TL
Jant Alüminyum Hurdası Kg Fiyatı46.80 TL
Folyo Alüminyum Hurdası Kg Fiyatı39.52 TL
Boyalı Levha Alüminyum Hurdası Kg Fiyatı37.44 TL
Profil Tastabak Karışık Hurdası Kg Fiyatı32.24 TL
Çatı Alüminyumu Hurdası Kg Fiyatı36.40 TL
Sert Alüminyum (Blok) Hurdası Kg Fiyatı29.12 TL
Kutu Alüminyum Hurdası Kg Fiyatı21.84 TL
Alüminyum Sert Talaşı Hurdası Kg Fiyatı20.80 TL
Tel Alüminyum Çelikli Ve Plastikli (Alpekli) Hurdası Kg Fiyatı31.20 TL
Hurda Alüminyum Fiyatları 2022

Listemizde yer almayan alüminyum kg fiyatı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarımızı arayarak hızlıca teklif alabilir, hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Alüminyum KG Fiyatı

Hurda Alüminyum kolay işlenebilen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla bir çok alanda kullanılmaktadır. Parlak görünümüyle dekoratif alanlarda tercih edilen metal, hafifliği sebebiyle araba, uçak ve hatta uzay araçlarında tercih edilmektedir. Ayrıca ısı ve elektriği en az bakır kadar iyi iletmektedir. Bu sebeple soğutma sanayi ve kablo üretiminde kullanılmaktadır.

Hurda alüminyumun geri dönüştürülmesi kaynaktan çıkarılıp, hammadde üretilmesinden daha kolaydır. Dolayısıyla daha az enerji harcandığından sıkça tercih edilmektedir. Yer altı kaynaklarının tüketilmesini önleyen geri dönüşüm sektörü alüminyumun kilosu kaç para olacağını önceden belirlemektedir.

Alüminyum kilo fiyatı belirlenmesinde etkili olan faktörler içerisinde en önemlisi talep miktarıdır. Hurda alüminyum alan hurdacı firması olarak sizlere hizmet veren Demtaş Metal hurdacılık sektörünün lideridir. Haliyle sizlere en doğru fiyatı en kısa sürede bildirmektedir.

Hurda alüminyum alan yerler içerisinde yüksek fiyatlar ve kurumsal hizmetlerimizle ön plana çıkıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmalar ve onlarca alüminyum geri dönüşüm fabrikası sayesinde bu metale sıklıkla ihtiyaç duyuyoruz.

En düşük kâr oranı ve nakit ödeme imkanıyla hurdanızı hemen satabilirsiniz. Aşağıdaki telefon numaramıza tıklayarak çağrı merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!