İçeriğe geç

Etimesgut Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Aslında Ankara Etimesgut hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Ankara Etimesgut merkezinde de hizmet veriyoruz. Ankara Etimesgut çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için araçlarımızı göndermekteyiz. Ankara hurdacı olan Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Etimesgut hurdacısı olarak her tür hurda eşyayı alıyoruz. Etimesgut hurdacı firmaları içerisinde lider şirketiyiz. Demtaş Metal firmamızla Ankara Etimesgut hizmetimizi sürdürüyoruz. Etimesgut merkezinde ikinci el eşya ve hurda malzemeler alım satımında nakit ödeme yapmaktayız. Her çeşit hurda satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

Ankara Etimesgut ilçesi Etimesgut merkez hurdacı firma olarak Etimesgut merkezi sokaklarında hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda alışverişinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ankara hurdacı olarak Etimesgut merkezinin her caddesinde hurdacılık yapmaktayız. Etimesgut merkezinin çevresinde geri dönüşümcüleri içerisindeyiz. Anlık Etimesgut hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız.

Etimesgut Hurdacıları

Etimesgut hurdacı olarak Ankara genelinde her tür hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda atıklarınız için en yakın araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her nevi hurda kurşun satışı amacı ile telefonlarımızı tuşlamalısınız. Etimesgut merkez mahallelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Etimesgut hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Ankara Etimesgut ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Ankara ilinin en yaşanılası ilçesi Etimesgut daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sadece Etimesgut bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Etimesgut Hurdacı Telefonu

Ankara Etimesgut her nevi hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer almaktadır. Ankara Etimesgut hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Dolayısıyla hurda fiyatı istemek amacı ile telefon numaramızı aramalısınız. Boşa zaman harcamadan arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Etimesgut Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Etimesgut hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Buradaki Etimesgut çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı sürekli güncelleniyor. Kurşun metalinin kullanılan eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk satışı için telefonlarımızı hemen tuşlayın. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı konusunun olduğu linke tıklayın.

Etimesgut Krom Hurda Alan Firma

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızda yer almakta olan Ankara Etimesgut krom kilo fiyatını saat başı yollamaktayız.

Etimesgut Hurda Alan Yerler

Ankara Etimesgut ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Hurda çelik alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Hurda antimon zamak, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı ilke edindik. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Etimesgut adresten hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zararı önlemek için hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdanızın kıymeti düşmektedir. Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurda, hurda bakır, kablo hurda, alüminyum hurdası,hurda demir ve sarı alımı yaparken yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Etimesgut hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Sac Hurdası Alanlar

Şu anda her türde 2.el trapez sac mevcuttur. Etimesgut bölgesinde sac hurda levha, sac varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı sebebi ile arayın. Veranda çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Etimesgut çinko levha kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurda alım satımı paylaşımımıza göz gezdirmek istersiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Etimesgut, Ankara bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Etimesgut Alüminyum Hurda Alanlar

Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Ankara Etimesgut alüminyum hurda alan hurdacılar içinde lideriz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Bizlere gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız. Her türlü alüminyum hurdası peşin alınır.

Bu sayfadaki Ankara Etimesgut alüminyum hurdası fiyat listesi güncellendi. Daha doğru hurda alüminyum alan yerler içeriğe göz atın. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Hurdasını satanların sayesinde her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Etimesgut ilçesinde alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

Demir Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız Etimesgut bölgesinin tamamında hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Demir, yer yüzünde en çok alınıp satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Etimesgut 1.sınıf hurda demir ton fiyatları dün güncellendi. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderimize bir göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Güncel hurda demir fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bağlantısına tıklayın. Unutmayın ki her nevi demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapıyoruz. Etimesgut etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz.

Etimesgut Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır alan hurdacı konumuzda geniş bilgi bulabilirsiniz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapılır. Etimesgut içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Ankara Etimesgut bakır hurdası kilo fiyatı günceldir. Ankara Etimesgut bakır hurda alan yerler içindeyiz. Etimesgut hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Hurda bakır alan Etimesgut hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Etimesgut Kablo Hurda Alım Satımı

Her yerden tek damar hurda kablo alıyoruz. Genel olarak yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Etimesgut hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası alımı yapıyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Ankara Etimesgut hurda kablo fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Piyasada hızlıca ele geçen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Etimesgut genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Kablo alan hurdacı konulu makaleye göz atabilirsiniz. Ankara Etimesgut ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Fakat tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı için anlık fiyat listesini öneriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası pahalı fiyat veriyoruz.

Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo elinde olanlar bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Etimesgut hurdacı arayanlar için buradayız.

Etimesgut Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Etimesgut ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabilir. Aslını söylemek gerekirse hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Etimesgut hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

Sayfamızdaki Etimesgut hurda sarı pirinç fiyatları günceldir. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriğe göz atın. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Haliyle Etimesgut sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Hurda Cam Alımı

Etimesgut ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Çağımızda renkli ve şeffaf cam şişe, kırılmış oto camları vb. cam hurda türleri bulunabiliyor.

