İçeriğe geç

Kepez Hurdacı Telefon Numarası

Kepez hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Antalya Kepez merkezinin çevresinde hurda ve temiz kullanılmış eşya ticareti yapıyoruz. Kepez hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Şu anda Kepez hurdacı firmalar içindeyiz. Lakin Kepez merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Antalya Kepez yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel Antalya Kepez hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Kepez çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz.

Demtaş Metal ismiyle Kepez hizmetimize devam ediyoruz. Toptan hurda malzeme alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Antalya hurdacısı olarak Kepez meydanında hizmet veriyoruz. Antalya hurdacıları içerisindeki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Kepez hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

Antalya Kepez Hurdacı Firmalar

Kepez merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri yeniden işleyerek bütün halkımızın faydalanması için çalışıyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı sebebi ile firmamızı kaydedebilirsiniz. Kepez hurdacısı olarak Antalya genelinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın alımı için çevrenizdeki hurda nakliye aracımızı yönlendiriyoruz. Kepez hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kepez çevresinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Antalya merkezinin en yaşanılası ilçesi Kepez gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Antalya Kepez ilçesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Kepez Hurdacı Numarası

Kepez adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer alır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle bizi aramanız yeterlidir. Kepez hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz.

Demir Hurda Alımı

Bildiğiniz üzere her türden demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. Hurdacı firmamız Kepez bölgesinin tamamında hurda demir alımı ile uğraşıyor. Hurda demir, dünya genelinde en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Buradaki Antalya Kepez extra demir hurda kilo fiyatı anlık güncellenmektedir.

Kepez ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Anlık demir hurda kilo fiyatı için Kepez hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümüne bir göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz.

Kepez Hurda Alan Yerler

Kepez kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi hemen elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların kıymetinin düşmesine neden olmaktadır. Kepez geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda atık alım hizmeti veriyor.

Tonajlı sarı ve hurda demir, hurda bakır, kurşun, kablo, çinko hurda, hurda alüminyum aldığımızda fiyat listeleri uygulamaktayız. Kepez hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda zamak, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alan Kepez hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda karton almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki Kepez çinko hurdası kilo fiyatı güncellendi. Çinko hurda fiyatı bölümünü dolaşmalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz. Kepez bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Kepez Hurda Bakır Alan Firma

Kepez içerisinde bakır hurda alıyoruz. Kepez hurda bakır fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz.

Sayfamızda bulunan Antalya Kepez bakır kilo fiyatını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Antalya Kepez bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan Kepez hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Kepez Sarı Pirinç Hurdası Alan Firmalar

Hurda satanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Bu sebeple Kepez hurda sarı alanlar içindeyiz. Antalya Kepez hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Bu sayfada yer alan Kepez sarı pirinç ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğundan hurda sarı deniliyor.

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımı yapıyor. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri değerli hurda malzemeler içerisinde sayılır. Kepez ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız.

Kepez Hurda Sac Alanlar

Kiler tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alımı yapıyoruz. Kepez etrafında hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih edebilirsiniz. Depomuzda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır.

Kurşun Hurda Alımı

Metal kurşun eski madenlerden biridir. Kepez hurda kurşun için depoladığınız yere geldiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Kepez çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda alanlar bağlantısına tıklayınız. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alımı yaparız.

Kepez Hurda Kablo Alanlar

Kepez hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda sıklıkla edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alımında anında nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Antalya Kepez bakır kablo ton fiyatlarını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Üstelik hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kapıdan hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alıyoruz. Kepez ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda kablo içerdiği bakır tel sebebiyle kablo hurdası alanlar için çok önemlidir.

Bloğumuzda daha önceden yazılmış kablo hurda alanlar içeriğe bir göz atın. Kepez hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo ticareti için buradayız. Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alımı yaparken ederinin üstünde fiyatları gönderiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında hurda kablo piyasasından fazla fiyat listesi sunuyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Kepez hurdacı firmayız. .

Çünkü Demtaş Metal olarak yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler şimdi arayın. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır.

Kepez Krom Hurda Alan Firma

Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sitemizde yayınlanan Kepez krom fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı bağlantısına tıklayınız.

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Oldukça sert bir metal yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor.

Kepez Alüminyum Hurda Alan Yerler

Sayfamızdaki Kepez alüminyum hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda satışı yapmak için arayın. Kepez bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımı yaparken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Antalya Kepez alüminyum hurda alan firmalar arasında fark yaratıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Bize verdiğiniz destek için saygılar sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır.

