İçeriğe geç

Hurda Raf Fiyatları

  Hurda raf fiyatları listemizde yer almayan malzemeler için iletişime geçebilirsiniz. Satılık hurda raf demiri ne kadar eder öğrenmek için hemen arayın. Ayrıca her türlü hurda raf sistemleri temin ettiğimizi hatırlatmak istiyoruz. Her nevi hurda çelik raf alım satımı yapıyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda hurda çelik raf satışı gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Market Rafları ve Reyonlar

  Hurda raflar ve ikinci el hurda market reyonları temin ediyoruz. Satılık hurda market dolabı ve 2.el ürün teşhir reyonu sayesinde işletmenizi ekonomik fiyatlarla kurabilirsiniz. İkinci el raf fiyatları sormak için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Her çeşit 2. el raf ve reyon ihtiyaçlarınızı uygun fiyata tamamlıyoruz.

  Hurda depo rafları sayesinde depolarınızı daha kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Kapatılan iş yerlerinden aldığımız hurda malzemeler içerisinde kasap, manav, butik, market, börek salonu, pastahane gibi işletmelere ait çeşitli malzemeler bulunmaktadır.

  Hurda Raf Alanlar

  Ülke genelinde iflas eden firmalardan 2.el raf fiyatları ile hurda raf alımı sağlıyoruz. Genellikle hurda raf istanbul genelinde en çok ihtiyaç duyulan hurdalar içerisindedir. Kullanılabilir durumdaki hurda raf ankara firmaları tarafından sipariş edilmektedir. Hurda raf konya ve hurda raf izmir dolaylarında da tercih edilmektedir. Tüm bu bölgelerde hurda raf alan firmalar içinde en yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çıkma, 2.el ağır yük rafları temin ediyoruz. Her türden hafif ve ağır yük rafı sistemleri için iletişime geçin.

  Çelik Raf Hurdası Fiyatları

  İstanbul’da 2.el raf fiyatları rafın türüne yıpranmasına göre değişiklik göstermektedir. Çelik raf hurdası ile demir raf hurdası farklı fiyatlarla alıcı bulmaktadır. Ayrıca, market raflarında bulunan L şeklindeki taşıyıcı konstrüksiyon değerini arttırmaktadır. Bu konstrüksiyonun milimetre olarak kalınlığı ve ağırlığı gibi faktörler güncel hurda raf fiyatları üzerinde oldukça etkilidir. Hurda orta reyonlar ve hurda duvar üniteleri yüksek fiyata alınmaktadır. Ayrıca hurda ağır yük rafları alımı ve satımı yapıyoruz.

  2.el raf fiyatları

  İkinci el raf fiyatları yeni açılacak olan işletmelerin bütçesini sarsmadan ihtiyacını karşılayabilecek şekilde belirlenmiştir. Nelere ihtiyacınız olduğunu belirlediyseniz bizi hemen arayın. Ucuz fiyata tüm hurda alüminyum raf ihtiyacınızı karşılıyoruz. İstanbul’da 2.el raf satışı yapmak veya satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çeşitli hurda market rafı, teşhir dolapları içeren depolarımızı ziyaret edebilirsiniz. Kırık, ezik, hasarlı raflar içinde nakit ödeme yapıyoruz.