İçeriğe geç

Normalde Birecik hurdacı şirketleri içindeyiz. Ancak Birecik merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Birecik ilçesinde hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Birecik meydanında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Birecik ilçesindeki her caddeye gelmekteyiz. Birecik merkezi etrafında hurda ve 2.el ofis mobilyaları almaktayız. Birecik hurdacı firmaları içinde öncü şirketiyiz. Her nevi hurda alımında profesyoneliz.

Şanlıurfa geri dönüşüm firmaları içindeki DEMTAŞ metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Şanlıurfa hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. DEMTAŞ metal şirketimiz ile Şanlıurfa yakası yakınlarında hizmet veriyoruz.

Birecik hurdacısı olarak her türden hurda malzemeyi almaktayız. Şanlıurfa Birecik merkez hurdacı firması olarak Birecik merkezinin her ara sokağında hurda alımı yapmaktayız. Güncel Birecik hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz.

Birecik Hurdacı Firmalar

Birecik merkezinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda plastikleri geri dönüştürerek halkımızın geleceğini koruyoruz. Birecik hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Birecik çevresinde yep yeni anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Şanlıurfa merkezinin gelişen ilçesi Birecik ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Şanlıurfa Birecik bölgesinde değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. Birecik hurdacı olarak Şanlıurfa ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki atık malzemenin yüklenmesi için uygun hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satmak amacıyla hatlarımızı tuşlamalısınız.

Birecik Hurdacı Telefon Numarası

Şanlıurfa Birecik her çeşit hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda atık satmak amacı ile operatörlerimizi arayabilirsiniz. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Birecik hurdacı telefonu sitemizin altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Birecik Demir Hurdası Alanlar

Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alımı yapılır. Demir, dünya genelinde en çok bulunabilen metaller arasındadır. Sitemizdeki Birecik ekstra demir hurdası kg fiyatı günceldir.

Birecik çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalesine bir göz atmanız pişman olmayacaksınız.

Güncel anlık hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar demir hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayın. Birecik ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor.

Birecik Hurda Krom Alım Satımı

310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma yazısına bir göz atmalısınız. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Şanlıurfa Birecik krom hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak yolluyoruz. Yapısından dolayı çok sert olduğu için zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Birecik Bakır Hurda Alım Satımı

Birecik bakır hurda fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Hurda bakır sitemizde daha geniş bilgi var. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Sitemizdeki Şanlıurfa Birecik yanık bakır hurdası fiyat listesini arzu edenlere saat başı yollamaktayız. Şanlıurfa Birecik bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Birecik içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Birecik hurdacı şirketimizi şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Kurşun Hurdası Alanlar

Cevherleri olan kurşun mavimsi renkli şekliyle biliniyor. Kurşun hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Birecik kurşun hurda alımı hizmeti sunduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Şanlıurfa Birecik hurda Cami kurşunu fiyat listesini dileyene günlük ulaştırmaktayız. Kurşun metalinin hala kullanılan eski bir maden olduğu düşünülmektedir.

Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Buradaki Birecik çinko hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurda fiyatı paylaşımımızı ziyaret ederseniz şahane bir şey yaparsınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Birecik ilçesinin her yerinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Birecik Hurda Alanlar

Birecik ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda zamak antimon, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Birecik hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı amaç edindik. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda kablo almak amacıyla evinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve hurda çinko, çatı minare kurşunu, bakır, hurda kablo, alüminyum,inşaat demiri alımı yaparken yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Birecik hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Birecik kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu yüzden hurda malzemenizin değerinin inmesine sebep olmaktadır.

Birecik Sarı Hurda Alanlar

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Ayrıca kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabiliyor. Birecik genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile Birecik hurda sarı alım hizmeti veriyoruz.

Buradaki Şanlıurfa Birecik pirinç sarı ton fiyatları güncelliğini koruyor. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacılar metine bir göz atın. Doğruyu demek lazımsa sarı hurdası diye hurda türü varolmamıştır.

DEMTAŞ metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımında en yüksek fiyat listesini vermektedir. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan sarı hurda denmektedir. Şanlıurfa Birecik hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Birecik Hurda Kablo Alan Hurdacılar

Ayrıca tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları için ederinin üstünde fiyat listesini veriyoruz. Çünkü DEMTAŞ metal şirketimizle yalnızca hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Şanlıurfa Birecik hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Şanlıurfa Birecik ilçesinde hurda kablo almaktayız. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmayı dileyenler bize ulaşın. Piyasada sıklıkla toplanan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Birecik hurdacı firmayız. .

kablo hurda alanlar konulu metine bir göz atın. Şanlıurfa Birecik hurdacı firması olarak genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Birecik fare yemez kablo fiyat listesini isteyenlere her gün ulaştırılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Kablo hurdaları içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem arz eder.

Birecik Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Hurdalarını bize satanların destekleriyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Her türden alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Şanlıurfa Birecik hurda alüminyum alanlar arasında öncüyüz.

Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Bu sayfada yayımlanan Birecik alüminyum hurda fiyat listesini her gün göndermekteyiz.

Birecik ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası ticareti yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Birecik Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Birecik bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı istemek için. Bağ kulübesi çatısı kaplamak için kullanılabilir. Elimizde sıfır üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur.