2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte batan depolardan satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış yurt binalarından sökülen kullanılabilir durumda ikinci el pencere, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Kepez Hurdacı Firması

Sizlerin bahşettiği kurumsallaşma süreciyle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 2009’dan bugünlere değin geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kepez hurdacı firması olan firmamız ile haftanın yedi günü atık hurda alıyoruz.

Kepez Hurda Araç Alan Firmalar

Pek tabi müşterilerimize hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araba, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Kepez yakınlarında hurda otomobil alım satım hizmeti veriyoruz.

Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

Değerinden yüksek fiyata peçete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Kepez karton hurda alım satımı yaptığımız bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Antalya Kepez karton hurda kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız Kepez hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki işletmemiz sayesinde hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satımı gerçekleştirebilirsiniz. İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımında uyguladığımız extra özenle size piyasadan daha yüksek oranda kazanma şansı iletiyoruz.

Kepez Hurda Fiyatları

Anlık ton fiyatına ulaşmak nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek miktarda hurda alımı yaparken piyasadan daha fazla kilo fiyatları öneriyoruz. Hurda fiyatları konulu içeriği okuyun Kepez hurdacı firma olarak hurda alım satımında kullanılan kilo fiyatı çabucak güncelleniyor.

Kepez Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu ilçede turbo nikel, %95 ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Bu yüzden hurda nikel alındığında gayet dikkatli hareket etmeliyiz. Antalya ile Kepez hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Kepez Kırık Cam Hurda Alımı

Kepez etrafında hurda cam alanlar içindeyiz. Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Genellikle rengarenk meşrubat şişesi, oto camları türde cam hurda bulunabilmekte.

Kepez 2.el Ev Eşyası

Ederinden ucuz fiyatlarla yeni, 2. el oturma grupları satabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip mobilyalarınızı evinize gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası fiyatları hakkında bilgi yazılan makalemizi okuyunuz Az kullanılmış ofis büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları satın almak amacı ile bizi arayın. Her türlü 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Jeneratör Hurda Alanlar

Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacıyız.

Hurda Akü Alanlar

Motosikletlerde elektrik deposu bulunur. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapar. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor.

2.el Cafe Malzemeleri Alan Hurdacı Firma

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Endüstriyel tipte 2. El lokanta aletleri alımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, bakır davlumbaz, evye, küvet, meze dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla sizleri işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir.

Kepez Kumaş Alım Satımı

Toptan gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile bu sayfadaki numarayı şimdi arayın. Tonajlı hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda top kumaş, spot kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası için yüksek fiyattan ödeme yapılır. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Antalya Kepez kumaş hurdası kg fiyatı güncellendi. Kepez kilosu ile hurda kumaş alan yerler arasındayız. Kepez çevresinde hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında adresinize geliyoruz.

Kepez Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Kepez plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki Kepez plastik hurdası kilo fiyatı günceldir. Antalya ve Kepez ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon alım satımı yapmaktayız.

Kepez Bina Yıkımı

Yıkım yapılırken istenilen iş güvenliği önlemleri Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işleri yapmaktayız. Kepez kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken dükkanların yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vebenzeri her türde hurda malzemeyi almaktayız. Bir üstte fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere hurda karşılığında bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz.

Kepez Hurdacılar Sitesi

Kepez OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her miktarda metalleri alıyoruz. Kepez halkına her haliyle güzel bir Antalya Kepez bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Kepez hurdacılar sitesindeki dükkanımız aracılığı ile atık hurda alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Sırf bu türlerdeki eşyaların alımını yapıyor değiliz.

Kepez Fabrika ve Makine Sökümü

Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. Evvela sökülecek taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekiyor. Kepez fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık. Daha önce sayısız fabrika söküm ihalesini tamamladık.

Kepez 2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla raflarını yenileyen marketler tarafından satılan ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda market rafı, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçilen sıfır gibi 2. el raf hurdası satanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Antalya Kepez 2.el raf fiyat listesini talep edenlere saat başı göndermekteyiz. Raf hurdası fiyatı makalemize kesinlikle göz atın. Kepez 2. el raf hurdası alımı nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Kepez Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kepez çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Kepez ilçesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Kepez Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Kepez Belediyesi tarafından planlanan yere nakil ediliyor. Kepez hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her türlü hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

En Yakın Kepez Hurdacı Firma

Demtaş Metal hurda alım firması olarak Kepez ilçesinin tümünde hurda malzeme alımı işi yapıyoruz. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Kepez çevresinde hizmetler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Kepez hurdacısı içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla konumdan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Kepez en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her cins hurda eşya alım satımında yerinize geliyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!