İçeriğe geç

Haymana Hurdacı Telefonu

Ankara Haymana hurdacı olarak her türden hurda malzemeyi alıyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Güncel Haymana hurda fiyatlandırmayla alım yapmaktayız. Aslında Haymana hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Ankara Haymana merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Ankara hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal vazgeçilmez devam ediyor.

Haymana ilçesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Demtaş Metal ismiyle Ankara yakasına yakın mekanlarda hizmet veriyoruz. Haymana merkezi bölgesinde kullanılmış eşyalar ve hurda alım satımı için malzemenin tutarını diğer firmalardan iyi fiyatla ödemekteyiz. Ankara Haymana merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Haymana ilçesi etrafında hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ankara hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Ankara Haymana hurdacı firmalar içerisinde en başarılı firmayız.

Ankara Haymana Hurdacı Firmalar

Haymana hurdacı firması olarak Ankara bölgesinde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda atıklarınızın alım satımı için yakında hazır bulunan hurda nakil ekiplerimizi gönderiyoruz. Haymana bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda kurşun satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı arayabilirsiniz. Haymana hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Haymana çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Ankara ilinin gelişen ilçesi Haymana öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Haymana etrafında değil, bütün illerde hizmet veriyoruz.

Haymana Hurdacı Telefonu

Ankara Haymana hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasında yer alıyor. Hemen telefonumuzu tuşlayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatları sormak sebebiyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Ankara Haymana hurdacı numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır.

Hurda Çinko Alanlar

Burada yer almakta olan Haymana çatı söküm çinkosu fiyat listesini isteyene saat başı gönderiyoruz. Çinko hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek için sayfasının linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı için arayabilirsiniz. Haymana, Ankara ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Haymana Bakır Hurda Alanlar

Bakır alan Haymana hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Haymana genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Haymana bakır hurda fiyat listesi için arayın. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Haymana soyma bakır hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Ankara Haymana bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Haymana Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Buradaki Haymana alüminyum hurdası fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Hurda alüminyum alanlar içerikli konuya göz gezdirebilirsiniz Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Ankara Haymana hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda alıyoruz. Haymana ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken tartımı gözünüzün önünde yapmaktayız. Ek olarak alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası almaktayız.

Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Haymana Demir Hurdası Alımı

Demir, yer kabuğunda en çok alınıp satılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Ankara Haymana toplama demir hurdası kg fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları edinmek amacı ile şimdi arayın. Demir hurda alan hurdacı firmalar paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımımızı inceleyiniz. Hurdacı firmamız Haymana şehrinin tümünde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu için nakit para ödeme yapan firmayız. Haymana ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Haymana Hurda Alan Firmalar

Hurda raf almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı ticaret yaparak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Haymana yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurda eşyalarınızı çok zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylece malzemenin fiyatı düşebilir.

Tonajlı kablo, hurda bakır, alüminyum, çinko hurdası, toplama demir, kurşun ve sarı hurda satanlara özel fiyatlar uygulamaktayız. Haymana hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Ankara Haymana geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

Hurda Sac Alımı

Haymana bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac bulunuyor. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

Haymana Krom Hurda Alım Satımı

Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom kilo fiyatı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Burada yayınlanan Ankara Haymana hurda krom ton fiyatlarını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz.

Haymana Kablo Hurda Alan Yerler

Bunların yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları için piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Haymana bakır kablo kilo fiyatı sürekli güncelleniyor. Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Üstelik alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Haymana hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet etmeye devam ediyoruz. . Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Ankara Haymana hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımına liderlik yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar almaktayız. Hurda kablo telindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Etrafta bolca edinilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımında değerini anında ödüyoruz. Kablo hurda alanlar konulu makaleye bir göz atabilirsiniz.

Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında uğraşmıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Ankara Haymana ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasında yüksek fiyatları vermekteyiz. Ankara Haymana hurdacı firması olarak her türlü antigron kablolar, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

Haymana Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Gerçekte sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır. Buradaki Haymana pirinç sarı ton fiyatlarını dileyene günlük yolluyoruz. Hurda pirinç sarı konulu metne göz atın. Haliyle Haymana sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Haymana ilçesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakim konumdadır.

Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunabiliyor. Haymana hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Haymana Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun cevherleri gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı firma linkine tıklayın. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız. Haymana hurda kurşun aldığımız yerler içindedir. Buradaki Haymana hurda kurşun ton fiyatları güncellenmiştir. Kurşunun en eski madenler arasında olduğu söyleniyor.

Haymana Hurda Akü Alımı

Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Haymana hurdacı vb. kendisine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Arabalarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunuyor. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren suyu sebebiyle hurdacı firmalar için değerlidir. Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur.

Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan firmayız alımında yüksek fiyatı biz veriyoruz. Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmayız.