Birecik Hurda Plastik Alımı

En iyi fiyatla kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe alımı yapmaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Birecik plastik hurdası alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Birecik hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Birecik plastik hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün yollanmaktadır. Şanlıurfa il Birecik ilçesinin her yerinden jelatin hurdası, abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır.

Birecik İkinci El Jeneratör Alımı

Çalışmayan jeneratör, elektrik trafosu alanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı bulunamayan 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

2.el Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Şanlıurfa Birecik raf hurdası kg fiyatı az önce güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Birecik 2. el hurda raf satışı yapmak nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Çoğunlukla kapatılan butiklerden elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf satıcıları içerisindeyiz.

Akü Hurda Alımı

Taşıtlarda enerji ihtiyaçları sebebi ile bulunuyor. Akümülatör diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alanlar makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar içindedir.

Biraz zaman sonra şarj tutmaz akülere hurda akü deniliyor. Akü içinde bulunan kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir.

Birecik Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrika sökümleri yapıyoruz. Birecik Şanlıurfa fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika söküm ihalesini başarılı bir şekilde tamamladık. İşe başlamadan önce yıkımı arzu edilen binanın detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanların ayarlanması gerekmektedir. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında lider olduk. İnsanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır.

Birecik Güncel Hurda Fiyatları

Birecik hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde kullanılan kilo fiyatları hurda borsasında günlük değişmektedir. Hurda fiyatları içerikli metne göz gezdirebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında piyasasından yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. En doğru hurda fiyat listesine erişmek için bize ulaşmanız gerekmektedir.

Birecik 2.el Restoran Ekipmanları Alımı

Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan buz makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satıyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, restoran tipi set üstü ocak, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, meze dolapları vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görmek için siz çok değerli müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi restoran mutfağı aletleri alıyoruz.

Birecik Hurda Kumaş Firesi Alımı

Toptan parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş alım satımında peşin parayla ödeme yapılır. Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Parti malı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. Şanlıurfa Birecik bölgesinde hurda süprem, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize geliriz. Birecik kiloyla tartıp kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Şanlıurfa Birecik hurda kumaş kg fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırılmaktadır.

Birecik Karton Hurdası Alım Satımı

İlçede renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına daha çok oranda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Birecik kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki firmamız ile irtibata geçerek hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli fiyatları edinebilirsiniz.

Piyasanın üstünde fiyata peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz. Karton, kağıt hurda almaktayız. Burada paylaşılmış olan Birecik hurda karton ve kağıt fiyat listesi güncelliğini korumaktadır

En Yakın Birecik Hurdacı Numarası

DEMTAŞ metal firmamızla Birecik ilçesinde her türde hurda almaktayız. Bu şekilde size en yakın hurda alanlar Birecik ilçesinin tamamında hizmet ediyoruz. En yakın Birecik hurdacı firma adıyla hurda eşya alımında adresinize gelmekteyiz. Birecik hurdacı istihdamındaki çalışanlarımız ile adresten hurda alım ve satım hizmetleri veriyoruz.

Birecik Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda nikel zehirleyebilir. Özellikle %95 , %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel toplanırken mümkün olduğunca hassas çalışmalıyız. Şanlıurfa Birecik nikel hurda alıyoruz.

Birecik Bina Yıkımı

Birecik kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken dükkanların yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkımını sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeleri almaktayız. Yıkımda lüzum görülen güvenlik önlemleri

Birecik Otomobil Hurdası Alan Yerler

Tabiki de sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, yük vagonu, vergiden düşmüş araba hurdası, motor hurdası ve benzeri hurda araçların kilo fiyatını öğrenmek için dilediğiniz an arayabilirsiniz. Çok sıkışık olmadığımızda Birecik bölgesinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

Birecik Hurdacılar Sitesi

Birecik hurdacılar sitesi 6. blok içinde bulunan depomuzla hizmetler veriyoruz. Her hali ile iyi bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Birecik OSB hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu türlü hurdaları alıyor değiliz.

7/24 Hizmet Veren Birecik Hurdacı Firması

7/24 açık Birecik hurdacı firması depomuz yardımıyla gece gündüz iş yerimizdeyiz. Sizlerin sağladığı deneyim süreciyle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse 2018 senesinden bu günlere hurdacılık ile hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde iflas eden nalburlardan almış olduğumuz Birecik ilçesinde yıkılmış depo binalarından temin edilmiş yeni gibi ikinci el mutfak dolabı, kapı, pencereler satan firmalar arasındayız. Şantiyelerde alçı mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç mikseri 2.el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Birecik Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak için numaralarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Birecik Şanlıurfa etrafında sıfır gibi, ikinci el oturma grubu satın alabilirsiniz. Temiz öğrenci masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası mevcuttur. Titizlik ile kullanılan 2.el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki mobilyaları konumunuzdan değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alımı yapan firma konusunda detaylı bilgi gönderilmiş olan içeriğimize bakınız

Hurda Klima Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Birecik bölgesinde çok alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz. Birecik etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Birecik Moloz Döküm Yerleri

Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itinayla yapılır. Birecik hurdacı DEMTAŞ metal firmamız tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Birecik Belediyesi’nce bildirilen yerlere nakil ediliyor.

Birecik Cam Hurdası Alımı

Birecik genelinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan sıvı madde koruyan amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Son zamanlarda şeffaf içecek şişesi, sökülmüş oto camı çeşitlerinde cam hurda cinsleri tonajlı geri dönüşüme gönderiliyor.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!