İçeriğe geç

Doğanyol Hurdacı Firması

Aslında Malatya Doğanyol hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Doğanyol merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Malatya Doğanyol meydanda her zaman yaptığımız gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Malatya hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Hurdacı olarak her çeşit hurda eşyayı en yüksek fiyata alıyoruz. Doğanyol hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Demtaş Metal şirketimiz ile Malatya Doğanyol merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Doğanyol merkezinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda alım satımı yapmaktayız. Her çeşit hurda alıyoruz.

Malatya Doğanyol hurdacı firması olarak Doğanyol ilçesinin her nevi hurda eşya alım satım hizmetleri veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Malatya hurdacısı firmalar içindeyiz. Doğanyol meydanında yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisimiz var. Güncel Doğanyol hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Doğanyol Hurdacı Firma

Doğanyol hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Doğanyol ilçesinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı amacıyla telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Malatya ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Doğanyol 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Doğanyol bölgesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Doğanyol hurdacı firması olarak Malatya ilinin tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için müsait hurda nakil araçlarımızı yönlendiriyoruz. Doğanyol meydanında faaliyet gösteriyoruz. İşi bitmiş plastik ve metalleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz.

Doğanyol Hurdacı Telefon Numarası

Doğanyol yerinden her tür hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetleri verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda satmak üzere hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Malatya Doğanyol hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Doğanyol Kurşun Hurda Alanlar

Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor. Hurda kurşun fiyatları bölümünü okuyabilirsiniz. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu biliniyor. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Minare kurşunu hurda, Cami kurşunu alıyoruz. Malatya, Doğanyol kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Malatya Doğanyol hurda Cami kurşunu kilo fiyatını telegram grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırmaktayız.

Doğanyol Hurda Krom Alan Hurdacı

Nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Doğanyol krom hurdası ton fiyatını kayıt olanlara ücretsiz yollamaktayız. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı makalesini gezmek iyi gelecektir.

316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Doğanyol Hurda Alımı

Doğanyol ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her nevi kağıt hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda bakır almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Doğanyol yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdalarınızı hemen paraya çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu yüzden malzemenin değerinin düşmesine sebep olur. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve demir, bakır, kurşun hurda, hurda kablo, çinko, hurda alüminyum alırken fiyat listesi uyguluyoruz. Doğanyol hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Doğanyol Sac Hurda Alımı

Malatya Doğanyol çevresinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeniyle. Firmamızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac var. Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Sac hurda alım satımı yapan firmalar arasındayız.

Doğanyol Hurda Çinko Alım Satımı

Doğanyol ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Doğanyol hurda nikel fiyat listesi güncellendi. Hurda çinko alım satımı bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz.

Doğanyol Alüminyum Hurda Alanlar

Her türde alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant alıyoruz. Malatya Doğanyol alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek satışı için iletişime geçebilirsiniz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün büyüyoruz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Doğanyol ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Sayfamızdaki Malatya Doğanyol alüminyum fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz.

Doğanyol Hurda Demir Alanlar

Anlık demir hurdası fiyatları için bize ulaşın. Hurda demir alımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Doğanyol çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri için nakit ödeme yapmaktayız. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok satılan metaller arasındadır. Buradaki Doğanyol demir hurda ton fiyatlarını abonelerimize günlük ulaştırmaktayız.

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Firmamız Doğanyol şehrinin tamamında demir hurdası alımı yapıyor.

Doğanyol Hurda Bakır Alımı

Doğanyol bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır alan Doğanyol hurdacı telefonunu hemen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Doğanyol içerisinde hurda bakır almaktayız. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin alan hurdacıyız. Sayfamızdaki Doğanyol hurda bakır kilo fiyatını isteyene güncel olarak yolluyoruz. Malatya Doğanyol hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Doğanyol Hurda Kablo Alımı

Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Malatya Doğanyol ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen arayın.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Doğanyol hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Bununla birlikte hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyatı vermekteyiz. Doğanyol hurdacısı olarak özellikle antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyatlar veriyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Her yerden hurda tek damar kablo alıyoruz.

İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Doğanyol hurda bakır kablo ton fiyatını whatsapp grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır. Hurda kablo alan yerler hakkında yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz. Doğanyol hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal adıyla sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Satıcılarda kolayca ticareti yapılan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşin ödüyoruz.

Doğanyol Sarı Hurdası Alım Satımı

Sayfamızda bulunan Doğanyol sarı pirinç ton fiyatları günceldir. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacılar metni okuyabilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda deniliyor.

Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı bronz araiş alımıyla iştigal ediyor. İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurdası diye bir hurda bulunmamaktadır. Haliyle Doğanyol sarı pirinç hurdası alan firmalar içindeyiz.

Doğanyol ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız. Doğanyol hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

Cam Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Doğanyol çevresinde cam hurda alanlar arasında bulunuyoruz. Genelde şeffaf ve renkli kırılmış oto camları, gazoz biçiminde cam hurdası bulunabilmektedir. Cam saydam yada yarısaydam genellikle sert bir yapıdaki sıvı madde geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

Plastik Hurda Alımı

Malatya şehri Doğanyol ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatla hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Doğanyol plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Doğanyol hurdacısıyız. Sayfamızdaki Doğanyol plastik hurdası fiyat listesini abonelerimizle her gün paylaşıyoruz.

