İçeriğe geç

Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır fiyatları 2023 listemizi inceleyiniz. Bakır hurda alan firmalar için son derece önemlidir. İstanbul hurda bakır alımı için elverişlidir. Üretim ve imalat sanayisinde önemli bir yeri olan bakır, kıymetli metaller arasındadır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Bu nedenle bakırdan üretilen pek çok eşyaya rastlamak mümkündür. Zamanla yıpranan, ömrünü tamamlayan bakır malzemeler hurda bakır alan yerler tarafından toplanarak geri dönüşüme gönderilir.

Hurda Bakır Alan Hurdacı

İstanbul’da hurda bakır alımı yapan hurdacılar arasındayız. Hurdacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan bakır hurdası alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Bakır hurda alımı yapan firmalar için vazgeçilmezdir. 1B geçiş grubunda yer alan bakır; kimyasal bir elementtir. Elektrik iletiminde gümüşten sonraki en iyi metaldir. Dolayısıyla endüstriyel anlamda değeri yüksektir. Bakır sayesinde pirinç, bronz gibi çeşitli alaşımlar yapılabilmektedir. Piyasadan toplanan hurda bakır hammadde olarak yeniden işlenmektedir.

Dünyanın bir çok yerinde bakır madeni çıkarılıyor olsa da kullanıldığı alanların genişliğinden dolayı, ülkeler sürekli olarak bakır hammaddeye ihtiyaç duymaktadır. Çıkarılan madenin üretilen malzemeye yetmediği dönemler sebebiyle ihtiyacı karşılayabilmek amacıyla hurda bakıra olan talep artmıştır.

Böylece teknolojiye ayak uydurabilen, hurda bakır geri dönüşüm firmaları açılmıştır. İstanbul hurda bakır alan hurdacı firmalar açısından potansiyeli yüksek bir şehirdir. Bu nedenle şehirde sıklıkla alıp satılan bakır, kendi piyasasını oluşturmuştur. İstanbul hurda bakır borsası olarak adlandırılan ve kulaktan kulağa yayılan bu pazar hurda bakırın değerini belirler. İstanbul hurda bakır fiyatları ile tonajlı bakır hurdası alıyoruz.

Oysa bir çok ülkede hurda bakır piyasaları; Londra metal borsası takip edilerek belirlenir. Bir metalin hurdasının değeriyle hammaddesinin değeri doğrudan ilişkilidir. Dolayısıyla, Londra hurda bakır borsası için gizli bir genel merkez gibidir. Evet, doğru anladınız. Londra borsasında bakır fiyatı ne kadar yükselir ise dünyanın geri kalanında hurda bakır fiyatı o kadar yükselmektedir.

Hurda Bakır Alan Fabrikalar

İstanbul’un neresinde olursanız olun bakır hurdası alımı için firmamızı arayabilirsiniz. Bakır hurda alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda bakır alan firma olarak yerinize geliyoruz. Bakırdan üretilen her nevi hurdalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Bakır Alan Yerler

Daha önce sizlere bakırın değerinden ve kullanım alanlarının genişliğinden bahsetmiştik. Bakırla yapılan tüm malzemelerin ömrünü yitirmesiyle ortaya çıkan atıl malzemelere hurda bakır denir. Bu eşyaların üretimlerinde farklı oranlarda bakır madeni kullanılmaktadır. Dolayısı ile içeriğinde bulunan bakır yüzdesine göre fiyatları farklıdır. İstanbul’da hurda bakır alanlar bu oranlara göre farklı fiyatlar vermektedir. 1 kg hurda bakır fiyatı kaç tl? Birlikte inceleyelim

İstanbul’da bakır alan hurdacı olarak sıkça karşılaştığımız hurda bakır çeşitleri şunlardır:

  1. Hurda bakır tencere, tava
  2. Soyma Bakır Hurdası
  3. Hurda bakır kazan
  4. Bakır kablo hurdası
  5. Hurda bakır tel
  6. Bakır boru
  7. Soyulmuş hurda bakır
  8. Hurda bakır levha
  9. Bakır külçe hurda

