İçeriğe geç

Levent mahallesi hurdacısıyız. Şu anda İstanbul Beşiktaş firmasıyız. Ancak Beşiktaş Levent mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Beşiktaş hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız.

İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle Levent mahallesine profesyonel ekip göndermekteyiz Levent mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz.

Levent hurdacı firması olarak hurdanızı adresten almaktayız Beşiktaş Levent mahallesinde hurda malzeme ve ikinci el ev eşyaları alımı yapıyoruz Demtaş Metal şirketimiz ile Avrupa çevresinde hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda satışı sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Anlık Beşiktaş Levent hurda fiyatlandırmayla alım satım yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

Levent Mahallesi Hurdacısı

Levent hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Beşiktaş Levent merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizde! Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı sebebi ile şirketimizi tuşlamalısınız. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Levent ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Levent etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Levent genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğine yatırım yapmaktayız. Beşiktaş mahallesinde ve Levent mahallesi çevresinde hurda eşya alanlar içerisindeyiz. Beşiktaş hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açar. Geri dönüşümdeki harcanan düşük enerji miktarı emisyonun doğaya zarar vermesini önlemektedir.

Doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Birkaç tanesi yüksek miktarda gözüksede artan nüfusla beraber insanların tüketimide her gün artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüştererek ihtiyacımız olan madenlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece madenleri gelecek nesillere aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Cevherlerin ocaktan kazılarak işlenmesi pahalı bir işlemdir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanıyor. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

Levent Hurdacı Telefonu

Levent hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Levent mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının altında hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebep ile hurda satmak amacı ile hizmet numaramızı aramalısınız.

Levent Bakır Hurdası Alım Satımı

Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. İstanbul Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Levent Mahallesi bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası alan firmayız. Levent içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Levent Mahallesi hurdacı telefon numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Buradaki İstanbul Beşiktaş Levent hurda bakır ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. İstanbul Beşiktaş Levent bakır hurda alan yerler arasındayız.

Levent Demir Hurdası Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler yazısına göz atın. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan alımı yapıyoruz. Levent bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Anlık hurda demir fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan yerler yazımıza kesinlikle bir göz atmalısınız.

Levent çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Demir hurdası, Levent bölgesinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Levent ekstra demir hurdası kilo fiyatını arzu edene güncel olarak yollamaktayız.

Levent Alüminyum Hurdası Alanlar

Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Levent mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı için tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Beşiktaş Levent alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz. . Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Levent Hurda Kurşun Alım Satımı

Levent Mahallesi kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Beşiktaş Levent çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renktedir. İstanbul Kurşun hurda alım satımı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız.. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerdendir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu alıyoruz.

Levent Sac Hurda Alım Satımı

İstanbul Avrupa Levent Beşiktaş çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, ton fiyatı istemek sebebi ile. Hurda sac alanlar içindeyiz. Firmamızda yeni gibi ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

Levent Krom Hurda Alan Hurdacı

Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Hurda krom alanlar bağlantısının linkine tıklayın. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar bağlantısına tıklayın. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Levent Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Levent çinko levha fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı firmalar linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için telefonlarımızla irtibat kurun. Levent mahellesinin tümünde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alanlar hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklayın.

Levent Hurda Kablo Alanlar

İstanbul Beşiktaş Levent bölgesinde kolayca satılan %50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Levent bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satarak para kazanmayı isteyenler şimdi arayın.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları için piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Levent hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Kablo iletkenliğiyle elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. İstanbul Beşiktaş Levent mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar konuyu ziyaret edin. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan pahalı fiyatlar veriyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır tel yüzünden kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir.

Adresten antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz. Levent hurdacısı Demtaş Metal her nevi iç tesisat kabloları, antigron kablolar, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. İçindeki tellerin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Levent ttr kablo hurdası kilo fiyatı dün güncellenmiştir.

Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Genelde hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Levent Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı

Levent hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurda alımında piyasaya hakim konumdadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Beşiktaş Sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki metine göz atabilirsiniz. Levent mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz.

Bu sebeple Levent hurda sarı alanlar içindeyiz. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan hurda sarı deniliyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye bir hurda yoktur. Bununla beraber kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

Levent Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

Yüksek tonajlı kablo hurda, bakır hurdası, alüminyum, çinko hurda, demir hurda, çatı minare kurşunu ve sarı hurda alımı yaparken yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Levent hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Levent mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdanızı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebep ile hurdanın değeri düşebilir. İstanbul Beşiktaş Levent geri dönüşüm firması Hurdacı firmamız Demtaş Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda inşaat demiri almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurda alan Levent hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik.

Fabrikalardan üretim artığı hurdası almaktayız. Küçük parçalardan oluşan malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Şantiyelere konteyner veriyoruz.

Levent Mahallesinde Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Güvenli biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Daha önce bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri güvenle gerçekleştirdik.

Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan binanın detaylıca gezilerek uygun ekipman ve projenin ayarlanması gerekmektedir. Böylelikle fabrika söküm işleri yapan yerler içinde ünlü olduk. İstanbul Avrupa Beşiktaş Levent fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Levent Mahallesinde Hurda Plastik Alım Satımı

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası almaktayız.

