İçeriğe geç

Dargeçit Hurdacı Telefon Numarası

Dargeçit merkezinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla ekip göndermekteyiz. Günlük Dargeçit hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Mardin Dargeçit merkezi bölgesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda malzemeler alımında nakit ödeme yapıyoruz.

Dargeçit hurdacı şirketleri içerisinde öncü şirketiyiz. Hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Her nevi hurda alımında öncüyüz.

Mardin Dargeçit hurdacı firma olarak Dargeçit merkezi etrafında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Mardin hurdacıları arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Mardin Dargeçit ilçesi etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Mardin hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Şu anda Dargeçit hurdacı firmasıyız. Elbette ki Mardin Dargeçit merkezinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal adıyla Dargeçit merkeze yakın mekanlarda hurda alımı yapıyoruz.

Mardin Dargeçit Hurdacı Firma

Dargeçit merkezinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizde her çeşit bakır hurdası satmak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Dargeçit hurdacı firması olarak Mardin genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yakında bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Dargeçit hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. Dargeçit içerisinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Mardin merkezinin büyüyen ilçesi Dargeçit öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Dargeçit ilçesinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Dargeçit Hurdacı Numarası

Dargeçit hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi nakite döndürebilirsiniz. Mardin Dargeçit hurdacılık hurda malzeme alım satımı hizmetleri verdiğimiz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda fiyatları öğrenmek amacıyla sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Dargeçit Kurşun Hurda Alan Yerler

Kurşun metalinin en eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. Yeryüzünde cevher olarak çıkarılan metal kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda ton fiyatı yazımıza göz atmak istersiniz. Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu alıyoruz. Dargeçit Mardin kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Dargeçit hurda kurşun ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz ulaştırıyoruz.

Dargeçit Krom Hurdası Alanlar

Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Mardin Dargeçit krom tank hurdası ton fiyatları günceldir. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alımı linkine tıklayın.

Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Dargeçit Hurda Alan Yerler

Dargeçit adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zararı önlemek için hurdalarınızı hiç zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğrar. Bu nedenle hurdaların kıymetinin düşmesine neden olur. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda paslanmaz almak amacıyla bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Tonajlı alüminyum hurdası ve sarı, hurda bakır, hurda demir, kablo hurda, hurda çinko, kurşun hurdası alımlarında değerinden daha yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Dargeçit hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Dargeçit ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

Sac Hurda Alanlar

Şu anda kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alıyoruz. Müştemilat tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mardin Dargeçit bölgesinde sac levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek sebebiyle.

Dargeçit Hurda Çinko Alım Satımı

Dargeçit çevresinin tümünde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Dargeçit çinko levha fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar sayfamızı gezmelisiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Dargeçit Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş almak için telefonunuzu beklemekteyiz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Mardin Dargeçit alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Dargeçit alüminyum kg fiyatını abonelerimize ücretsiz göndermekteyiz. Anlık hurda alüminyum alanlar içeriği inceleyin. Hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz. Dargeçit ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımı profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Bizlere güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Hatırlatmak isteriz her nevi demir ev kapısı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Dargeçit bölgesinin tümünde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

Güncel demir hurda fiyatları için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları paylaşımını okursanız muhteşem olur. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları yazısına bir göz atmanız pişman olmazsınız.

Dargeçit çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Demir, yer yüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Burada bulunan Mardin Dargeçit hurda demir fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz.

Dargeçit Bakır Hurda Alımı

Bu sayfadaki Mardin Dargeçit bakır hurdası kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Mardin Dargeçit bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır alan Dargeçit hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Dargeçit bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Dargeçit hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgi var. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz.

Dargeçit Kablo Hurdası Alım Satımı

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kullanım alanları itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Dargeçit hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları ticareti için buradayız.

Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeniyle hurdacılar için çok önemlidir.

İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Mardin Dargeçit fare yemez kablo ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Dargeçit hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında liderlik ediyoruz. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Bir de hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor.

Tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Dargeçit ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Kablo alan hurdacılar konulu makaleye bir göz atın. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Dargeçit hurdacı arayanlar için buradayız. Dargeçit etrafında hızlıca edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz.

Dargeçit Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Aslında sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu işi yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır. Dargeçit bölgesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Dargeçit hurda sarı pirinç fiyatlarını telegram grubuna güncel olarak gönderilmektedir. Sayfamızda bulunan hurda sarı pirinç makaleyi inceleyin. Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri vardır.

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Dargeçit hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yapıyor.

Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda bronz almaktadır. Bu sebeple Dargeçit sarı hurdası alımı yapmaktayız.

Dargeçit Hurda Cam Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde sert yapıya sahibi sıvı maddeyi tutan amorf yumuşak olmayan malzemelerin adıdır. Dargeçit genelinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Genelde renkli meyve suyu şişesi, kırılmış oto camı çeşitlerinde cam hurdalar bulunmaktadır.