Hurda Bakır Alanlar

Kıbrıs, Roma İmparatorluğu dönemlerinde en çok bakır üretimi yapılan bölge idi. Bazı kaynaklar adanın adını bakır madeninden aldığı ileri sürerken bazıları da madenin ismini adadan aldığını öne sürmektedir. Tarihler boyunca inşaat sektöründen, kuyumculuğa kadar çok geniş bir yelpazede kullanılan hurda bakır kilo fiyatı ile miktarın çarpımıyla alınıyor. Bakır hurdası, alüminyum, sarı pirinç hurda gibi kıymetli hurdalardandır.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır ÇeşitleriKG Fiyatı
✅ Fosfor Bronz Araiş (CuSn8) Hurdası Kg Fiyatı182.00 TL
✅ Soyma Bakır Hurdası Kg Fiyatı168.48 TL
✅ Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik) Hurdası Kg Fiyatı168.48 TL
✅ Antkron Kırma (Kalın kırma) Hurdası Kg Fiyatı168.48 TL
✅ Ttr Kırma (İnce Kırma) Hurdası Kg Fiyatı168.48 TL
✅ Külçe Bakır %98 Hurdası Kg Fiyatı158.08 TL
✅ Bakır Talaşı Hurdası Kg Fiyatı151.84 TL
✅ Kırkambar Kırma Bakır Hurdası Kg Fiyatı156.00 TL
✅ Kırkambar Bakır Hurdası Kg Fiyatı151.84 TL
✅ Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Hurdası Kg Fiyatı145.60 TL
✅ Kızıl Talaşı RG5 Hurdası Kg Fiyatı130.00 TL
✅ Araiş Sarı Ms-70 Hurdası Kg Fiyatı128.96 TL
✅ Araiş Sarı Ms-64 Hurdası Kg Fiyatı126.88 TL
✅ Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) Hurdası Kg Fiyatı116.48 TL
✅ Sarı Külçe Ms58 Hurdası Kg Fiyatı112.32 TL
✅ Çubuk Talaşı Ms58 Hurdası Kg Fiyatı109.20 TL
✅ Kırkambar Sarı Hurdası Kg Fiyatı98.80 TL
✅ Radyatör (Oto Radyatör) Hurdası Kg Fiyatı98.80 TL
✅ Su Saati (Sökülmemiş) Hurdası Kg Fiyatı85.28 TL
✅ Alüminyum Bronz Talaşı Cu75-80 (Alaşımlı) Hurdası Kg Fiyatı93.60 TL
✅ Çinko Hurdası Kg Fiyatı46.80 TL
✅ Kurşun Levha (Hurda) Hurdası Kg Fiyatı34.32 TL
✅ CuNi30 Beyaz bafon Hurdası Kg Fiyatı197.60 TL
Hurda Bakır Fiyatları 2023

Bakır Hurdası Kilo Fiyatı 06-02-2023 Tarihinde Güncellenmiştir. Saat: 11:13 itibariyle geçerli olacaktır.

Hurda bakırın kilosu ne kadar?

Hepimizin bildiği üzere Londra metal borsası bakır fiyatları üzerinde büyük bir etkiye sahip. Bu borsada bakır alım, satım ve yatırım aracı olarak kullanılıyor. Yatırımcıların tercihiyle eş zamanlı olarak artış veya düşüş göstermektedir. Haliyle londra metal borsası anlık hurda bakır fiyatları değişkenlik göstermektedir. Hurda bakır satışı yapmak isteyenlerin telefonlarımızdan ulaşarak yetkilerimizden anlık hurda bakır fiyatı öğrenmesi yeterlidir.

Bakır Hurdası Kilo Fiyatı

Güncel hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için irtibat kurabilirsiniz. Sitemizin tüm sayfalarında hurda bakır alan hurdacı telefon numarası yazmaktadır. Cep telefonundan sitemizi ziyaret edenler yalnızca bir tıklamayla bizi arayabilir veya WhatsApp Destesk hattımıza yazabilir. Çağrı merkezlerimizle iletime geçerek bakır hurda fiyat listesi isteyebilirsiniz. Müşterilerine bilgi vermeyi öncelikli olarak vazife edinen firmamızdan kesintisiz destek alabilirsiniz.

Ulaşım Sanayi ve Kimya alanlarında sıklıkla bakır kullanıldığından kolayca erişilebilen bakır geri dönüşüm firmaları için eşsiz bir nimettir. Kolay işlenebilirliği nedeniyle kuyumculukta da kullanılmış, bakırdan takı ve süs eşyası üretilmiştir. Bakırlı alaşımlarda üretildiğinden hurdanın cinsine göre farklı fiyatlandırmalar vardır.