Etimesgut Hurda Plastik Alanlar

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Avantajlı fiyatla hurda mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır. Ankara il Etimesgut bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Etimesgut plastik hurda alan firmalar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizde paylaşılan Etimesgut naylon hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız

Etimesgut Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında oldukça dikkat ile çalışmalıyız. Ankara ve Etimesgut hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ile 99 şablon nikel hurdalar alımında en doğru fiyatları sunuyoruz.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima Etimesgut bölgesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Etimesgut bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Etimesgut Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Etimesgut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan moloz bırakma yerlerine taşınıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi güvenlikle yapılır.

Etimesgut Kağıt Hurda Alan Hurdacı

İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt, beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle size daha çok miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Etimesgut Ankara kağıt hurda alanlar içindeki Demtaş Metal verdiği hizmetlerle ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz.

Değerinden yüksek fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Bu yazdıda yayınlanan Etimesgut hurda karton kg fiyatı güncelliğini korumaktadır

Etimesgut İkinci El Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacılar

Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, krom paslanmaz meze dolapları vb. lokanta tipi mutfak ekipmanını görebilmeniz için sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. İyi durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar alıp satmaktayız. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Profesyonel lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Etimesgut Kumaş Hurdası Alım Satımı

Ankara Etimesgut çevresinde kumaş hurdası alıyoruz. Defolu hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurda alıyoruz. Etimesgut etrafında süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımlarında adresinize gelecek ekiplerimiz var. Kilosuyla gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik alımı için firmamızı çok geçmeden arayın. Buradaki Etimesgut hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Etimesgut kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Etimesgut İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış öğrenci yurdu ve benzeri binalardan alınan sıfır ayarında 2.el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya tabancası, harç pompası, alçı mikseri az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan fabrikalardan almış olduğumuz

Etimesgut Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her cinste hurda malzemeyi satın almaktayız. Yıkım gerçekleştirilirken istenen tüm güvenlik önlemleri Etimesgut kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile kısmen yıkılmış iş yerlerinin tekrar imar edilmesi için yıkılmasını yapıyoruz.

En Yakın Etimesgut Hurdacı Telefon Numarası

Etimesgut hurdacı içindeki personelimiz ile adresten hurda alım hizmetleri vermeye başladık. Etimesgut en yakın hurdacı deposu olarak hurda malzeme almak için gönderdiğiniz konuma araç yolluyoruz. Demtaş Metal olarak Etimesgut ilçesinin yakınlarında hurda alımı işi yapıyoruz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Etimesgut ilçesinin tümünde hizmet ediyoruz.

İkinci El Raf Fiyatları

Buradaki Etimesgut raf hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Raf hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımıza göz atmalısınız. Raf hurdası Etimesgut satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen fabrikalardan temin ettiğimiz market rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Etimesgut Fabrika ve Makine Sökümü

Sökümden önce yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekiyor. Etimesgut Ankara fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Yıkım yapanların dile getirdiği şekilde kolay sayılmaz.

Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde meşhur olduk. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Daha önce on binlerce fabrika yıkımı ihalelerini güvenle tamamladık.

7/24 Hurda Alan Etimesgut Hurdacı

7/24 hurda alan Etimesgut hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz çalışıyoruz. Bin dokuz yüz doksan beşden buyana hurda malzeme alımında hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Yılların bahşettiği güvenle araç parkurumuzu geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Etimesgut 2.El Eşya

Etimesgut bölgesinin her yerinde yeni gibi, 2. el koltuk satın alabilirsiniz. 2. El patron masası, büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop stok öğrenmek amacıyla bizi arayabilirsiniz. Yeniden farkı olmayan ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek nedeniyle çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı yerinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alan yerler konulu gönderimize ulaşın

Hurda Akü Alım Satımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı kullanılıyor. Aküler başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolayan depolardır. Akü hurdası alanlar bölümüne göz atarsanız harika bir şey yaparsınız. Dolayısıyla Ankara Etimesgut hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvı sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Bir süre sonra şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor.

Etimesgut Hurdacılar Sitesi

Çok daha iyi bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Etimesgut yeni sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türden hurdanızın alımını gerçekleştirmiyoruz. Etimesgut hurdacılar sitesi içindeki depomuzun iş birliği ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

İkinci El Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan şirketler içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en doğru firmayız.

Araba Hurdası Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Etimesgut yakınlarında araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Elbette sizlere otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama araç hurdası trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri vb zirai alet hurdası, römork, hurda motor alıyoruz.

Anlık Etimesgut Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatlarına ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdalar alırken piyasasından yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Güncel hurda fiyatları başlıklı içeriği inceleyin Etimesgut hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde değişmektedir.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!