Dargeçit Plastik Hurda Alımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Mardin il Dargeçit ilçesinin her yerinden polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatı öğrenmek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Dargeçit plastik hurda alan firmalar içerisinden öne çıkan Dargeçit hurdacı firmasıyız. Buradaki Dargeçit plastik hurdası fiyat listesini bip grubumuza kayıt olanlar ile paylaşıyoruz. En iyi fiyatlarla mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Hurda Nikel Alanlar

Mardin Dargeçit bölgesinde anot hurda nikel, nikel turbo, %95 ile %99 şablon nikel hurda alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Bu neden ile nikel hurdalar alınıp satıldığında oldukça hassas hareket etmeliyiz. Dargeçit hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

Klima Hurda Alan Hurdacılar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Dargeçit bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Klima hurdası Dargeçit çevresinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasında yer alır. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız.

Dargeçit Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra sözleşmemize göre ortaya çıkan molozun taşıma işi güvenle araçlarımızla yapılıyor. Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurda metallerin depomuza taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Dargeçit Belediyesi’nce belirlenen alana dökülür.

Karton Hurda Alanlar

Daha fazla fiyata kağıt bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alımı yapan depolar arasındayız. Hurda karton alım satımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Dargeçit hurda kağıt, karton kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcıya çok daha yüksek kazanma imkanı yöneltiyoruz. Dargeçit hurda kağıt alan firmalar arasındaki Demtaş Metal verdiği hizmetler sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Dargeçit Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alanlar

Sanayi tipi 2.el lokanta malzemeleri alıyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi kuzine, aspiratör, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacıyla sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır.

Dargeçit Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

Toptan pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Dargeçit kilosu ile kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Sayfamızdaki Dargeçit hurda kumaş kilo fiyatını arzu edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Mardin Dargeçit ilçesinin tümünde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında dilediğiniz yere gelecek ekipleri oluşturduk.

Yüksek tonajlı hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alımında peşin ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Dargeçit İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir iskele, plywood hurda satılıktır. Bununla birlikte batan esnaflardan aldığımız Yıkılan elbiseci vs binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencereler satıyoruz.

Dargeçit Bina Yıkımı

Aynı fabrika sökümlerinde olduğu üzere hurda karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Hurda bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdaları almaktayız.

Dargeçit kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek binaların istenildiği şekilde yapılması sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkım sırasında bilinen iş güvenliği önlemleri

En Yakın Dargeçit Hurdacı Numarası

Demtaş Metal firmamızla Dargeçit ilçesinin her yerinden hurda malzeme alıyoruz. Dargeçit hurdacı sitesi firmamız ile kapıdan hurda malzeme alım hizmeti vermeye başladık. Dolayısı ile size en yakın hurda alanlar Dargeçit ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız. En yakın Dargeçit hurdacı deposu ismiyle hurda malzeme alırken yerinize gelmekteyiz.

Hurda Raf Alımı

Sayfamızdaki Dargeçit hurda raf kilo fiyatını dileyenlere bedelsiz gönderilmektedir. Raf hurdası alanlar gönderisini geziniz. Raf hurdası Dargeçit satmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen mağazalardan elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, demir raflar içlerinden seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz alanlardandır.

Dargeçit Fabrika Sökümü

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika söküm ihalesini yerine getirdik. Dargeçit fabrika sökümü yapıyoruz. Fabrika sökerken yıkılacak taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekiyor. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde lider konumdayız.

7/24 Hizmet Veren Dargeçit Hurdacı

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan beşden bu günlere kadar geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. Bu sürenin kazandırdığı tecrübelerle araç sayımızı arttırarak artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 Dargeçit hurdacı firması firmamız vasıtası ile haftanın yedi günü hurda ticareti yaparız.

2.El Eşya

İkinci el patron koltukları, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler depolarımızda sürekli mevcuttur. Dargeçit Mardin içerisinde temiz kullanılan ve ikinci el kanepe satabilirsiniz. Her çeşit 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadı ile telefon numarası vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinası alan firma konusunda detaylı bilgi paylaşılmış gönderiye ulaşın

Dargeçit Hurda Akü Alım Satımı

Arabalarda enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller benzeri enerji depolanan enerji kaynağıdır. Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış hale düşen bataryalara hurda akü denmektedir. Akü hurdası alan hurdacı paylaşımını incelerseniz güzel bir şey yapacaksınız. Dolayısıyla bizim benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir.

Dargeçit Hurdacılar Sitesi

Şimdiki halinden yaşanılır bir Dargeçit için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu türlü hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz. Dargeçit hurdacılar sitesindeki depomuzla geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz. Dargeçit oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Dargeçit 2.el jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz. Her voltajda yıpranmamış 2. el jeneratör bulunur.

Hurda Araba Alanlar

Tabiki de sizlere hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Dargeçit hurda alımında hizmet ediyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış araç hurdası, römork, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor vebenzeri hurda araç gereçlerin fiyat bilgisini öğrenmek için istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Çok yoğun olmadığımızda Dargeçit çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.

Anlık Güncel Dargeçit Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki hurda fiyatları içeriği okuyun Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında borsasından fazla kilo fiyatları veriyoruz. Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşmanız gerekiyor. Dargeçit hurdacı hurda alım sırasında kullanılan fiyat listeleri hızlı bir biçimde değişmekte.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!