Nikel Hurda Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Malatya Doğanyol hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurda, %95 ve %99 şablon nikel hurdası, anot nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken çok hassasiyet ile davranılmalıdır.

Doğanyol Hurda Klima Alanlar

Hurda klima Doğanyol ilçesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Doğanyol çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

Doğanyol Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurdaların işyerimizi yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşıma işleri güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozları Doğanyol Belediyesi tarafından bildirilen moloz dökme alanlarına dökülür.

Doğanyol Hurda Karton Alım Satımı

Karton, kağıt hurda almaktayız. Sitemizdeki Doğanyol hurda kağıt, karton fiyatlarını dileyene güncel olarak göndermekteyiz Doğanyol kağıt hurda alanlar arasındaki şirketimiz ile çalışarak karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda peçete alıyoruz. Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alıp satarken uyguladığımız extra müşkülpesentle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanç elde etme avantajı takdim ediyoruz.

Doğanyol 2. El Restoran Ekipmanı Alımı

İkinci el endüstriyel tip restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış çelik tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satanlar bu sayfadaki numaraları arayabilir. Depomuzda bulunan hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, krom evye, paslanmaz krom küvet, krom davlumbaz, paslanmaz salata reyonları vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Titiz kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinası, tezgah, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alınır.

Doğanyol Parça Kumaş Alanlar

Kilosuyla hurda pantolonluk, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik alımı için firmamızı hemen arayınız. Doğanyol kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Malatya Doğanyol kumaş hurdası kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Malatya Doğanyol çevresinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımı için yerinize geliriz.

Parti malı hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, makine artığı kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş alıp satmaktayız. Hurda kumaş almaktayız.

Doğanyol İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılan ev binalarından alınan hala kullanılabilir 2.el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısı ile batan satıcılardan almış olduğumuz

Doğanyol Bina Yıkımı

Yıkımlarda önem verilen iş güvenliği önlemleri Doğanyol kentsel dönüşümü gerçekleşmede yeniden inşa edilecek binaların uygun şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız.

En Yakın Doğanyol Hurdacı Telefonu

Demtaş Metal şirketimizle Doğanyol ilçesinde her cins hurda eşya alıyoruz. Doğanyol hurdacı firma bünyesindeki çalışanlarımız ile konumdan hurda alım satımı hizmetimiz var. En yakın Doğanyol hurdacı servisi ile her türden hurda metal alıp satarken gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Bu nedenle size en yakın hurda alanlar Doğanyol ilçesinde servis ediyoruz.

Hurda Raf Alanlar

Özellikle restorasyon yapan marketler tarafından satışa sunulan reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satıyoruz. Sayfamızdaki Malatya Doğanyol ikinci el market rafı ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Hurda raf kilo fiyatı sayfamızı okumak isteyebilirsiniz. Hurda raf Doğanyol fiyatı talep etmek amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Doğanyol Fabrika Sökümü

Profesyonel bir biçimde fabrika sökümü yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalelerini aldık. Yıkım işi yapanların anlattığı şekilde kolay bir iş değildir. Malatya Doğanyol fabrika sökümü işi yapıyoruz. İlk önce yıkımı yapılacak imalathanenin etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması doğru bir çalışma olur.

7/24 Hurda Alan Doğanyol Hurdacı

Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmayla makine sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz gibi üç yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 açık Doğanyol hurdacı firması olarak zaman farketmeden sektörde hizmet veriyoruz.

Doğanyol 2.El Eşya

Kısa bir süre kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı konumunuzdan alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar başlıklı paylaşımımızı okuyunuz Doğanyol etrafında kullanılmış, ikinci el kanepeler satabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, patron masaları satıyoruz. Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile çağrı merkezimiz ile etkileşime geçebilirsiniz.

Doğanyol Akü Hurda Alanlar

Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Bir zaman sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı sebebiyle bulunuyor.

Atıl aküler barındırdığı kurşunlu sıvılar ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Akü hurdası alanlar bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla depomuz benzeri şirket içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor.

Doğanyol Hurdacı Sitesi

Çocuklara iyi bir Malatya Doğanyol oluşturmak için çok çalışıyoruz. Doğanyol hurdacılar sitesindeki hurda alım iş yerimizle hurdacılık işi yapıyoruz. Doğanyol organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türdeki eşyaları almıyoruz.

Doğanyol Hurda Jeneratör Alımı

Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alırken iyi fiyatı sunuyoruz.

Hurda Araç Alanlar

İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Doğanyol yakınlarında hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz. Doğanyol hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmüş araba hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, römork, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda otomobil trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Anlık Doğanyol Hurda Fiyatları

Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda alım satımında pazar fiyatından daha fazla fiyat teklifleri ödüyoruz. Doğanyol hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı saatlik olarak değişmekte. Kesin hurda fiyatına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!