Hurda bakır kg fiyatı belirlenirken eşyanın içerdiği bakırın oranı baz alınmaktadır. Birinci sınıf hurda bakır her zaman çok daha değerlidir. Bu sebeple “Bakırın kilosu kaç para?” diye sormak pek doğru değildir. Hurda bakır alanlar ile iletişime geçtiğinizde elinizdeki madenin içeriğini söylemeniz gerekmektedir.

Hurda bakır tel alanlar ve hurda bakır kazan alan yerler yaklaşık olarak aynı fiyatı teklif edebilir. Ancak kızıl bakır hurdası alan firma olarak piyasanın üzerindeki fiyatlarımızı duymadan hurda bakır ticareti yapmamanızı rica ediyoruz. Hurda bakır ithalatı yapan firmalar içerisinde olduğumuz için gerek yurt içi gerekse de yurt dışı hurda bakır fiyatları konusunda yeterli deneyime sahibiz. Firmamızı arayarak bakır hurdası fiyatları içeren bir liste talep edebilirsiniz.

Hurda Bakır Boru

Makine, ekipman ve elektronik eşyalarda sıvı veya gaz transferlerinde bakır borular kullanılmaktadır. Klima, buzdolabı gibi soğutma amaçlı üretilen eşyaların muhteviyatında bakır boru bulunuyor. Her zaman olmasada kullanılacağı yere göre nikel kaplı bakır borular kullanılır. Neyin? Nerede olduğunu bilen tecrübeli personellerimizle hurda bakır boru alımı yapıyoruz. Hurda bakır boru fiyatı için günün her saatinde telefonumuzu arayabilirsiniz.

Hurda Bakır Tel

Bakır tel hurdası alıyoruz. Bronz ve sarı bakır hurdası alım satım hizmetlerinde gerekli deneyim ve tecrübeye sahibiz. Firmamızdan, güncel hurda bakır tel fiyatları isteyerek, malzemenizin ederini kendiniz hesaplayabilirsiniz. Bizlerle irtibat kurduğunuzda, hurda bakır alan yerler ile aramızdaki fiyat farkını daha iyi anlayacaksınız. Tamamen şeffaflık içerisinde yürüttüğümüz güvenilir hurda bakır tartımı iler hizmetinizdeyiz.

Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Yüksek tonajlı bakır hurdası alımı sırasında yükseltilmiş özel fiyatlar uyguluyoruz. Bildiğiniz üzere her türde hurda bakır alıyoruz. Fakat yüksek miktarlarda alım yaparken daha az işçilik ve nakliye gideri hesaplayarak, sürümden kazanmayı hedefliyoruz. İstanbul’da hurda bakır alan yerler satın aldıkları bakırları daha büyük ölçekli firmalara sattığından dolayı, kâr oranlarını yüksek tutmak zorunda kalıyor.

Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır hurdası alan yerler genelde hurda bakırı belirli bir tonaja ulaştığında geri dönüşüm firmalarına satıyor. Oysa biz, firmamızın bünyesinde bulunan tesislerde işleyerek hurda bakır ham madde üretimi yapıyoruz. Diğer hurdacı firmaların aksine kendimiz üretimini yaptığımız külçeleride iç piyasaya sürüyoruz. Dolayısıyla diğerlerinden yüksek teklifler verebiliyoruz.

Hurda Bakır Alanlar

İstanbul’da hurda bakır alanlar içindeki firmamızı tercih ettiğinizde iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Kolayca işleyebildiğimiz bakır dahil tüm madenlerin değerinin üstünde fiyatlarla satın alıyoruz. Sürümden kazanarak hedeflediğimiz tonajların üstüne çıkmak için çaba sarfediyoruz. İstanbul hurda bakır satanlar için oldukça verimli bir piyasaya sahiptir. Elinde satılık hurda bakır olanların telefonlarını bekliyoruz.

Hemen şimdi aşağıdaki telefon numaramızdan bize ulaşın. Kârlı bir bakır satışı yapmanın keyfini sürün. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden 7/24 hurda bakır alımı yapıyoruz. Tek yapmanız gerekenin bizi aramak olduğunu unutmayın. Hattın diğer ucunda telefon etmenizi bekliyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!