7/24 Açık Haymana Hurdacı

7/24 hurda alan Haymana hurdacı olarak günün her saatinde adresinize geliyoruz. Tam 29 seneden bu yana geri dönüşüm yapıyoruz. Bu sürenin sağladığı deneyimlerler teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Haymana Hurdacı Sitesi

Siz dostlarımıza yaşanır bir Haymana yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu türdeki hurdalarınızı almıyoruz. Haymana oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Haymana hurdacılar sitesi 2. blok içinde bulunan hurda alım firmamızla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

Haymana Araç Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Haymana yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Tabiki de size araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Ama araba hurdası trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vergiden düşmüş araç hurdası, hurda yük vagonu, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor satmak için istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

En Yakın Haymana Hurdacı Telefonu

En yakın Haymana hurdacı firması hizmetlerimizle hurda malzeme alım satımında deponuza gelmekteyiz. Bu hizmetler ile sizlere en yakın hurda alan yerler Haymana bölgesinde servis veriyoruz. Haymana hurdacı arasındaki çalışanlarımızla konumuzdan her cins hurda malzeme alım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Haymana ilçesinde hurda alıyoruz.

Hurda Cam Alımı

Haymana çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli içecek şişesi, araba camları şeklinde cam hurda türleri baya fazla geri dönüştürülüyor. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı madde tutabilen amorf yumuşak olmayan malzemelerdir.

Haymana İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alım Satımı

Temiz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar firmamızın numarasını arayabilir. İkinci el sanayi tipi restaurant aletleri alıyoruz. Depomuzda bulunan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi yemek ocağı, paslanmaz yemek dilendiricileri, paslanmaz krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vs endüstriyel mutfak aletini görmek için sizleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. İş görecek durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah altı dolap alıp satmaktayız.

Haymana Kumaş Hurdası Alım Satımı

Yüksek tonajlı pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla bizi hemen arayabilirsiniz. Haymana kilosuyla hurda kumaş alanlar içinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

Sitemizdeki Haymana kumaş hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Ankara Haymana bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımlarında dilediğiniz yere gelmekteyiz.

Kiloyla penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz. Haymana bölgesinde kumaş hurdası alıyoruz.

Haymana 2.El Eşya

Titiz kullanılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki mobilyaları yolladığınız konuma gelerek değerinde alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için piyasanın üstünde fiyat teklifi vermekteyiz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacı konulu içeriğini inceleyin Her çeşit 2. El buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, patron masaları satın almak için firmamızı arayın. Ankara Haymana bölgesinde az kullanılan, ikinci el ev mobilyaları satabilirsiniz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapanan satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan depo binalarından alınan yeni ayarında 2. el pimapen pencere, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Müteahhitler tarafından çok kısa zaman diliminde kullanılan yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Haymana Klima Hurda Alım Satımı

Haymana çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Haymana çevresinde çok alımı yapılan hurdalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz.

Haymana Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliye işleri güvenlikle yapılmaktadır. Demtaş Metal tarafından alınacak her çeşit hurdaların iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Haymana Belediyesi’nce planlanan alana nakil ediliyor.

Haymana Hurda Kağıt Alımı

Haymana kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki Demtaş Metal ile kırpıntı kağıt, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatları isteyebilirsiniz. Karton hurda almaktayız. Sitemizdeki Ankara Haymana hurda kağıt, karton fiyat listesini dileyene günlük yollamaktayız Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde müşterilerimize daha fazla kazanç elde etme şansı veriyoruz. Piyasadan fazla ton fiyatı ile hurda peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alıyoruz.

Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Bu neden ile nikel hurdaları alınıp, satılırken elden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır. Bu ilçede anot nikel hurdası, %95 ve %99 şablon nikel, turbo nikel alıyoruz. Haymana nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle kapanan kuruyemişçilerden satın aldığımız mağaza rafları, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı arasından seçilen kullanılabilir durumda ikinci el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Sitemizdeki Ankara Haymana ikinci el raf fiyat listesi anlık güncelleniyor. Hurda raf alan hurdacı firmalar paylaşımına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Raf hurdası Haymana satın almak için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Haymana Bina Yıkımı

Üstteki konuda bahsettiğimiz fabrika yıkımında olduğu gibi çıkacak hurdalar karşılığı binaların yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler benzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz.

Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken binaların istendiği bir biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Yıkımda bilinen tüm önlemler

Plastik Hurdası Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Haymana hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Haymana hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Ankara Haymana plastik fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız Güncel fiyatla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası alıyoruz.

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Ankara ve Haymana ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz.

Haymana Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca incelenmesi gerekiyor. Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin bahsettiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapanlar arasında nam saldık. Yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. Haymana fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz.

Anlık Haymana Hurda Fiyatları

Haymana hurdacısı olarak hurda alımında uygulanılan kilo fiyatı günlük değişkenlik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla ton fiyatı uyguluyoruz. En güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile iletişim kurabilirsiniz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!