İçeriğe geç

Bayramören Hurdacı Hurda Alımı

Çankırı Bayramören çevresinde hurda dönüşümü yapan fabrikamız bulunmaktadır. Çankırı Bayramören meydanda uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle profesyonel ekip gönderiyoruz. Anlık Çankırı Bayramören hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz.

Bayramören hurdacı firmalar arasında lideriz. Çankırı hurdacısı olan firmamız avantajlı devam ediyor. DEMTAŞ Metal adıyla Çankırı Bayramören hurda alıyoruz. Çankırı Bayramören hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz.

Her çeşit hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Bayramören merkezi etrafında ikinci el eşyalar ve hurda eşyalar alımında nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarlı hurda malzeme alışverişinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çankırı hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Bayramören hurdacı firması olarak hurda eşyanızı adresinizden almaktayız. Şu an Bayramören hurdacı firmaları içindeyiz. Ancak Bayramören merkezinde de hizmet veriyoruz.

Çankırı Bayramören Hurdacıları

Bayramören hurdacı olarak Çankırı genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki atık malzemeleriniz için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Bayramören genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satmak amacıyla telefonlarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Bayramören hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bayramören içerisinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Çankırı ilinin eşsiz ilçesi Bayramören 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Çankırı Bayramören bölgesinde değil, bütün ilçelerde hizmet veriyoruz.

Bayramören Hurdacı Telefon Numarası

Çankırı Bayramören her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Hemen telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Çankırı Bayramören hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir.

Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Bayramören kurşun hurdası için depoladığınız yere geldiğimiz bölgeler arasındadır. Buradaki Bayramören kurşun hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurdası, Cami kurşun hurdası sökümü yapıyoruz.

Krom Hurdası Alanlar

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom fiyatı bölümünün linkine tıklayın. 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Çankırı Bayramören krom tank hurdası ton fiyatlarını whatsapp grup üyelerine ücretsiz yollamaktayız.

Bayramören Hurda Alanlar

Bayramören yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda eşyalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylece malzemenin kıymeti düşmektedir. Hurda karton alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler arasındayız.

Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Tonajlı sarı hurda ve alüminyum, kablo hurdası, hurda bakır, hurda kurşun,çinko hurdası, demir hurda alımında Bayramören hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Bayramören hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile öne çıkıyoruz. Bayramören ilçesinde hurdacılık yapan DEMTAŞ Metal her çeşit hurda malzeme alım hizmeti veriyor.

Bayramören Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası alıyoruz. Depolarımızda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda vardır. Bayramören bölgesinde sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle arayın. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bayramören bölgesinin her yerinden hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Bayramören çatı söküm çinkosu kg fiyatını isteyenlere her gün gönderilmektedir. Hurda çinko fiyatı sayfamıza göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için firmamıza ulaşın.

Bayramören Alüminyum Hurdası Alımı

Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Hurdacı firmamıza güven duyanların destekleriyle durmadan büyüyoruz. Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda satışı yapmak için arayın. Çankırı Bayramören alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Bayramören bölgesinde alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Sayfamızdaki Bayramören hurda alüminyum kg fiyatı günceldir.

Bayramören Hurda Demir Alanlar

Bildiğiniz gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alırız. Demir hurdası, yeryüzünde en çok kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Bayramören toplama demir hurdası fiyatları güncellendi.

Bayramören ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı paylaşımına göz bakmanız mükemmel olacaktır.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları talep etmek nedeniyle hemen arayın. Demir hurda alanlar linkine tıklayınız. DEMTAŞ Metal Çankırı Bayramören ilçesinde demir hurdası ticareti yapıyor.

Bayramören Hurda Bakır Alımı

Bayramören bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alıyoruz. Hurda bakır sitemizde daha geniş bilgi var.

Bayramören hurda bakır fiyat listesi için arayın. Burada yayımlanmış olan Bayramören bakır hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Çankırı Bayramören hurda bakır alan yerler arasındayız.

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Bakır alan Bayramören hurdacı şirketimizi hemen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Bayramören Kablo Hurdası Alım Satımı

Her yerden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası elinde olanlar bize ulaşın. Hurda kablolar içerdiği bakır nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir.

Genel olarak yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Çankırı Bayramören hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alımında öncüyüz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

Bayramören ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. Çankırı Bayramören hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkındaki içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda alüminyum kablolar için bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken hurda kablo borsası pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Piyasada hızlıca toplanlanan 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bayramören hurdacı firmayız. . İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dışındaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Bayramören hurda bakır kablo kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz yollanmaktadır.

Bayramören Hurda Sarı Pirinç Alımı

Çankırı Bayramören hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor. Sayfamızdaki Bayramören sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Sitemizdeki hurda sarı alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası diye hurda çeşidi varolmamıştır. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Bayramören ilçenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. DEMTAŞ Metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda sarı hurda bronz araiş alımıyla iştigal ediyor. Bu yüzden Bayramören hurda sarı alan yerler içindeyiz. Satıcılarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri sıkça bulunur.

