İçeriğe geç

İkinci El Klima Alımı

  İkinci el klima alan yerler arasında hurdacı firmamızı tercih edenler kazançlı çıkmaktadır. Çünkü, Demtaş Metal güncel hurda klima fiyatları ile nakit ödeme yapmaktadır. Özellikle kullanılabilir durumdaki 2.el klima hurdası alımı için bulunduğunuz yere en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz.

  Çıkma klima hurdası fiyatları bozuk ve ikinci el klima hurdaları olarak değerlendirilmektedir. Klima hurdası alan yerler içinde size en iyi teklifi oluşturuyoruz. Hurda klima kilo fiyatı sormak için bizleri aramanız yeterlidir.

  İkinci el klima alımı satın alırken dikkat edilen bazı hususlar vardır. Aşağıdaki noktalara dikkat etmek önemlidir:

  Klimanın Durumu: Klimanın fiziksel durumunu kontrol edin. Fiziksel hasarlar, çizikler, kırıklar veya parçaların eksikliği gibi durumları kontrol edin. Eğer cihazın motoru çalışıyorsa ve soğutuyorsa, ancak durum kötü ise, cihazın ömrü daha kısa olacaktır.

  Enerji Verimliliği: Klimanın enerji verimliliği de önemlidir. Daha yeni bir model daha verimlidir ve daha düşük bir elektrik faturası ile daha uzun süre kullanılabilir.

  Satıcının Güvenilirliği: Klimayı satan kişinin güvenilir olup olmadığı da önemlidir. Klimanın geçmişi hakkında bilgi edinmek için satıcının referanslarını kontrol edin. Ayrıca satıcının işletme lisansı veya diğer resmi belgeleri olup olmadığını da kontrol edin.

  Garanti: İkinci el bir klima satın almadan önce, satıcının cihaz için bir garanti verip vermediğini kontrol edin. Bazı satıcılar, klimanın sorunsuz çalışması için belirli bir süre garanti sağlayabilirler.

  Servis İhtiyacı: Klimanın bir servise ihtiyacı olup olmadığını kontrol edin. Servise ihtiyaç duyan bir klimanın tamir ve bakım maliyetleri yüksek olabilir.

  Klima hurdası fiyatları, cihazın modeline, markasına, boyutuna, durumuna ve bölgenize göre değişebilir. Ancak, genellikle firmamız gibi hurdacılar, geri dönüşüm tesisleri ve ikinci el beyaz eşya satan işletmeler gibi cihazları geri dönüştüren işletmeler klima hurdası alımı yaparlar. Bu işletmeler hurda klima fiyatları için belirli bir fiyat listesi sunmaktadır. Ancak sunacakları fiyatlar bölgenize göre değişebilir.

  GüneşliArnavutköyAtaşehi̇r
  AvcılarBağcılarBahçelievler
  BakırköyBaşakşehirBayrampaşa
  BeşiktaşBeykozBeylikdüzü
  BeyoğluBüyükçekmeceÇatalca
  ÇekmeköyEsenlerEsenyurt
  EyüpsultanFatihGaziosmanpaşa
  GüngörenKadıköyKağıthane
  KartalKüçükçekmeceMaltepe
  PendikSancaktepeSarıyer
  SilivriSultanbeyliSultangazi
  ŞileŞişliTuzla
  ÜmraniyeÜsküdarZeytinburnu

  İstanbul’da hurda klima alan firmalar arasında en yüksek fiyatla hizmet sunuyoruz. İkinci el klima alan yerler İstanbul genelinde alım satım yapmayabilir. Fakat firmamız İstanbul ve çevre illerde klima hurdasının kilo fiyatı hakkında güncel bilgi sunmaktadır.

  Geri dönüştürülebilir malzemeler içeren hurda klimalar genellikle daha yüksek fiyatlar alabilirler. Örneğin, klimaların içinde bulunan bakır borular ve alüminyum soğutucu kanatları geri dönüştürülebilir malzemelerdir ve değerli metaller olarak kabul edilirler. Bu nedenle, daha yeni ve büyük boyutlu klimalar, hurda klima fiyatları için daha yüksek bir fiyat alabilirler. Ancak, hurda klima satın alırken, cihazın gerçek durumunu göz önünde bulundurarak adil bir fiyat talep etmek önemlidir.