İçeriğe geç

Develi Hurdacı Hurda Fiyatları

Demtaş METAL firmamızla Develi hurda alımı için adresinize geliyoruz. Kayseri hurdacı olan firmamız hizmet vermeye devam ediyor. Kayseri Develi merkezinde 2.el ev eşyaları ve hurda eşyalar değerinin üstünde alıyoruz.

Kayseri Develi merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Normalde Kayseri Develi hurdacı firmalar içindeyiz. Elbette ki Kayseri Develi merkezinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Develi hurdacısı olarak hurda malzemenizi alıyoruz. Anlık Kayseri Develi hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz.

Develi bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Develi hurdacı firmalar arasında en büyük şirketiyiz.

Develi etrafında hurdacısıyız. Yüksek tonajlı hurda eşya satımında Develi hurda fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Kayseri hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

Kayseri Develi Hurdacıları

Develi hurdacı olarak Kayseri ilinin tümünde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için hazır bulunan hurda taşıma ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Develi merkezindeki mahallelerde hurda alımı faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atık metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizlerde her nevi hurda kablo satmak amacı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Develi hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Develi ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Kayseri ilinin nadide ilçesi Develi öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Develi etrafında değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

Develi Hurdacı Telefon Numarası

Kayseri Develi yerinden hurda malzeme alımı hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Şimdi numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak amacı ile iş yerimizi aramanız yeterlidir. Kayseri Develi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Develi Kablo Hurda Alım Satımı

Kablo hurdası telindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Ek olarak tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alımı yaparken en iyi fiyatı gönderiyoruz. Kayseri Develi ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı konuya bir göz atabilirsiniz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Kayseri Develi hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablolar satanlar hemen arayın. Adresten antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Çünkü firmamız sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve birde dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Buradaki Develi bakır kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Kayseri Develi hurdacısı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo alıyoruz.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Develi hurdacı arayanlar için buradayız. Müşterilerde çoğunlukla satılan %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Kablo iletkenliği ile elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Develi Hurda Krom Alım Satımı

Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızda bulunan Kayseri Develi hurda krom ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı yazısını incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Develi Alüminyum Hurdası Alanlar

Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava almaktayız. Kayseri Develi hurda alüminyum alan yerler içinde fark yaratıyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacıyız.

Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Develi alüminyum hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Daha güncel hurda alüminyum alanlar içeriği inceleyebilirsiniz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz. Develi ilçesinde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı için hurda tartımını istediğiniz yerde yapıyoruz.

Develi Hurda Demir Alanlar

Hurda demir, Develi bölgesinde çokça bulunan madenler arasındadır. Buradaki Develi 1.sınıf hurda demir ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Develi etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda fiyatı yazısını gezmek iyi gelir.

Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alıyoruz. Firmamız Develi genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız.

Develi Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firma

Gerçekte sarı hurda diye hurda türü varolmamıştır. Demtaş METAL bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Kayseri Develi hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Sayfamızdaki Develi sarı pirinç hurdası fiyatları günceldir. Daha geniş sitemizdeki sarı pirinç hurdası alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

Bu nedenle Develi sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Develi genelinde hurda sarı alıyoruz.

Develi Hurda Bakır Alım Satımı

Develi bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sayfamızda yayınlanmış olan Develi bakır kilo fiyatı günceldir. Kayseri Develi hurda bakır alan yerler içindeyiz. Develi bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayınız.

Bakır alan hurdacılar bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Develi hurdacı firmamızı hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Develi kurşun hurdası aldığımız ilçelerdendir. Buradaki Kayseri Develi çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesi anlık olarak güncellenmektedir. Cevher halindeki kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alımı gönderimizi incelemek iyi gelecektir. Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşunu alımı yapıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski bir maden olduğu biliniyor.

Develi Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Develi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda malzemeleri şimdi paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdanızın piyasa fiyatını düşürüyor.

Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda raf almak amacıyla yerinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Kayseri Develi ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş METAL her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı kurşun, hurda demir, hurda çinko, hurda alüminyum, bakır hurdası, hurda kablo ve sarı hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Develi hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

Develi Hurda Çinko Alan Firma

Develi ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Burada yer alan Kayseri Develi hurda çinko levha ton fiyatını isteyene saat başı gönderilmektedir. Hurda çinko alan hurdacılar linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz.

Sac Hurda Alanlar

Veranda tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Kayseri Develi ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır.

Develi Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Kayseri Develi fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Profesyonel şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Öncelikle yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde başarılı yerdeyiz. Uzun süredir binlerce fabrika bozumu ihalelerini aldık.

Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Bazen Develi yakınlarında araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Tabiki de size araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak yük vagonu, parçalanmış hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor satışı yapmak için hemen arayın.