Bayramören Hurda Cam Alımı

Bayramören etrafında hurda cam alan firmalar içindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, oto camları benzeri hurda cam tonlarca yeniden işleniyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert ve kırılgan yapıya sahibi su tutan organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir.

Plastik Hurdası Alanlar

Bayramören plastik hurda alan yerler içerisinde olan Bayramören hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Bayramören hurda plastik fiyatları güncellenmiştir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Çankırı il Bayramören bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyatla kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz.

Bayramören Nikel Hurdası Alanlar

Bu yüzden nikel hurdaları alınıp, satılırken mümkün olduğunca hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerir. Çankırı Bayramören nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede anot hurda nikel, turbo nikel, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 hurda nikel şablon alım satımında en doğru fiyatı sunuyoruz.

Bayramören Klima Hurdası Alanlar

Bayramören ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Hurda klima Bayramören bölgesinde en çok alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Bayramören Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Bayramören Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan yerlere taşınıyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titizlikle yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurda metallerin tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firmalar

Hurda karton, kağıt alımı için adresinize geliyoruz. Bu sayfadaki Bayramören hurda karton kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız Piyasanın üstünde fiyatlarla kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak hurdası alıyoruz. Bayramören kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız DEMTAŞ Metal verdiği hizmetler ile toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası kilo fiyatı edinebilirsiniz. İlçede renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanma imkanı iletiyoruz.

2.el Lokanta Malzemeleri Alan Hurdacı Firma

Kullanılmış tabak kurutma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel set üstü mekap, lokanta tipi aspiratör, krom evye, davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Profesyonel restoran ekipmanları alıyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap alınır.

Bayramören Kumaş Hurdası Alımı

Parti malı parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alıp satıyoruz. Parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı alımı için bizi vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Bayramören bölgesinin tümünde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında adresinize geliriz. Bayramören kiloyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Bayramören hurda kumaş fiyatlarını günlük göndermekteyiz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Bayramören etrafında yıkılmış yurt vs. binalardan alınan sıfır ayarında 2. el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. Ayrıca kapatılan satıcılardan edindiğimiz Büyük projelerde boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinci, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Bayramören Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığında bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vb. her türden hurdayı almaktayız. Bina yıkımında belirtilen tüm önlemler Bayramören kentsel dönüşüm alanında eskimiş dairelerin yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz.

En Yakın Bayramören Hurdacı Telefon Numarası

Bayramören hurdacı sitesi firmamız ile konumdan hurda malzeme almaya başladık. DEMTAŞ Metal şirketimizle Bayramören ilçesinde hurda alırız. Böylece müşterilere en yakın hurdacı firma Bayramören etrafında servis ediyoruz. En yakın Bayramören hurdacı ismi ile her türlü hurda alım satımında yerinize araçlarımızı yolluyoruz.

Bayramören 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genellikle kapanan baharatçılar tarafından satışa sunulan ürün reyonları, mağaza raf hurdası, çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Bayramören çıkma raf fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurda alımı paylaşımını incelemek iyi gelir. Hurda raf Bayramören almak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Bayramören Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Güvenli biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir on binlerce fabrika söküm ihalesini aldık.

Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar arasında nam saldık. Genelde bahsedildiği gibi kolay değildir. Bayramören fabrika sökümü yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Bayramören Hurdacı

Neredeyse 22 senedir hurdacılık yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Bayramören hurdacı şirketimiz yardımı ile gece gündüz açığız. Bu sürenin kazandırdığı tecrübelerle araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

2.el Ev Eşyası

Bayramören Çankırı ilçesinde yeni ve 2.el salon takımı satabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuklarınız adresten değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinası alan firma hakkında bilgi yazılan paylaşımımızı incelemelisiniz Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, çalışma masaları, personel koltukları satın almak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Yeni gibi 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle bizi tuşlayabilirsiniz.

Akü Hurda Alımı

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası deniliyor. Aküler diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan cihazdır. Hurda akü alan hurdacılar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Dolayısıyla DEMTAŞ Metal gibi kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Taşıtlarda enerji ihtiyaçları nedeniyle kullanılır. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suları sebebiyle hurdacı firmalar için kıymetlidir.

Bayramören Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza her haliyle yaşanabilir bir Çankırı ve çok daha temiz Bayramören oluşturmak için çok çalışıyoruz. Bayramören organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Bayramören hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurdacılık yapıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alanlar

2.el jeneratör satan yerler içinde en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz için yüksek fiyatı sunmaktayız. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör satılır.

Araç Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Bazen Bayramören etrafında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı otomobil hurdası, hurda vagon, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Bayramören Hurda Fiyatları

Anlık sayfamızdaki anlık hurda fiyatları makaleyi ziyaret edin Güncel fiyat listesine ulaşmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Bayramören hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında hızlı bir biçimde değişiyor. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdaların alımında daha yüksek kilo fiyatı ödüyoruz.

0 (535) 863 95 43
Whatsapp İle Yaz!