Levent plastik hurdası alan firmalar arasında öncü hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Beşiktaş Levent plastik hurdası ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız İstanbul şehri Levent bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Levent Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Levent mahallesi mahallesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz. Levent mahallesi etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir.

Levent Moloz Dökümü

Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre yıkım molozlarının nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozu Beşiktaş Belediyesi Fen işlerince planlanan alanlara taşınır.

Levent Hurda Nikel Alan Firma

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir. Özellikle anot hurda nikel, %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda, nikel turbo alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satılırken gayet dikkatle hareket etmeliyiz. İstanbul Beşiktaş ile Levent hurda nikel alımı yapıyoruz.

Levent Hurda Akü Alan Firma

Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Beşiktaş Akü hurdası fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Motosikletlerde enerji ihtiyacı amacıyla kullanılıyor.

Akü içindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan hurdacı firma paylaşımını ziyaret ederseniz iyi olur. Dolayısıyla depomuz vb. fabrika içerisinde geri dönüştürme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir.

Levent 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış lokanta binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya makinesi, harç pompası, alçı karıştırma mikseri ikinci el demir iskele, plywood hurda mevcuttur. Bununla birlikte kapatılan satıcılardan satın aldığımız

Levent Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmayız alırken en yüksek fiyatları sunuyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alımı için arayın. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

Levent Güncel Hurda Fiyatları

Doğru hurda fiyat listesine erişmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Sayfamızda önceden yazılanhurda fiyatları içeriği inceleyin Levent hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları her saat değişmektedir. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurda alımı yaparken kilo fiyatlarından daha fazla fiyata hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Levent 2.El Eşya

Levent mahallesinin her yerinden titiz şekilde kullanılmış, 2.el oturma grupları alabilirsiniz. Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak nedeni ile bizlere ait çağrı merkezi telefonlarla iletişim kurarak ihtiyacınız olan eşyanın depomuzda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan 2. el olarak satılabilecek biçimdeki mobilyaları adresten almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı yapan firma hakkında detaylı bilgi paylaşılan sitemize bakınız Kullanılmış büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları satın almak amacıyla telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Levent Hurdacılar Sitesi

Daha fazla iyi bir şehir yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Levent hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımızla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

En Yakın Levent Hurdacı

En yakın Levent hurdacı firması servisiyle her tür hurda metal alıp satarken yerinize güvenilir personel yolluyoruz. Bu hizmetlerle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Levent genelinde servis ediyoruz. Levent hurdacı firma içinde çalışan çalışanlarımız ile adresten hurda alım satımı hizmetimiz var. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Levent çevresinde her nevi hurda malzeme almaktayız.

Levent 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası işleri deneyimli olduğumuz işlerdendir. İstanbul Raf hurda alanlar bölümünü incelerseniz şahane olacaktır. Özellikle iflas eden mandıralardan satın aldığımız ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, hurda çelik raflar, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Levent mahallesi hurda raf ton fiyatını isteyenlere ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alım satımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın. Levent hurda raf alımı sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Levent Karton Hurda Alanlar

İlçenin tamamında defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik ile satıcılara çok daha fazla kazanma avantajı iletiyoruz. Levent kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız Demtaş Metal ile irtibat kurarak ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz.

Ederinden fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda gazete, karton bardak alımı yapan hurdacılar içindeyiz. Levent hurda karton alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Sayfamızdaki İstanbul Beşiktaş Levent kağıt hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır

Levent Mahallesi Parça Kumaş Alan En Yakın Firma

Sayfamızda yer almakta olan Levent kumaş hurdası ton fiyatını kayıt olanlara günlük ulaştırıyoruz. Tonajlı gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için bizi hemen arayınız. İstanbul Beşiktaş LeventMahallesi bölgesinin tamamında hurda jesica kumaşı, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında çağırdığınız adrese geliyoruz. İstanbul Beşiktaş Levent kilosu ile kumaş hurda alan firmalar içinde en doğru fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz.

Levent çevresinde kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Parti malı mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alıyoruz.

Levent Mahallesinde 2.el Endüstriyel Ekipmanları Alım Satımı

Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi kuzine, endüstriyel aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom paslanmaz meze dolapları vb endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak kurutma makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satanlar bizi arayabilir. İyi durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alımı yapıyoruz. Profesyonel retoran mutfağı aletleri alıyoruz.

Levent Mahallesinde Hurda Araç Alan Hurdacılar

Levent mahallesinde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Çok sıkışık olmadığımızda Levent çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Fakat araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan römork, hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, kazalı araç hurdası, motor hurdası alıyoruz.

Levent Bina Yıkımı

Hurdalar bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım sırasında gerekli tedbir önlemleri Yukarıda fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş Levent mahallesi kentsel dönüşümü sebebiyle yeniden inşa edilecek dairelerin istendiği bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımını yapıyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. tüm hurda malzemeyi alıyoruz.

7/24 Açık Levent Mahallesinde Hurdacı Firması

Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Levent hurdacı firması olarak yirmi dört saat sektörde hizmet veriyoruz. İki bin beş senelerinden bugüne geri dönüşümde hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!