Develi İkinci El Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanılan 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz yerden almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alan firma başlıklı içeriği okuyunuz 2.el ofis büro mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Develi Kayseri çevresinin tümünde kullanılmış ve 2.el koltuk satabilirsiniz. İyi durumda 2. El derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak maksadı ile firmamıza ait çağrı merkezi telefonlarıyla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası, alçı mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Birde kapanan nalburlardan almış olduğumuz Yıkılmış fabrika vb. binalardan sökülen kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Develi Akü Hurda Alım Satımı

Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları amacıyla bulunabiliyor. Akü içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeni ile geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Hurda akü alanlar paylaşımımıza göz atmanız pişmanlık duymayacaksınız. Dolayısıyla şirketimiz vb. şirket içinde geri dönüştürme imalathanesi bulunan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapar.

Develi Hurdacılar Sitesi

Develi yeni sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Daha yaşanabilir bir Kayseri Develi yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Develi hurdacılar sitesi 9. blok içindeki tesisimizle sektöre hizmet ediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz.

Develi Hurda Klima Alanlar

Develi etrafında klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima Develi bölgesinde en fazla satılan hurda eşyalar arasındadır. İkinci el kombi alan firmalar içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

2.el Restaurant Aletleri Alımı

Endüstriyel tipte 2.el mutfak ekipmanları alıyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar alıp satıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restoran tipi 4 gözlü ocak, krom dinlendirici, küvet, evye, davlumbaz, hücreli aspiratör vb lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini incelemeniz için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle irtibat kurabilir.

Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Develi bölgesinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Hurda parça kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş alıyoruz.

Tonajlı hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme alımı için aşağıdaki numaraları hemen aramalısınız. Develi kilosu ile hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Kayseri Develi kumaş hurdası fiyatlarını telegram grubumuzda günlük paylaşıyoruz.

Develi Moloz Nakliyesi

Yıkımda anlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Develi hurdacı tarafından alınan her türlü hurda malzemenin işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Develi Belediyesi’nce önceden bildirilen araziye boşaltılıyor.

En Yakın Develi Hurdacı Numarası

Demtaş METAL hurdacı sitesi olarak Develi ilçesinde her türlü hurda eşya alırız. Develi hurdacısı bünyesindeki personelimiz ile kapınızdan hurda alım hizmetimiz var. Develi en yakın hurdacı ismi ile hurda metal tartmak için adresinize geliyoruz. Böylece müşterilere en yakın hurda alan yerler Develi ilçesinin tümünde hizmetler veriyoruz.

Develi Hurda Karton Alımı

Kayseri Develi kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki iş yerimiz ile hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenin tümünde okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek kazanma imkanı yöneltiyoruz.

Değerinden yüksek fiyatlarla karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alan yerler içindeyiz. Develi hurda karton ticareti yaptığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki Develi hurda kağıt, karton ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırmaktayız

Develi Bina Yıkımı

Yıkımda lüzum görülen güvenlik önlemleri Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işleri yapıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığında bina yıkım işleri yapıyoruz. Develi kentsel dönüşüm yüzünden yıkılacak ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, hurda pimapen ve benzeri tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına alıyoruz.

Develi Cam Hurdası Alanlar

Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde tutan inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Develi ilçesi çevresinde hurda cam alanlar arasında yer almaktayız. Günümüzde renkli araba camı, içecek şişesi ve benzeri cam hurdalar bulunmaktadır.

Develi Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Kayseri Develi hurda nikel alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası alınıp, satılırken elimizden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir. Özellikle %95 şablo nikel hurdası ve %99 nikel şablon, anot nikel, turbo nikel alımı yapıyoruz.

Plastik Hurda Alanlar

Develi hurda plastik alımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Bu sayfadaki Kayseri Develi plastik ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. En iyi fiyatlarla pet şişe hurdası, naylon poşet, hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Kayseri il Develi ilçesinin tümünden polipropilen moblen, hurda abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Develi Hurdacı Firma

Yılların bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Develi hurdacı firması olan firmamız ile 7/24 hurda eşya ticareti yapmaktayız. Tam 1992’den bu günlere hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz.

Güncel Develi Hurda Fiyatları

Develi hurdacı firma hurda alımında kullanılan kilo fiyatları anlık güncellenmektedir. Sayfamızdaki anlık çinko hurdası fiyatları konuya göz gezdirebilirsiniz Unutmayın ki yüksek tonajda hurda ticaretlerinde öteki Develi hurdacılardan yüksek ton fiyatı ödüyoruz. Güncel hurda fiyatına ulaşabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Hurda Raf Alan Yerler

Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla raflarını yenileyen baharatçılardan temin ettiğimiz ürün reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdası, demir raf hurdaları, hurda çelik raflar arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Buradaki Develi raf hurdası kilo fiyatı güncellendi. Hurda raf fiyatı yazısını gezmek iyi gelir. Hurda raf Develi satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Develi Jeneratör Hurdası Alanlar

Her türlü yıpranmamış 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alımında nakit ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!